Lisa Bruijnincx

49 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda/Willem IIIFien van Westreenen040: M18 2xA-finale [6]07:22,411e
MAAMaas/Willem III/Gouda/LeytheJildou Wassenaar147: M18 4xA-finale [7]06:45,182e
MAAMaas/Willem III/Gouda/LeytheJildou Wassenaar147: M18 4xvoorwedstrijd 2[6]07:08,892e
MAAMaas-combiJildou Wassenaar041: M18 8+A-finale [4]07:18,992e
GOUGouda/Willem IIIFien van Westreenen040: M18 2xhalve-finale 2[5]07:33,621e
GOUGouda/Willem IIIFien van Westreenen040: M18 2xvoorwedstrijd 3[4]07:47,121e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda/Willem IIIFien van Westreenen132: DG 2xA-finale [1]07:12,951e
GOUGouda/Willem IIIFien van Westreenen132: DG 2xtime-trial 06:36,101e
GOUGouda/Willem IIIFien van Westreenen040: M18 2xA-finale [4]07:16,111e
GOUGouda/Willem IIIFien van Westreenen040: M18 2xvoorwedstrijd 3[3]07:25,941e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaLisa Bruijnincx019: M18 1xA-finale [1]08:32,122e
GOUGoudaLisa Bruijnincx019: M18 1xhalve-finale 2[3]08:37,771e
GOUGoudaLisa Bruijnincx019: M18 1xkwart-finale 3[4]08:35,001e
GOUGoudaLisa Bruijnincx019: M18 1xtime-trial 07:59,183e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaLisa Bruijnincx111: DG 1xA-finale [1]09:08,261e
GOUGoudaLisa Bruijnincx011: DE 1xA-finale [5]08:11,291e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda/Maas/Willem III/SallandFemke Paulis127: DE 4xA-finale [4]07:25,781e
GOUGoudaLisa Bruijnincx022: DG 1xA-finale [2]08:39,452e
GOUGoudaLisa Bruijnincx022: DG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:01,382e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combi 1Femke Paulis129: W 4xA-finale [2]07:45,045e
WILWillem III/Maas/Gouda/SallandFemke Paulis127: JW 4xA-finale [4]07:42,281e
KNRKNRB-combi 1Femke Paulis129: W 4xtime-trial 06:55,265e
WILWillem III/Maas/Gouda/SallandFemke Paulis127: JW 4xtime-trial 07:15,941e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaLisa Bruijnincx125: DE 1xA-finale [3]07:56,775e
GOUGoudaLisa Bruijnincx125: DE 1xvoorwedstrijd 2[4]07:55,611e
MAAMaas/Salland/Willem III/GoudaPau Koster147: M18 4xA-finale [5]06:38,871e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas/Willem III/Laak/GoudaLisa Bruijnincx127: DE 4xA-finale [1]07:16,194e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda (P4)Lisa Bruijnincx019: M18 1xA-finale [2]08:08,562e
GOUGouda (P4)Lisa Bruijnincx019: M18 1xhalve-finale 1[4]08:46,061e
GOUGouda (P4)Lisa Bruijnincx019: M18 1xkwart-finale 3[4]08:28,451e
GOUGouda (P4)Lisa Bruijnincx019: M18 1xtime-trial 07:36,056e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda/HunzeWouke Mollema142: M16 4xA-finale [6]07:13,014e
GOUGouda/HunzeWouke Mollema142: M16 4xvoorwedstrijd 1[4]07:42,783e
GOUGouda 3Lisa Bruijnincx141: M16 1xheat 3[3]08:17,241e
GOUGouda/RIC/Hunze/AmstelKiene Remijn039: M16 8+A-finale [2]07:19,092e
GOUGouda/HunzeWouke Mollema037: M16 2xA-finale [5]07:46,703e
GOUGouda/HunzeWouke Mollema037: M16 2xvoorwedstrijd 1[2]08:12,031e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaLisa Bruijnincx117: JW 1xA-finale [4]08:06,912e
GOUGoudaLisa Bruijnincx117: JW 1xvoorwedstrijd 1[3]08:11,911e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda/HunzeWouke Mollema037: M16 2xB-finale [6]07:42,731e
GOUGoudaLisa Bruijnincx141: M16 1xheat 3[4]08:06,023e
GOUGouda/HunzeWouke Mollema037: M16 2xhalve-finale 2[3]07:49,194e
GOUGouda/HunzeWouke Mollema037: M16 2xvoorwedstrijd 2[6]07:47,541e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/GoudaWouke Mollema037: M16 2xA-finale [8]08:11,684e
HUNHunze/GoudaWouke Mollema037: M16 2xvoorwedstrijd 1[7]08:13,992e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda 1Lisa Bruijnincx020: M16 1xB-finale [4]08:40,433e
GOUGouda 1Lisa Bruijnincx020: M16 1xhalve-finale 2[3]08:45,205e
GOUGouda 1Lisa Bruijnincx020: M16 1xkwart-finale 3[6]08:41,012e
GOUGouda 1Lisa Bruijnincx020: M16 1xtime-trial 08:26,3719e