Joram van Daal

49 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+ (NSK)A-finale [5]06:16,392e
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+ (NSK)voorwedstrijd 1[3]06:22,671e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+ (Aegon Open National Championship)A-finale [5]06:30,662e
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+ (Aegon Open National Championship)time-trial 05:54,612e
AEGAegir (P1)Bas Fluitman057: MDev 4-A-finale [3]07:02,423e
AEGAegir (P1)Bas Fluitman057: MDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:55,911e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+A-finale [5]05:43,564e
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+voorwedstrijd 1[5]05:49,182e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)A-finale [4]06:15,411e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 1[2]06:19,131e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4- (Development Klassement)A-finale [3]03:01,511e
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4- (Development Klassement)halve-finale 1[3]03:02,121e
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4- (Development Klassement)time-trial 03:02,721e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Bas Fluitman107: HG 4+A-finale [5]06:48,921e
AEGAegir 2Bas Fluitman107: HG 4+voorwedstrijd 2[6]06:54,221e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)A-finale [6]06:29,412e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 3[2]06:34,591e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman106: HGb 4-A-finale [2]06:38,171e
AEGAegirBas Fluitman106: HGb 4-voorwedstrijd 2[1]06:45,522e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)A-finale [5]07:00,921e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[1]06:51,961e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBen Bakker206: HGb 4-A-finale [1]06:41,103e
AEGAegirBen Bakker206: HGb 4-voorwedstrijd 2[6]06:37,851e
AEGAegirBen Bakker104: HDev 4- (Dev)A-finale [4]06:58,736e
AEGAegirBen Bakker104: HDev 4- (Dev)voorwedstrijd 3[2]06:47,681e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBen Bakker001: Oude Viervoorwedstrijd 3[3]06:56,684e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/TritonThimo van Kessel105: G 4+voorwedstrijd 4[3]06:39,244e
AEGAegirMenno van Blitterswijk002: E 4- (NSK)A-finale [3]06:50,045e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+B-finale [4]06:54,264e
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+voorwedstrijd 2[1]06:50,163e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirThimo van Kessel105: G 4+A-finale [5]06:38,653e
AEGAegirThimo van Kessel105: G 4+voorwedstrijd 2[2]06:38,491e
AEGAegirThimo van Kessel206: G 4+voorwedstrijd 2[4]06:50,153e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWessel Hesselink104: G 4-voorwedstrijd 2[5]07:27,615e
AEGAegirWessel Hesselink007: Dev 4- (Development Klassement)A-finale [3]08:01,696e
AEGAegirWessel Hesselink007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[6]07:28,672e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWessel Hesselink251: G 4-voorwedstrijd 4[4]06:37,533e
AEGAegirWessel Hesselink104: Dev 4- (Dev)B-finale [6]06:37,944e
AEGAegirWessel Hesselink104: Dev 4- (Dev)voorwedstrijd 2[4]06:41,183e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWessel Hesselink001: Oude Viervoorwedstrijd 2[3]07:03,744e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Victor Lubbers111: B 4+A-finale [1]06:45,491e
AEGAegir 1Victor Lubbers111: B 4+voorwedstrijd 1[4]06:55,783e
AEGAegir 2Victor Lubbers006: N 4+voorwedstrijd 4[5]07:09,816e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Jente Damm111: B 4+A-finale [4]06:52,405e
AEGAegir 2Jente Damm111: B 4+voorwedstrijd 1[5]06:50,571e
AEGAegir 2Jente Damm006: N 4+voorwedstrijd 2[4]06:50,442e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Koen Wesselink006: N 4+time-trial 07:10,4414e
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+B-finale [1]06:17,584e
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+voorwedstrijd 2[3]06:14,153e