Emma Corbijn van Willenswaard

275 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 2Damion Eigenberg101: HE 1xA-finale [3]07:10,525e
GYAGyas 1Luuk Adema101: HE 1xA-finale [4]06:59,072e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasDamion Eigenberg113: LHE 1xA-finale [3]07:10,271e
GYAGyasLuuk Adema101: HE 1xA-finale [3]07:00,002e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasLuuk Adema101: HE 1xA-finale [5]07:25,741e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasLuuk Adema003: HE 1xA-finale [4]07:24,764e
GYAGyasDamion Eigenberg007: LHE 1xA-finale [4]07:36,583e
GYAGyasDamion Eigenberg007: LHE 1xhalve-finale 2[1]07:52,512e
GYAGyasLuuk Adema003: HE 1xhalve-finale 1[2]07:39,002e
GYAGyasDamion Eigenberg007: LHE 1xkwart-finale 3[4]07:57,551e
GYAGyasLuuk Adema003: HE 1xkwart-finale 1[3]07:41,071e
GYAGyasLuuk Adema003: HE 1xtime-trial 06:51,561e
GYAGyasDamion Eigenberg007: LHE 1xtime-trial 07:07,866e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasBaukje Zaaijer125: DE 1xA-finale [8]08:58,271e
GYAGyas/OrcaBaukje Zaaijer020: DE 2xA-finale [3]07:51,082e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/Aegir 2Baukje Zaaijer127: DE 4xA-finale [2]07:09,901e
GYAGyasBaukje Zaaijer125: DE 1xA-finale [7]08:08,024e
GYAGyas 2Eline Feitsma022: DG 1xA-finale [4]08:22,414e
GYAGyas 1Baukje Zaaijer022: DG 1xA-finale [3]08:06,632e
GYAGyas 1Baukje Zaaijer022: DG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:19,222e
GYAGyas 2Eline Feitsma022: DG 1xvoorwedstrijd 1[2]08:30,541e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasBaukje Zaaijer125: DE 1xA-finale [2]08:19,803e
GYAGyasBaukje Zaaijer125: DE 1xvoorwedstrijd 2[2]08:22,302e
GYAGyas 1Baukje Zaaijer022: DG 1xA-finale [8]08:31,642e
GYAGyas 1Baukje Zaaijer022: DG 1xvoorwedstrijd 2[7]08:33,291e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasBaukje Zaaijer026: DSA 2xA-finale [3]09:40,523e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasYmkje Clevering125: DSA 2-A-finale [5]07:41,002e
GYAGyasYmkje Clevering125: DSA 2-voorwedstrijd 2[6]07:40,952e
NERNereus/Gyas/SilViaVeronique Meester018: DSA 4-A-finale [6]06:40,811e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Gyas/OrcaVeronique Meester018: DSA 4-A-finale [6]06:42,802e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/GyasVeronique Meester112: W 4-A-finale [2]07:13,631e
NERNereus/GyasVeronique Meester112: W 4-voorwedstrijd 2[3]07:19,201e
NERNereus/GyasVeronique Meester030: W 4-A-finale [2]07:08,391e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/GyasVeronique Meester129: DO 4-A-finale [6]06:40,781e
GYAGyasBaukje Zaaijer017: DSA 1xA-finale [4]08:05,145e
NERNereus/GyasVeronique Meester018: DSA 4-A-finale [4]06:55,381e
GYAGyasBaukje Zaaijer017: DSA 1xvoorwedstrijd 2[3]08:02,292e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasBaukje Zaaijer202: DSA 4-halve-finale 1[5]04:28,012e
GYAGyasBaukje Zaaijer202: DSA 4-kwart-finale 1[6]04:29,081e
GYAGyasBaukje Zaaijer017: DSA 1xA-finale [1]07:58,174e
GYAGyasBaukje Zaaijer017: DSA 1xvoorwedstrijd 2[3]07:57,653e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasYmkje Clevering207: DSA 2-A-finale [3]08:13,215e
GYAGyasBaukje Zaaijer203: DSA 1xB-finale [3]08:34,881e
GYAGyasYmkje Clevering207: DSA 2-halve-finale 2[3]08:35,521e
GYAGyasBaukje Zaaijer203: DSA 1xhalve-finale 1[3]09:09,694e
GYAGyasBaukje Zaaijer203: DSA 1xherkansing 1[5]09:40,781e
GYAGyasYmkje Clevering207: DSA 2-time-trial 08:12,876e
GYAGyasBaukje Zaaijer203: DSA 1xtime-trial 08:37,127e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasBaukje Zaaijer127: DSA 4xA-finale [4]07:02,783e
GYAGyasBaukje Zaaijer129: DO 4-A-finale [6]06:54,641e
GYAGyas 1Baukje Zaaijer017: DSA 1xA-finale [2]07:49,562e
GYAGyas 2Eline Feitsma017: DSA 1xvoorwedstrijd 2[6]08:12,594e
GYAGyas 1Baukje Zaaijer017: DSA 1xvoorwedstrijd 1[6]08:01,422e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasBaukje Zaaijer112: W 4-A-finale [1]07:38,314e
GYAGyasBaukje Zaaijer015: BW 1xA-finale [3]08:29,751e
GYAGyasBaukje Zaaijer015: BW 1xvoorwedstrijd 1[2]08:29,521e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasBaukje Zaaijer023: DDev 4-B-finale [2]03:45,021e
GYAGyasBaukje Zaaijer023: DDev 4-halve-finale 1[2]03:44,652e
GYAGyasBaukje Zaaijer023: DDev 4-kwart-finale 3[2]03:29,681e
GYAGyasBaukje Zaaijer023: DDev 4-time-trial 03:27,614e
GYAGyas 2Eline Feitsma132: DN 2-A-finale [3]08:08,531e
GYAGyasBaukje Zaaijer134: DN 1xA-finale [2]08:17,151e
GYAGyas 2Eline Feitsma132: DN 2-voorwedstrijd 1[3]08:10,521e
GYAGyasBaukje Zaaijer134: DN 1xvoorwedstrijd 3[1]08:33,711e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 2Baukje Zaaijer132: DN 4-A-finale [3]07:05,931e
GYAGyas 2Baukje Zaaijer132: DN 4-voorwedstrijd 2[3]07:09,801e
GYAGyas 2Eline Feitsma020: DO 2-A-finale [5]07:53,594e
GYAGyas 1Baukje Zaaijer017: DSA 1xA-finale [6]07:58,434e
GYAGyas 2Eline Feitsma020: DO 2-voorwedstrijd 2[6]07:47,972e
GYAGyas 1Baukje Zaaijer017: DSA 1xvoorwedstrijd 2[3]07:54,923e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasEline Feitsma135: DN 1xA-finale [4]08:41,764e
GYAGyasEline Feitsma135: DN 1xvoorwedstrijd 1[3]08:22,071e
GYAGyas 2Eline Feitsma020: DO 2-A-finale [6]09:07,186e
GYAGyasBaukje Zaaijer017: DSA 1xA-finale [7]09:14,543e
GYAGyas 2Eline Feitsma020: DO 2-voorwedstrijd 2[6]09:17,542e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasEline Feitsma135: DN 1xB-finale [5]08:37,311e
GYAGyasEline Feitsma135: DN 1xvoorwedstrijd 1[6]08:37,344e
GYAGyasEline Feitsma072: DB 1xA-finale [4]09:05,505e
GYAGyasEline Feitsma021: DN 2xA-finale [6]07:55,871e
GYAGyasEline Feitsma072: DB 1xvoorwedstrijd 1[6]08:29,822e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Eline Feitsma217: DB 1xA-finale [5]08:40,275e
GYAGyas 1Eline Feitsma217: DB 1xvoorwedstrijd 3[3]08:32,581e
GYAGyas 2Arwen Kamphuis217: DB 1xvoorwedstrijd 2[6]09:08,724e
GYAGyas 1Eline Feitsma110: DN 1xA-finale [6]08:56,695e
GYAGyas 2Arwen Kamphuis110: DN 1xvoorwedstrijd 2[3]09:59,115e
GYAGyas 1Eline Feitsma110: DN 1xvoorwedstrijd 1[7]09:10,833e
GYAGyas (SB)Baukje Zaaijer005: DSA 1xherkansing 1[3]08:47,834e
GYAGyas (SB)Baukje Zaaijer005: DSA 1xvoorwedstrijd 4[6]09:06,756e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VADVada/Laak/Hunze/AmycusRoos van der Maas035: M18 4xheat 1[4]07:24,344e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking/Hunze/JasonMilena Knappstein146: M18 8+A-finale [5]07:36,463e