Hugo van Duijnhoven

68 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Skøll/Willem IIICas Simons116: LHE 8+A-finale [3]05:54,822e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-A-finale [6]06:35,473e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-A-finale [5]06:26,611e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:28,441e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Skøll/Willem IIICas Simons116: LHE 8+A-finale [7]05:57,581e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-A-finale [4]06:28,301e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[6]06:38,971e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/SkøllRutger Overstegen116: LHE 8+A-finale [3]05:57,162e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-A-finale [4]06:30,463e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:26,343e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Skøll/SaurusThomas Start116: LHE 8+A-finale [4]06:54,622e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-A-finale [5]07:01,061e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:30,471e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-A-finale [1]06:56,463e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-time-trial 05:10,864e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-A-finale [4]07:18,041e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Willem IIIEwout Hardeman216: LHG 4-A-finale [2]06:45,151e
SKOSkøll/Willem IIIEwout Hardeman216: LHG 4-voorwedstrijd 1[2]06:51,841e
SKOSkøll/Willem IIIEwout Hardeman109: LHDev 4-A-finale [4]06:58,371e
SKOSkøll/Willem IIIEwout Hardeman109: LHDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:22,642e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllCas Simons012: LHE 4-A-finale [1]07:28,773e
SKOSkøllCas Simons012: LHE 4-voorwedstrijd 3[2]06:58,891e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-A-finale [5]07:29,942e
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[3]06:41,781e
SKOSkøllEwout Hardeman057: LHG 4-A-finale [7]07:29,205e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllEwout Hardeman158: LM 8+A-finale [1]06:58,346e
SKOSkøllEwout Hardeman055: LMDev 4-B-finale [1]07:26,731e
SKOSkøllEwout Hardeman055: LMDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:17,144e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-A-finale [2]06:27,445e
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[4]06:33,922e
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4-B-finale [4]06:26,742e
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[2]06:32,434e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4-time-trial 03:12,099e
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[4]06:45,474e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-A-finale [6]06:57,284e
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[4]06:57,352e
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4-B-finale [2]06:55,272e
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:56,224e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-A-finale [4]06:45,763e
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[4]
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:16,304e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllEwout Hardeman215: LHGb 4-A-finale [6]06:47,986e
SKOSkøllEwout Hardeman215: LHGb 4-voorwedstrijd 2[2]07:01,783e
SKOSkøllEwout Hardeman109: LHDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:27,864e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJochem Stormmesand112: LE 8+A-finale [2]06:17,355e
SKOSkøllJochem Stormmesand112: LE 8+voorwedstrijd 2[3]06:09,902e
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+A-finale [6]06:09,233e
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+voorwedstrijd 3[5]06:21,732e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJochem Stormmesand137: LMFm 8+A-finale [2]06:00,582e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+A-finale [3]03:01,592e
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+halve-finale 1[3]02:59,041e
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+time-trial 02:57,491e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllWillem Crul103: E 8+voorwedstrijd 2[4]05:48,245e
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+A-finale [2]06:04,554e
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+voorwedstrijd 3[6]06:09,182e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllWillem Crul104: E 8+voorwedstrijd 2[7]06:14,614e
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+A-finale [5]06:07,182e
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+voorwedstrijd 1[8]06:06,271e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllWillem Crul118: LB 8+A-finale [4]07:02,961e
SKOSkøllWillem Crul118: LB 8+voorwedstrijd 2[3]06:59,281e
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+A-finale [6]07:04,942e
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+voorwedstrijd 2[3]07:08,451e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllWillem Crul215: LB 8+A-finale [1]06:24,444e
SKOSkøllWillem Crul215: LB 8+voorwedstrijd 2[2]06:22,562e
SKOSkøllWillem Crul113: LEj 8+B-finale [2]06:24,803e
SKOSkøllWillem Crul113: LEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:39,694e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Leon Paauw004: Ej 8+voorwedstrijd 2[6]07:37,005e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJasper Groen170: HTal 8+voorwedstrijd 1[2]06:51,614e