Rie van Ditshuizen

122 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaAnouk van Haare139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[6]09:21,736e
ORCOrcaNoortje Langenhorst140: LDB 1xvoorwedstrijd 1[4]10:10,924e
ORCOrcaAnouk van Haare033: LDB 2xA-finale [3]08:08,826e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Anouk van Haare134: DB 2xvoorwedstrijd 2[6]08:25,613e
ORCOrca/BeatrixIsabel TimmerMs033: LDB 2xA-finale [4]08:06,773e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaAnouk van Haare139: LDGb 2xtime-trial 07:21,839e
ORCOrcaAnouk van Haare033: LDB 2xA-finale [1]08:10,845e
ORCOrca/BeatrixIsabel TimmerMs033: LDB 2xA-finale [3]07:55,712e
ORCOrcaAnouk van Haare033: LDB 2xvoorwedstrijd 2[3]08:10,543e
ORCOrca/BeatrixIsabel TimmerMs033: LDB 2xvoorwedstrijd 2[5]07:58,401e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaAnouk van Haare033: LDB 2xA-finale [3]08:16,282e
ORCOrcaAnouk van Haare033: LDB 2xlotingsrace [2]08:32,004e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ArgoAnouk van Haare035: LDEj 4*time-trial 06:22,1313e
ORCOrca/ArgoAnouk van Haare141: LDB 4*voorwedstrijd 3[1]09:30,904e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ArgoAnouk van Haare117: LDEj 4*voorwedstrijd 1[2]08:18,025e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaAnouk van Haare006: LDB 4*voorwedstrijd 3[5]08:44,775e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Ursula Bergwerff101: DOnerv C4+kwart-finale 8[1]02:34,356e
ORCOrca 2Bo van den Bosch106: DErv 4*voorwedstrijd 1[5]09:42,965e
ORCOrca 2Betty HaarMn101: DOnerv C4+herkansing 16[4]02:37,446e
ORCOrca 1Ursula Bergwerff101: DOnerv C4+herkansing 10[4]02:30,761e
ORCOrca 2Betty HaarMn101: DOnerv C4+voorwedstrijd 26[3]02:39,792e
ORCOrca 1Ursula Bergwerff101: DOnerv C4+voorwedstrijd 1[5]02:20,682e
ORCOrca 1Julya van Doorn004: D selectie 4*A-finale [1]08:16,194e
ORCOrca 1Julya van Doorn004: D selectie 4*voorwedstrijd 1[2]08:08,052e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJoan Lintmeijer136: DB 8+voorwedstrijd 2[7]09:13,676e
ORCOrcaMarielle Gaalswijk139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[6]08:59,536e
ORCOrca 1Tessa Reitsma132: DG 2xvoorwedstrijd 1[4]08:57,513e
ORCOrcaMouk Sinnema140: LDB 1xvoorwedstrijd 2[3]09:13,386e
ORCOrcaTessa Reitsma035: LDEj 4*A-finale [1]08:03,485e
ORCOrcaTessa Reitsma035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[3]07:41,554e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTessa Reitsma151: LWFm 4*A-finale [3]08:38,493e
ORCOrcaMouk Sinnema007: LW 4xA-finale [1]08:22,613e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTessa Reitsma137: LDE 4xA-finale [3]07:15,656e
ORCOrcaMouk Sinnema140: LDB 1xA-finale [3]08:52,215e
ORCOrcaMouk Sinnema140: LDB 1xvoorwedstrijd 1[3]08:48,081e
ORCOrca (p4)Tessa Reitsma035: LDEj 4*A-finale [6]07:20,662e
ORCOrca (p4)Tessa Reitsma035: LDEj 4*voorwedstrijd 3[2]07:33,672e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTessa Reitsma035: LDEj 4*C-finale [2]03:39,461e
ORCOrcaMouk Sinnema033: LDB 2xA-finale [3]08:18,502e
ORCOrcaTessa Reitsma035: LDEj 4*time-trial 03:39,055e
ORCOrca 2Mouk Sinnema140: LDB 1xvoorwedstrijd 2[2]09:14,983e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTessa Reitsma141: LDB 4*A-finale [7]07:53,721e
ORCOrca 2Mouk Sinnema140: LDB 1xA-finale [1]09:18,826e
ORCOrcaTessa Reitsma141: LDB 4*voorwedstrijd 2[2]07:57,601e
ORCOrcaTessa Reitsma035: LDEj 4*A-finale [2]07:47,565e
ORCOrca/TritonEmma Liv Weintraub033: LDB 2xA-finale [3]08:40,965e
ORCOrcaTessa Reitsma035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[4]07:47,333e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTessa Reitsma141: LDB 4*A-finale [1]08:08,784e
ORCOrcaTessa Reitsma141: LDB 4*voorwedstrijd 2[3]08:02,702e
ORCOrca 2Mouk Sinnema140: LDB 1xvoorwedstrijd 2[2]09:39,485e
ORCOrcaTessa Reitsma035: LDEj 4*A-finale [3]08:19,514e
ORCOrca/TritonMouk Sinnema033: LDB 2xA-finale [1]09:51,636e
ORCOrcaTessa Reitsma035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[1]08:03,362e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTessa Reitsma228: LDB 4*A-finale [3]07:51,194e
ORCOrcaTessa Reitsma228: LDB 4*voorwedstrijd 1[4]07:59,711e
ORCOrcaTessa Reitsma117: LDEj 4*A-finale [4]08:10,523e
ORCOrcaTessa Reitsma117: LDEj 4*voorwedstrijd 3[2]08:13,611e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTessa Reitsma006: Lichte Dames VierA-finale [2]08:00,725e
ORCOrcaTessa Reitsma006: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 3[2]07:49,752e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Mouk Sinnema103: LDEj 4*A-finale [2]08:08,182e
ORCOrca 2Irene van der Baan103: LDEj 4*voorwedstrijd 2[1]08:24,916e
ORCOrca 1Mouk Sinnema103: LDEj 4*voorwedstrijd 2[5]08:03,492e
ORCOrcaFleur van Boven023: DErv 4*B-finale [6]
ORCOrcaFleur van Boven023: DErv 4*voorwedstrijd 2[5]08:37,896e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTessa Gutker123: DG 4+A-finale [5]07:15,831e
ORCOrcaTessa Gutker123: DG 4+voorwedstrijd 2[5]07:32,412e
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4-A-finale [5]07:03,755e
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:18,292e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4-C-finale [4]03:28,843e
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4-time-trial 03:25,687e
ORCOrcaTessa Gutker125: DG 4-voorwedstrijd 1[3]07:27,322e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTessa Gutker122: DG 4-A-finale [1]07:22,576e
ORCOrcaTessa Gutker122: DG 4-voorwedstrijd 1[1]07:17,363e
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4-A-finale [2]07:15,526e
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:13,092e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTessa Gutker125: DG 4-voorwedstrijd 2[4]07:07,733e
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4-B-finale [5]07:24,635e
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4-voorwedstrijd 3[8]07:16,793e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTessa Gutker122: DG 4-A-finale [8]08:05,166e
ORCOrcaTessa Gutker122: DG 4-voorwedstrijd 2[5]08:14,543e
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4-A-finale [2]08:38,586e
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:53,863e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTessa Gutker253: DG 4-voorwedstrijd 3[5]07:29,623e
ORCOrcaTessa Gutker118: DDev 4-A-finale [1]07:21,343e
ORCOrcaTessa Gutker118: DDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:16,482e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Myrna Brandt134: DN 1xA-finale [6]07:57,011e
ORCOrcaLoes Verkuil132: DN 2xA-finale [4]07:36,564e
ORCOrca 1Myrna Brandt134: DN 1xvoorwedstrijd 3[4]08:10,722e
ORCOrcaLoes Verkuil132: DN 2xvoorwedstrijd 3[5]07:37,581e
ORCOrca 3Myrna Brandt020: DO 2-A-finale [4]07:51,104e
ORCOrca 3Myrna Brandt020: DO 2-voorwedstrijd 2[1]07:49,181e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Myrna Brandt134: DN 1xA-finale [4]08:17,956e
ORCOrca 1Myrna Brandt134: DN 1xvoorwedstrijd 3[5]08:11,791e
ORCOrca 2Loes Verkuil134: DN 1xvoorwedstrijd 2[2]08:37,484e
ORCOrca 1Myrna Brandt173: DO 1xA-finale [2]08:10,196e
ORCOrca 2Loes Verkuil173: DO 1xvoorwedstrijd 1[3]08:28,214e
ORCOrca 1Myrna Brandt173: DO 1xvoorwedstrijd 1[5]08:20,333e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Myrna Brandt017: DSA 1xA-finale [4]08:48,044e
ORCOrca 3Loes Verkuil017: DSA 1xvoorwedstrijd 2[3]08:42,724e
ORCOrca 2Myrna Brandt017: DSA 1xvoorwedstrijd 1[3]08:22,782e
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xA-finale [3]08:21,973e
ORCOrca 1Loes Verkuil134: DN 1xvoorwedstrijd 4[4]08:40,114e
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xvoorwedstrijd 3[1]08:20,531e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xA-finale [4]08:20,454e
ORCOrca 3Loes Verkuil134: DN 1xvoorwedstrijd 3[5]08:39,886e
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xvoorwedstrijd 2[6]08:15,231e
ORCOrcaLoes Verkuil021: DN 2xA-finale [4]07:41,701e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xA-finale [6]09:12,433e
ORCOrca 1Loes Verkuil134: DN 1xB-finale [3]09:19,994e
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xvoorwedstrijd 2[5]08:40,661e
ORCOrca 1Loes Verkuil134: DN 1xvoorwedstrijd 1[4]08:53,854e
ORCOrca 1Loes Verkuil072: DB 1xB-finale [6]08:20,992e
ORCOrca 1Loes Verkuil072: DB 1xvoorwedstrijd 1[7]08:33,724e
ORCOrca 1Myrna Brandt017: DSA 1xvoorwedstrijd 1[3]08:23,664e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Myrna Brandt203: DSA 1xC-finale [3]
ORCOrca 2Loes Verkuil134: DN 1xvoorwedstrijd 2[4]
ORCOrcaLoes Verkuil062: DB 1xA-finale [7]
ORCOrcaLoes Verkuil062: DB 1xvoorwedstrijd 1[4]11:31,743e
ORCOrca 2Myrna Brandt203: DSA 1xherkansing 1[7]10:46,755e
ORCOrca 2Myrna Brandt203: DSA 1xtime-trial 09:01,6815e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Loes Verkuil035: DN 1xA-finale [3]09:38,554e
ORCOrca 1Myrna Brandt035: DN 1xA-finale [2]09:10,212e