Stephen Stewart

167 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusRorik de Boer124: LHB 8+A-finale [6]07:07,024e
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+A-finale [4]06:31,852e
NERNereusRorik de Boer019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:35,276e
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+voorwedstrijd 2[7]06:08,251e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusBoris Mulder157: MFm 8+A-finale [6]06:32,681e
TRITriton/Nereus/Willem IIITo Wiersma107: W 4-A-finale [3]08:00,123e
TRITriton/Nereus/Willem IIITo Wiersma107: W 4-time-trial 07:18,353e
TRITriton/Nereus/GyasEline Feitsma016: W 4-voorwedstrijd 2[4]07:34,243e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus-combiEline van Marle128: DE 8+A-finale [5]06:16,883e
NERNereusRorik de Boer124: LHB 8+A-finale [4]06:09,453e
NERNereus-combiEline van Marle128: DE 8+voorwedstrijd 1[2]06:24,272e
NERNereusRorik de Boer124: LHB 8+voorwedstrijd 1[4]06:09,601e
NERNereusRorik de Boer019: LHEj 8+B-finale [6]06:04,511e
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+A-finale [4]05:52,061e
TRITriton/Gyas/NereusEline van Marle021: DE 4-A-finale [2]06:47,754e
NERNereusRorik de Boer019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:11,916e
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+voorwedstrijd 2[2]05:55,521e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+A-finale [3]02:53,641e
NERNereusRorik de Boer019: LHEj 8+C-finale [1]02:59,864e
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+halve-finale 1[3]02:51,111e
NERNereusRorik de Boer019: LHEj 8+time-trial 03:01,877e
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+time-trial 02:51,711e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusRorik de Boer019: LHEj 8+A-finale [3]06:33,657e
NERNereusJan Boon010: HEj 8+A-finale [5]06:09,091e
NERNereusRorik de Boer019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:31,482e
NERNereusJan Boon010: HEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:10,341e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusBoris Mulder104: HE 8+A-finale [6]06:15,797e
NERNereusRorik de Boer124: LHB 8+B-finale [4]06:35,942e
NERNereusBoris Mulder104: HE 8+voorwedstrijd 1[5]06:16,452e
NERNereusRorik de Boer124: LHB 8+voorwedstrijd 2[1]06:42,274e
NERNereusRorik de Boer019: LHEj 8+A-finale [3]06:59,964e
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+A-finale [3]06:40,023e
NERNereusRorik de Boer019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:46,012e
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:31,152e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusTijmen Willems212: LHB 8+A-finale [3]06:17,342e
NERNereus 2Boris Mulder208: HG 4+A-finale [6]06:42,231e
NERNereusTijmen Willems212: LHB 8+voorwedstrijd 1[5]06:23,851e
NERNereus 3Nathan Van der Werf208: HG 4+voorwedstrijd 2[3]07:57,764e
NERNereus 2Boris Mulder208: HG 4+voorwedstrijd 2[2]07:13,883e
NERNereusRorik de Boer107: LHEj 8+B-finale [2]06:38,211e
NERNereusBoris Mulder102: HEj 8+A-finale [2]06:27,802e
NERNereusRorik de Boer107: LHEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:47,543e
NERNereusBoris Mulder102: HEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:36,391e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusNando Schröder004: Lichte AchtA-finale [1]06:26,903e
NERNereusJan Boon003: Jonge AchtA-finale [5]06:16,731e
NERNereusNando Schröder004: Lichte Achtvoorwedstrijd 3[5]06:25,082e
NERNereusJan Boon003: Jonge Achtvoorwedstrijd 1[3]06:09,601e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusSven Guijt103: E 8+voorwedstrijd 1[4]06:27,736e
NERNereusAlexander Easton108: B 4+voorwedstrijd 2[4]06:58,754e
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+A-finale [5]06:05,691e
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+A-finale [5]05:56,483e
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+voorwedstrijd 3[4]06:18,801e
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+voorwedstrijd 1[2]06:02,092e
NERNereusAlexander Easton006: Ej 4+voorwedstrijd 1[4]07:00,524e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusSven Guijt138: MFm 8+A-finale [5]05:49,132e
NERNereusLars van den Boom137: LMFm 8+A-finale [3]05:57,811e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+A-finale [2]02:58,751e
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+B-finale [2]02:52,271e
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+halve-finale 2[3]02:55,841e
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+halve-finale 2[2]02:50,882e
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+time-trial 02:58,983e
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+time-trial 02:49,652e
NERNereusRamses van Hall006: Ej 4+time-trial 03:24,1613e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusAlexander Easton108: B 4+A-finale [5]07:06,305e
NERNereusAlexander Easton108: B 4+voorwedstrijd 3[5]06:52,721e
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+A-finale [5]05:59,761e
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+A-finale [3]05:49,572e
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:08,651e
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+voorwedstrijd 1[2]05:56,731e
NERNereusAlexander Easton006: Ej 4+voorwedstrijd 2[3]07:18,015e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Sven Guijt104: E 8+A-finale [2]06:10,536e
NERNereus 1Lars van den Boom114: LE 8+A-finale [6]06:14,433e
NERNereusAlexander Easton109: B 4+B-finale [4]07:07,242e
NERNereus 1Sven Guijt104: E 8+voorwedstrijd 1[2]05:54,023e
NERNereusAlexander Easton109: B 4+voorwedstrijd 3[7]07:11,724e
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+A-finale [3]06:01,551e
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+A-finale [7]05:55,512e
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:06,582e
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+voorwedstrijd 2[6]05:57,192e
NERNereusAlexander Easton006: Ej 4+voorwedstrijd 3[6]07:24,055e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+A-finale [4]07:02,561e
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+A-finale [4]06:52,062e
NERNereusAlexander Easton006: Ej 4+B-finale [2]08:27,505e
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+voorwedstrijd 3[3]07:10,371e
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+voorwedstrijd 2[4]06:46,972e
NERNereusAlexander Easton006: Ej 4+voorwedstrijd 3[6]08:00,144e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusAlexander Easton208: B 4+voorwedstrijd 3[6]07:16,244e
NERNereusLars van den Boom113: LEj 8+A-finale [4]06:13,881e
NERNereusSven Guijt106: Ej 8+A-finale [1]05:59,092e
NERNereusAlexander Easton107: Ej 4+voorwedstrijd 2[5]07:14,275e
NERNereusLars van den Boom113: LEj 8+voorwedstrijd 3[4]06:32,341e
NERNereusSven Guijt106: Ej 8+voorwedstrijd 2[4]06:11,503e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusSven Guijt003: Jonge AchtA-finale [3]06:18,151e
NERNereusLars van den Boom004: Lichte AchtA-finale [6]06:24,111e
NERNereusLars van den Boom004: Lichte Achtvoorwedstrijd 2[2]06:30,322e
NERNereusSven Guijt003: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[5]06:16,131e
NERNereusAlexander Easton040: Jonge Viervoorwedstrijd 3[2]07:33,546e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt106: O 4+A-finale [5]06:41,855e
NERNereus 2Jesse Jans Bergman118: LO 4+voorwedstrijd 2[2]06:56,084e
NERNereus 1Sicco Nessen118: LO 4+voorwedstrijd 1[3]07:00,213e
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt106: O 4+voorwedstrijd 1[3]06:40,442e
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+A-finale [3]06:02,292e
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+A-finale [3]05:49,702e
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:00,801e
NERNereus 1Quinten Rikken061: LB 1xvoorwedstrijd 3[2]08:14,975e
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]05:53,511e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusSicco Nessen116: LSA 8+A-finale [5]06:12,014e
NERNereusIJsbrand Daleboudt106: O 4+voorwedstrijd 2[4]06:49,965e
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+A-finale [6]06:01,712e
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+A-finale [6]05:53,671e
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt007: Dev 4-B-finale [3]06:23,401e
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:01,861e
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+voorwedstrijd 2[6]05:53,191e
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt007: Dev 4-voorwedstrijd 2[4]06:34,945e
NERNereus 1Quinten Rikken041: LB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:04,815e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+A-finale [2]
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+A-finale [1]
NERNereusIJsbrand Daleboudt070: B 1xA-finale [3]07:54,422e
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+halve-finale 2[3]
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+halve-finale 1[2]
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+time-trial 02:59,341e
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+time-trial 02:54,432e
NERNereusIJsbrand Daleboudt070: B 1xvoorwedstrijd 1[3]07:50,541e
NERNereusSicco Nessen124: LB 8+A-finale [1]06:15,211e
NERNereusIJsbrand Daleboudt106: O 4+A-finale [4]06:45,681e
NERNereusSicco Nessen124: LB 8+voorwedstrijd 2[3]06:17,581e
NERNereusIJsbrand Daleboudt106: O 4+voorwedstrijd 2[3]06:51,512e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusOscar Dijkstra136: MFm 8+A-finale [4]06:10,632e
NERNereusSicco Nessen135: LMFm 8+A-finale [3]06:16,102e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusSicco Nessen124: LB 8+A-finale [2]06:10,343e
NERNereusIJsbrand Daleboudt106: O 4+A-finale [5]06:47,274e
NERNereus 1Oscar Dijkstra104: SA 8+voorwedstrijd 1[2]06:09,324e
NERNereusQuinten Rikken108: N 2-voorwedstrijd 2[5]07:43,445e
NERNereusSicco Nessen124: LB 8+voorwedstrijd 2[2]06:15,432e
NERNereusIJsbrand Daleboudt106: O 4+voorwedstrijd 1[5]06:49,992e
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+A-finale [2]06:11,043e
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+A-finale [3]05:59,611e
NERNereusIJsbrand Daleboudt006: N 4+A-finale [2]06:46,261e
NERNereus 1Quinten Rikken051: LB 1xvoorwedstrijd 3[6]08:01,756e
NERNereusIJsbrand Daleboudt006: N 4+voorwedstrijd 1[6]06:49,282e
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+voorwedstrijd 3[2]06:14,031e
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+voorwedstrijd 1[2]06:06,961e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusSicco Nessen124: LB 8+A-finale [6]06:43,152e
NERNereusIJsbrand Daleboudt111: B 4+A-finale [3]07:04,411e
NERNereusOscar Dijkstra200: SA 8+halve-finale 1[5]03:49,262e
NERNereusQuinten Rikken108: N 2-voorwedstrijd 2[4]08:00,764e
NERNereusSicco Nessen124: LB 8+voorwedstrijd 2[6]06:31,311e
NERNereusIJsbrand Daleboudt111: B 4+voorwedstrijd 1[2]07:03,601e
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+A-finale [5]06:28,063e
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+A-finale [3]06:17,811e
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt006: N 4+A-finale [3]06:48,011e
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+voorwedstrijd 1[7]06:24,441e
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+voorwedstrijd 1[6]06:09,221e
NERNereusQuinten Rikken004: O 2-voorwedstrijd 1[3]07:53,815e
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt006: N 4+voorwedstrijd 1[6]06:59,251e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusQuinten Rikken108: N 2-voorwedstrijd 1[5]
NERNereusIJsbrand Daleboudt111: B 4+voorwedstrijd 2[7]
NERNereus 3IJsbrand Daleboudt006: N 4+A-finale [4]08:22,332e
NERNereus 3IJsbrand Daleboudt006: N 4+voorwedstrijd 3[6]07:43,481e
NERNereusSicco Nessen254: LEj 8+time-trial 06:32,643e
NERNereusOscar Dijkstra252: Ej 8+time-trial 06:15,812e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusOscar Dijkstra002: Jonge AchtA-finale [4]06:45,451e
NERNereusSicco Nessen003: Lichte AchtA-finale [3]06:54,493e
NERNereusIJsbrand Daleboudt040: B 4+A-finale [3]07:20,052e
NERNereusSicco Nessen003: Lichte Achtvoorwedstrijd 3[1]06:19,131e
NERNereusOscar Dijkstra002: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[3]06:21,561e
NERNereusIJsbrand Daleboudt040: B 4+voorwedstrijd 2[2]00:00,001e