Rein Sint Nicolaas

90 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarKyra Rikhof136: DB 8+voorwedstrijd 2[6]07:46,146e
VIDVidar 3Amber Raadschilders031: LDG 1xvoorwedstrijd 3[4]09:08,996e
VIDVidar 2Jill Manders031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[7]09:00,537e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar 2Jill Manders153: LDE 1xvoorwedstrijd 2[5]08:47,845e
VIDVidarAmber Raadschilders139: LDGb 2xvoorwedstrijd 3[3]08:16,294e
VIDVidarAmber Raadschilders026: DDev 2x (Development Klassement)voorwedstrijd 2[5]08:25,728e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarAmber Raadschilders139: LDGb 2xtime-trial 07:18,317e
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[6]07:38,225e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)A-finale [3]08:22,638e
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[2]07:43,742e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)B-finale [1]08:19,503e
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)time-trial 06:12,598e
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders141: LDB 4*A-finale [4]08:17,831e
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders141: LDB 4*voorwedstrijd 3[2]09:11,951e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders228: LDB 4*A-finale [2]08:11,323e
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders228: LDB 4*voorwedstrijd 1[3]08:13,481e
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders117: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[5]08:12,083e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar 1Amber Raadschilders026: DG 2xA-finale [5]10:54,276e
VIDVidar 1Amber Raadschilders026: DG 2xvoorwedstrijd 1[5]09:29,883e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarNaomi de Fouw136: DB 8+voorwedstrijd 1[5]08:43,575e
VIDVidarRuby van Schaik139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[8]08:28,014e
VIDVidarKyra Rikhof132: DG 2xvoorwedstrijd 2[7]08:33,924e
VIDVidarFéline Clement133: DB 1xvoorwedstrijd 2[6]09:06,126e
VIDVidar 2Ruby van Schaik031: LDG 1xA-finale [7]09:25,655e
VIDVidar 1Pam Scheer031: LDG 1xA-finale [4]09:10,901e
VIDVidar 1Pam Scheer031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:38,311e
VIDVidar 2Ruby van Schaik031: LDG 1xvoorwedstrijd 1[3]09:02,043e
VIDVidarMyrna Berbers023: DG 2-voorwedstrijd 2[5]08:22,225e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarPam Scheer141: LW 1xtime-trial 08:53,947e
VIDVidarKyra Rikhof053: WDev 2xB-finale [4]09:03,923e
VIDVidarKyra Rikhof053: WDev 2xvoorwedstrijd 2[1]08:15,555e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/ProteusKyra Rikhof135: DB 4+A-finale [2]07:41,024e
VIDVidar/ProteusKyra Rikhof135: DB 4+voorwedstrijd 2[3]07:45,482e
VIDVidarRuby van Schaik031: LDG 1xA-finale [4]08:25,046e
VIDVidarKyra Rikhof026: DDev 2x (Development Klassement)A-finale [6]07:29,516e
VIDVidarRuby van Schaik031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[6]08:18,631e
VIDVidarKyra Rikhof026: DDev 2x (Development Klassement)voorwedstrijd 2[3]07:28,803e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarRuby van Schaik031: LDG 1xA-finale [4]08:35,342e
VIDVidarMyrna Berbers026: DDev 2x (Development Klassement)C-finale [4]03:50,274e
VIDVidarRuby van Schaik031: LDG 1xtime-trial 06:17,703e
VIDVidarMyrna Berbers026: DDev 2x (Development Klassement)time-trial 03:45,648e
VIDVidarRuby van Schaik139: LDGb 2xvoorwedstrijd 3[2]08:06,534e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarMyrna Berbers127: DE 4xA-finale [5]07:43,567e
VIDVidarMyrna Berbers132: DG 2xA-finale [7]08:05,237e
VIDVidar/ProteusMarleen van Soest129: DG 4-A-finale [3]07:45,925e
VIDVidarRuby van Schaik139: LDGb 2xA-finale [1]08:20,937e
VIDVidar 2Pam Scheer031: LDG 1xA-finale [6]08:32,583e
VIDVidarMyrna Berbers026: DDev 2x (Development Klassement)B-finale [4]07:54,821e
VIDVidar 1Ruby van Schaik031: LDG 1xvoorwedstrijd 3[5]09:03,305e
VIDVidar 2Pam Scheer031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[3]08:22,452e
VIDVidarMyrna Berbers026: DDev 2x (Development Klassement)voorwedstrijd 1[7]07:57,255e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarRuby van Schaik139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[3]08:26,996e
VIDVidarPam Scheer031: LDG 1xA-finale [7]09:15,431e
VIDVidarRuby van Schaik034: LDDev 2x (Development Klassement)B-finale [3]09:18,027e
VIDVidarPam Scheer031: LDG 1xvoorwedstrijd 1[6]09:01,131e
VIDVidarMyrna Berbers026: DDev 2x (Development Klassement)voorwedstrijd 1[4]08:13,615e
VIDVidarRuby van Schaik034: LDDev 2x (Development Klassement)voorwedstrijd 1[5]08:33,017e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar 1Pam Scheer013: LDE 1x (NK)B-finale [6]08:13,545e
VIDVidarKyra Rikhof222: DG 2xvoorwedstrijd 3[5]07:57,224e
VIDVidar/ArgoLotte Demmink230: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[3]08:44,995e
VIDVidarKyra Rikhof113: DDev 2x (Dev)B-finale [3]08:30,583e
VIDVidar 1Pam Scheer013: LDE 1x (NK)halve-finale 1[6]09:01,456e
VIDVidar/ArgoInge Poelman116: LDDev 2x (Dev)voorwedstrijd 3[4]09:30,395e
VIDVidarKyra Rikhof113: DDev 2x (Dev)voorwedstrijd 1[6]08:42,744e
VIDVidar 1Pam Scheer013: LDE 1x (NK)kwart-finale 4[5]09:15,633e
VIDVidar 1Pam Scheer013: LDE 1x (NK)time-trial 07:34,9812e