Harmen Sikkema

51 races

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasRamon Stolk110: HB 2xA-finale [5]07:10,986e
GYAGyasRamon Stolk110: HB 2xvoorwedstrijd 1[2]07:05,292e
GYAGyasRamon Stolk008: HDev 2x (Development Klassement)B-finale [6]07:11,584e
GYAGyasRamon Stolk008: HDev 2x (Development Klassement)voorwedstrijd 3[5]07:05,814e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasHarmen Sikkema003: HG 1xtime-trial 05:46,759e
GYAGyasHarmen Sikkema109: HB 1xvoorwedstrijd 1[2]07:43,442e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasHarmen Sikkema109: HB 1xvoorwedstrijd 4[4]08:23,095e
AEGAegir/GyasWessel Hesselink008: HDev 2x (Development Klassement)A-finale [1]07:55,978e
AEGAegir/GyasWessel Hesselink008: HDev 2x (Development Klassement)voorwedstrijd 2[6]07:31,594e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/Euros/GyasSteven Hoogeveen109: B 8+A-finale [3]05:55,201e
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+A-finale [5]06:32,043e
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+voorwedstrijd 2[6]06:33,061e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasJente Damm139: M 4+A-finale [5]06:32,214e
AEGAegir/GyasJente Damm029: M 4+A-finale [6]06:44,376e
AEGAegir/GyasJente Damm029: M 4+voorwedstrijd 1[3]06:31,303e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+A-finale [1]06:39,293e
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+voorwedstrijd 1[4]06:41,692e
AEGAegir/GyasJente Damm106: G 4+A-finale [3]06:35,973e
AEGAegir/GyasJente Damm106: G 4+voorwedstrijd 2[4]06:35,031e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+voorwedstrijd 1[3]06:37,563e
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+voorwedstrijd 1[2]06:43,364e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasBeimen Vellinga106: G 4+voorwedstrijd 2[6]06:51,344e
GYAGyasHarmen Sikkema004: G 2-voorwedstrijd 2[8]07:23,565e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 2Harmen Sikkema101: E 2-voorwedstrijd 2[5]08:09,255e
GYAGyasHarmen Sikkema004: G 2-voorwedstrijd 1[4]08:11,144e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasHarmen Sikkema205: G 2-A-finale [2]07:19,055e
GYAGyasJorn Haverkort104: Dev 4- (Dev)A-finale [1]06:37,165e
GYAGyasJorn Haverkort104: Dev 4- (Dev)voorwedstrijd 3[3]06:30,462e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+A-finale [5]06:06,174e
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+voorwedstrijd 2[5]06:01,811e
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+ (EJK)voorwedstrijd 2[5]06:01,494e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+A-finale [6]06:03,242e
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+voorwedstrijd 1[4]06:11,093e
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+B-finale [5]06:07,093e
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+voorwedstrijd 1[6]05:59,274e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+ (1000m Knock Out)C-finale [1]
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+ (1000m Knock Out)time-trial 02:58,185e
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+A-finale [4]06:08,422e
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+voorwedstrijd 3[1]06:06,921e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasSem Hulsman136: MFm 8+A-finale [2]06:10,973e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+A-finale [5]06:18,246e
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+voorwedstrijd 2[3]06:09,371e
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [4]06:03,523e
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[2]06:09,072e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+A-finale [2]06:45,256e
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+voorwedstrijd 2[4]06:25,872e
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+B-finale [4]06:30,534e
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+voorwedstrijd 3[4]06:19,703e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasSem Hulsman252: Ej 8+ (Ejk)time-trial 06:13,791e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasSem Hulsman002: Jonge AchtA-finale [5]07:01,376e
GYAGyasSem Hulsman002: Jonge Achtvoorwedstrijd 3[4]06:22,031e