Nick ten Dam

77 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJan van der Bij103: E 8+ (NSK)A-finale [3]05:52,292e
SKOSkøllJan van der Bij103: E 8+ (NSK)voorwedstrijd 1[3]05:54,751e
SKOSkøll 2Daan Stolk002: E 4- (NSK)A-finale [2]06:32,444e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllDaan Stolk139: M 4+A-finale [3]06:38,975e
SKOSkøll 1Jan van der Bij056: MI 8+A-finale [4]05:47,843e
SKOSkøll 1Jan van der Bij056: MI 8+voorwedstrijd 2[3]05:51,391e
SKOSkøllDaan Stolk029: M 4+voorwedstrijd 2[5]06:38,226e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllDaan Stolk206: G 4+A-finale [3]06:40,524e
SKOSkøllDaan Stolk206: G 4+voorwedstrijd 2[2]06:36,631e
SKOSkøllDaan Stolk106: G 4+A-finale [4]06:34,182e
SKOSkøllDaan Stolk106: G 4+voorwedstrijd 3[2]06:44,431e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllDaan Stolk105: G 4+A-finale [4]06:29,762e
SKOSkøllDaan Stolk105: G 4+voorwedstrijd 3[3]06:36,521e
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4- (Development Klassement)B-finale [3]06:28,014e
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 1[6]06:35,135e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: E 8+voorwedstrijd 1[4]06:07,225e
SKOSkøll 2Daan Stolk105: G 4-voorwedstrijd 1[6]06:26,223e
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4- (Development Klassement)B-finale [4]06:30,304e
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[6]06:35,414e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Maarten Klop104: G 4-A-finale [8]07:30,256e
SKOSkøll 2Maarten Klop104: G 4-voorwedstrijd 3[5]07:24,212e
SKOSkøll 2Maarten Klop007: Dev 4- (Development Klassement)B-finale [5]07:52,196e
SKOSkøll 2Maarten Klop007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[4]07:30,093e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OkeanosMaarten Klop201: E 8+A-finale [6]06:10,174e
SKOSkøll 2Maarten Klop251: G 4-voorwedstrijd 1[2]06:34,544e
SKOSkøll 2Maarten Klop104: Dev 4- (Dev)voorwedstrijd 3[1]06:40,095e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMaarten Klop001: Oude Viervoorwedstrijd 3[4]07:03,005e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (EJK)voorwedstrijd 1[6]06:06,154e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit104: SA 8+A-finale [6]06:10,576e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+A-finale [1]06:06,335e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]05:59,253e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (1000m Knock Out)A-finale [4]
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (1000m Knock Out)halve-finale 1[2]
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (1000m Knock Out)time-trial 02:57,404e
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+A-finale [2]06:07,611e
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+voorwedstrijd 2[2]06:07,671e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+A-finale [4]06:03,852e
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+voorwedstrijd 1[2]06:05,272e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [5]06:05,495e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[4]06:07,792e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+B-finale [5]06:43,352e
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+voorwedstrijd 1[2]06:30,123e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+B-finale [6]06:22,581e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]06:14,364e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit252: Ej 8+ (Ejk)time-trial 06:20,146e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit002: Jonge AchtA-finale [2]06:49,903e
SKOSkøllSteef Smit002: Jonge Achtvoorwedstrijd 3[2]06:24,412e