Linde van Tilburg

255 races

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirNils Meijer046: M 8+A-finale [1]05:38,434e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirNils Meijer103: E 8+A-finale [3]05:39,801e
GYAGyas/AegirNils Meijer103: E 8+voorwedstrijd 1[5]05:24,502e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirNils Meijer104: E 8+A-finale [4]05:52,203e
GYAGyas 1Pim Verboeket109: B 4+A-finale [4]06:45,731e
GYAGyas/AegirNils Meijer104: E 8+voorwedstrijd 2[3]05:46,901e
GYAGyas 1Pim Verboeket109: B 4+voorwedstrijd 3[5]06:44,291e
GYAGyasTeun Oonk008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [5]05:52,081e
GYAGyasTeun Oonk008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[7]05:51,401e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus-combiDaniel van de Berg116: LSA 8+ (NSK)A-finale [1]05:46,521e
GYAGyas 2Mark Pronk118: LO 4+A-finale [3]06:46,362e
GYAGyas 2Mark Pronk118: LO 4+voorwedstrijd 1[4]06:52,251e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus-combiDaniel van de Berg116: LSA 8+A-finale [3]05:47,921e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus-combiDaniel van de Berg130: LM 8+A-finale [1]06:09,161e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasKoen Luppes001: Oude VierA-finale [2]11:10,785e
GYAGyasKoen Luppes001: Oude Viervoorwedstrijd 2[3]06:37,882e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasTim Weerkamp116: LSA 8+ (NSK)A-finale [3]05:45,321e
GYAGyasErnst Rodenburg106: O 4+A-finale [3]06:34,581e
GYAGyasTim Weerkamp116: LSA 8+ (NSK)voorwedstrijd 1[5]05:53,941e
GYAGyasErnst Rodenburg106: O 4+voorwedstrijd 1[2]06:48,971e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/LagaNils Meijer130: LM 8+A-finale [2]06:10,862e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+ (1000m Knock Out)B-finale [2]03:13,931e
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+ (1000m Knock Out)halve-finale 2[3]03:09,032e
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+ (1000m Knock Out)kwart-finale 1[3]02:57,711e
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+ (1000m Knock Out)time-trial 02:57,283e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasMart Adema104: SA 8+ (NK)A-finale [3]06:07,556e
GYAGyasMart Adema104: SA 8+ (NK)voorwedstrijd 1[2]05:52,691e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/ProteusFleur Kuhlemeier132: DO 4+A-finale [4]07:23,062e
GYAGyas/ProteusFleur Kuhlemeier132: DO 4+voorwedstrijd 2[3]07:40,661e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/Thêta/GyasJorrit Schoenmakers116: LSA 8+A-finale [7]06:01,091e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasPaulien van Dorp103: DB 8+voorwedstrijd 1[2]07:05,362e
GYAGyasPaulien van Dorp003: DEj 8+A-finale [3]07:52,491e
GYAGyasPaulien van Dorp003: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]07:26,911e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasRogier Blink001: Oude Viervoorwedstrijd 2[4]06:35,772e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Eva Sprenger132: DO 4+A-finale [5]07:58,371e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca-combi 2Monica Lanz128: W 8+ (Aegon NK)A-finale [4]06:19,254e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasAnnewiek Grift019: DN 4+A-finale [6]09:06,614e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus-combiMonica Lanz127: DSA 8+A-finale [4]06:57,011e
NERNereus-combiMonica Lanz127: DSA 8+voorwedstrijd 2[4]07:02,181e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/GyasElla van der Haar127: DSA 8+A-finale [3]07:15,335e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasRogier Blink001: Oude Viervoorwedstrijd 1[2]06:49,563e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasRogier Blink001: H 1e divisie 8+time-trial 25:08,21e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasJorrit Kortink116: LSA 8+ (NSK)A-finale [7]06:01,282e
GYAGyas 1Eva Sprenger129: DSA 8+ (NSK)A-finale [6]06:34,203e
GYAGyasJorrit Kortink116: LSA 8+ (NSK)voorwedstrijd 2[4]06:05,503e
GYAGyas 1Eva Sprenger129: DSA 8+ (NSK)voorwedstrijd 2[5]06:38,032e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasEva Sprenger128: W 8+voorwedstrijd 1[3]06:40,013e

129e Varsity

08 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasTim van de Vendel001: Oude VierA-finale [7]10:33,946e
GYAGyasTim van de Vendel001: Oude Viervoorwedstrijd 1[4]06:43,832e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasEva Sprenger012: D2eDiv8+D-ronde 17:25,32e
GYAGyasEva Sprenger012: D2eDiv8+C-ronde 02:24,14e
GYAGyasEva Sprenger012: D2eDiv8+B-ronde 00:42,91e
GYAGyasEva Sprenger012: D2eDiv8+A-ronde 08:23,64e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasViktor Villerius119: LO 4+voorwedstrijd 1[3]07:20,705e
GYAGyasLukas Fuchs014: LEj 8+B-finale [5]06:20,681e
GYAGyasLukas Fuchs014: LEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:16,034e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 2Lukas Fuchs119: LO 4+A-finale [6]07:31,621e
GYAGyasLukas Fuchs014: LEj 8+A-finale [4]07:12,584e
GYAGyasLukas Fuchs014: LEj 8+voorwedstrijd 2[6]07:17,111e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasLukas Fuchs115: LSA 8+voorwedstrijd 1[4]06:38,594e
GYAGyasLukas Fuchs021: LEj 8+B-finale [7]07:43,495e
GYAGyasLukas Fuchs021: LEj 8+voorwedstrijd 1[7]07:07,506e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasLukas Fuchs014: LEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:21,963e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 mei 2011 t/m 08 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasLuc Kroon125: LB 8+A-finale 06:14,121e
GYAGyasLuc Kroon125: LB 8+voorwedstrijd 206:12,741e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 maart 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasBouke Lubach023: HCl 4*time-trial 14e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 maart 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze-combi 1Brighid Prengen014: M18 4 *time-trial 32:55,863e

Heineken Roeivierkamp 2009

14 maart 2009 t/m 15 maart 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche-combi 1Kirsten Lanz015: M18 8+D-ronde 18:23,71e
ZWOZwolsche-combi 1Kirsten Lanz015: M18 8+C-ronde 02:30,22e
ZWOZwolsche-combi 1Kirsten Lanz015: M18 8+B-ronde 00:50,32e
ZWOZwolsche-combi 1Kirsten Lanz015: M18 8+A-ronde 08:27,62e

Nationale Roeiwedstrijden ARB

31 mei 2008
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BEABea/Gou/HunNanette van Ditshuizen152: M16 4*voorwedstrijd 107:44,131e

32e Boekel en de Neree Regatta / NK kleine nummers

19 april 2008 t/m 20 april 2008
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHun/Zwo/BeaEmma Corbijn van Willenswaard149: M16 4*voorwedstrijd 2[6]08:37,212e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

16 maart 2008
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/ARCRoland Krijger013: J16 4*time-trial 30:18,796e