Ben Bakker

89 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/LagaBas Fluitman104: HE 8+ (NSK)A-finale [3]05:58,335e
AEGAegir/LagaBas Fluitman104: HE 8+ (NSK)voorwedstrijd 1[5]06:25,632e
AEGAegirBas Fluitman050: HG 2+ (Platvoetbokaal)A-finale [5]07:57,524e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AegirBen Bakker105: HG 4-A-finale [5]06:11,452e
AEGAegirBas Fluitman061: HE 2-A-finale [3]07:18,085e
AEGAegirBas Fluitman061: HE 2-voorwedstrijd 2[4]07:16,902e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBen Bakker102: HE 2-A-finale [1]07:07,583e
AEGAegirBen Bakker004: HG 2-A-finale [4]07:22,286e
AEGAegirBen Bakker004: HG 2-voorwedstrijd 2[2]07:01,331e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBen Bakker102: HE 2-A-finale [7]07:45,375e
AEGAegirBen Bakker102: HE 2-voorwedstrijd 2[4]08:03,792e
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4- (Development Klassement)B-finale [4]07:00,411e
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 3[6]06:27,283e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirBen Bakker002: HSB 2- (Nederlands Kampioenschap)B-finale [3]07:17,423e
GYAGyas/AegirBen Bakker002: HSB 2- (Nederlands Kampioenschap)halve-finale 2[1]07:16,255e
GYAGyas/AegirBen Bakker002: HSB 2- (Nederlands Kampioenschap)herkansing 2[4]06:56,571e
GYAGyas/AegirBen Bakker002: HSB 2- (Nederlands Kampioenschap)time-trial 06:34,4910e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman001: Oude VierA-finale [1]10:38,356e
AEGAegirBas Fluitman001: Oude Viervoorwedstrijd 2[4]07:30,482e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+ (NSK)A-finale [5]06:16,392e
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+ (NSK)voorwedstrijd 1[3]06:22,671e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+ (Aegon Open National Championship)A-finale [5]06:30,662e
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+ (Aegon Open National Championship)time-trial 05:54,612e
AEGAegir (P1)Bas Fluitman057: MDev 4-A-finale [3]07:02,423e
AEGAegir (P1)Bas Fluitman057: MDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:55,911e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+A-finale [5]05:43,564e
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+voorwedstrijd 1[5]05:49,182e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)A-finale [4]06:15,411e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 1[2]06:19,131e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4- (Development Klassement)A-finale [3]03:01,511e
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4- (Development Klassement)halve-finale 1[3]03:02,121e
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4- (Development Klassement)time-trial 03:02,721e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Bas Fluitman107: HG 4+A-finale [5]06:48,921e
AEGAegir 2Bas Fluitman107: HG 4+voorwedstrijd 2[6]06:54,221e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)A-finale [6]06:29,412e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 3[2]06:34,591e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman106: HGb 4-A-finale [2]06:38,171e
AEGAegirBas Fluitman106: HGb 4-voorwedstrijd 2[1]06:45,522e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)A-finale [5]07:00,921e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[1]06:51,961e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBen Bakker206: HGb 4-A-finale [1]06:41,103e
AEGAegirBen Bakker206: HGb 4-voorwedstrijd 2[6]06:37,851e
AEGAegirBen Bakker104: HDev 4- (Dev)A-finale [4]06:58,736e
AEGAegirBen Bakker104: HDev 4- (Dev)voorwedstrijd 3[2]06:47,681e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBen Bakker001: Oude Viervoorwedstrijd 3[3]06:56,684e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman105: G 4+voorwedstrijd 2[2]06:39,992e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [6]05:53,832e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[3]06:05,343e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman138: MFm 8+A-finale [6]06:00,626e
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+A-finale [1]06:30,785e
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+voorwedstrijd 2[1]06:28,163e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)C-finale [2]02:54,113e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)time-trial 02:55,996e
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+A-finale [2]05:58,951e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+A-finale [2]05:55,742e
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+voorwedstrijd 1[4]05:40,603e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)B-finale [4]06:00,851e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[4]06:03,124e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+A-finale [6]06:28,034e
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+voorwedstrijd 1[4]06:05,792e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [8]05:58,654e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[5]05:58,093e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+A-finale [6]06:56,635e
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+voorwedstrijd 2[4]06:44,822e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)B-finale [5]06:55,042e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[6]06:53,704e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+A-finale [4]06:13,103e
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+voorwedstrijd 1[2]06:16,682e
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+ (EJK)A-finale [4]06:12,146e
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+ (EJK)voorwedstrijd 1[6]06:10,481e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtA-finale [1]06:28,906e
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge Achtvoorwedstrijd 1[1]06:24,623e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 8Gerk Hijlkema001: HOnerv C4+kwart-finale 7[5]02:05,454e
AEGAegir 8Gerk Hijlkema001: HOnerv C4+voorwedstrijd 1[2]02:02,742e