Afke Lageschaar

74 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasTeun Oonk304: HE 8+ NSKA-finale [6]05:46,782e
GYAGyasTeun Oonk304: HE 8+ NSKvoorwedstrijd 1[4]06:12,591e
GYAGyas/AegirDéan Klimp106: HGb 4-voorwedstrijd 2[6]07:06,614e
GYAGyas/AegirDéan Klimp007: HDev 4-voorwedstrijd 4[7]06:31,023e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasJasper Schaap110: HB 2xA-finale [4]06:50,041e
GYAGyas/SkøllTeun Oonk104: HE 8+A-finale [7]05:47,453e
GYAGyasDéan Klimp109: HB 1xA-finale [8]08:09,735e
GYAGyas/SkøllTeun Oonk104: HE 8+voorwedstrijd 2[4]05:49,772e
GYAGyasDéan Klimp109: HB 1xvoorwedstrijd 2[8]07:41,143e
GYAGyas 2Jorn Haverkort002: HE 4-A-finale [6]06:25,993e
GYAGyasJasper Schaap008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:07,596e
GYAGyas 2Jorn Haverkort002: HE 4-voorwedstrijd 1[3]06:20,032e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 2Teun Oonk104: HE 8+A-finale [5]05:52,354e
GYAGyasJasper Schaap110: HB 2xA-finale [2]06:53,412e
GYAGyas 2Teun Oonk104: HE 8+time-trial 05:10,085e
GYAGyasJasper Schaap008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[6]07:06,185e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasTeun Oonk104: HE 8+A-finale [8]06:41,754e
GYAGyasJasper Schaap110: HB 2xA-finale [2]07:27,224e
GYAGyasJasper Schaap008: HDev 2xA-finale [8]07:12,208e
GYAGyasJasper Schaap008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:10,064e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasKimo Berenschot007: HDev 4-A-finale [2]06:36,433e
GYAGyasJorn Haverkort003: HG 1xB-finale [4]07:46,541e
GYAGyas 2Teun Oonk004: HG 2-A-finale [2]07:18,503e
GYAGyas 1Joris Oonk004: HG 2-B-finale [3]07:23,461e
GYAGyasJorn Haverkort003: HG 1xvoorwedstrijd 3[1]08:25,412e
GYAGyas 1Joris Oonk004: HG 2-time-trial 05:44,926e
GYAGyas 2Teun Oonk004: HG 2-time-trial 05:41,013e
GYAGyasKimo Berenschot007: HDev 4-time-trial 05:05,313e
GYAGyasJoris Kluvers110: HB 2xA-finale [2]07:55,893e
GYAGyas 1Kimo Berenschot105: HG 4-A-finale [1]07:28,974e
GYAGyas 2Teun Oonk105: HG 4-A-finale [4]07:01,092e
GYAGyasJoris Oonk109: HB 1xvoorwedstrijd 3[3]08:34,372e
GYAGyasJoris Kluvers110: HB 2xvoorwedstrijd 2[2]07:22,862e
GYAGyas 2Teun Oonk105: HG 4-voorwedstrijd 2[2]06:46,061e
GYAGyas 1Kimo Berenschot105: HG 4-voorwedstrijd 1[2]06:50,242e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasKimo Berenschot207: HG 4-A-finale [4]06:49,383e
GYAGyas 2Joris Oonk001: HE 2-C-finale [5]07:35,136e
GYAGyas 1Teun Oonk001: HE 2-C-finale [2]07:21,682e
GYAGyasJasper Schaap205: HG 2xvoorwedstrijd 1[4]07:15,904e
GYAGyasJoris Oonk204: HG 2-voorwedstrijd 3[4]07:40,183e
GYAGyasKimo Berenschot207: HG 4-voorwedstrijd 2[3]06:42,322e
GYAGyasJasper Schaap103: HDev 2xA-finale [4]07:48,826e
GYAGyasKimo Berenschot104: HDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:55,213e
GYAGyasJasper Schaap103: HDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:38,952e
GYAGyas 2Joris Oonk001: HE 2-herkansing 2[1]07:14,485e
GYAGyas 1Teun Oonk001: HE 2-herkansing 1[3]07:03,203e
GYAGyas 1Teun Oonk001: HE 2-time-trial 06:37,2613e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasJorn Haverkort001: Oude VierA-finale [2]10:48,467e
GYAGyasJorn Haverkort001: Oude Viervoorwedstrijd 3[5]07:15,782e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasBabette Rosman048: WFm 4+A-finale [4]07:35,673e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/SkøllBabette Rosman024: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]08:04,394e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasNelly van der Veen005: Dames Achtvoorwedstrijd 2[5]07:35,905e
GYAGyasRianne van Diepen042: Jonge Dames Viervoorwedstrijd 2[1]08:13,764e