Matthijs Freund

55 races

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 1Sebastiaan Pach054: MDev 2xB-finale [1]08:10,132e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach054: MDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:40,994e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiSebastiaan Pach110: HB 2xA-finale [3]06:59,453e
SKASkadiSebastiaan Pach110: HB 2xvoorwedstrijd 2[6]06:59,091e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xA-finale [4]07:05,945e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[2]06:53,851e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xC-finale [2]03:24,602e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xherkansing [3]03:22,112e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xtime-trial 03:18,384e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach110: HB 2xA-finale [3]06:55,692e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach110: HB 2xvoorwedstrijd 2[1]07:03,071e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 2Sebastiaan Pach110: HB 2xA-finale [2]07:19,635e
SKASkadi 2Sebastiaan Pach008: HDev 2xB-finale [5]07:25,093e
SKASkadi 2Sebastiaan Pach008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[6]07:30,876e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 1Sebastiaan Pach110: HB 2xA-finale [1]07:48,096e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach110: HB 2xvoorwedstrijd 2[3]07:31,994e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xB-finale [2]08:06,364e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:46,996e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 1Sebastiaan Pach205: HG 2xvoorwedstrijd 2[2]07:37,926e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach103: HDev 2xB-finale [5]07:50,792e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach103: HDev 2xvoorwedstrijd 2[6]08:02,815e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMatthijs Freund104: G 4-A-finale [2]07:01,604e
SKASkadi 4Matthijs Freund101: E 2-voorwedstrijd 1[5]07:24,504e
SKASkadi 2Matthijs Freund004: G 2-A-finale [2]07:33,186e
SKASkadi 2Matthijs Freund004: G 2-voorwedstrijd 3[6]07:29,322e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 2Matthijs Freund004: G 2-B-finale [3]07:22,283e
SKASkadi 2Matthijs Freund004: G 2-voorwedstrijd 1[3]07:24,902e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMatthijs Freund105: G 4+voorwedstrijd 2[4]07:11,944e
SKASkadiMatthijs Freund206: G 4+voorwedstrijd 3[6]07:13,324e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMatthijs Freund106: G 4+A-finale [2]07:19,506e
SKASkadiMatthijs Freund106: G 4+voorwedstrijd 1[5]07:05,653e
SKASkadiMatthijs Freund007: Dev 4-voorwedstrijd 2[7]07:02,395e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMatthijs Freund105: G 4+voorwedstrijd 1[7]08:06,374e
SKASkadiMatthijs Freund050: G 4+voorwedstrijd 1[5]07:49,563e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMatthijs Freund251: G 4-voorwedstrijd 3[6]07:05,795e
SKASkadiMatthijs Freund104: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]07:08,235e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMatthijs Freund020: G 4+voorwedstrijd 1[2]07:22,234e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/EurosMatthijs Freund122: LN 4-voorwedstrijd 3[3]06:55,565e
SKASkadiMatthijs Freund016: LEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:13,914e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiDaniël den Ouden116: LSA 8+A-finale [2]06:17,266e
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+B-finale [5]06:08,682e
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:08,984e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+A-finale [3]
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+halve-finale 2[2]
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+time-trial 03:00,663e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiDaniël den Ouden135: LMFm 8+A-finale [5]06:23,604e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 2Daniël den Ouden104: SA 8+voorwedstrijd 2[4]06:14,135e
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+B-finale [1]06:12,101e
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:15,543e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiDaniël den Ouden200: SA 8+halve-finale 2[6]04:06,172e
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+B-finale [6]06:24,391e
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+voorwedstrijd 3[4]06:21,814e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiDaniël den Ouden254: LEj 8+time-trial 06:30,552e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiDaniël den Ouden003: Lichte AchtA-finale [4]06:49,831e
SKASkadiDaniël den Ouden003: Lichte Achtvoorwedstrijd 2[3]06:22,291e