Tjeerd Haan

103 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosMarthe Oldenhof135: DB 4+A-finale [7]07:52,147e
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+A-finale [1]07:52,285e
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+voorwedstrijd 1[3]08:04,024e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosMarthe Oldenhof135: DB 4+A-finale [7]07:45,414e
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+A-finale [8]07:55,765e
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+voorwedstrijd 2[3]08:30,714e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosMarthe Oldenhof135: DB 4+A-finale [2]07:53,114e
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+voorwedstrijd 1[5]07:48,224e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosMarthe Oldenhof135: DB 4+A-finale [7]08:59,154e
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+A-finale [2]07:51,064e
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+lotingsrace [4]08:03,735e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosAnne Leemreize028: DEj 4+A-finale [2]08:49,473e
EUREurosAnne Leemreize028: DEj 4+time-trial 06:17,813e
EUREurosAnne Leemreize135: DB 4+A-finale [3]08:47,993e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosAnne Leemreize219: DB 4+A-finale [1]08:23,382e
EUREurosAnne Leemreize111: DEj 4+A-finale [5]08:42,456e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosMarthe Oldenhof032: DB 4+A-finale [3]09:21,044e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros 4Marije Jaarsma101: DOnerv C4+herkansing 21[5]02:52,193e
EUREuros 4Marije Jaarsma101: DOnerv C4+voorwedstrijd 1[6]02:23,414e
EUREurosJuliette Geurts004: D selectie 4*B-finale [1]08:40,885e
EUREurosJuliette Geurts004: D selectie 4*voorwedstrijd 2[5]08:25,274e
EUREurosMaureen Verhoeven003: D selectie 8+voorwedstrijd 3[6]08:08,856e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosAbe Winters112: HB 8+A-finale [5]06:49,755e
EUREurosKoen Harsevoort111: HB 4+voorwedstrijd 1[2]07:07,964e
EUREurosAbe Winters010: HEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:20,876e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosStefan van Haren112: HB 8+voorwedstrijd 2[2]06:09,914e
EUREurosStefan van Haren010: HEj 8+B-finale [6]06:07,406e
EUREurosStefan van Haren010: HEj 8+voorwedstrijd 2[1]06:04,696e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosStefan van Haren010: HEj 8+time-trial 02:59,7011e
EUREurosStefan van Haren112: HB 8+voorwedstrijd 1[1]06:18,094e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosJoost van Smoorenburg112: HB 8+A-finale [2]06:42,138e
EUREuros/BoreasEric Dannenberg111: HB 4+B-finale [3]07:29,165e
EUREurosJoost van Smoorenburg112: HB 8+voorwedstrijd 2[2]06:23,284e
EUREuros/BoreasEric Dannenberg111: HB 4+voorwedstrijd 1[6]07:28,946e
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+B-finale [3]06:32,374e
EUREuros/BoreasEric Dannenberg009: HEj 4+B-finale [7]07:39,266e
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:23,766e
EUREuros/BoreasEric Dannenberg009: HEj 4+voorwedstrijd 2[2]07:41,927e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros/SkøllStefan van Haren111: HB 4+B-finale [4]07:27,635e
EUREurosJoost van Smoorenburg112: HB 8+voorwedstrijd 2[2]06:27,195e
EUREuros/SkøllStefan van Haren111: HB 4+voorwedstrijd 3[4]07:24,853e
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+B-finale [4]06:52,221e
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:37,994e
EUREuros/SkøllStefan van Haren009: HEj 4+voorwedstrijd 1[6]07:37,024e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosStefan van Haren203: HB 8+A-finale [6]06:15,874e
EUREurosJoost van Smoorenburg202: HB 4+voorwedstrijd 3[3]07:31,516e
EUREurosStefan van Haren203: HB 8+voorwedstrijd 2[6]06:21,483e
EUREurosStefan van Haren102: HEj 8+B-finale [4]06:37,223e
EUREuros 2Joost van Smoorenburg101: HEj 4+voorwedstrijd 2[2]07:52,285e
EUREurosStefan van Haren102: HEj 8+voorwedstrijd 3[6]06:34,453e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosStefan van Haren003: Jonge AchtA-finale [1]06:20,483e
EUREurosStefan van Haren003: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[3]06:16,662e
EUREuros 2Joost van Smoorenburg040: Jonge Viervoorwedstrijd 2[1]07:18,954e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xB-finale [3]07:55,082e
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+B-finale [1]07:59,655e
EUREurosRachel Foppen103: LDEj 4*A-finale [4]08:13,254e
EUREuros 8Jelles Overmeen101: HOnerv C4+kwart-finale 6[3]01:55,755e
EUREuros 10Florian Ventur101: HOnerv C4+kwart-finale 2[4]01:55,333e
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xvoorwedstrijd 2[5]08:04,974e
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+halve-finale 3[5]07:48,324e
EUREurosElianne Hopman102: DEj 8+voorwedstrijd 3[6]08:03,765e
EUREuros 9teun biemans101: HOnerv C4+herkansing 21[6]02:03,504e
EUREuros 11Ted van Wijk101: HOnerv C4+herkansing 2[4]02:05,132e
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+voorwedstrijd 3[5]07:49,202e
EUREurosRachel Foppen103: LDEj 4*voorwedstrijd 1[4]08:20,171e
EUREuros 8Jelles Overmeen101: HOnerv C4+voorwedstrijd 26[3]01:57,041e
EUREuros 9teun biemans101: HOnerv C4+voorwedstrijd 24[5]02:05,555e
EUREuros 10Florian Ventur101: HOnerv C4+voorwedstrijd 6[4]01:59,751e
EUREuros 11Ted van Wijk101: HOnerv C4+voorwedstrijd 4[3]02:06,232e
EUREurosRachel Foppen023: DErv 4*B-finale [5]
EUREuros 2Thirza van Spijk006: DErv 2xB-finale [5]08:31,064e
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+A-finale [1]08:27,766e
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+B-finale [6]07:14,096e
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+kwart-finale 8[2]02:11,544e
EUREurosRachel Foppen023: DErv 4*voorwedstrijd 2[4]08:28,105e
EUREuros 2Thirza van Spijk006: DErv 2xvoorwedstrijd 3[2]08:39,204e
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+halve-finale 2[4]08:31,713e
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]07:08,634e
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+herkansing 21[5]02:09,791e
EUREuros 5Jesse Weggemans001: DOnerv C4+herkansing 20[4]02:16,864e
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+voorwedstrijd 4[5]08:28,491e
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+voorwedstrijd 25[3]02:19,043e
EUREuros 5Jesse Weggemans001: DOnerv C4+voorwedstrijd 14[6]02:16,772e