Maartje Damen

60 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaDieuwertje den Besten328: DE 8+ NSKA-finale [6]06:35,112e
LAGLagaDieuwertje den Besten328: DE 8+ NSKvoorwedstrijd 1[5]06:57,591e
LAGLaga 2Maartje Damen132: DG 2xvoorwedstrijd 3[4]08:28,545e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combi 2Anne-Eva Petersen128: DE 8+A-finale [6]06:11,092e
KNRKNRB-combi 2Anne-Eva Petersen128: DE 8+voorwedstrijd 2[3]06:15,711e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus-combiAnne-Eva Petersen128: DE 8+heat [2]06:13,871e
LAGLagaDieuwertje den Besten126: DE 2-A-finale [2]07:26,911e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Dieuwertje den Besten010: DSB 2-B-finale [2]07:57,041e
LAGLaga 2Dieuwertje den Besten010: DSB 2-halve-finale 1[2]07:52,154e
LAGLaga 2Dieuwertje den Besten010: DSB 2-time-trial 07:14,575e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/Skøll/Skadi (NSK)Celine den Bremer128: DE 8+A-finale [3]07:17,861e
LAGLaga/Skøll/Skadi (NSK)Celine den Bremer128: DE 8+voorwedstrijd 1[8]07:36,293e
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten023: DG 2-A-finale [6]08:17,443e
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten023: DG 2-voorwedstrijd 3[5]07:46,451e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1 (P2)Celine den Bremer056: WDev 4-A-finale [4]07:59,501e
LAGLaga 1 (P2)Celine den Bremer056: WDev 4-voorwedstrijd 1[6]07:51,572e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaCeline den Bremer129: DG 4-A-finale [4]06:50,301e
LAGLagaCeline den Bremer129: DG 4-voorwedstrijd 1[2]06:53,821e
LAGLaga 1Celine den Bremer027: DDev 4-A-finale [4]06:44,651e
LAGLaga 1Celine den Bremer027: DDev 4-voorwedstrijd 2[2]06:51,611e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4-A-finale [3]03:28,482e
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4-halve-finale 2[2]03:27,401e
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4-time-trial 03:24,363e
LAGLagaCeline den Bremer129: DG 4-A-finale [2]07:03,551e
LAGLagaCeline den Bremer129: DG 4-voorwedstrijd 2[4]07:06,531e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaDieuwertje den Besten129: DG 4-A-finale [5]07:22,972e
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4-A-finale [2]07:20,122e
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4-voorwedstrijd 3[7]07:24,362e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaDieuwertje den Besten129: DG 4-A-finale [4]07:21,751e
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4-A-finale [4]08:00,462e
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:54,841e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten223: DGb 4-A-finale [1]07:21,152e
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten223: DGb 4-voorwedstrijd 1[5]07:17,461e
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten114: DDev 4-A-finale [6]07:29,512e
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten114: DDev 4-voorwedstrijd 3[2]07:41,362e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaDieuwertje den Besten002: Dames VierA-finale [6]07:08,573e
LAGLagaDieuwertje den Besten002: Dames Viervoorwedstrijd 2[2]07:22,673e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnnemieke Efdee121: DE 8+voorwedstrijd 2[4]06:54,944e
SKOSkøllAnnemieke Efdee024: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]07:11,725e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllKatinka Krom136: WFm 8+A-finale [6]00:00,006e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+B-finale [3]03:25,642e
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+halve-finale 2[3]03:18,692e
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+time-trial 03:14,702e
SKOSkøllKatinka Krom124: DE 8+A-finale [3]06:54,073e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+A-finale [4]06:37,833e
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:41,951e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllKatinka Krom130: DB 8+A-finale [5]07:10,621e
SKOSkøllKatinka Krom130: DB 8+voorwedstrijd 2[6]06:54,911e
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+A-finale [4]06:46,404e
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:48,762e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllKatinka Krom127: DB 8+A-finale [5]07:51,822e
SKOSkøllKatinka Krom127: DB 8+voorwedstrijd 2[5]07:25,242e
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+A-finale [2]08:10,795e
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]07:46,432e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/SkøllBabette Rosman223: DB 8+voorwedstrijd 3[6]07:18,163e
GYAGyas/SkøllBabette Rosman120: DEj 8+B-finale [2]07:14,702e
GYAGyas/SkøllBabette Rosman120: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]07:12,634e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/RICAnnemieke Efdee005: Dames Achtvoorwedstrijd 1[4]07:15,953e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 14Quiquina van Leeuwen002: DOnerv C4+kwart-finale 8[1]02:41,006e
SKOSkøll 14Quiquina van Leeuwen002: DOnerv C4+voorwedstrijd 6[2]02:23,013e