Bente de Boer

29 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirAnna Koopmans128: DE 8+ (NSK)voorwedstrijd 2[6]07:04,354e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [3]06:48,663e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[7]06:59,132e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [2]06:54,612e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[5]07:24,973e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [6]06:34,661e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[4]06:47,002e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirAnna Koopmans136: DB 8+A-finale [5]07:48,161e
AEGAegirAnna Koopmans136: DB 8+voorwedstrijd 1[6]07:25,721e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [6]06:56,734e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[8]07:00,652e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [2]07:49,474e
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)time-trial 05:26,493e
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis136: DB 8+A-finale [2]07:52,043e
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis136: DB 8+time-trial 05:33,553e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis220: DB 8+A-finale [3]07:18,322e
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis220: DB 8+voorwedstrijd 2[2]07:25,811e
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis112: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [3]07:31,163e
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis112: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 3[2]07:12,591e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFriederike Konik025: DG 4+A-finale [6]09:36,556e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirIsa van Galen701: 4+ D1A-finale [1]09:27,914e
AEGAegirIsa van Galen701: 4+ D1voorwedstrijd 1[1]09:31,923e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis050: DTal 8+voorwedstrijd 1[2]07:41,114e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirPaula Sportel008: D Ov4+time-trial 08:28,142e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 7Bente de Boer001: DOnerv C4+ (500 meter)B-finale [4]
AEGAegir 7Bente de Boer001: DOnerv C4+ (500 meter)halve-finale 1[1]02:06,453e
AEGAegir 7Bente de Boer001: DOnerv C4+ (500 meter)kwart-finale 2[6]02:08,062e
AEGAegir 7Bente de Boer001: DOnerv C4+ (500 meter)herkansing 19[4]02:07,812e
AEGAegir 7Bente de Boer001: DOnerv C4+ (500 meter)voorwedstrijd 13[3]02:15,982e