Jente Damm

32 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+A-finale [5]06:32,043e
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+voorwedstrijd 2[6]06:33,061e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasJente Damm139: M 4+A-finale [5]06:32,214e
AEGAegir/GyasJente Damm029: M 4+A-finale [6]06:44,376e
AEGAegir/GyasJente Damm029: M 4+voorwedstrijd 1[3]06:31,303e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+A-finale [1]06:39,293e
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+voorwedstrijd 1[4]06:41,692e
AEGAegir/GyasJente Damm106: G 4+A-finale [3]06:35,973e
AEGAegir/GyasJente Damm106: G 4+voorwedstrijd 2[4]06:35,031e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+voorwedstrijd 1[3]06:37,563e
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+voorwedstrijd 1[2]06:43,364e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+A-finale [4]06:45,831e
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+voorwedstrijd 1[4]06:49,801e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWessel Hesselink104: G 4-voorwedstrijd 2[5]07:27,615e
AEGAegirWessel Hesselink007: Dev 4- (Development Klassement)A-finale [3]08:01,696e
AEGAegirWessel Hesselink007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[6]07:28,672e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJente Damm242: B 1xvoorwedstrijd 3[6]08:12,506e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Victor Lubbers111: B 4+A-finale [1]06:45,491e
AEGAegir 1Victor Lubbers111: B 4+voorwedstrijd 1[4]06:55,783e
AEGAegir 2Victor Lubbers006: N 4+voorwedstrijd 4[5]07:09,816e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Jente Damm111: B 4+A-finale [4]06:52,405e
AEGAegir 2Jente Damm111: B 4+voorwedstrijd 1[5]06:50,571e
AEGAegir 2Jente Damm006: N 4+voorwedstrijd 2[4]06:50,442e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Michael Tewelde006: N 4+time-trial 07:02,849e
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+B-finale [1]06:17,584e
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+voorwedstrijd 2[3]06:14,153e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/NjordMichael Tewelde112: B 8+voorwedstrijd 2[6]06:21,696e
AEGAegir/NjordMichael Tewelde008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[4]06:33,595e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBastian Bergsma252: Ej 8+ (Ejk)herkansing [2]07:56,936e
AEGAegirBastian Bergsma252: Ej 8+ (Ejk)time-trial 06:29,5713e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBastian Bergsma002: Jonge Achtvoorwedstrijd 3[5]06:33,645e