Dion van Schie

985 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiLeander Geschiere103: HE 4xA-finale [4]06:11,982e
SKASkadiHuub Stassen114: LHE 2-A-finale [4]07:47,443e
SKASkadi 2Mirte Kok131: DG 4+A-finale [8]08:02,076e
SKASkadi/TritonBen van Brussel108: HG 2xA-finale [6]06:47,972e
SKASkadiSander Lobéé117: LHG 4-A-finale [5]06:34,722e
SKASkadiPieter Verweij118: LHGb 4-A-finale [6]06:37,471e
SKASkadi/TritonMarit de Jonge129: DG 4-A-finale [6]07:17,993e
SKASkadiIris van Willegen128: DE 8+voorwedstrijd 1[4]07:21,605e
SKASkadiNils de Haan104: HE 8+voorwedstrijd 1[7]06:52,914e
SKASkadi 1Pieter Labaar110: HB 2xvoorwedstrijd 2[6]07:48,645e
SKASkadiTheresa Feddersen132: DG 2xvoorwedstrijd 2[8]08:27,805e
SKASkadi/TritonBen van Brussel108: HG 2xvoorwedstrijd 2[7]07:19,461e
SKASkadi 1Irene Laane131: DG 4+voorwedstrijd 2[7]08:42,635e
SKASkadi 2Mirte Kok131: DG 4+voorwedstrijd 2[8]08:36,923e
SKASkadi/Njord/LagaSenna Limburg131: DG 4+voorwedstrijd 1[6]08:45,836e
SKASkadiPieter Verweij118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[5]07:19,221e
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+A-finale [2]06:12,673e
SKASkadi/TritonMarit de Jonge027: DDev 4-A-finale [6]07:05,684e
SKASkadi 2Pieter Verweij017: LHDev 4-A-finale [7]06:34,974e
SKASkadi 1Sander Lobéé017: LHDev 4-A-finale [4]06:33,223e
SKASkadiTheresa Feddersen026: DDev 2xA-finale [8]07:47,777e
SKASkadiIris van Willegen029: DEj 8+A-finale [4]06:46,922e
SKASkadi/TritonBen van Brussel001: HE 2xA-finale [4]06:39,722e
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[7]06:08,903e
SKASkadi/TritonMarit de Jonge027: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:10,412e
SKASkadi 2Pieter Verweij017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[7]06:32,633e
SKASkadi 1Sander Lobéé017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[3]06:29,881e
SKASkadiWillemijn van Zandwijk023: DG 2-voorwedstrijd 1[3]08:24,504e
SKASkadi/ProteusJeroen Vermeulen014: LHG 2-voorwedstrijd 2[4]07:38,015e
SKASkadiMatthias Pach014: LHG 2-voorwedstrijd 1[4]08:08,584e
SKASkadiTheresa Feddersen026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[8]07:52,104e
SKASkadiIris van Willegen029: DEj 8+voorwedstrijd 1[7]06:59,221e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiTheresa Feddersen182: DE 2xA-finale [8]07:40,355e
SKASkadiNils de Haan104: HE 8+B-finale [4]06:15,105e
SKASkadi/Njord/LagaSenna Limburg131: DG 4+A-finale [5]07:59,626e
SKASkadi/TritonBen van Brussel120: LHG 2xA-finale [5]06:35,631e
SKASkadi 1Sander Lobéé118: LHGb 4-A-finale [4]06:27,681e
SKASkadiVienna van Niersen129: DG 4-A-finale [6]07:15,724e
SKASkadiTheresa Feddersen182: DE 2xvoorwedstrijd 1[4]07:39,903e
SKASkadiNils de Haan104: HE 8+voorwedstrijd 2[8]06:19,256e
SKASkadi/AegirEline Cox128: DE 8+voorwedstrijd 2[4]06:39,134e
SKASkadiIris van Willegen128: DE 8+voorwedstrijd 1[7]06:59,675e
SKASkadi 1Sander Lobéé118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[7]06:30,942e
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+A-finale [4]06:10,263e
SKASkadiVienna van Niersen027: DDev 4-A-finale [3]07:09,173e
SKASkadi 2Pieter Verweij017: LHDev 4-A-finale [3]06:38,904e
SKASkadi 1Sander Lobéé017: LHDev 4-A-finale [2]06:36,823e
SKASkadi/TritonBen van Brussel011: LHE 2xA-finale [6]06:44,123e
SKASkadi/ProteusBart Paardekooper014: LHG 2-A-finale [7]07:39,065e
SKASkadiTheresa Feddersen026: DDev 2xA-finale [2]07:39,163e
SKASkadiIris van Willegen029: DEj 8+A-finale [3]06:56,783e
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[7]06:20,551e
SKASkadiVienna van Niersen027: DDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:15,472e
SKASkadi 1Sander Lobéé017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:43,363e
SKASkadi 2Pieter Verweij017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[7]06:41,462e
SKASkadiWillemijn van Zandwijk064: DE 2-voorwedstrijd 1[5]08:53,603e
SKASkadi/TritonBen van Brussel011: LHE 2xlotingsrace [5]06:48,563e
SKASkadiTheresa Feddersen026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:47,003e
SKASkadiIris van Willegen029: DEj 8+voorwedstrijd 1[5]07:23,912e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiIris van Willegen128: DE 8+A-finale [1]06:54,815e
SKASkadi/ThêtaNina Loos127: DE 4xA-finale [2]07:09,125e
SKASkadi 2Sander Lobéé104: HE 8+B-finale [6]06:06,326e
SKASkadi/TritonBen van Brussel120: LHG 2xA-finale [2]06:37,022e
SKASkadiVienna van Niersen129: DG 4-A-finale [5]07:06,182e
SKASkadi 2Sander Lobéé104: HE 8+time-trial 05:21,5112e
SKASkadiTheresa Feddersen132: DG 2xtime-trial 06:50,437e
SKASkadi/TritonBen van Brussel120: LHG 2xtime-trial 05:58,723e
SKASkadiVienna van Niersen027: DDev 4-A-finale [3]06:56,503e
SKASkadi 1Pieter Verweij017: LHDev 4-A-finale [2]06:35,706e
SKASkadi 2Sander Lobéé017: LHDev 4-A-finale [6]06:21,732e
SKASkadiTheresa Feddersen026: DDev 2xA-finale [1]07:30,145e
SKASkadiIris van Willegen029: DEj 8+A-finale [2]06:54,396e
SKASkadi/TritonBen van Brussel001: HE 2xA-finale [6]06:33,055e
SKASkadi/ProteusBart Paardekooper014: LHG 2-A-finale [4]07:31,943e
SKASkadiVienna van Niersen027: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]06:59,251e
SKASkadiArthur Lale-Demoz019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:21,946e
SKASkadi 2Sander Lobéé017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:20,522e
SKASkadi 1Pieter Verweij017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[3]06:33,261e
SKASkadiTheresa Feddersen026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:45,423e
SKASkadiIris van Willegen029: DEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:49,292e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiIris van Willegen128: DE 8+A-finale [4]07:59,753e
AEGAegir/SkadiVienna van Niersen128: DE 8+A-finale [5]07:35,131e
SKASkadi 1Pieter Verweij116: LHE 8+A-finale [6]07:16,193e
NJONjord/Skadi/TritonEmma de Ruiter135: DB 4+A-finale [5]09:03,555e
SKASkadiVienna van Niersen129: DG 4-A-finale [5]07:42,873e
SKASkadi 2Pieter Verweij118: LHGb 4-A-finale [7]07:11,974e
SKASkadi 1Sander Lobéé118: LHGb 4-B-finale [7]07:13,681e
SKASkadi 2Theresa Feddersen134: DB 2xA-finale [2]08:00,741e
SKASkadi/TritonBen van Brussel108: HG 2xA-finale [5]07:05,632e
SKASkadi 2Pieter Verweij118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[4]07:30,612e
SKASkadiVienna van Niersen027: DDev 4-A-finale [5]07:52,445e
SKASkadiTom Prevaes019: LHEj 8+B-finale [4]06:52,491e
SKASkadi 1Sander Lobéé017: LHDev 4-A-finale [2]07:10,855e
SKASkadi 2Pieter Verweij017: LHDev 4-A-finale [3]07:05,553e
SKASkadi/ProteusBart Paardekooper004: HG 2-B-finale [6]08:20,922e
SKASkadiTheresa Feddersen026: DDev 2xA-finale [2]08:12,233e
SKASkadiIris van Willegen029: DEj 8+A-finale [5]06:54,762e
SKASkadiVienna van Niersen027: DDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:13,871e
SKASkadiTom Prevaes019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:22,375e
SKASkadi 1Sander Lobéé017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[3]06:39,892e
SKASkadi 2Pieter Verweij017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[4]06:37,932e
SKASkadi/ProteusBart Paardekooper004: HG 2-voorwedstrijd 2[4]07:52,255e
SKASkadiTheresa Feddersen026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:53,353e
SKASkadiIris van Willegen029: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]07:00,191e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+A-finale [4]06:32,841e
SKASkadi/TritonMirte Kok028: DEj 4+B-finale [3]08:27,991e
SKASkadi 1Sander Lobéé017: LHDev 4-A-finale [2]07:00,984e
SKASkadi 2Pieter Verweij017: LHDev 4-B-finale [2]07:02,183e
SKASkadi/LagaMela Sagasser026: DDev 2xA-finale [1]08:14,493e
SKASkadiVienna van Niersen027: DDev 4-A-finale [3]07:18,862e
SKASkadiIris van Willegen029: DEj 8+C-finale [4]07:14,611e
SKASkadi/TritonBen van Brussel001: HE 2xA-finale [3]07:14,052e
SKASkadi/ProteusBart Paardekooper004: HG 2-time-trial 06:23,3713e
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+time-trial 04:59,461e
SKASkadi/TritonMirte Kok028: DEj 4+time-trial 06:05,856e
SKASkadiIris van Willegen029: DEj 8+time-trial 05:29,579e
SKASkadi 2Pieter Verweij017: LHDev 4-time-trial 05:13,807e
SKASkadi 1Sander Lobéé017: LHDev 4-time-trial 05:08,733e
SKASkadi/LagaMela Sagasser026: DDev 2xtime-trial 06:09,174e
SKASkadiVienna van Niersen027: DDev 4-time-trial 05:37,662e
SKASkadiVienna van Niersen130: DGb 4-A-finale [3]07:37,631e
SKASkadi/LagaMela Sagasser132: DG 2xA-finale [4]08:47,902e
SKASkadiPieter Verweij117: LHG 4-A-finale [3]07:27,962e
SKASkadiVienna van Niersen130: DGb 4-voorwedstrijd 1[4]07:38,851e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiHuub Stassen209: HE 8+A-finale [4]06:48,586e
SKASkadiLeander Geschiere008: LHSB 1xB-finale [6]07:57,216e
SKASkadiNils de Haan212: LHB 8+A-finale [2]06:33,621e
SKASkadiVienna van Niersen224: DG 4-A-finale [1]07:32,621e
SKASkadiBart Paardekooper210: LHB 1xvoorwedstrijd 4[4]09:13,895e
SKASkadi 1Anne van der Vorst218: DB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:57,253e
SKASkadiNils de Haan212: LHB 8+voorwedstrijd 1[3]06:35,601e
SKASkadi 1Sander Lobéé216: LHG 4-voorwedstrijd 3[6]07:07,465e
SKASkadi 2Pieter Verweij216: LHG 4-voorwedstrijd 1[5]07:16,013e
SKASkadiVienna van Niersen224: DG 4-voorwedstrijd 3[2]07:32,821e
SKASkadiVienna van Niersen114: DDev 4-A-finale [5]07:51,983e
SKASkadi 2Pieter Verweij109: LHDev 4-A-finale [5]07:14,034e
SKASkadi 1Sander Lobéé109: LHDev 4-A-finale [3]07:03,233e
SKASkadiLeander Geschiere008: LHSB 1xhalve-finale 1[6]08:13,636e
SKASkadiNils de Haan107: LHEj 8+A-finale [5]06:46,585e
SKASkadiIris van Willegen112: DEj 8+A-finale [1]07:18,051e
SKASkadiVienna van Niersen114: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:50,152e
SKASkadi 1Sander Lobéé109: LHDev 4-voorwedstrijd 3[2]07:21,391e
SKASkadi 2Pieter Verweij109: LHDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:20,932e
SKASkadi/LagaMela Sagasser113: DDev 2xvoorwedstrijd 1[3]08:41,143e
SKASkadiLeander Geschiere008: LHSB 1xkwart-finale 3[2]08:05,953e
SKASkadiNils de Haan107: LHEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:35,342e
SKASkadiIris van Willegen112: DEj 8+voorwedstrijd 3[6]07:12,942e
SKASkadiLeander Geschiere008: LHSB 1xtime-trial 07:13,2511e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiLisanne Brandsma002: Dames VierA-finale [5]08:08,364e
SKASkadiNils de Haan004: LHB 8+A-finale [2]07:09,312e
SKASkadiIris van Willegen005: DB 8+A-finale [1]07:38,211e
SKASkadi 1Leander Geschiere011: HE 1xvoorwedstrijd 2[5]09:04,573e
SKASkadiLisanne Brandsma002: Dames Viervoorwedstrijd 1[2]08:06,343e
SKASkadiNils de Haan004: LHB 8+voorwedstrijd 1[5]07:02,281e
SKASkadiIris van Willegen005: DB 8+voorwedstrijd 3[4]07:20,891e
SKASkadi 1Huub Stassen012: LHE 4-voorwedstrijd 3[3]07:02,363e
SKASkadi 2Pieter Verweij012: LHE 4-voorwedstrijd 2[2]07:12,913e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposJarno Hagelen122: LHB 2xA-finale [5]07:44,592e
SKASkadiKristian Rosenkrands116: LHE 8+A-finale [1]06:59,306e
SKASkadi/TritonHuub Stassen116: LHE 8+A-finale [5]06:42,222e
ASOAsoposAbel Huisman112: HB 8+A-finale [3]06:33,841e
SKASkadi/TritonBen van Brussel103: HE 4xA-finale [8]06:53,183e
ASOAsoposRuben van den Berg110: HB 2xA-finale [8]08:31,426e
SKASkadiLars van Someren120: LHG 2xA-finale [5]08:26,025e
ASOAsoposJoost Braspenning119: LHG 4+A-finale [1]07:58,322e
ASOAsoposVictor Hakeboom118: LHGb 4-A-finale [8]07:46,556e
ASOAsoposMathijs Berkhout109: HB 1xA-finale [7]09:21,636e
ASOAsoposFelix Brongers154: HG 2+voorwedstrijd 3[5]09:42,915e
SKASkadiJari Sijmonsbergen154: HG 2+voorwedstrijd 3[6]09:32,744e
SKASkadi (NSK)Gabriella de Vries128: DE 8+voorwedstrijd 1[6]07:51,726e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xvoorwedstrijd 2[5]08:08,793e
ASOAsoposJarno Hagelen122: LHB 2xvoorwedstrijd 2[6]08:00,311e
ASOAsoposRuben van den Berg110: HB 2xvoorwedstrijd 1[7]08:00,103e
SKASkadiYasmin Esser126: DE 2-voorwedstrijd 2[7]08:56,745e
ASOAsoposNoud van Halteren114: LHE 2-voorwedstrijd 2[5]08:40,575e
SKASkadiHuub Stassen114: LHE 2-voorwedstrijd 2[4]08:16,084e
SKASkadi 1 (NSK)Pieter Verweij102: HE 2-A-finale [3]08:05,936e
SKASkadi 1Gabriella de Vries130: DGb 4-voorwedstrijd 2[6]07:48,586e
SKASkadi 2Vienna van Niersen130: DGb 4-voorwedstrijd 1[4]07:43,174e
ASOAsoposVictor Hakeboom118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[5]06:48,063e
ASOAsoposSiebe Koopmans107: HG 4+voorwedstrijd 1[5]07:40,806e
SKASkadiKristian Rosenkrands105: HG 4-voorwedstrijd 2[3]07:10,854e
ASOAsoposMathijs Berkhout109: HB 1xvoorwedstrijd 3[3]07:50,012e
ASOAsoposJoost Braspenning019: LHEj 8+A-finale [1]06:47,025e
SKASkadiKristian Rosenkrands019: LHEj 8+A-finale [4]06:40,382e
ASOAsoposMathijs Berkhout003: HG 1xA-finale [6]08:39,077e
SKASkadiPieter Labaar053: LHG 2xA-finale [3]07:59,775e
SKASkadiLeander Geschiere015: LHG 4xA-finale [4]07:08,165e
ASOAsoposSean van Beek052: HG 2xA-finale [4]07:41,816e
ASOAsopos 2Mees van der Meer013: LHG 1xB-finale [5]08:28,845e
ASOAsopos 1Jarno Hagelen013: LHG 1xB-finale [4]08:18,254e
ASOAsoposJoost Braspenning019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:27,154e
SKASkadiKristian Rosenkrands019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:21,951e
ASOAsoposSiem Wesseling010: HEj 8+voorwedstrijd 1[7]06:17,405e
ASOAsoposElwin Flaman014: LHG 2-voorwedstrijd 1[3]07:42,213e
ASOAsopos 1Jarno Hagelen013: LHG 1xvoorwedstrijd 3[6]07:44,404e
ASOAsopos 2Mees van der Meer013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:01,524e
SKASkadiGabriella de Vries029: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]00:00,006e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/LagaHuub Stassen158: LM 8+A-finale [2]06:49,335e
SKASkadiGabriella de Vries156: WFm 8+A-finale [3]07:43,014e
ASOAsoposJoost Braspenning155: LMFm 8+A-finale [1]07:05,683e
SKASkadiKristian Rosenkrands155: LMFm 8+A-finale [4]07:00,652e
SKASkadi/TritonBen van Brussel112: LM 2xA-finale [4]07:32,451e
SKASkadi/TritonBen van Brussel112: LM 2xtime-trial 06:54,731e
SKASkadiHuub Stassen055: LMDev 4-A-finale [5]07:46,456e
ASOAsoposVictor Hakeboom055: LMDev 4-B-finale [3]07:45,223e
ASOAsopos (P4)Jarno Hagelen052: LMDev 2xA-finale [3]08:12,474e
SKASkadiPieter Verweij052: LMDev 2xB-finale [4]08:57,224e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder052: LMDev 2xB-finale [1]08:18,141e
SKASkadi/TritonBen van Brussel019: BLM 2xA-finale [3]07:25,983e
SKASkadiHuub Stassen055: LMDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:08,903e
ASOAsoposVictor Hakeboom055: LMDev 4-voorwedstrijd 1[4]07:17,215e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder052: LMDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:45,184e
ASOAsopos (P4)Jarno Hagelen052: LMDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:40,272e
SKASkadiPieter Verweij052: LMDev 2xvoorwedstrijd 1[4]08:11,935e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiGabriella de Vries128: DE 8+A-finale [1]06:47,756e
ASOAsoposJarno Hagelen122: LHB 2xA-finale [3]06:57,913e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xA-finale [4]06:50,602e
SKASkadiKristian Rosenkrands116: LHE 8+A-finale [6]06:05,885e
SKASkadi/TritonHuub Stassen116: LHE 8+A-finale [4]06:01,092e
ASOAsoposSiem Wesseling112: HB 8+A-finale [6]06:07,285e
ASOAsoposJoost Braspenning124: LHB 8+A-finale [2]06:02,391e
TRITriton/SkadiLeander Geschiere120: LHG 2xA-finale [3]06:34,572e
ASOAsoposVictor Hakeboom119: LHG 4+A-finale [2]06:47,672e
SKASkadiHuub Stassen118: LHGb 4-A-finale [4]06:26,114e
SKASkadiGabriella de Vries128: DE 8+voorwedstrijd 2[4]06:43,773e
SKASkadiPieter Verweij122: LHB 2xvoorwedstrijd 2[6]07:23,005e
ASOAsoposJarno Hagelen122: LHB 2xvoorwedstrijd 2[3]07:11,411e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xvoorwedstrijd 1[3]06:58,721e
ASOAsoposSiem Wesseling112: HB 8+voorwedstrijd 1[4]06:09,303e
ASOAsoposMathijs Berkhout110: HB 2xvoorwedstrijd 2[3]07:26,755e
ASOAsoposJoost Braspenning124: LHB 8+voorwedstrijd 2[5]06:09,742e
TRITriton/SkadiLeander Geschiere120: LHG 2xvoorwedstrijd 1[5]06:42,541e
ASOAsoposRuben van den Berg121: LHB 1xvoorwedstrijd 1[2]07:53,824e
SKASkadiHuub Stassen118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[4]06:31,591e
ASOAsoposJoost Braspenning019: LHEj 8+A-finale [1]06:04,893e
SKASkadi (p3)Maurits Jenniskens019: LHEj 8+B-finale [4]06:11,824e
SKASkadiHuub Stassen017: LHDev 4-A-finale [2]06:24,286e
ASOAsoposVictor Hakeboom017: LHDev 4-B-finale [3]06:34,355e
ASOAsoposSiem Wesseling010: HEj 8+B-finale [2]06:01,144e
ASOAsoposJarno Hagelen016: LHDev 2xA-finale [4]07:08,456e
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2xB-finale [2]07:20,775e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2xB-finale [5]07:08,614e
ASOAsoposMathijs Berkhout008: HDev 2xB-finale [1]07:14,596e
SKASkadi (p4)Gabriella de Vries029: DEj 8+B-finale [6]06:45,512e
ASOAsoposJoost Braspenning019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:05,143e
SKASkadi (p3)Maurits Jenniskens019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:12,614e
SKASkadiHuub Stassen017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[1]06:22,802e
ASOAsoposVictor Hakeboom017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:38,014e
ASOAsoposSiem Wesseling010: HEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:01,515e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:04,555e
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:20,245e
ASOAsoposJarno Hagelen016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[2]06:56,961e
ASOAsoposMathijs Berkhout008: HDev 2xvoorwedstrijd 3[3]07:17,825e
SKASkadi (p4)Gabriella de Vries029: DEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:51,984e
TRITriton/SkadiLeander Geschiere001: HE 2xvoorwedstrijd 2[5]06:42,034e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiKristian Rosenkrands019: LHEj 8+B-finale [3]03:04,892e
SKASkadiGabriella de Vries029: DEj 8+B-finale [2]03:23,792e
ASOAsoposStefan Tebrugge008: HDev 2xC-finale [4]03:29,043e
SKASkadiKristian Rosenkrands019: LHEj 8+halve-finale 2[2]02:59,242e
ASOAsoposJoost Braspenning019: LHEj 8+C-finale [4]02:56,901e
SKASkadiGabriella de Vries029: DEj 8+halve-finale 2[2]03:15,022e
ASOAsoposSiem Wesseling010: HEj 8+C-finale [4]02:55,463e
ASOAsoposVictor Hakeboom017: LHDev 4-C-finale [1]03:12,744e
SKASkadiHuub Stassen017: LHDev 4-C-finale [2]03:08,932e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2xC-finale [4]03:26,854e
ASOAsoposJarno Hagelen016: LHDev 2xC-finale [3]03:21,032e
SKASkadi/TritonBen van Brussel001: HE 2xvoorwedstrijd 2[2]06:47,083e
ASOAsoposMathijs Berkhout003: HG 1xtime-trial 05:48,7010e
ASOAsoposJoost Braspenning019: LHEj 8+time-trial 03:02,268e
SKASkadiKristian Rosenkrands019: LHEj 8+time-trial 02:59,643e
SKASkadiGabriella de Vries029: DEj 8+time-trial 03:15,322e
ASOAsoposSiem Wesseling010: HEj 8+time-trial 02:56,728e
ASOAsoposVictor Hakeboom017: LHDev 4-time-trial 03:10,817e
SKASkadiHuub Stassen017: LHDev 4-time-trial 03:07,795e
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2xtime-trial 03:29,9414e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2xtime-trial 03:26,668e
ASOAsoposJarno Hagelen016: LHDev 2xtime-trial 03:24,826e
ASOAsoposStefan Tebrugge008: HDev 2xtime-trial 03:33,628e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xA-finale [1]07:07,072e
ASOAsoposJoost Braspenning124: LHB 8+A-finale [3]06:27,434e
SKASkadi/TritonBen van Brussel108: HG 2xA-finale [4]06:47,012e
ASOAsoposVictor Hakeboom119: LHG 4+A-finale [4]07:11,644e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xvoorwedstrijd 3[4]07:05,992e
SKASkadiPieter Verweij122: LHB 2xvoorwedstrijd 1[2]07:26,813e
ASOAsoposJoost Braspenning124: LHB 8+voorwedstrijd 1[4]06:21,761e
ASOAsoposRuben van den Berg121: LHB 1xvoorwedstrijd 2[4]08:07,354e
SKASkadiHuub Stassen118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[2]06:33,232e
ASOAsoposSiem Wesseling112: HB 8+voorwedstrijd 2[1]06:14,994e
ASOAsoposStefan Tebrugge110: HB 2xvoorwedstrijd 1[3]07:18,663e
ASOAsoposMathijs Berkhout109: HB 1xvoorwedstrijd 2[4]07:55,803e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiGabriella de Vries136: DB 8+A-finale [8]07:11,661e
SKASkadiPieter Verweij122: LHB 2xA-finale [8]07:44,587e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xA-finale [4]07:32,424e
ASOAsoposSiem Wesseling112: HB 8+A-finale [4]06:38,437e
ASOAsoposSean van Beek110: HB 2xA-finale [6]07:28,497e
ASOAsoposJoost Braspenning124: LHB 8+A-finale [7]06:32,884e
SKASkadiKristian Rosenkrands124: LHB 8+A-finale [4]06:26,311e
SKASkadiLeander Geschiere113: LHE 1xA-finale [2]07:34,604e
SKASkadiFloris Hondmann117: LHG 4-A-finale [5]07:02,105e
SKASkadiGabriella de Vries136: DB 8+voorwedstrijd 1[7]07:15,061e
ASOAsoposSiem Wesseling112: HB 8+voorwedstrijd 2[5]06:22,393e
ASOAsoposVictor Hakeboom118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[3]07:03,694e
ASOAsoposJoost Braspenning019: LHEj 8+A-finale [2]06:29,535e
SKASkadiKristian Rosenkrands019: LHEj 8+A-finale [4]06:23,772e
ASOAsoposSiem Wesseling010: HEj 8+A-finale [8]06:31,428e
SKASkadiFloris Hondmann017: LHDev 4-B-finale [3]06:53,171e
ASOAsoposJarno Hagelen016: LHDev 2xA-finale [1]07:22,967e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2xA-finale [2]07:17,746e
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2xB-finale [3]07:39,634e
ASOAsoposSean van Beek008: HDev 2xB-finale [3]07:20,641e
SKASkadiGabriella de Vries029: DEj 8+A-finale [7]07:04,835e
SKASkadiLeander Geschiere013: LHG 1xA-finale [2]07:37,581e
SKASkadiKristian Rosenkrands019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:29,151e
ASOAsoposJoost Braspenning019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:32,303e
ASOAsoposSiem Wesseling010: HEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:19,324e
ASOAsoposVictor Hakeboom017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[4]07:07,355e
SKASkadiFloris Hondmann017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:48,393e
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:37,126e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:17,073e
ASOAsoposJarno Hagelen016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[7]07:16,224e
ASOAsoposSean van Beek008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:41,566e
SKASkadiGabriella de Vries029: DEj 8+voorwedstrijd 1[6]07:02,353e
SKASkadiLeander Geschiere013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[6]07:58,103e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiSara Hondmann136: DB 8+A-finale [3]07:20,352e
ASOAsoposMees van der Meer122: LHB 2xA-finale [6]07:30,224e
ASOAsoposSean van Beek110: HB 2xA-finale [5]07:33,974e
ASOAsoposJoost Braspenning124: LHB 8+A-finale [4]06:37,834e
SKASkadiKristian Rosenkrands124: LHB 8+A-finale [3]06:32,482e
SKASkadiFloris Hondmann117: LHG 4-A-finale [5]06:49,593e
ASOAsoposVictor Hakeboom118: LHGb 4-A-finale [3]06:55,945e
SKASkadiLeander Geschiere113: LHE 1xA-finale [1]07:40,593e
SKASkadiSara Hondmann136: DB 8+voorwedstrijd 3[2]07:15,321e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xvoorwedstrijd 2[5]07:25,704e
ASOAsoposMees van der Meer122: LHB 2xvoorwedstrijd 2[2]07:24,113e
SKASkadiPieter Verweij122: LHB 2xvoorwedstrijd 1[3]07:44,824e
ASOAsoposSiem Wesseling112: HB 8+voorwedstrijd 2[5]06:25,004e
ASOAsoposSean van Beek110: HB 2xvoorwedstrijd 2[2]07:23,382e
SKASkadiKristian Rosenkrands124: LHB 8+voorwedstrijd 2[4]06:38,771e
ASOAsoposJoost Braspenning124: LHB 8+voorwedstrijd 1[4]06:32,681e
SKASkadiLeander Geschiere113: LHE 1xvoorwedstrijd 1[4]07:48,783e
ASOAsoposVictor Hakeboom118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[3]
ASOAsoposJoost Braspenning019: LHEj 8+A-finale [2]06:57,123e
SKASkadiKristian Rosenkrands019: LHEj 8+B-finale [6]07:03,682e
SKASkadiFloris Hondmann017: LHDev 4-A-finale [1]07:34,316e
ASOAsoposVictor Hakeboom017: LHDev 4-B-finale [1]07:45,023e
ASOAsoposMees van der Meer016: LHDev 2xA-finale [3]07:57,076e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2xA-finale [5]07:45,023e
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2xB-finale [5]08:21,674e
ASOAsoposSean van Beek008: HDev 2xB-finale [4]08:04,183e
SKASkadiLeander Geschiere013: LHG 1xA-finale [8]07:57,461e
SKASkadiKristian Rosenkrands019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:51,833e
ASOAsoposJoost Braspenning019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:49,902e
ASOAsoposAbel Huisman010: HEj 8+voorwedstrijd 2[1]06:47,006e
SKASkadiFloris Hondmann017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:13,103e
ASOAsoposVictor Hakeboom017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[1]07:29,036e
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:49,535e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:29,072e
ASOAsoposMees van der Meer016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[4]07:28,003e
ASOAsoposSean van Beek008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[1]07:31,875e
SKASkadiLeander Geschiere013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[2]07:54,391e
SKASkadiSara Hondmann029: DEj 8+voorwedstrijd 1[5]07:28,855e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposJarno Hagelen214: LHG 2xA-finale [6]06:57,642e
SKASkadi (SB)Leander Geschiere007: LHE 1xA-finale [5]07:21,876e
ASOAsoposJoost Braspenning212: LHB 8+A-finale [5]06:30,896e
SKASkadiKristian Rosenkrands212: LHB 8+A-finale [4]06:28,735e
SKASkadiFloris Hondmann216: LHG 4-A-finale [5]06:35,342e
SKASkadiSara Hondmann220: DB 8+A-finale [6]07:08,174e
ASOAsoposSean van Beek205: HG 2xvoorwedstrijd 2[6]07:22,735e
ASOAsoposJarno Hagelen214: LHG 2xvoorwedstrijd 2[2]07:22,853e
SKASkadiPieter Verweij214: LHG 2xvoorwedstrijd 1[2]07:45,585e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder214: LHG 2xvoorwedstrijd 1[4]07:31,564e
ASOAsoposJoost Braspenning212: LHB 8+voorwedstrijd 2[5]06:28,682e
SKASkadiKristian Rosenkrands212: LHB 8+voorwedstrijd 1[3]06:23,932e
ASOAsoposVictor Hakeboom215: LHGb 4-voorwedstrijd 1[3]07:20,934e
ASOAsoposAbel Huisman203: HB 8+voorwedstrijd 2[3]06:22,625e
SKASkadiSara Hondmann220: DB 8+voorwedstrijd 2[3]07:10,752e
ASOAsoposJarno Hagelen108: LHDev 2xA-finale [2]07:32,355e
SKASkadiPieter Verweij108: LHDev 2xB-finale [6]08:01,575e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder108: LHDev 2xB-finale [1]07:33,551e
SKASkadiFloris Hondmann109: LHDev 4-A-finale [4]06:53,042e
ASOAsoposVictor Hakeboom109: LHDev 4-B-finale [3]07:29,156e
ASOAsoposSean van Beek103: HDev 2xB-finale [2]07:56,743e
SKASkadi (SB)Leander Geschiere007: LHE 1xhalve-finale 2[1]07:48,053e
ASOAsoposJoost Braspenning107: LHEj 8+A-finale [1]06:45,824e
SKASkadiKristian Rosenkrands107: LHEj 8+A-finale [3]06:41,322e
ASOAsoposAbel Huisman102: HEj 8+B-finale [6]06:41,145e
SKASkadiSara Hondmann112: DEj 8+A-finale [5]07:29,933e
ASOAsoposVictor Hakeboom109: LHDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:26,103e
SKASkadiFloris Hondmann109: LHDev 4-voorwedstrijd 1[4]07:04,381e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder108: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[3]08:12,216e
SKASkadiPieter Verweij108: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[2]08:37,026e
ASOAsoposJarno Hagelen108: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:52,022e
ASOAsoposSean van Beek103: HDev 2xvoorwedstrijd 1[5]08:19,365e
SKASkadi (SB)Leander Geschiere007: LHE 1xkwart-finale 4[3]08:08,803e
ASOAsoposJoost Braspenning107: LHEj 8+voorwedstrijd 3[4]06:46,672e
SKASkadiKristian Rosenkrands107: LHEj 8+voorwedstrijd 3[3]06:43,501e
ASOAsoposAbel Huisman102: HEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:43,294e
SKASkadiSara Hondmann112: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]07:35,041e
SKASkadi (SB)Leander Geschiere007: LHE 1xtime-trial 06:45,995e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiSara Hondmann005: Dames AchtA-finale [1]07:10,673e
ASOAsoposJoost Braspenning004: Lichte AchtA-finale [2]06:32,106e
SKASkadiKristian Rosenkrands004: Lichte AchtA-finale [4]06:30,355e
ASOAsoposSiem Wesseling003: Jonge AchtA-finale [4]06:20,874e
ASOAsoposJoost Braspenning004: Lichte Achtvoorwedstrijd 2[1]06:32,382e
SKASkadiKristian Rosenkrands004: Lichte Achtvoorwedstrijd 2[3]06:30,251e
ASOAsoposSiem Wesseling003: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[5]06:14,541e
SKASkadiSara Hondmann005: Dames Achtvoorwedstrijd 1[4]07:12,512e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos 1Mees van der Meer018: G 4-A-finale [5]07:23,033e
ASOAsopos 2Mathijs Berkhout018: G 4-A-finale [3]06:55,822e
ASOAsoposRens Bakker016: LG 2-A-finale [5]08:03,693e
ASOAsoposFrank Rensen011: G 2xA-finale [4]07:48,764e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposJarno Hagelen116: LB 1xA-finale [1]07:47,775e
ASOAsoposFenna van Rossum127: DB 8+A-finale [4]06:48,252e
ASOAsoposAnouk Bonke121: DE 8+A-finale [2]06:44,835e
SKASkadi 1Pieter Labaar101: E 2-A-finale [1]07:30,076e
ASOAsoposElwin Flaman114: LG 4+A-finale [5]06:52,644e
SKASkadiMaarten Blok114: LG 4+A-finale [2]06:46,732e
ASOAsopos 2Siem de Visser110: LE 2-A-finale [5]07:41,105e
SKASkadi 1Tom Kosse110: LE 2-A-finale [6]07:26,674e
ASOAsoposJarno Hagelen116: LB 1xvoorwedstrijd 1[3]07:46,472e
ASOAsoposFenna van Rossum127: DB 8+voorwedstrijd 1[4]06:52,411e
SKASkadi 1Pieter Labaar101: E 2-voorwedstrijd 2[2]07:37,853e
SKASkadiPieter Verweij113: LG 4-voorwedstrijd 1[3]06:48,064e
ASOAsoposAnouk Bonke121: DE 8+voorwedstrijd 2[5]06:35,192e
SKASkadiMaarten Blok114: LG 4+voorwedstrijd 2[4]07:03,482e
ASOAsoposElwin Flaman114: LG 4+voorwedstrijd 1[2]06:55,942e
ASOAsopos 1Frank Rensen110: LE 2-voorwedstrijd 2[2]08:02,415e
SKASkadi 1Tom Kosse110: LE 2-voorwedstrijd 2[6]07:35,843e
ASOAsopos 4Victor Hakeboom110: LE 2-voorwedstrijd 1[3]08:19,894e
ASOAsopos 3Rens Bakker110: LE 2-voorwedstrijd 1[5]07:51,653e
ASOAsopos 2Siem de Visser110: LE 2-voorwedstrijd 1[4]07:47,682e
SKASkadiMaarten Blok048: LE 2+A-finale [2]08:34,224e
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+A-finale [1]06:07,492e
ASOAsoposAnouk Bonke023: DDev 4-A-finale [6]07:11,826e
ASOAsopos/SkøllFleur Jaspers018: DE 4-A-finale [4]07:33,684e
ASOAsoposFenna van Rossum024: DEj 8+A-finale [1]06:57,016e
SKASkadiLeander Geschiere009: LG 1xvoorwedstrijd 2[1]07:53,804e
ASOAsopos 1Jeroen Kries012: LG 2-voorwedstrijd 1[2]07:37,265e
ASOAsopos 2Philip Geraedts012: LG 2-voorwedstrijd 1[3]07:36,744e
ASOAsoposFrank Rensen016: LEj 8+voorwedstrijd 3[6]06:25,893e
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:19,032e
ASOAsoposLisa Bloemberg017: DG 1xvoorwedstrijd 4[2]08:35,584e
ASOAsoposAnouk Bonke023: DDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:19,973e
ASOAsoposFenna van Rossum024: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:59,963e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposFrank Rensen137: LMFm 8+A-finale [1]06:01,204e
SKASkadiTom Kosse137: LMFm 8+A-finale [4]06:00,593e
ASOAsoposAnouk Bonke133: WDev 4-A-finale [5]07:18,465e
SKASkadiLeander Geschiere123: LM 1xvoorwedstrijd 2[4]07:32,025e
ASOAsopos/AegirFleur Jaspers017: BW 4-A-finale [2]07:26,236e
ASOAsoposAnouk Bonke017: BW 4-A-finale [1]07:10,935e
SKASkadiLeander Geschiere022: BLM 1xvoorwedstrijd 2[2]07:33,525e
ASOAsoposAnouk Bonke017: BW 4-voorwedstrijd 2[1]07:07,493e
ASOAsopos/AegirFleur Jaspers017: BW 4-voorwedstrijd 2[3]07:05,872e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+B-finale [3]03:02,972e
ASOAsoposAnouk Bonke023: DDev 4-C-finale [2]03:27,832e
ASOAsoposLisa Bloemberg017: DG 1xB-finale [3]08:32,262e
SKASkadiMaarten Blok207: LG 4+A-finale [4]07:00,593e
ASOAsoposElwin Flaman207: LG 4+A-finale [2]06:56,141e
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+halve-finale 2[2]02:58,262e
ASOAsoposFrank Rensen016: LEj 8+C-finale [3]03:00,471e
ASOAsoposFenna van Rossum024: DEj 8+C-finale [1]03:18,842e
ASOAsoposJarno Hagelen009: LG 1xvoorwedstrijd 1[1]07:55,284e
ASOAsoposFleur Jaspers020: DG 2-voorwedstrijd 2[2]08:19,923e
ASOAsoposLisa Bloemberg017: DG 1xvoorwedstrijd 1[2]08:28,262e
ASOAsoposFrank Rensen016: LEj 8+time-trial 03:00,585e
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+time-trial 02:58,322e
ASOAsoposFenna van Rossum024: DEj 8+time-trial 03:20,597e
ASOAsoposAnouk Bonke023: DDev 4-time-trial 03:24,456e
ASOAsoposAnouk Bonke124: DE 8+A-finale [1]06:55,204e
ASOAsoposFenna van Rossum130: DB 8+A-finale [2]06:58,134e
ASOAsoposFleur Jaspers126: DG 4+A-finale [2]07:23,461e
ASOAsoposJarno Hagelen118: LB 1xB-finale [4]07:48,503e
SKASkadiMaarten Blok116: LG 4+A-finale [2]07:03,884e
ASOAsoposElwin Flaman116: LG 4+A-finale [1]06:59,073e
ASOAsoposFenna van Rossum130: DB 8+voorwedstrijd 1[4]07:01,331e
SKASkadi/OrcaLeander Geschiere115: LG 4-voorwedstrijd 1[3]06:41,963e
ASOAsoposJarno Hagelen118: LB 1xvoorwedstrijd 3[2]07:55,793e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposAnouk Bonke123: DG 4+A-finale [6]07:27,133e
ASOAsoposFrank Rensen112: LE 8+A-finale [3]06:20,034e
SKASkadiTom Kosse112: LE 8+A-finale [6]06:00,833e
ASOAsoposFenna van Rossum127: DB 8+A-finale [3]06:47,253e
ASOAsoposJarno Hagelen116: LB 1xB-finale [5]07:48,572e
ASOAsoposLisa Bloemberg125: DB 1xB-finale [3]08:28,344e
SKASkadi/OrcaLeander Geschiere113: LG 4-A-finale [4]06:43,736e
ASOAsoposAnouk Bonke126: DB 4+A-finale [5]07:27,721e
SKASkadiMaarten Blok114: LG 4+A-finale [2]06:55,585e
SKASkadi/OrcaLeander Geschiere114: LG 4+A-finale [4]06:43,012e
ASOAsoposJarno Hagelen116: LB 1xvoorwedstrijd 2[2]07:18,924e
ASOAsoposFenna van Rossum127: DB 8+voorwedstrijd 2[4]06:22,562e
ASOAsoposLisa Bloemberg125: DB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:07,154e
ASOAsoposElwin Flaman113: LG 4-voorwedstrijd 3[6]06:34,174e
SKASkadi/OrcaLeander Geschiere113: LG 4-voorwedstrijd 3[4]06:29,521e
ASOAsoposAnouk Bonke126: DB 4+voorwedstrijd 2[4]07:34,251e
ASOAsoposFrank Rensen016: LEj 8+A-finale [3]06:11,655e
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+A-finale [4]06:02,832e
SKASkadi/OrcaLeander Geschiere015: LDev 4-B-finale [6]06:24,231e
ASOAsoposJarno Hagelen009: LG 1xB-finale [4]07:52,034e
ASOAsoposFenna van Rossum024: DEj 8+B-finale [3]06:45,592e
ASOAsoposAnouk Bonke023: DDev 4-B-finale [4]07:06,881e
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+voorwedstrijd 3[4]06:07,511e
ASOAsoposFrank Rensen016: LEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:11,141e
ASOAsoposElwin Flaman015: LDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:56,766e
SKASkadi/OrcaLeander Geschiere015: LDev 4-voorwedstrijd 3[3]06:39,214e
SKASkadi/MaasMaarten Blok206: G 4+voorwedstrijd 2[3]07:15,415e
ASOAsoposJarno Hagelen009: LG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:10,333e
ASOAsoposFenna van Rossum024: DEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:51,915e
ASOAsoposAnouk Bonke023: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:11,774e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposFenna van Rossum130: DB 8+A-finale [6]07:25,544e
ASOAsoposLisa Bloemberg128: DB 1xB-finale [2]09:07,925e
SKASkadiMaarten Blok115: LG 4-A-finale [4]06:58,145e
ASOAsoposFrank Rensen120: LB 8+A-finale [6]06:20,801e
SKASkadiTom Kosse104: E 8+voorwedstrijd 2[4]06:18,496e
ASOAsoposJarno Hagelen118: LB 1xvoorwedstrijd 2[6]07:59,255e
ASOAsoposFenna van Rossum130: DB 8+voorwedstrijd 1[4]06:51,972e
ASOAsoposLisa Bloemberg128: DB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:38,054e
ASOAsoposElwin Flaman115: LG 4-voorwedstrijd 3[6]06:45,595e
SKASkadi/OrcaLeander Geschiere115: LG 4-voorwedstrijd 2[6]06:26,423e
SKASkadiMaarten Blok115: LG 4-voorwedstrijd 1[7]06:40,921e
ASOAsoposFrank Rensen120: LB 8+voorwedstrijd 1[4]06:16,092e
ASOAsoposEmma Backer125: DG 4-voorwedstrijd 2[7]07:12,344e
ASOAsoposFrank Rensen016: LEj 8+A-finale [6]06:09,163e
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+B-finale [3]06:05,411e
SKASkadiMaarten Blok015: LDev 4-B-finale [8]06:50,435e
ASOAsoposFleur Jaspers020: DG 2-A-finale [8]08:13,855e
SKASkadiLeander Geschiere011: LB 2xA-finale [7]07:03,361e
ASOAsoposFenna van Rossum024: DEj 8+B-finale [6]06:56,444e
ASOAsoposEmma Backer023: DDev 4-B-finale [7]07:15,992e
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+voorwedstrijd 3[6]06:17,664e
ASOAsoposFrank Rensen016: LEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:11,961e
SKASkadi/OrcaLeander Geschiere015: LDev 4-voorwedstrijd 4[8]06:36,465e
SKASkadiMaarten Blok015: LDev 4-voorwedstrijd 3[8]06:46,114e
ASOAsoposElwin Flaman015: LDev 4-voorwedstrijd 2[8]06:43,885e
ASOAsoposFenna van Rossum024: DEj 8+voorwedstrijd 1[8]06:56,254e
ASOAsoposEmma Backer023: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:08,113e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposJarno Hagelen116: LB 1xB-finale [8]08:49,916e
ASOAsoposFenna van Rossum127: DB 8+A-finale [8]07:56,643e
SKASkadi/SkøllLeander Geschiere113: LG 4-A-finale [5]07:28,266e
SKASkadiMaarten Blok113: LG 4-B-finale [5]07:31,553e
ASOAsoposVictor Hakeboom118: LB 8+B-finale [3]07:10,011e
ASOAsoposFenna van Rossum127: DB 8+voorwedstrijd 2[6]07:31,243e
ASOAsoposJarno Hagelen116: LB 1xvoorwedstrijd 1[6]08:43,064e
SKASkadiMaarten Blok113: LG 4-voorwedstrijd 3[5]07:30,043e
ASOAsoposElwin Flaman113: LG 4-voorwedstrijd 1[8]07:37,915e
SKASkadi/SkøllLeander Geschiere113: LG 4-voorwedstrijd 1[4]07:16,691e
ASOAsoposVictor Hakeboom118: LB 8+voorwedstrijd 1[8]07:08,164e
ASOAsoposAnouk Bonke122: DG 4-voorwedstrijd 2[8]08:16,534e
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+A-finale [5]07:12,373e
ASOAsoposVictor Hakeboom016: LEj 8+B-finale [2]07:18,982e
SKASkadi/SkøllLeander Geschiere015: LDev 4-A-finale [2]07:29,734e
ASOAsoposFleur Jaspers020: DG 2-A-finale [3]09:30,734e
ASOAsoposFenna van Rossum024: DEj 8+A-finale [3]08:09,314e
ASOAsoposAnouk Bonke023: DDev 4-A-finale [1]08:25,115e
ASOAsoposVictor Hakeboom016: LEj 8+voorwedstrijd 1[2]07:21,764e
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+voorwedstrijd 1[5]07:15,081e
SKASkadi/SkøllLeander Geschiere015: LDev 4-voorwedstrijd 3[5]07:20,812e
ASOAsoposElwin Flaman015: LDev 4-voorwedstrijd 2[2]07:57,596e
SKASkadiMaarten Blok015: LDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:49,635e
ASOAsoposFenna van Rossum024: DEj 8+voorwedstrijd 3[7]07:43,782e
ASOAsoposAnouk Bonke023: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:54,663e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposFleur Jaspers221: DG 2-A-finale [1]07:58,154e
ASOAsopos (SB)Fleur Jaspers009: DE 2-B-finale [4]07:56,623e
ASOAsoposVictor Hakeboom215: LB 8+A-finale [3]06:25,025e
SKASkadiTom Kosse215: LB 8+A-finale [4]06:13,371e
ASOAsoposFenna van Rossum223: DB 8+A-finale [2]07:02,573e
ASOAsoposJarno Hagelen244: LB 1xvoorwedstrijd 1[6]08:05,535e
SKASkadiTom Kosse215: LB 8+voorwedstrijd 3[5]06:16,921e
ASOAsoposVictor Hakeboom215: LB 8+voorwedstrijd 1[2]06:19,661e
SKASkadi 2Maarten Blok252: LG 4-voorwedstrijd 3[3]06:54,606e
SKASkadi/SaurusDaniël den Ouden252: LG 4-voorwedstrijd 3[4]06:39,343e
ASOAsoposElwin Flaman252: LG 4-voorwedstrijd 1[3]06:49,234e
ASOAsoposFenna van Rossum223: DB 8+voorwedstrijd 2[3]07:00,232e
ASOAsoposAnouk Bonke253: DG 4-voorwedstrijd 1[2]07:28,483e
ASOAsoposAnouk Bonke118: DDev 4-A-finale [6]07:24,294e
SKASkadi/SaurusDaniël den Ouden111: LDev 4-B-finale [6]06:40,762e
ASOAsoposVictor Hakeboom113: LEj 8+A-finale [1]06:21,825e
SKASkadiTom Kosse113: LEj 8+A-finale [2]06:15,832e
ASOAsoposFenna van Rossum120: DEj 8+A-finale [5]06:54,973e
ASOAsoposAnouk Bonke118: DDev 4-voorwedstrijd 3[4]07:16,611e
SKASkadi 2Maarten Blok111: LDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:53,725e
ASOAsoposElwin Flaman111: LDev 4-voorwedstrijd 2[2]06:53,035e
SKASkadi/SaurusDaniël den Ouden111: LDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:44,883e
ASOAsopos (SB)Fleur Jaspers009: DE 2-herkansing [1]07:54,925e
ASOAsoposVictor Hakeboom113: LEj 8+voorwedstrijd 3[2]06:33,072e
SKASkadiTom Kosse113: LEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:25,241e
ASOAsoposFenna van Rossum120: DEj 8+voorwedstrijd 1[5]07:09,162e
ASOAsopos (SB)Fleur Jaspers009: DE 2-time-trial 07:32,809e
ASOAsopos 2Jarno Hagelen007: LE 1xtime-trial 07:44,8632e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposFenna van Rossum005: Dames AchtA-finale [6]07:21,555e
SKASkadi 1Daniël den Ouden013: LE 4-A-finale [2]06:51,772e
SKASkadiTom Kosse004: Lichte AchtA-finale [2]06:27,422e
SKASkadi 2Tom van Dijk013: LE 4-voorwedstrijd 2[4]07:20,025e
SKASkadi 1Daniël den Ouden013: LE 4-voorwedstrijd 1[5]06:52,872e
ASOAsoposVictor Hakeboom004: Lichte Achtvoorwedstrijd 3[3]06:29,653e
SKASkadiTom Kosse004: Lichte Achtvoorwedstrijd 2[5]06:21,621e
ASOAsoposFenna van Rossum005: Dames Achtvoorwedstrijd 1[5]07:14,622e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 4Pieter Labaar001: HOnerv C4+A-finale [5]01:56,565e
SKASkadi 3Pieter Verweij001: HOnerv C4+halve-finale 2[1]01:56,505e
SKASkadi 4Pieter Labaar001: HOnerv C4+halve-finale 2[4]01:50,361e
SKASkadi 6Daaf Onijs001: HOnerv C4+kwart-finale 6[5]02:01,384e
SKASkadi 5Lourens Vale001: HOnerv C4+kwart-finale 4[1]02:02,545e
SKASkadi 10Hendrik de Mol van Otterloo001: HOnerv C4+kwart-finale 2[1]02:13,625e
SKASkadi 4Pieter Labaar001: HOnerv C4+kwart-finale 2[3]01:54,211e
SKASkadi 3Pieter Verweij001: HOnerv C4+kwart-finale 1[3]01:57,072e
SKASkadi 4Pieter Labaar001: HOnerv C4+voorwedstrijd 20[6]01:52,311e
SKASkadi 10Hendrik de Mol van Otterloo001: HOnerv C4+voorwedstrijd 16[2]02:09,373e
SKASkadi 6Daaf Onijs001: HOnerv C4+voorwedstrijd 12[6]02:01,892e
SKASkadi 5Lourens Vale001: HOnerv C4+voorwedstrijd 10[6]02:04,613e
SKASkadi 3Pieter Verweij001: HOnerv C4+voorwedstrijd 4[6]00:00,001e
ASOAsopos 2Nenya Jochemsen031: DSA 4-A-finale [5]07:56,543e
ASOAsopos 1Fleur Jaspers031: DSA 4-A-finale [3]07:46,642e
SKASkadiSebastiaan van Meyel004: Ej 8+voorwedstrijd 3[2]07:30,285e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/Proteus/Nereus/GyasJust van der Endt103: SA 4xA-finale [3]06:05,781e
ASOAsoposElwin Flaman124: LB 8+A-finale [5]06:07,203e
SKASkadiThorsten Picard122: LN 4-A-finale [6]06:32,675e
ASOAsoposTessa van Beelen133: DN 4-A-finale [2]06:57,583e
SKASkadi 1Pieter Hollander120: LN 2-voorwedstrijd 2[1]08:14,995e
SKASkadi 2Maurits Droogh120: LN 2-voorwedstrijd 1[5]07:29,045e
ASOAsopos 3Fabian Bos108: N 2-voorwedstrijd 1[4]07:40,536e
ASOAsoposSuzanne van Beek136: DB 8+voorwedstrijd 1[4]07:08,624e
ASOAsoposElwin Flaman124: LB 8+voorwedstrijd 1[3]06:11,142e
SKASkadi/EurosMatthijs Freund122: LN 4-voorwedstrijd 3[3]06:55,565e
SKASkadiThorsten Picard122: LN 4-voorwedstrijd 1[5]06:32,172e
SKASkadiMichael van den Bergh109: N 2xvoorwedstrijd 3[5]07:30,536e
ASOAsopos/NereusBrigitte Radier132: DN 2xvoorwedstrijd 3[2]08:08,524e
ASOAsoposTessa van Beelen133: DN 4-voorwedstrijd 2[4]07:07,072e
ASOAsoposMaarten van Harten061: LB 1xA-finale [6]07:46,095e
ASOAsoposTessa van Beelen023: DDev 4-A-finale [5]06:54,781e
SKASkadiMatthijs Freund016: LEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:13,914e
ASOAsoposMaarten van Harten061: LB 1xvoorwedstrijd 2[2]07:45,322e
ASOAsoposLisa Bloemberg062: DB 1xvoorwedstrijd 3[1]08:39,484e
SKASkadiMaurits Droogh014: LN 4+voorwedstrijd 1[2]07:29,915e
SKASkadiMichael van den Bergh005: N 2xvoorwedstrijd 2[3]07:36,665e
ASOAsoposSuzanne van Beek024: DEj 8+voorwedstrijd 3[6]06:59,185e
ASOAsopos 3Quint Hottentot004: O 2-voorwedstrijd 3[4]07:52,775e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiDaniël den Ouden116: LSA 8+A-finale [2]06:17,266e
ASOAsoposTessa van Beelen133: DN 4-A-finale [2]06:55,712e
ASOAsoposFabian Bos120: LN 2-voorwedstrijd 3[5]07:36,335e
ASOAsoposSuzanne van Beek136: DB 8+voorwedstrijd 2[6]07:09,185e
ASOAsoposMaarten van Harten119: LN 1xvoorwedstrijd 3[3]07:53,345e
ASOAsoposDaan Kuhlemaijer124: LB 8+voorwedstrijd 2[4]06:17,284e
ASOAsoposTessa van Beelen133: DN 4-voorwedstrijd 2[5]07:00,182e
ASOAsoposDaan Kuhlemaijer016: LEj 8+A-finale [2]06:13,196e
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+B-finale [5]06:08,682e
ASOAsoposTessa van Beelen023: DDev 4-A-finale [6]06:53,332e
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:08,984e
ASOAsoposDaan Kuhlemaijer016: LEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:07,243e
ASOAsoposMaarten van Harten015: LDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:45,755e
ASOAsoposSuzanne van Beek024: DEj 8+voorwedstrijd 1[5]07:07,004e
ASOAsoposTessa van Beelen023: DDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:02,291e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+A-finale [3]
ASOAsoposSara Visser023: DDev 4-A-finale [1]
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+halve-finale 2[2]
ASOAsoposSara Visser023: DDev 4-halve-finale 1[3]
SKASkadi 2Maurits Droogh014: LN 4+voorwedstrijd 2[1]07:13,884e
SKASkadi 1Fernando Lasso014: LN 4+voorwedstrijd 1[4]07:10,472e
SKASkadiWouter van Genuchten012: LO 2-voorwedstrijd 2[3]07:17,574e
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+time-trial 03:00,663e
ASOAsoposNenya Jochemsen024: DEj 8+time-trial 03:26,8811e
ASOAsoposSara Visser023: DDev 4-time-trial 03:25,921e
ASOAsoposNenya Jochemsen136: DB 8+B-finale [1]07:10,773e
SKASkadi 2Maurits Droogh123: LB 4+B-finale [4]07:17,964e
SKASkadi 1Fernando Lasso123: LB 4+B-finale [1]07:02,181e
ASOAsoposSara Visser131: DN 4-A-finale [2]07:11,932e
ASOAsoposNenya Jochemsen136: DB 8+voorwedstrijd 2[4]07:04,653e
SKASkadiWouter van Genuchten101: SA 2-voorwedstrijd 2[4]07:28,153e
ASOAsopos/LeytheDaan Kuhlemaijer124: LB 8+voorwedstrijd 1[3]06:25,203e
SKASkadi 2Maurits Droogh123: LB 4+voorwedstrijd 3[1]07:11,623e
SKASkadi 1Fernando Lasso123: LB 4+voorwedstrijd 1[3]07:10,073e
ASOAsoposSara Visser131: DN 4-voorwedstrijd 1[3]07:03,971e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiDaniël den Ouden135: LMFm 8+A-finale [5]06:23,604e
ASOAsopos/Proteus/Nereus/GyasJust van der Endt127: LM 4xA-finale [3]06:13,732e
ASOAsopos/Proteus/Nereus/GyasJust van der Endt041: LM 4xA-finale [3]06:17,482e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposNenya Jochemsen136: DB 8+B-finale [6]07:16,483e
SKASkadiMaurits Droogh123: LB 4+A-finale [3]07:07,825e
SKASkadiWouter van Genuchten113: LSA 2-A-finale [5]07:13,255e
ASOAsoposTessa van Beelen133: DN 4-A-finale [4]06:57,222e
SKASkadi 2Daniël den Ouden104: SA 8+voorwedstrijd 2[4]06:14,135e
ASOAsoposNenya Jochemsen136: DB 8+voorwedstrijd 2[1]06:53,844e
ASOAsoposMaarten van Harten122: LN 4-voorwedstrijd 2[6]06:47,905e
SKASkadiFernando Lasso122: LN 4-voorwedstrijd 1[5]06:45,144e
ASOAsoposTessa van Beelen133: DN 4-voorwedstrijd 1[4]07:15,891e
ASOAsoposElwin Flaman016: LEj 8+B-finale [3]06:19,163e
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+B-finale [1]06:12,101e
SKASkadiFernando Lasso015: LDev 4-B-finale [2]06:32,263e
SKASkadiMaurits Droogh014: LN 4+A-finale [4]07:06,344e
SKASkadiWouter van Genuchten012: LO 2-A-finale [3]07:17,995e
ASOAsoposTessa van Beelen023: DDev 4-A-finale [6]07:09,264e
SKASkadiWouter van Genuchten012: LO 2-voorwedstrijd 2[3]07:16,052e
ASOAsoposElwin Flaman016: LEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:13,973e
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:15,543e
ASOAsoposMaarten van Harten015: LDev 4-voorwedstrijd 2[3]06:54,625e
SKASkadiFernando Lasso015: LDev 4-voorwedstrijd 2[6]06:36,133e
ASOAsoposNenya Jochemsen024: DEj 8+voorwedstrijd 1[2]07:14,804e
ASOAsoposTessa van Beelen023: DDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:08,672e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiHarmen Wetser123: LB 4+A-finale [3]07:45,894e
ASOAsoposElwin Flaman124: LB 8+A-finale [4]06:43,493e
SKASkadiFernando Lasso122: LN 4-A-finale [2]07:16,716e
SKASkadiWouter van Genuchten113: LSA 2-A-finale [5]07:28,573e
ASOAsoposTessa van Beelen133: DN 4-A-finale [2]07:26,593e
SKASkadiDaniël den Ouden200: SA 8+halve-finale 2[6]04:06,172e
ASOAsoposNenya Jochemsen136: DB 8+voorwedstrijd 3[3]07:24,474e
ASOAsoposLisa Bloemberg131: DN 2-voorwedstrijd 2[2]08:36,124e
ASOAsoposElwin Flaman124: LB 8+voorwedstrijd 3[2]06:37,041e
ASOAsoposQuint Hottentot122: LN 4-voorwedstrijd 2[6]06:58,565e
SKASkadiFernando Lasso122: LN 4-voorwedstrijd 1[5]06:45,762e
ASOAsoposTessa van Beelen133: DN 4-voorwedstrijd 2[5]07:25,042e
ASOAsoposElwin Flaman016: LEj 8+B-finale [4]06:30,662e
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+B-finale [6]06:24,391e
SKASkadiFernando Lasso015: LDev 4-B-finale [6]06:46,422e
SKASkadiHarmen Wetser014: LN 4+A-finale [4]07:06,004e
ASOAsoposTessa van Beelen023: DDev 4-A-finale [3]07:07,345e
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+voorwedstrijd 3[4]06:21,814e
ASOAsoposElwin Flaman016: LEj 8+voorwedstrijd 3[6]06:20,403e
ASOAsoposQuint Hottentot015: LDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:58,406e
SKASkadiFernando Lasso015: LDev 4-voorwedstrijd 1[4]06:48,414e
ASOAsoposLisa Bloemberg020: DO 2-voorwedstrijd 1[5]08:30,064e
SKASkadiWouter van Genuchten012: LO 2-voorwedstrijd 2[3]07:13,045e
ASOAsoposNenya Jochemsen024: DEj 8+voorwedstrijd 2[6]07:11,134e
ASOAsoposTessa van Beelen023: DDev 4-voorwedstrijd 2[7]07:11,941e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiHarmen Wetser123: LB 4+A-finale [6]
ASOAsoposLisa Bloemberg131: DN 2-voorwedstrijd 2[6]
ASOAsoposLisa Bloemberg020: DO 2-A-finale [5]
SKASkadiWouter van Genuchten012: LO 2-A-finale [2]
SKASkadiHarmen Wetser014: LN 4+A-finale [7]
SKASkadiFernando Lasso253: LDev 4-herkansing 1[5]07:55,972e
ASOAsopos/ThêtaNenya Jochemsen256: DEj 8+herkansing [6]08:46,144e
SKASkadiWouter van Genuchten012: LO 2-voorwedstrijd 2[3]09:26,623e
ASOAsoposQuint Hottentot253: LDev 4-time-trial 07:16,4216e
SKASkadiFernando Lasso253: LDev 4-time-trial 07:01,407e
ASOAsoposElwin Flaman254: LEj 8+time-trial 06:39,396e
SKASkadiDaniël den Ouden254: LEj 8+time-trial 06:30,552e
ASOAsopos/OkeanosTessa van Beelen255: DDev 4-time-trial 07:25,323e
ASOAsopos/ThêtaNenya Jochemsen256: DEj 8+time-trial 07:24,4614e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposQuint Hottentot018: LSA 4-A-finale [4]07:56,026e
SKASkadi 1Fernando Lasso041: LB 4+A-finale [6]07:50,493e
ASOAsoposElwin Flaman003: Lichte AchtA-finale [6]06:58,356e
SKASkadiDaniël den Ouden003: Lichte AchtA-finale [4]06:49,831e
SKASkadi 1Fernando Lasso041: LB 4+voorwedstrijd 2[2]07:14,393e
SKASkadi 2Stijn Zwanenburg041: LB 4+voorwedstrijd 1[3]07:36,713e
ASOAsoposElwin Flaman003: Lichte Achtvoorwedstrijd 3[3]06:21,782e
SKASkadiDaniël den Ouden003: Lichte Achtvoorwedstrijd 2[3]06:22,291e
ASOAsoposNenya Jochemsen004: Dames Achtvoorwedstrijd 3[3]07:03,724e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos 2Nicole Koopmans130: DO 4+A-finale [5]07:50,955e
ASOAsopos 1Fleur Hiensch130: DO 4+A-finale [2]07:40,643e
ASOAsoposLisa Kantil141: LDB 4*A-finale [6]07:37,804e
ASOAsoposLisa Bloemberg128: DSA 8+A-finale [1]07:06,166e
SKASkadiEric Slob124: LB 8+A-finale [2]06:13,293e
SKASkadi 1Thijs Dullaart113: LSA 2-A-finale [5]07:12,235e
SKASkadi 2Stephan Niemansburg113: LSA 2-A-finale [2]07:05,693e
ASOAsopos 2Yorick Baars120: LN 2-voorwedstrijd 2[6]07:58,106e
ASOAsopos 3Jarno Hagelen120: LN 2-voorwedstrijd 2[1]07:38,095e
ASOAsopos 1Tom van Beek120: LN 2-voorwedstrijd 1[5]08:02,945e
ASOAsoposLisa Kantil141: LDB 4*voorwedstrijd 2[5]07:45,742e
ASOAsoposMaarten van Harten122: LN 1xvoorwedstrijd 3[5]07:53,053e
ASOAsoposBas Rexwinkel112: B 8+voorwedstrijd 2[4]06:23,305e
ASOAsoposLisa Bloemberg128: DSA 8+voorwedstrijd 1[4]07:15,553e
SKASkadiStephan Niemansburg015: LDev 4-A-finale [4]06:13,731e
ASOAsoposBas Rexwinkel008: Ej 8+B-finale [6]06:11,556e
ASOAsoposLisa Kantil027: LDEj 4*B-finale [5]07:29,691e
SKASkadiEric Slob016: LEj 8+A-finale [1]06:06,545e
ASOAsoposMaarten van Harten016: LEj 8+B-finale [3]06:12,793e
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+A-finale [1]06:46,355e
ASOAsoposBas Rexwinkel008: Ej 8+voorwedstrijd 2[7]06:24,676e
ASOAsoposLisa Kantil027: LDEj 4*voorwedstrijd 1[4]07:26,924e
ASOAsoposNina van Agtmaal028: LDN 2xvoorwedstrijd 1[6]08:16,035e
ASOAsoposMaarten van Harten016: LEj 8+voorwedstrijd 2[7]06:23,615e
SKASkadiEric Slob016: LEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:14,603e
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:56,093e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposLisa Bloemberg135: WFm 8+A-finale [1]06:52,753e
SKASkadiStephan Niemansburg048: LMDev 4-A-finale [3]06:47,733e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+C-finale [4]03:28,624e
SKASkadiEric Slob016: LEj 8+C-finale [2]03:17,222e
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+B-finale [2]03:41,741e
SKASkadiStephan Niemansburg015: LDev 4-C-finale [3]03:26,012e
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+halve-finale 2[3]03:32,512e
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+kwart-finale 4[3]03:01,172e
SKASkadiEric Slob016: LEj 8+kwart-finale 3[2]03:02,282e
SKASkadiStephan Niemansburg015: LDev 4-kwart-finale 3[3]03:07,342e
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+kwart-finale 4[3]03:19,391e
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+time-trial 03:02,857e
SKASkadiEric Slob016: LEj 8+time-trial 03:01,454e
SKASkadiStephan Niemansburg015: LDev 4-time-trial 03:10,235e
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+time-trial 03:14,552e
ASOAsoposNiels Bresser008: Ej 8+time-trial 03:02,3111e
SKASkadiEric Slob124: LB 8+A-finale [2]06:26,162e
ASOAsoposTom Schroot124: LB 8+A-finale [4]06:23,531e
SKASkadiStephan Niemansburg119: LN 4-A-finale [2]06:46,731e
ASOAsoposJorrit Verhoeven112: B 8+voorwedstrijd 1[3]06:34,363e
ASOAsoposTom Schroot124: LB 8+voorwedstrijd 2[3]06:26,322e
SKASkadiEric Slob124: LB 8+voorwedstrijd 1[4]06:27,231e
ASOAsoposMareit van Dijk139: LDN 2xvoorwedstrijd 2[4]08:47,984e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiPhilip van der Weijde116: LSA 8+ (NK)A-finale [2]06:10,035e
ASOAsoposLisa Bloemberg137: DB 8+A-finale [3]06:55,131e
ASOAsoposBas Rexwinkel112: B 8+B-finale [5]06:21,044e
SKASkadiEric Slob124: LB 8+A-finale [6]06:14,354e
ASOAsoposMaarten van Harten124: LB 8+A-finale [1]06:14,323e
SKASkadiStephan Niemansburg119: LN 4-A-finale [3]06:28,044e
SKASkadiPhilip van der Weijde116: LSA 8+ (NK)voorwedstrijd 2[2]06:05,042e
ASOAsoposNina van Agtmaal142: LDB 4*voorwedstrijd 1[2]07:50,374e
ASOAsoposLisa Bloemberg137: DB 8+voorwedstrijd 2[1]06:52,221e
ASOAsoposBas Rexwinkel112: B 8+voorwedstrijd 3[3]06:18,964e
SKASkadiEric Slob124: LB 8+voorwedstrijd 2[5]06:16,193e
ASOAsoposMaarten van Harten124: LB 8+voorwedstrijd 1[2]06:22,263e
SKASkadiEric Slob016: LEj 8+A-finale [6]06:09,705e
ASOAsoposMaarten van Harten016: LEj 8+B-finale [3]06:13,013e
SKASkadiStephan Niemansburg015: LDev 4-A-finale [5]06:24,725e
ASOAsoposKim Marneth027: LDEj 4*B-finale [6]07:36,663e
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+A-finale [3]06:39,294e
ASOAsoposMaarten van Harten016: LEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:14,343e
SKASkadiEric Slob016: LEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:11,142e
SKASkadiStephan Niemansburg015: LDev 4-voorwedstrijd 1[2]06:27,062e
ASOAsoposBas Rexwinkel008: Ej 8+voorwedstrijd 1[2]06:20,515e
ASOAsoposKim Marneth027: LDEj 4*voorwedstrijd 2[3]07:58,216e
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+voorwedstrijd 3[4]06:40,701e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposKim Marneth142: LDN 4*B-finale [3]08:01,133e
ASOAsoposLisa Bloemberg137: DB 8+A-finale [5]06:59,932e
ASOAsoposLisa Kantil140: LDN 2xA-finale [2]08:17,695e
ASOAsoposBas Rexwinkel112: B 8+A-finale [2]06:30,676e
ASOAsoposTom Schroot124: LB 8+A-finale [3]06:22,104e
ASOAsoposKim Marneth142: LDN 4*voorwedstrijd 2[3]07:55,825e
ASOAsoposLisa Bloemberg137: DB 8+voorwedstrijd 2[5]07:00,301e
ASOAsoposBas Rexwinkel112: B 8+voorwedstrijd 2[6]06:15,822e
ASOAsoposTom Schroot124: LB 8+voorwedstrijd 2[5]06:20,752e
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+B-finale [5]07:08,801e
ASOAsoposLisa Kantil027: LDEj 4*B-finale [3]08:36,302e
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+A-finale [6]07:46,874e
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+voorwedstrijd 3[6]07:10,753e
ASOAsoposBas Rexwinkel008: Ej 8+voorwedstrijd 3[7]07:32,576e
ASOAsoposLisa Kantil027: LDEj 4*voorwedstrijd 2[2]09:06,855e
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]07:29,161e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposLisa Bloemberg137: DB 8+A-finale [4]06:57,943e
ASOAsoposKim Marneth170: LDB 4*B-finale [6]07:54,421e
ASOAsoposBas Rexwinkel112: B 8+B-finale [3]06:20,613e
ASOAsoposTom Schroot124: LB 8+A-finale [3]06:14,443e
ASOAsoposKim Marneth170: LDB 4*voorwedstrijd 2[4]07:53,004e
ASOAsoposLisa Bloemberg137: DB 8+voorwedstrijd 2[3]06:57,431e
ASOAsoposBas Rexwinkel112: B 8+voorwedstrijd 1[3]06:29,654e
ASOAsoposTom Schroot124: LB 8+voorwedstrijd 1[7]06:29,082e
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+B-finale [6]06:36,031e
ASOAsoposKim Marneth027: LDEj 4*B-finale [6]08:08,053e
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+A-finale [7]07:04,613e
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:27,395e
ASOAsoposBas Rexwinkel008: Ej 8+voorwedstrijd 2[3]06:32,535e
ASOAsoposKim Marneth027: LDEj 4*voorwedstrijd 2[3]08:00,195e
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+voorwedstrijd 2[6]07:04,242e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposTom Schroot042: LEj 8+B-finale [5]06:36,746e
ASOAsoposLisa Bloemberg043: DEj 8+A-finale [5]07:12,615e
ASOAsoposLisa Kantil044: LDEj 4*B-finale [5]07:56,961e
ASOAsoposTom Schroot042: LEj 8+halve-finale 1[2]06:26,644e
ASOAsoposLisa Bloemberg043: DEj 8+halve-finale 2[4]07:03,481e
ASOAsoposLisa Kantil044: LDEj 4*herkansing 2[3]08:22,883e
ASOAsoposBas Rexwinkel041: Ej 8+herkansing 2[4]06:58,615e
ASOAsoposLisa Kantil044: LDEj 4*voorwedstrijd 1[3]08:37,553e
ASOAsoposTom Schroot042: LEj 8+voorwedstrijd 3[6]06:58,453e
ASOAsoposBas Rexwinkel041: Ej 8+voorwedstrijd 4[6]06:48,033e
ASOAsoposLisa Bloemberg043: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]07:28,851e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposLisa Bloemberg004: Dames AchtA-finale [1]06:58,965e
ASOAsoposTom Schroot003: Lichte Achtvoorwedstrijd 3[1]06:36,753e
ASOAsoposLisa Bloemberg004: Dames Achtvoorwedstrijd 2[5]07:14,142e
ASOAsoposLisa Kantil005: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 2[3]08:10,965e
ASOAsoposBas Rexwinkel002: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[1]06:42,453e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposEmily van t Wout118: W 1xC-finale [1]08:11,333e
ASOAsoposEmily van t Wout118: W 1xherkansing 2[5]08:18,825e
ASOAsoposEmily van t Wout118: W 1xvoorwedstrijd 2[4]08:19,765e