Jaap van den Biessen

32 races

Head of the River Amstel

25 maart 2007
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIIIKoos ten Thije012: J18 8+time-trial 27:08,912e

AUSR Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

01 juli 2006 t/m 02 juli 2006
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIIIMaarten Oranje142: J18 8+A-finale 06:59,905e
WILWillemIII 2Jaap van den Biessen148: J16 1xvoorwedstrijd 408:10,391e
WILWillemIII 1Jaap van den Biessen022: J18 2-voorwedstrijd 108:30,021e

Hollandia Roeiwedstrijden - Nationale Kampioenschappen 2006

03 juni 2006 t/m 04 juni 2006
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIII 3Jaap van den Biessen173: J18 1x NKH-finale 08:01,332e
WILWillemIII 3Jaap van den Biessen173: J18 1x NKvoorwedstrijd 608:12,145e
WILWillemIIIDirk Uittenbogaard077: J18 8+ NKA-finale 06:39,383e
WILWillemIII 1Maarten Oranje082: J16 4* NKA-finale 06:47,771e
WILWillemIII 1Maarten Oranje082: J16 4* NKvoorwedstrijd 106:58,612e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ RIC 75 Jubileumwedstrijden

20 mei 2006 t/m 21 mei 2006
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIII 1Maarten Oranje142: J18 8+A-finale 06:38,432e
WILWillemIII 1Maarten Oranje149: J16 4*voorwedstrijd 206:54,991e

30e Boekel en de Neree Randstad Regatta

22 april 2006 t/m 23 april 2006
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIII 1Dirk Uittenbogaard149: J16 4*A-finale [1]06:46,851e
WILWillemIII 4Jaap van den Biessen031: J16 1xD-finale [6]08:09,455e
WILWillemIII 2Bram Schmidt032: J16 2xvoorwedstrijd 2[4]07:42,813e

74ste Lange Afstands Kampioenschap van de Amstel

19 maart 2006
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIII 1Dirk Uittenbogaard039: J16 divisie 4*time-trial 24:33,861e

Heineken Roeivierkamp 2006

11 maart 2006 t/m 12 maart 2006
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIII 1Dirk Uittenbogaard025: J16 4*D-ronde 17:25,41e
WILWillemIII 1Dirk Uittenbogaard025: J16 4*B-ronde 00:46,41e
WILWillemIII 1Dirk Uittenbogaard025: J16 4*A-ronde 08:53,31e

DRV Euros Lustrumwedstrijden / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

02 juli 2005 t/m 03 juli 2005
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIII 1Dani Herbschleb168: J18 8+A-finale 06:42,553e
WILWillemIII 1Koos ten Thije033: J16 2xA-finale 07:20,635e
WILWillemIII 1Koos ten Thije033: J16 2xvoorwedstrijd 107:20,423e

Thêta/Dudok van Heel Lustrumwedstrijden, Roeiwedstrijden van de ZRB

18 juni 2005 t/m 19 juni 2005
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIII 2Koos ten Thije132: J16 4*voorwedstrijd 107:14,734e

Internationale Martini Regatta - Nationale Kampioenschappen

04 juni 2005 t/m 05 juni 2005
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIII 2Jaap van den Biessen132: J16 4*A-finale [1]07:09,826e
WILWillemIII 2Jaap van den Biessen132: J16 4*voorwedstrijd 2[2]3e

Nationale Roeiwedstrijden ARB

21 mei 2005 t/m 22 mei 2005
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIII 1Jaap van den Biessen132: J16 4*A-finale 07:10,252e
WILWillemIII 1Jaap van den Biessen132: J16 4*voorwedstrijd 107:17,901e
WILWillemIII 1Jaap van den Biessen051: J16 4xA-finale 06:57,101e

29e Boekel en de Neree Randstad Regatta

23 april 2005 t/m 24 april 2005
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIII 1Jaap van den Biessen132: J16 4*A-finale [2]07:42,711e
WILWillemIII 1Jaap van den Biessen132: J16 4*voorwedstrijd 2[3]07:51,253e

Heineken Roeivierkamp 2005

19 maart 2005 t/m 20 maart 2005
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIII 3Maarten Oranje025: J16 4*D-ronde 19:05,16e
WILWillemIII 3Maarten Oranje025: J16 4*B-ronde 00:49,56e
WILWillemIII 3Maarten Oranje025: J16 4*A-ronde 09:03,55e