Harry Otse

19 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTijmen van Beek112: HB 8+A-finale [1]06:05,623e
SKOSkøllTijmen van Beek010: HEj 8+A-finale [2]06:14,047e
SKOSkøllTijmen van Beek010: HEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:15,973e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTim Koks112: HB 8+time-trial 05:27,407e
SKOSkøllTim Koks010: HEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:06,824e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMarten Steketee112: HB 8+B-finale [7]07:05,582e
SKOSkøllMarten Steketee112: HB 8+voorwedstrijd 1[6]06:35,565e
SKOSkøllMarten Steketee010: HEj 8+B-finale [5]06:40,871e
SKOSkøllMarten Steketee010: HEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:12,585e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMarten Steketee203: HB 8+A-finale [4]06:33,305e
SKOSkøllMarten Steketee203: HB 8+voorwedstrijd 3[6]06:29,512e
SKOSkøllMarten Steketee102: HEj 8+voorwedstrijd 3[5]06:24,633e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMarten Steketee003: HB 8+A-finale [6]06:51,802e
SKOSkøllMarten Steketee003: HB 8+voorwedstrijd 2[1]06:31,692e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMelle Gelok105: Selectie 8+ (Cat. B)A-finale [5]07:43,536e
SKOSkøllMelle Gelok105: Selectie 8+ (Cat. B)voorwedstrijd 2[5]07:46,732e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Tim Vonsée009: HEj 4+voorwedstrijd 1[2]07:51,927e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Emil Haugberg van Veen101: HOnerv C4+kwart-finale 2[2]01:57,124e
SKOSkøll 1Emil Haugberg van Veen101: HOnerv C4+voorwedstrijd 1[2]02:00,391e