Nine Douwes Dekker

83 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo-combiAnna van der Voort129: DSA 8+A-finale [5]07:02,981e
SKOSkøllNine Douwes Dekker140: LDO 1xA-finale [5]08:51,591e
ARGArgo-combiAnna van der Voort129: DSA 8+voorwedstrijd 2[3]07:10,451e
SKOSkøllNine Douwes Dekker022: LDSA 1xA-finale [6]08:42,532e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker105: LW 1xvoorwedstrijd 2[5]08:03,194e
SKOSkøllNine Douwes Dekker017: LW 1xA-finale [5]07:58,764e
SKOSkøllNine Douwes Dekker017: LW 1xvoorwedstrijd 3[1]08:06,491e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/SkøllMarleen van Roessel126: DSA 2xvoorwedstrijd 1[6]08:08,525e
SKOSkøllNine Douwes Dekker031: LDSA 1xA-finale [3]08:48,636e
SKOSkøllNine Douwes Dekker031: LDSA 1xvoorwedstrijd 2[3]08:49,972e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker140: LDO 1xA-finale [6]09:33,122e
SKOSkøllNine Douwes Dekker015: DSA 1xvoorwedstrijd 1[6]09:04,124e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllCarline Bouw007: D 1e divisie 8+time-trial 28:38,13e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/Skøll/TritonJoanneke Jansen039: W 4xA-finale [4]06:43,043e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker022: LDSA 1xA-finale [4]08:37,892e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker022: LDSA 1xA-finale [5]07:53,253e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker128: LDSA 1xB-finale [5]08:24,023e
SKOSkøllNine Douwes Dekker128: LDSA 1xvoorwedstrijd 2[7]08:17,554e
SKOSkøllNine Douwes Dekker026: LDO 1xA-finale [3]08:09,985e
SKOSkøllNine Douwes Dekker026: LDO 1xvoorwedstrijd 1[6]08:21,672e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/Skøll/TritonJoanneke Jansen011: D 1e divisie 4*time-trial 30:16,302e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/Orca/SkøllJoanneke Jansen016: D1eDiv4*D-ronde 18:46,21e
TRITriton/Orca/SkøllJoanneke Jansen016: D1eDiv4*C-ronde 02:35,63e
TRITriton/Orca/SkøllJoanneke Jansen016: D1eDiv4*B-ronde 00:49,82e
TRITriton/Orca/SkøllJoanneke Jansen016: D1eDiv4*A-ronde 08:55,03e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/ThetaNine Douwes Dekker163: DSA 4xA-finale [6]06:49,472e
SKOSkøll 1Nine Douwes Dekker128: DSA 2xvoorwedstrijd 1[3]07:43,995e
SKOSkøll 1Nine Douwes Dekker015: DSA 1xA-finale [6]08:09,155e
SKOSkøll 1Nine Douwes Dekker015: DSA 1xvoorwedstrijd 1[5]08:16,822e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker122: W 4xA-finale [6]06:50,803e
SKOSkøll 1Bregtje Hermans114: W 2xvoorwedstrijd 1[2]07:32,704e
SKOSkøllBregtje Hermans018: BW 2xA-finale [1]07:34,173e
SKOSkøllBregtje Hermans018: BW 2xvoorwedstrijd 1[2]07:41,273e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Nine Douwes Dekker126: DSA 2xB-finale [4]07:51,422e
SKOSkøll 1Nine Douwes Dekker126: DSA 2xvoorwedstrijd 2[3]08:15,164e
SKOSkøllNine Douwes Dekker025: DSB 2xA-finale [6]08:36,232e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker130: DO 1xA-finale [4]08:17,383e
SKOSkøllNine Douwes Dekker135: DN 2xA-finale [4]07:31,341e
SKOSkøllNine Douwes Dekker018: DN 1xA-finale [3]08:12,222e
SKOSkøllNine Douwes Dekker018: DN 1xvoorwedstrijd 1[2]08:14,532e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 mei 2011 t/m 08 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker130: DO 1xA-finale 07:53,251e
VIDVidar/SkøllNine Douwes Dekker131: DO 4-A-finale 07:24,144e
SKOSkøllNine Douwes Dekker018: DN 1xA-finale 07:56,772e
SKOSkøllNine Douwes Dekker018: DN 1xvoorwedstrijd 208:03,321e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Nine Douwes Dekker126: DSB 1xA-finale [6]08:19,294e
SKOSkøll 2Nine Douwes Dekker126: DSB 1xvoorwedstrijd 2[4]08:25,972e
SKOSkøll 2Nine Douwes Dekker025: DB 1xA-finale [4]09:01,811e
SKOSkøll 2Nine Douwes Dekker025: DB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:48,551e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/SkøllSietske van Viersen009: D 3e divisie 8+time-trial 28:40,543e

Heineken Roeivierkamp 2011

12 maart 2011 t/m 13 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/SkøllSietske van Viersen013: D3eDiv8+D-ronde 17:12,92e
ORCOrca/SkøllSietske van Viersen013: D3eDiv8+C-ronde 02:40,64e
ORCOrca/SkøllSietske van Viersen013: D3eDiv8+B-ronde 00:51,45e
ORCOrca/SkøllSietske van Viersen013: D3eDiv8+A-ronde 08:22,83e

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 februari 2011 t/m 27 februari 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker065: DB 1xtime-trial 26:25,891e

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 juli 2010 t/m 04 juli 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLisanne van Geffen129: DSA8+ Open NSKA-finale [7]06:36,503e
SKOSkøllLisanne van Geffen129: DSA8+ Open NSKvoorwedstrijd 2[7]06:48,773e
SKOSkøllBregtje Hermans020: DDev 4-A-finale [3]07:14,595e
SKOSkøllBregtje Hermans020: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:11,362e

Internationale Martini Regatta 2010

19 juni 2010 t/m 20 juni 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkø/Aeg/Gy asGrietje Bijl129: DSA 8+A-finale [3]06:48,082e
SKOSkøllBregtje Hermans131: DO 4-A-finale [4]07:20,193e
SKOSkøllBregtje Hermans020: DDev4-A-finale [4]07:12,981e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 juni 2010 t/m 06 juni 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllBregtje Hermans129: DO 4-voorwedstrijd 107:30,584e
SKOSkøllBregtje Hermans030: DDev 4-A-finale 07:36,103e
SKOSkøllBregtje Hermans030: DDev 4-voorwedstrijd 207:42,292e

Westelijke Regatta

22 mei 2010 t/m 23 mei 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllL Bahler131: DO 4-A-finale [7]07:12,705e
SKOSkøllL Bahler131: DO 4-voorwedstrijd 2[6]07:35,583e
SKOSkøllL Bahler020: DDev 4-A-finale [7]07:43,544e
SKOSkøllL Bahler020: DDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:18,343e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2010

08 mei 2010 t/m 09 mei 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Bregtje Hermans129: DO 4-A-finale 07:33,484e
SKOSkøllBregtje Hermans020: DDev 4-voorwedstrijd 307:22,743e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 april 2010 t/m 25 april 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllBregtje Hermans037: DDev 4-A-finale [5]07:48,564e
SKOSkøllBregtje Hermans037: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]08:02,991e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 maart 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLisanne van Geffen008: D 2e divisie 8 +time-trial 28:22,162e
SKOSkøllLisanne van Geffen007: D 1e divisie 8+time-trial 27:42,103e
SKOSkøllLisanne van Geffen003: H 3e divisie 8+time-trial 26:09,574e

Heineken Roeivierkamp 2010

13 maart 2010 t/m 14 maart 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLisanne van Geffen012: D2eDiv 8+D-ronde 17:57,72e
SKOSkøllLisanne van Geffen012: D2eDiv 8+C-ronde 02:27,12e
SKOSkøllLisanne van Geffen012: D2eDiv 8+B-ronde 00:46,42e
SKOSkøllLisanne van Geffen012: D2eDiv 8+A-ronde 08:28,72e

32e Boekel en de Neree Regatta / NK kleine nummers

19 april 2008 t/m 20 april 2008
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIII 2Nine Douwes Dekker139: M18 1x NKB-finale [5]10:09,618e
WILWillemIII 2Nine Douwes Dekker139: M18 1x NKA-finale [7]09:07,862e
WILWillemIII 2Nine Douwes Dekker139: M18 1x NKvoorwedstrijd 2[4]10:17,201e

Nationale Roeiwedstrijden ARB / Nationale Kampioenschappen

07 juni 2003 t/m 08 juni 2003
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIIIRuth Meyer174: M14 4*A-finale [6]02:03,043e