Stijn Zwanenburg

70 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiBram Meijer106: HGb 4-A-finale [4]07:13,613e
SKASkadiBram Meijer106: HGb 4-voorwedstrijd 2[5]06:36,212e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiRuben van Streun057: MDev 4-B-finale [1]07:05,301e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach054: MDev 2xB-finale [1]08:10,132e
SKASkadiRuben van Streun057: MDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:03,513e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach054: MDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:40,994e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiSebastiaan Pach110: HB 2xA-finale [3]06:59,453e
SKASkadiBram Meijer106: HGb 4-A-finale [2]06:28,925e
SKASkadiSebastiaan Pach110: HB 2xvoorwedstrijd 2[6]06:59,091e
SKASkadiBram Meijer106: HGb 4-voorwedstrijd 1[4]06:20,182e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xA-finale [4]07:05,945e
SKASkadiBram Meijer007: HDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:32,355e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[2]06:53,851e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiBram Meijer002: HE 4-A-finale [4]06:38,334e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xC-finale [2]03:24,602e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xherkansing [3]03:22,112e
SKASkadiBram Meijer002: HE 4-voorwedstrijd 2[2]06:29,853e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xtime-trial 03:18,384e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach110: HB 2xA-finale [3]06:55,692e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach110: HB 2xvoorwedstrijd 2[1]07:03,071e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 2Sebastiaan Pach110: HB 2xA-finale [2]07:19,635e
SKASkadiBram Meijer106: HGb 4-A-finale [2]06:44,762e
SKASkadiBram Meijer106: HGb 4-voorwedstrijd 2[5]06:49,044e
SKASkadiBram Meijer007: HDev 4-B-finale [3]06:52,906e
SKASkadi 2Sebastiaan Pach008: HDev 2xB-finale [5]07:25,093e
SKASkadiBram Meijer007: HDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:37,913e
SKASkadi 2Sebastiaan Pach008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[6]07:30,876e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 1Sebastiaan Pach110: HB 2xA-finale [1]07:48,096e
SKASkadiBram Meijer106: HGb 4-A-finale [6]06:46,784e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach110: HB 2xvoorwedstrijd 2[3]07:31,994e
SKASkadiBram Meijer106: HGb 4-voorwedstrijd 1[5]06:55,383e
SKASkadiBram Meijer007: HDev 4-B-finale [1]07:21,525e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xB-finale [2]08:06,364e
SKASkadiBram Meijer007: HDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:57,704e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:46,996e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 1Sebastiaan Pach205: HG 2xvoorwedstrijd 2[2]07:37,926e
SKASkadiBram Meijer206: HGb 4-voorwedstrijd 1[6]06:48,365e
SKASkadiBram Meijer104: HDev 4-B-finale [4]06:54,733e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach103: HDev 2xB-finale [5]07:50,792e
SKASkadiBram Meijer104: HDev 4-voorwedstrijd 1[4]06:57,553e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach103: HDev 2xvoorwedstrijd 2[6]08:02,815e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMatthijs Freund104: G 4-A-finale [2]07:01,604e
SKASkadi 3Jason Ching101: E 2-voorwedstrijd 2[5]07:56,965e
SKASkadi 4Matthijs Freund101: E 2-voorwedstrijd 1[5]07:24,504e
SKASkadi 2Matthijs Freund004: G 2-A-finale [2]07:33,186e
SKASkadi 2Matthijs Freund004: G 2-voorwedstrijd 3[6]07:29,322e
SKASkadi 3Jason Ching004: G 2-voorwedstrijd 2[6]08:01,556e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiSander Boelens005: Dev 2xA-finale [2]03:19,131e
SKASkadi 2Matthijs Freund004: G 2-B-finale [3]07:22,283e
SKASkadi 2Matthijs Freund004: G 2-voorwedstrijd 1[3]07:24,902e
SKASkadiSander Boelens107: G 2xA-finale [3]06:40,911e
SKASkadiSander Boelens107: G 2xvoorwedstrijd 1[2]06:59,591e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiSander Boelens106: G 2xA-finale [3]06:37,812e
SKASkadiMatthijs Freund105: G 4+voorwedstrijd 2[4]07:11,944e
SKASkadiSander Boelens005: Dev 2xA-finale [5]06:38,901e
SKASkadiMatthijs Freund206: G 4+voorwedstrijd 3[6]07:13,324e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMatthijs Freund106: G 4+A-finale [2]07:19,506e
SKASkadiMatthijs Freund106: G 4+voorwedstrijd 1[5]07:05,653e
SKASkadiMatthijs Freund007: Dev 4-voorwedstrijd 2[7]07:02,395e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMatthijs Freund105: G 4+voorwedstrijd 1[7]08:06,374e
SKASkadiMatthijs Freund050: G 4+voorwedstrijd 1[5]07:49,563e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiJoris Faas204: G 2xA-finale [6]06:45,321e
SKASkadi (SB)Peter Bruins001: E 2-B-finale [1]06:52,454e
SKASkadiMatthijs Freund251: G 4-voorwedstrijd 3[6]07:05,795e
SKASkadi (SB)Peter Bruins001: E 2-halve-finale 2[2]07:23,976e
SKASkadiMatthijs Freund104: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]07:08,235e
SKASkadi (SB)Peter Bruins001: E 2-kwart-finale 2[2]07:04,953e
SKASkadi (SB)Peter Bruins001: E 2-time-trial 06:28,8610e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMatthijs Freund020: G 4+voorwedstrijd 1[2]07:22,234e