Jet Zandbergen

52 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/TrompAnna Meijers146: M18 4-A-finale [5]08:17,683e
WILWillem IIICharlotte Russel039: M18 2-A-finale [6]08:17,083e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HOOHoop-combiJet Zandbergen041: M18 8+A-finale [6]07:22,843e
WILWillem III/Hunze/VikingJet Zandbergen146: M18 4-A-finale [4]07:32,783e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMSAmstel/Willem III/RICCharlotte Russel146: M18 4-A-finale [5]08:03,172e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIICharlotte Russel018: M18 2-A-finale [3]08:44,512e
WILWillem IIICharlotte Russel119: M18 2xA-finale [4]08:37,132e
WILWillem IIICharlotte Russel119: M18 2xvoorwedstrijd 1[4]08:25,201e
WILWillem IIICharlotte Russel018: M18 2-time-trial 07:59,532e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIICharlotte Russel022: JW 2xA-finale [5]08:41,823e
WILWillem IIICharlotte Russel022: JW 2xvoorwedstrijd 1[4]08:36,893e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIICharlotte Russel040: M18 2xA-finale [2]07:52,365e
WILWillem IIICharlotte Russel040: M18 2xvoorwedstrijd 1[2]07:50,932e
WILWillem III/VikingCharlotte Russel147: M18 4xA-finale [3]07:10,354e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIICharlotte Russel040: M18 2xA-finale [7]08:12,574e
WILWillem IIICharlotte Russel040: M18 2xvoorwedstrijd 1[3]08:29,233e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 5Jet Zandbergen019: M18 1xE-finale [6]09:04,421e
WILWillem III 5Jet Zandbergen019: M18 1xtime-trial 08:12,9830e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/Willem IIIJet Zandbergen137: M18 4xA-finale [5]07:28,472e
WILWillem III/Maas/Leythe/HemusIsabel van Opzeeland039: M16 8+A-finale [4]07:00,711e
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen037: M16 2xA-finale [4]08:01,856e
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen037: M16 2xvoorwedstrijd 3[4]08:10,781e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen101: JW 2xA-finale [1]07:52,856e
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen101: JW 2xvoorwedstrijd 2[3]07:54,593e
WILWillem IIIJet Zandbergen006: JW 2xA-finale [3]07:56,886e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda/RIC/Willem III/AmstelJet Zandbergen039: M16 8+A-finale [4]07:02,672e
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen037: M16 2xA-finale [2]07:49,535e
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen037: M16 2xhalve-finale 1[1]07:49,373e
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen037: M16 2xvoorwedstrijd 1[2]08:02,033e
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen142: M16 4xA-finale [1]07:06,802e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen146: M16 4xA-finale [6]07:43,112e
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen146: M16 4xvoorwedstrijd 2[5]07:23,792e
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen037: M16 2xA-finale [5]08:07,133e
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen037: M16 2xvoorwedstrijd 2[4]08:01,951e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 5Jet Zandbergen020: M16 1xD-finale [3]08:59,114e
WILWillem III 5Jet Zandbergen020: M16 1xkwart-finale 3[1]09:10,336e
WILWillem III 5Jet Zandbergen020: M16 1xtime-trial 08:30,4322e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIIsa Nienhaus152: M16 4xA-finale [2]07:25,582e
WILWillem III 4Jet Zandbergen151: M16 1xheat 3[1]09:08,556e
WILWillem III 2Jet Zandbergen037: M16 2xA-finale [1]08:09,566e
WILWillem III 2Jet Zandbergen037: M16 2xvoorwedstrijd 1[2]08:01,702e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 4Charlotte Russel037: M16 2xvoorwedstrijd 1[3]08:25,985e
WILWillem III 2Isa Nienhaus152: M16 4xB-finale [6]07:21,331e
WILWillem III 2Isa Nienhaus152: M16 4xvoorwedstrijd 1[2]07:19,144e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 4Charlotte Russel122: JW 2xvoorwedstrijd 3[4]09:06,774e
WILWillem III 2Isa Nienhaus037: JW 4xA-finale [2]07:50,995e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Isa Nienhaus152: M16 4xA-finale [2]07:31,694e
WILWillem IIIFien van Westreenen034: M18 8+A-finale [4]07:23,682e
WILWillem III 2Charlotte Russel033: M18 2xB-finale [5]08:19,396e
WILWillem III 2Charlotte Russel033: M18 2xvoorwedstrijd 2[2]08:24,714e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Jet Zandbergen037: M16 2xA-finale [2]10:38,484e
WILWillem III 2Jet Zandbergen037: M16 2xvoorwedstrijd 2[6]10:02,023e