Wessel Hesselink

53 races

NSRF Slotwedstrijden

03 juli 2021 t/m 04 juli 2021
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Wessel Hesselink115: HG 4- (12)A-finale [6]06:26,923e
AEGAegir-combiRobert Tiemeijer102: HE 8+ (8)A-finale [5]05:44,532e
AEGAegir-combiRobert Tiemeijer102: HE 8+ (8)voorwedstrijd 1[5]05:48,831e

Koninklijke - Holland Beker / NK Groot voor Senioren

26 juni 2021 t/m 27 juni 2021
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir-combiRobert Tiemeijer218: M 8+A-finale [1]06:20,382e
AEGAegirWessel Hesselink215: M 4-A-finale [1]06:44,883e
AEGAegirWessel Hesselink215: M 4-voorwedstrijd 3[1]06:37,761e
AEGAegir-combiRobert Tiemeijer210: M 8+ (Open National Championship)A-finale [4]05:51,502e
AEGAegir-combiRobert Tiemeijer210: M 8+ (Open National Championship)voorwedstrijd 1[4]05:58,921e

Hollandia Roeiwedstrijden / NK Klein 2021

16 april 2021 t/m 18 april 2021
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWessel Hesselink001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)C-finale [8]07:14,724e
AEGAegirWessel Hesselink001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)kwart-finale 2[2]07:49,775e
AEGAegirWessel Hesselink001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)time-trial 07:33,3818e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Wessel Hesselink109: HB 1xA-finale [8]08:58,275e
AEGAegir 2Wessel Hesselink109: HB 1xvoorwedstrijd 1[7]07:48,632e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWessel Hesselink109: HB 1xB-finale [3]07:55,303e
AEGAegirWessel Hesselink109: HB 1xvoorwedstrijd 1[3]07:58,532e
AEGAegir/GyasWessel Hesselink008: HDev 2x (Development Klassement)A-finale [1]07:55,978e
AEGAegir/GyasWessel Hesselink008: HDev 2x (Development Klassement)voorwedstrijd 2[6]07:31,594e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWessel Hesselink208: HG 4+A-finale [5]07:15,716e
AEGAegirWessel Hesselink208: HG 4+voorwedstrijd 1[4]07:15,293e
AEGAegirWessel Hesselink105: HG 4+A-finale [2]07:33,595e
AEGAegirWessel Hesselink105: HG 4+voorwedstrijd 2[5]07:33,252e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+A-finale [5]06:32,043e
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+voorwedstrijd 2[6]06:33,061e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [6]05:53,832e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[3]06:05,343e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasJente Damm139: M 4+A-finale [5]06:32,214e
AEGAegir/GyasJente Damm029: M 4+A-finale [6]06:44,376e
AEGAegir/GyasJente Damm029: M 4+voorwedstrijd 1[3]06:31,303e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+A-finale [1]06:39,293e
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+voorwedstrijd 1[4]06:41,692e
AEGAegir/GyasJente Damm106: G 4+A-finale [3]06:35,973e
AEGAegir/GyasJente Damm106: G 4+voorwedstrijd 2[4]06:35,031e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+voorwedstrijd 1[3]06:37,563e
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+voorwedstrijd 1[2]06:43,364e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+A-finale [4]06:45,831e
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+voorwedstrijd 1[4]06:49,801e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWessel Hesselink104: G 4-voorwedstrijd 2[5]07:27,615e
AEGAegirWessel Hesselink007: Dev 4- (Development Klassement)A-finale [3]08:01,696e
AEGAegirWessel Hesselink007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[6]07:28,672e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWessel Hesselink251: G 4-voorwedstrijd 4[4]06:37,533e
AEGAegirWessel Hesselink104: Dev 4- (Dev)B-finale [6]06:37,944e
AEGAegirWessel Hesselink104: Dev 4- (Dev)voorwedstrijd 2[4]06:41,183e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWessel Hesselink001: Oude Viervoorwedstrijd 2[3]07:03,744e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Wessel Hesselink111: B 4+voorwedstrijd 2[1]06:54,654e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 3Martin Schalij111: B 4+A-finale [5]07:12,946e
AEGAegir 3Martin Schalij111: B 4+voorwedstrijd 2[3]06:54,252e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/NjordMichael Tewelde112: B 8+voorwedstrijd 2[6]06:21,696e
AEGAegir/NjordMichael Tewelde008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[4]06:33,595e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBastian Bergsma252: Ej 8+ (Ejk)herkansing [2]07:56,936e
AEGAegirBastian Bergsma252: Ej 8+ (Ejk)time-trial 06:29,5713e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBastian Bergsma002: Jonge Achtvoorwedstrijd 3[5]06:33,645e