Saskia Spruit

26 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMaxime Prenger141: LDB 4*A-finale [3]07:36,801e
SKOSkøllMaxime Prenger035: LDEj 4*A-finale [3]07:32,304e
SKOSkøllMaxime Prenger035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[6]07:40,972e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMaxime Prenger141: LDB 4*A-finale [3]07:32,522e
SKOSkøllMaxime Prenger035: LDEj 4*A-finale [2]07:37,454e
SKOSkøllMaxime Prenger035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[5]07:52,023e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMaxime Prenger141: LDB 4*A-finale [1]07:27,872e
SKOSkøllMaxime Prenger141: LDB 4*time-trial 06:43,281e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSaskia Spruit140: LDB 1xA-finale [8]09:46,146e
SKOSkøllSaskia Spruit140: LDB 1xvoorwedstrijd 1[3]10:44,513e
SKOSkøllSaskia Spruit031: LDG 1xB-finale [1]09:29,587e
SKOSkøllSaskia Spruit031: LDG 1xvoorwedstrijd 1[2]08:49,146e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMaxime Prenger035: LDEj 4*B-finale [2]08:38,954e
SKOSkøllMaxime Prenger035: LDEj 4*time-trial 06:12,367e
SKOSkøllMaxime Prenger141: LDB 4*voorwedstrijd 3[4]09:28,523e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTine Tabak228: LDB 4*A-finale [5]08:18,125e
SKOSkøllTine Tabak228: LDB 4*voorwedstrijd 1[2]08:18,472e
SKOSkøllTine Tabak117: LDEj 4*A-finale [1]08:32,026e
SKOSkøllTine Tabak117: LDEj 4*voorwedstrijd 2[4]08:11,572e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTine Tabak006: LDB 4*voorwedstrijd 3[4]08:24,664e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMaxime Prenger004: D selectie 4*A-finale [4]08:08,971e
SKOSkøllMaxime Prenger004: D selectie 4*voorwedstrijd 2[1]08:00,531e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 11Saskia Spruit002: DOnerv C4+kwart-finale 9[7]02:26,983e
SKOSkøll 11Saskia Spruit002: DOnerv C4+voorwedstrijd 19[3]02:20,304e