David van Velden

55 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/SpaarneWillem Stoop103: HE 4xA-finale [7]06:04,401e
WILWillem III/SpaarneWillem Stoop038: J18 4xA-finale [5]06:11,961e
WILWillem III/SpaarneWillem Stoop006: HG 4xA-finale [4]06:07,001e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIWillem Stoop144: J18 8+A-finale [5]06:04,002e
WILWillem III/SpaarneDavid van Velden038: J18 4xA-finale [5]06:09,251e
WILWillem III/SpaarneDavid van Velden038: J18 4xlotingsrace [6]06:14,911e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/SpaarneDavid van Velden103: HE 4xA-finale [3]06:00,282e
WILWillem III/SpaarneDavid van Velden038: J18 4xA-finale [2]06:01,801e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xA-finale [4]07:45,024e
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xhalve-finale 1[2]07:56,292e
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xkwart-finale 1[4]08:07,221e
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xtime-trial 07:03,241e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III-combi 1Abel Westland144: J18 8+A-finale [4]06:45,331e
WILWillem III-combiAbel Westland104: HE 8+voorwedstrijd 1[6]06:44,045e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III-combiAbel Westland122: JM 8+A-finale [1]06:40,462e
WILWillem III-combiAbel Westland122: JM 8+time-trial
WILWillem III-combiAbel Westland004: M 8+A-finale [4]06:34,976e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III-combiAbel Westland144: J18 8+A-finale [2]05:55,632e
WILWillem III-combiAbel Westland104: HE 8+voorwedstrijd 2[4]06:02,904e
RICRIC/Willem IIIPaolo Pantano037: J18 4-A-finale [3]06:27,393e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIDavid van Velden121: LHB 1xA-finale [5]07:41,202e
WILWillem III 1David van Velden036: J18 1xheat 3[5]07:33,492e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
RICRIC/Willem III/TORDavid van Velden105: HG 4-A-finale [1]06:47,126e
TORTOR/Willem III/RICPaolo Pantano037: J18 4-A-finale [3]07:16,282e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2 (P11)David van Velden016: J18 1xC-finale [3]07:26,693e
WILWillem III 2 (P11)David van Velden016: J18 1xkwart-finale 3[3]08:16,974e
WILWillem III 2 (P11)David van Velden016: J18 1xtime-trial 07:01,916e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
RICRIC/Willem III/Tromp/NaardenCas Simons140: J16 8+A-finale [5]06:26,251e
WILWillem III 1David van Velden035: J16 1xheat 3[3]08:03,933e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xA-finale [5]07:33,784e
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xhalve-finale A/B 2[3]07:32,372e
WILWillem IIIDavid van Velden007: JM 2xA-finale [5]07:05,836e
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xvoorwedstrijd 3[1]07:33,022e
WILWillem IIIDavid van Velden007: JM 2xvoorwedstrijd 2[1]06:59,902e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xA-finale [3]06:54,791e
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xhalve-finale 2[3]06:59,832e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xA-finale [2]06:33,313e
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xvoorwedstrijd 2[5]07:00,431e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xvoorwedstrijd 1[2]06:42,882e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xA-finale [4]06:27,332e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xvoorwedstrijd 2[4]06:39,322e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1David van Velden017: J16 1xA-finale [5]07:39,392e
WILWillem III 1David van Velden017: J16 1xhalve-finale 2[5]07:43,561e
WILWillem III 1David van Velden017: J16 1xkwart-finale 2[3]07:54,591e
WILWillem III 1David van Velden017: J16 1xtime-trial 07:22,222e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIICas Simons149: J16 4*A-finale [4]07:06,612e
WILWillem IIICas Simons036: J16 4xA-finale [2]06:54,114e
WILWillem III 5David van Velden035: J16 1xheat 3[1]08:17,935e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIICas Simons149: J16 4*A-finale [2]06:59,922e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIICas Simons149: J16 4*A-finale [5]07:12,181e
WILWillem III 4Jules Mozes148: J16 2xvoorwedstrijd 4[2]07:33,924e
WILWillem III 2Cas Simons036: J16 4xA-finale [6]07:21,316e
WILWillem III 2Cas Simons036: J16 4xvoorwedstrijd 1[2]07:12,203e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 4David van Velden148: J16 2xvoorwedstrijd 2[6]
WILWillem III 2David Verboom036: J16 4xA-finale [5]