Martijn Jong

61 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/PhocasFlorian Korn111: HB 4+voorwedstrijd 2[5]07:09,815e
SKOSkøll/PhocasFlorian Korn005: HG 4+A-finale [8]07:12,008e
SKOSkøll/PhocasFlorian Korn005: HG 4+voorwedstrijd 1[5]07:00,504e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllDaan Stolk124: M 8+A-finale [3]06:46,434e
SKOSkøllDaan Stolk124: M 8+time-trial 06:03,514e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMartijn Jong111: HB 4+A-finale [5]06:56,496e
SKOSkøllMartijn Jong111: HB 4+voorwedstrijd 1[5]06:49,702e
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+voorwedstrijd 2[5]07:00,294e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+A-finale [4]07:02,153e
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+voorwedstrijd 2[2]06:59,062e
SKOSkøllJustin Ringeling107: HG 4+voorwedstrijd 1[2]07:04,133e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJustin Ringeling107: HG 4+voorwedstrijd 2[2]07:11,875e
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+A-finale [3]07:08,766e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJustin Ringeling107: HG 4+A-finale [2]07:13,905e
SKOSkøllJustin Ringeling107: HG 4+voorwedstrijd 1[2]07:13,562e
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+A-finale [1]07:36,416e
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+voorwedstrijd 2[3]07:18,124e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJustin Ringeling208: HG 4+A-finale [4]07:13,165e
SKOSkøllJustin Ringeling208: HG 4+voorwedstrijd 1[5]07:13,622e
SKOSkøll 1Justin Ringeling105: HG 4+A-finale [6]07:43,886e
SKOSkøll 1Justin Ringeling105: HG 4+voorwedstrijd 2[4]07:43,933e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom105: G 4+voorwedstrijd 1[6]06:54,375e
SKOSkøll 2Martijn Jong004: G 2-voorwedstrijd 1[5]07:41,424e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+C-finale [1]02:57,544e
SKOSkøll 1Martijn Jong004: G 2-voorwedstrijd 1[2]07:36,183e
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+time-trial 02:58,508e
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom106: G 4+voorwedstrijd 3[3]06:57,603e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: G 4-B-finale [5]07:00,214e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: G 4-voorwedstrijd 2[5]06:50,933e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4-B-finale [2]06:42,425e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4-voorwedstrijd 2[6]07:02,536e
SKOSkøll 1Martijn Jong004: G 2-voorwedstrijd 1[5]07:49,605e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: E 8+voorwedstrijd 1[4]06:07,225e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong105: G 4-voorwedstrijd 3[2]06:56,876e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4-voorwedstrijd 1[7]07:02,875e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/NjordNoud van Maanen109: B 8+A-finale [7]07:00,536e
SKOSkøll/NjordNoud van Maanen109: B 8+voorwedstrijd 2[7]06:45,043e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: G 4-voorwedstrijd 3[4]07:38,694e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]07:41,925e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OkeanosMaarten Klop201: E 8+A-finale [6]06:10,174e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong251: G 4-voorwedstrijd 2[6]06:56,995e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: Dev 4-voorwedstrijd 3[4]07:01,706e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Alexander Janssen106: O 4+voorwedstrijd 2[3]07:05,375e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+voorwedstrijd 1[6]06:06,154e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit104: SA 8+A-finale [6]06:10,576e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+A-finale [1]06:06,335e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]05:59,253e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/SkøllTijmen Gelsing008: Ej 8+time-trial 03:01,3611e
SAUSaurus/SkøllTijmen Gelsing112: B 8+A-finale [1]06:22,754e
SAUSaurus/SkøllTijmen Gelsing112: B 8+voorwedstrijd 3[2]06:08,972e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+A-finale [4]06:03,852e
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+voorwedstrijd 1[2]06:05,272e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+A-finale [5]06:05,495e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+voorwedstrijd 1[4]06:07,792e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+B-finale [5]06:43,352e
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+voorwedstrijd 1[2]06:30,123e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+B-finale [6]06:22,581e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]06:14,364e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit252: Ej 8+time-trial 06:20,146e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit002: Jonge AchtA-finale [2]06:49,903e
SKOSkøllSteef Smit002: Jonge Achtvoorwedstrijd 3[2]06:24,412e