Rutger Overstegen

41 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Skøll/Willem IIICas Simons116: LHE 8+A-finale [3]05:54,822e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-A-finale [6]06:35,473e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-A-finale [5]06:26,611e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:28,441e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Skøll/Willem IIICas Simons116: LHE 8+A-finale [7]05:57,581e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-A-finale [4]06:28,301e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[6]06:38,971e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/SkøllRutger Overstegen116: LHE 8+A-finale [3]05:57,162e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-A-finale [4]06:30,463e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:26,343e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Skøll/SaurusThomas Start116: LHE 8+A-finale [4]06:54,622e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-A-finale [5]07:01,061e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:30,471e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-A-finale [1]06:56,463e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-time-trial 05:10,864e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-A-finale [4]07:18,041e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Willem IIIEwout Hardeman216: LHG 4-A-finale [2]06:45,151e
SKOSkøll/Willem IIIEwout Hardeman216: LHG 4-voorwedstrijd 1[2]06:51,841e
SKOSkøll/Willem IIIEwout Hardeman109: LHDev 4-A-finale [4]06:58,371e
SKOSkøll/Willem IIIEwout Hardeman109: LHDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:22,642e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllCas Simons012: LHE 4-A-finale [1]07:28,773e
SKOSkøllCas Simons012: LHE 4-voorwedstrijd 3[2]06:58,891e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:29,875e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllGijs Andringa104: HE 8+voorwedstrijd 3[5]06:18,145e
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+B-finale [3]06:08,312e
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:06,704e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+B-finale [2]03:04,701e
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+halve-finale 1[3]02:59,682e
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+time-trial 02:59,894e
SKOSkøllGijs Andringa124: LHB 8+A-finale [2]06:14,441e
SKOSkøllGijs Andringa124: LHB 8+voorwedstrijd 2[3]06:19,461e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllGijs Andringa124: LHB 8+A-finale [3]06:30,693e
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+A-finale [7]06:24,003e
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:32,863e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJochem Veldman212: LHB 8+voorwedstrijd 3[3]06:29,704e
SKOSkøllJochem Veldman107: LHEj 8+A-finale [6]06:46,445e
SKOSkøllJochem Veldman107: LHEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:42,962e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJochem Veldman004: Lichte AchtA-finale [6]06:29,204e
SKOSkøllJochem Veldman004: Lichte Achtvoorwedstrijd 1[4]06:25,962e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 3Rutger Overstegen101: HOnerv C4+herkansing 6[3]02:00,482e
SKOSkøll 3Rutger Overstegen101: HOnerv C4+voorwedstrijd 18[3]02:00,533e