Renzo Schreurs

57 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarCéline van der Hall135: DB 4+A-finale [4]07:39,311e
VIDVidarCéline van der Hall028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [5]07:33,521e
VIDVidarCéline van der Hall028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[7]07:42,591e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarCéline van der Hall135: DB 4+A-finale [2]07:39,352e
VIDVidarCéline van der Hall028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [6]07:45,912e
VIDVidarCéline van der Hall028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[5]08:11,912e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/GyasCéline van der Hall136: DB 8+B-finale [4]07:04,354e
VIDVidar/GyasCéline van der Hall136: DB 8+time-trial 06:17,1210e
VIDVidarCéline van der Hall028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [4]07:29,951e
VIDVidarCéline van der Hall028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[2]07:38,481e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/Gyas/SkøllCéline van der Hall136: DB 8+A-finale [3]07:57,034e
VIDVidar/Gyas/SkøllCéline van der Hall136: DB 8+voorwedstrijd 1[7]07:35,753e
VIDVidarCéline van der Hall028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [4]07:41,171e
VIDVidarCéline van der Hall028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)lotingsrace [1]07:47,081e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/Aegir/NjordJulia Verbruggen029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)time-trial 05:36,0213e
VIDVidar/AegirJulia Verbruggen136: DB 8+time-trial 05:43,6611e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/SkøllJulia Verbruggen220: DB 8+voorwedstrijd 3[6]07:38,524e
VIDVidar/Asopos/SkøllJulia Verbruggen112: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[2]07:41,785e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarCéline van der Hall005: DB 8+voorwedstrijd 2[1]07:40,796e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarNaomi de Fouw136: DB 8+voorwedstrijd 1[5]08:43,575e
VIDVidarSietske Fresow035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)A-finale [2]08:06,427e
VIDVidarSietske Fresow035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[3]07:42,103e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarSietske Fresow151: LWFm 4*A-finale [2]09:06,066e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar (p5)Sietske Fresow035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)A-finale [5]07:33,956e
VIDVidar (p5)Sietske Fresow035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[5]07:33,812e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarSietske Fresow035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)B-finale [2]03:45,511e
SKASkadi/VidarNelke Goorts033: LDB 2xA-finale [4]08:34,684e
VIDVidarSietske Fresow035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)halve-finale 1[2]03:45,642e
VIDVidarSietske Fresow035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)time-trial 03:37,804e
VIDVidarSietske Fresow141: LDB 4*A-finale [2]07:33,281e
VIDVidarSietske Fresow141: LDB 4*voorwedstrijd 1[2]07:34,771e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarFamke Paulussen141: LDB 4*A-finale [6]08:01,507e
VIDVidarNadadja Binder134: DB 2xA-finale [6]09:23,368e
VIDVidarFamke Paulussen141: LDB 4*voorwedstrijd 2[7]07:58,742e
VIDVidarFamke Paulussen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)A-finale [8]07:48,666e
SKASkadi/VidarNadadja Binder033: LDB 2xA-finale [6]08:31,564e
VIDVidarFamke Paulussen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[7]07:51,934e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarFamke Paulussen141: LDB 4*voorwedstrijd 2[1]08:12,345e
VIDVidarFamke Paulussen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)B-finale [2]08:34,136e
VIDVidarFamke Paulussen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 3[1]08:08,314e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarFamke Paulussen228: LDB 4*A-finale [4]07:43,362e
VIDVidarFamke Paulussen228: LDB 4*voorwedstrijd 2[2]07:58,372e
VIDVidarFamke Paulussen117: LDEj 4* (EJK)voorwedstrijd 3[5]08:23,445e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarKirstly Post006: Lichte Dames VierA-finale [3]07:54,964e
VIDVidarKirstly Post006: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 2[1]07:46,831e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar 7Noortje Lansing001: DOnerv C4+ (500 meter)kwart-finale 7[2]02:08,473e
VIDVidar 5Kirsten Voermans001: DOnerv C4+ (500 meter)herkansing 17[5]02:15,522e
VIDVidar 7Noortje Lansing001: DOnerv C4+ (500 meter)herkansing 11[1]02:08,191e
VIDVidar 6Melina Akkermans001: DOnerv C4+ (500 meter)herkansing 6[1]02:32,865e
VIDVidar 5Kirsten Voermans001: DOnerv C4+ (500 meter)voorwedstrijd 22[4]02:19,814e
VIDVidar 7Noortje Lansing001: DOnerv C4+ (500 meter)voorwedstrijd 11[6]02:56,886e
VIDVidar 6Melina Akkermans001: DOnerv C4+ (500 meter)voorwedstrijd 9[1]03:26,036e