Thimo van Kessel

85 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBastian Bergsma108: HG 2xA-finale [7]07:52,004e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBastian Bergsma054: MDev 2xA-finale [6]07:57,245e
AEGAegirBastian Bergsma054: MDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:36,593e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xA-finale [4]06:48,191e
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xvoorwedstrijd 1[3]07:00,601e
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)A-finale [6]06:58,104e
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)voorwedstrijd 2[5]06:55,652e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)C-finale [3]03:22,211e
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)time-trial 03:21,676e
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xA-finale [4]06:58,553e
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xvoorwedstrijd 2[3]07:18,122e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xA-finale [3]07:14,473e
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)voorwedstrijd 2[3]07:27,805e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWessel Hesselink208: HG 4+A-finale [5]07:15,716e
AEGAegirWessel Hesselink208: HG 4+voorwedstrijd 1[4]07:15,293e
AEGAegirWessel Hesselink105: HG 4+A-finale [2]07:33,595e
AEGAegirWessel Hesselink105: HG 4+voorwedstrijd 2[5]07:33,252e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/TritonThimo van Kessel105: G 4+voorwedstrijd 4[3]06:39,244e
AEGAegirMenno van Blitterswijk002: E 4- (NSK)A-finale [3]06:50,045e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+B-finale [4]06:54,264e
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+voorwedstrijd 2[1]06:50,163e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirThimo van Kessel105: G 4+A-finale [5]06:38,653e
AEGAegirThimo van Kessel105: G 4+voorwedstrijd 2[2]06:38,491e
AEGAegirThimo van Kessel206: G 4+voorwedstrijd 2[4]06:50,153e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+A-finale [4]06:45,831e
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+voorwedstrijd 1[4]06:49,801e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWessel Hesselink104: G 4-voorwedstrijd 2[5]07:27,615e
AEGAegirWessel Hesselink007: Dev 4- (Development Klassement)A-finale [3]08:01,696e
AEGAegirWessel Hesselink007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[6]07:28,672e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWessel Hesselink251: G 4-voorwedstrijd 4[4]06:37,533e
AEGAegirWessel Hesselink104: Dev 4- (Dev)B-finale [6]06:37,944e
AEGAegirWessel Hesselink104: Dev 4- (Dev)voorwedstrijd 2[4]06:41,183e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWessel Hesselink001: Oude Viervoorwedstrijd 2[3]07:03,744e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Victor Lubbers111: B 4+A-finale [1]06:45,491e
AEGAegir 1Victor Lubbers111: B 4+voorwedstrijd 1[4]06:55,783e
AEGAegir 2Victor Lubbers006: N 4+voorwedstrijd 4[5]07:09,816e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Jente Damm111: B 4+A-finale [4]06:52,405e
AEGAegir 2Jente Damm111: B 4+voorwedstrijd 1[5]06:50,571e
AEGAegir 2Jente Damm006: N 4+voorwedstrijd 2[4]06:50,442e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Koen Wesselink006: N 4+time-trial 07:10,4414e
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+B-finale [1]06:17,584e
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+voorwedstrijd 2[3]06:14,153e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/NjordMichael Tewelde112: B 8+voorwedstrijd 2[6]06:21,696e
AEGAegir/NjordMichael Tewelde008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[4]06:33,595e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBastian Bergsma252: Ej 8+ (Ejk)herkansing [2]07:56,936e
AEGAegirBastian Bergsma252: Ej 8+ (Ejk)time-trial 06:29,5713e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBastian Bergsma002: Jonge Achtvoorwedstrijd 3[5]06:33,645e