Casper Mulder

59 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/LagaBas Fluitman104: HE 8+A-finale [3]05:58,335e
AEGAegir/LagaBas Fluitman104: HE 8+voorwedstrijd 1[5]06:25,632e
LAGLagaCasper Mulder050: HG 2+A-finale [4]07:55,582e
LAGLagaKoen de Koningh007: HDev 4-A-finale [4]06:14,221e
LAGLagaKoen de Koningh007: HDev 4-voorwedstrijd 4[5]06:22,051e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AegirBen Bakker105: HG 4-A-finale [5]06:11,452e
LAGLagaKoen de Koningh007: HDev 4-A-finale [5]06:22,942e
LAGLagaKoen de Koningh007: HDev 4-voorwedstrijd 2[3]06:39,261e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaCasper Mulder102: HE 2-A-finale [3]07:14,674e
LAGLagaKoen de Koningh007: HDev 4-A-finale [6]06:14,694e
LAGLagaKoen de Koningh007: HDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:19,812e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaKoen de Koningh106: HGb 4-A-finale [5]06:44,311e
LAGLagaKoen de Koningh106: HGb 4-voorwedstrijd 2[4]07:16,701e
LAGLagaKoen de Koningh007: HDev 4-A-finale [6]06:56,784e
LAGLagaKoen de Koningh007: HDev 4-voorwedstrijd 1[4]06:21,402e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaSietse de Vilder007: HDev 4-A-finale [3]06:31,261e
LAGLagaSietse de Vilder007: HDev 4-time-trial 05:03,642e
LAGLagaDaan van Haasteren106: HGb 4-A-finale [3]06:57,151e
LAGLagaDaan van Haasteren106: HGb 4-voorwedstrijd 1[3]06:51,571e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaKoen de Koningh207: HG 4-A-finale [2]06:39,392e
LAGLagaKoen de Koningh207: HG 4-voorwedstrijd 2[2]06:40,411e
LAGLagaKoen de Koningh104: HDev 4-A-finale [6]07:04,503e
LAGLagaKoen de Koningh104: HDev 4-voorwedstrijd 4[2]06:46,792e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Michiel Goderie101: E 2-A-finale [2]07:13,765e
LAGLaga 1Michiel Goderie101: E 2-voorwedstrijd 2[6]07:10,912e
LAGLaga 2Michiel Goderie004: G 2-voorwedstrijd 2[4]07:24,323e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaMichiel Goderie004: G 2-voorwedstrijd 3[3]07:29,354e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Michiel Goderie101: E 2-A-finale [6]07:10,334e
LAGLaga 1Michiel Goderie004: G 2-A-finale [6]07:35,326e
LAGLaga 1Michiel Goderie004: G 2-voorwedstrijd 1[2]07:31,193e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Michiel Goderie004: G 2-voorwedstrijd 1[7]07:24,634e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Floris Doorn103: E 8+A-finale [8]07:05,685e
LAGLaga 3Casper Mulder101: E 2-voorwedstrijd 1[8]08:29,045e
LAGLaga 1Floris Doorn104: G 4-voorwedstrijd 3[8]07:48,185e
LAGLaga 2Casper Mulder004: G 2-voorwedstrijd 3[7]08:12,484e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Casper Mulder205: G 2-A-finale [4]07:26,156e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 4Max Wink106: O 4+A-finale [6]06:32,203e
LAGLagaMax Wink104: SA 8+voorwedstrijd 2[2]06:11,644e
LAGLaga 4Max Wink106: O 4+voorwedstrijd 2[4]06:41,132e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+A-finale [4]05:49,561e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+voorwedstrijd 2[3]05:54,461e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn104: SA 8+A-finale [4]06:04,114e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+A-finale [5]05:55,752e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+voorwedstrijd 1[2]05:56,031e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+A-finale [1]
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+halve-finale 1[3]
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+time-trial 02:53,611e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn136: MFm 8+A-finale [1]06:00,931e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn104: SA 8+A-finale [6]06:14,456e
LAGLagaFloris Doorn104: SA 8+voorwedstrijd 2[5]05:59,071e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+A-finale [2]06:04,374e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+voorwedstrijd 2[5]06:06,481e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn112: B 8+A-finale [5]06:33,711e
LAGLagaFloris Doorn112: B 8+voorwedstrijd 1[5]06:27,401e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+A-finale [6]06:21,142e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]06:11,292e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn252: Ej 8+time-trial 06:16,053e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn002: Jonge AchtA-finale [3]06:48,552e
LAGLagaFloris Doorn002: Jonge Achtvoorwedstrijd 1[3]00:00,001e