Julia Groenveld

49 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Skøll/Willem IIICas Simons116: LHE 8+A-finale [3]05:54,822e
SKOSkøll 1Koen Beijersbergen119: LHG 4+A-finale [3]07:07,603e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+A-finale [4]06:11,942e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:09,871e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Skøll/Willem IIICas Simons116: LHE 8+A-finale [7]05:57,581e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+B-finale [4]06:29,443e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:30,245e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/SkøllRutger Overstegen116: LHE 8+A-finale [3]05:57,162e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+A-finale [6]06:17,675e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:14,733e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Tim Vonsée104: HE 8+A-finale [7]07:21,596e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+B-finale [2]06:56,623e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:29,707e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+B-finale [1]07:06,214e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+time-trial 05:07,298e
SKOSkøllTim Vonsée124: LHB 8+A-finale [4]06:54,251e
SKOSkøllTim Vonsée124: LHB 8+time-trial 05:00,951e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTim Vonsée212: LHB 8+A-finale [5]06:44,704e
SKOSkøllTim Vonsée212: LHB 8+voorwedstrijd 2[6]06:36,613e
SKOSkøllTim Vonsée107: LHEj 8+A-finale [2]06:40,722e
SKOSkøllTim Vonsée107: LHEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:34,621e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLucas Jonk004: LHB 8+voorwedstrijd 3[3]07:14,535e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Merel Thuis135: DB 4+voorwedstrijd 1[4]08:29,535e
SKOSkøllMerel Thuis024: DG 4+A-finale [5]08:31,044e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMerel Thuis131: DG 4+A-finale [2]07:53,826e
SKOSkøll 1Merel Thuis024: DG 4+A-finale [2]07:37,492e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMerel Thuis024: DG 4+A-finale [2]07:46,694e
SKOSkøllMerel Thuis131: DG 4+A-finale [4]07:46,424e
SKOSkøllMerel Thuis131: DG 4+voorwedstrijd 2[3]07:48,582e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAstrid Druijff128: DE 8+A-finale [4]07:41,953e
SKOSkøllMerel Thuis131: DG 4+A-finale [2]08:08,055e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMarthe Schöpping131: DG 4+A-finale [4]07:59,813e
SKOSkøllMarthe Schöpping024: DG 4+A-finale [3]08:37,673e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJori Potters225: DG 4+A-finale [6]08:03,315e
SKOSkøllJori Potters115: DG 4+A-finale [5]08:33,495e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/AegirStijn Wijnen105: HErv 4+A-finale [3]07:01,132e
SKOSkøll/AegirStijn Wijnen105: HErv 4+halve-finale 1[3]07:11,941e
SKOSkøll/AegirStijn Wijnen105: HErv 4+voorwedstrijd 1[6]07:08,181e
SKOSkøll 1Jochem Veldman002: Ej 8+voorwedstrijd 3[3]06:42,835e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Guus Wits004: Ej 8+A-finale [5]06:50,053e
SKOSkøll 11Saskia Spruit002: DOnerv C4+kwart-finale 9[7]02:26,983e
SKOSkøll 1Guus Wits004: Ej 8+voorwedstrijd 1[2]06:57,671e
SKOSkøll 11Saskia Spruit002: DOnerv C4+voorwedstrijd 19[3]02:20,304e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosMinke Holleboom130: DO 4+voorwedstrijd 2[2]07:57,226e
EUREuros/ThêtaTynke Siegersma022: DN 4+voorwedstrijd 1[4]07:38,824e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosTynke Siegersma130: DO 4+A-finale [5]08:03,526e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+voorwedstrijd 1[3]07:56,524e
EUREurosMinke Holleboom135: DB 4+A-finale [1]07:43,451e
EUREurosMinke Holleboom135: DB 4+voorwedstrijd 3[4]07:43,331e