Ike Sicco Smit

27 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*A-finale [6]07:30,373e
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[3]07:43,152e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*A-finale [8]07:26,791e
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*A-finale [3]07:32,902e
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[6]07:48,672e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*A-finale [3]07:29,303e
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*time-trial 06:48,303e
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*A-finale [2]07:34,403e
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[4]07:31,822e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*A-finale [4]08:27,502e
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*voorwedstrijd 2[2]08:11,602e
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*A-finale [6]08:18,115e
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[6]07:34,212e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*B-finale [4]07:58,651e
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*time-trial 06:11,615e
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*A-finale [3]08:21,592e
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*voorwedstrijd 1[1]08:35,921e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordHanne Berendse228: LDB 4*voorwedstrijd 3[4]08:14,383e
NJONjordHanne Berendse117: LDEj 4*voorwedstrijd 3[5]08:04,333e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordYara Schepen006: LDB 4*A-finale [2]08:40,362e
NJONjordYara Schepen006: LDB 4*voorwedstrijd 3[2]08:13,221e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 2Silke Ruijs103: DErv C4+B-finale [2]
NJONjord 4Fieke van Dijk101: DOnerv C4+halve-finale 1[6]02:28,105e
NJONjord 4Fieke van Dijk101: DOnerv C4+kwart-finale 4[2]02:16,472e
NJONjord 2Silke Ruijs103: DErv C4+voorwedstrijd 1[4]02:22,323e
NJONjord 4Fieke van Dijk101: DOnerv C4+herkansing 9[2]02:13,861e
NJONjord 4Fieke van Dijk101: DOnerv C4+voorwedstrijd 20[5]02:44,754e