Justin Wesseling

90 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasHans Bleijswijk122: LHB 2xA-finale [7]07:55,983e
AEGAegirRobert Kuyer118: LHGb 4-A-finale [7]07:32,913e
AEGAegir/GyasHans Bleijswijk122: LHB 2xvoorwedstrijd 2[4]08:03,952e
AEGAegirRobert Kuyer118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[3]06:47,172e
AEGAegir 2Robert Kuyer014: LHG 2-voorwedstrijd 2[5]07:46,235e
AEGAegir 1Jorn Steenbergen014: LHG 2-voorwedstrijd 2[4]07:49,033e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirRobert Kuyer055: LMDev 4-B-finale [4]07:47,924e
AEGAegir/GyasHans Bleijswijk052: LMDev 2xA-finale [5]08:17,185e
AEGAegirRobert Kuyer055: LMDev 4-voorwedstrijd 2[2]07:24,035e
AEGAegir/GyasHans Bleijswijk052: LMDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:45,463e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirRobert Kuyer118: LHGb 4-A-finale [5]06:23,542e
AEGAegirJorn Steenbergen114: LHE 2-A-finale [2]07:15,532e
AEGAegir/GyasHans Bleijswijk122: LHB 2xvoorwedstrijd 1[5]07:12,235e
AEGAegirRobert Kuyer118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[2]06:38,352e
AEGAegirRobert Kuyer017: LHDev 4-B-finale [5]06:27,053e
AEGAegir/GyasHans Bleijswijk016: LHDev 2xB-finale [6]07:04,682e
AEGAegirJorn Steenbergen014: LHG 2-A-finale [3]07:28,035e
AEGAegirRobert Kuyer017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[2]06:40,785e
AEGAegir/GyasHans Bleijswijk016: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:04,866e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirRobert Kuyer017: LHDev 4-C-finale [3]03:07,381e
AEGAegirJorn Steenbergen004: HG 2-time-trial 05:23,819e
AEGAegirRobert Kuyer017: LHDev 4-time-trial 03:10,746e
AEGAegir/GyasHans Bleijswijk016: LHDev 2xtime-trial 03:29,7413e
AEGAegirRobert Kuyer118: LHGb 4-A-finale [2]06:42,932e
AEGAegir/GyasHans Bleijswijk122: LHB 2xvoorwedstrijd 3[3]07:26,273e
AEGAegirRobert Kuyer118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[2]06:45,551e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirRobert Kuyer118: LHGb 4-A-finale [2]06:58,045e
AEGAegir 1Wietse van Blitterswijk107: HG 4+A-finale [1]07:16,748e
AEGAegirRobert Kuyer118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[3]07:00,253e
AEGAegir 1Wietse van Blitterswijk107: HG 4+voorwedstrijd 1[3]07:12,774e
AEGAegirRobert Kuyer017: LHDev 4-B-finale [5]07:00,473e
AEGAegirJorn Steenbergen004: HG 2-A-finale [7]07:35,896e
AEGAegirRobert Kuyer017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:53,173e
AEGAegirJorn Steenbergen004: HG 2-voorwedstrijd 1[3]07:38,663e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirRobert Kuyer017: LHDev 4-B-finale [5]07:34,101e
AEGAegirJorn Steenbergen014: LHG 2-A-finale [2]08:18,772e
AEGAegirRobert Kuyer017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:18,124e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJorn Steenbergen204: HG 2-A-finale [2]07:18,405e
AEGAegirRobert Kuyer215: LHGb 4-A-finale [4]06:44,025e
AEGAegirJorn Steenbergen204: HG 2-voorwedstrijd 2[5]07:25,073e
AEGAegirRobert Kuyer215: LHGb 4-voorwedstrijd 2[3]06:59,312e
AEGAegirRobert Kuyer109: LHDev 4-B-finale [5]07:05,701e
AEGAegirJorn Steenbergen125: LHG 2-A-finale [3]07:59,042e
AEGAegirRobert Kuyer109: LHDev 4-voorwedstrijd 3[5]07:16,314e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirVincent Walinga013: LHE 4-A-finale [3]06:53,535e
AEGAegirVincent Walinga013: LHE 4-voorwedstrijd 2[2]06:59,661e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+A-finale [5]06:32,043e
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+voorwedstrijd 2[6]06:33,061e
AEGAegirMenno van Blitterswijk002: E 4-A-finale [3]06:50,045e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasJente Damm139: M 4+A-finale [5]06:32,214e
AEGAegir/GyasJente Damm029: M 4+A-finale [6]06:44,376e
AEGAegir/GyasJente Damm029: M 4+voorwedstrijd 1[3]06:31,303e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+A-finale [1]06:39,293e
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+voorwedstrijd 1[4]06:41,692e
AEGAegir/GyasJente Damm106: G 4+A-finale [3]06:35,973e
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+B-finale [4]06:54,264e
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+voorwedstrijd 2[1]06:50,163e
AEGAegir/GyasJente Damm106: G 4+voorwedstrijd 2[4]06:35,031e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirThimo van Kessel105: G 4+A-finale [5]06:38,653e
AEGAegirThimo van Kessel105: G 4+voorwedstrijd 2[2]06:38,491e
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+voorwedstrijd 1[3]06:37,563e
AEGAegirThimo van Kessel206: G 4+voorwedstrijd 2[4]06:50,153e
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+voorwedstrijd 1[2]06:43,364e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+A-finale [4]06:45,831e
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+voorwedstrijd 1[4]06:49,801e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWessel Hesselink104: G 4-voorwedstrijd 2[5]07:27,615e
AEGAegirWessel Hesselink007: Dev 4-A-finale [3]08:01,696e
AEGAegirWessel Hesselink007: Dev 4-voorwedstrijd 2[6]07:28,672e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJente Damm242: B 1xvoorwedstrijd 3[6]08:12,506e
AEGAegirWessel Hesselink251: G 4-voorwedstrijd 4[4]06:37,533e
AEGAegirWessel Hesselink104: Dev 4-B-finale [6]06:37,944e
AEGAegirWessel Hesselink104: Dev 4-voorwedstrijd 2[4]06:41,183e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWessel Hesselink001: Oude Viervoorwedstrijd 2[3]07:03,744e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMichael Tewelde107: N 4-voorwedstrijd 2[6]06:29,094e
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+A-finale [6]06:40,455e
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+voorwedstrijd 1[3]06:38,162e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Michael Tewelde111: B 4+A-finale [3]06:43,041e
AEGAegir 1Michael Tewelde111: B 4+voorwedstrijd 2[5]06:50,011e
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+A-finale [5]06:40,144e
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+voorwedstrijd 1[5]06:39,681e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Koen Wesselink006: N 4+time-trial 07:10,4414e
AEGAegir 2Michael Tewelde006: N 4+time-trial 07:02,849e
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+B-finale [1]06:17,584e
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+voorwedstrijd 2[3]06:14,153e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirEgbert Offens105: O 4-A-finale [6]06:38,474e
AEGAegirEgbert Offens007: Dev 4-B-finale [5]06:43,084e
AEGAegirEgbert Offens007: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]06:46,184e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirEgbert Offens105: O 4-A-finale [3]07:25,606e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirEgbert Offens251: Dev 4-halve-finale 1[3]
AEGAegirEgbert Offens251: Dev 4-time-trial 06:56,677e