Marloes van der Weide

631 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTessa Gutker123: DG 4+A-finale [5]07:15,831e
ORCOrcaErin Smeijsters104: G 4-A-finale [4]06:35,383e
ORCOrcaErin Smeijsters103: E 8+voorwedstrijd 1[6]06:14,655e
ORCOrcaTessa Gutker123: DG 4+voorwedstrijd 2[5]07:32,412e
ORCOrcaPauline Lobbezoo124: DG 2xvoorwedstrijd 1[2]07:52,594e
ORCOrcaReinout A Moes105: G 4+voorwedstrijd 3[5]07:12,154e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-A-finale [1]06:31,795e
ORCOrca/SkøllJonneke Boere021: DDev 2xA-finale [6]07:30,002e
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4-A-finale [5]07:03,755e
ORCOrca 1Tosca Kettler025: LDG 1xA-finale [2]08:18,442e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]06:45,413e
ORCOrca/SkøllJonneke Boere021: DDev 2xvoorwedstrijd 1[5]08:01,833e
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:18,292e
ORCOrca 1Tosca Kettler025: LDG 1xvoorwedstrijd 4[4]08:28,661e
ORCOrca 2Pauline Lobbezoo025: LDG 1xvoorwedstrijd 3[4]08:45,835e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters135: MDev 4-A-finale [4]06:21,535e
ORCOrcaTosca Kettler122: LW 1xvoorwedstrijd 2[3]08:46,425e
ORCOrcaPauline Lobbezoo011: BLW 2xA-finale [2]07:38,433e
ORCOrcaErin Smeijsters056: MI 8+voorwedstrijd 1[5]05:54,024e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMyrna Brandt021: DDev 2xA-finale [2]03:39,711e
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4-C-finale [4]03:28,843e
ORCOrca 1Tosca Kettler025: LDG 1xA-finale [3]08:15,711e
ORCOrca 2Pauline Lobbezoo025: LDG 1xB-finale [4]08:34,113e
ORCOrcaMyrna Brandt021: DDev 2xhalve-finale 2[3]03:39,601e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-C-finale [2]03:03,051e
ORCOrca 1Tosca Kettler025: LDG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:26,241e
ORCOrca 2Pauline Lobbezoo025: LDG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:35,542e
ORCOrca/GyasReinout A Moes206: G 4+voorwedstrijd 2[1]07:11,174e
ORCOrcaMyrna Brandt021: DDev 2xtime-trial 03:35,322e
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4-time-trial 03:25,687e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-time-trial 03:03,726e
ORCOrcaPauline Lobbezoo133: LDG 2xvoorwedstrijd 4[2]07:56,013e
ORCOrca 1Tosca Kettler150: LDE 1xvoorwedstrijd 1[3]08:22,303e
ORCOrcaReinout A Moes106: G 4+voorwedstrijd 3[1]07:09,454e
ORCOrcaTessa Gutker125: DG 4-voorwedstrijd 1[3]07:27,322e
ORCOrcaErin Smeijsters105: G 4-voorwedstrijd 1[4]06:35,323e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+A-finale [4]05:54,835e
ORCOrcaTessa Gutker122: DG 4-A-finale [1]07:22,576e
ORCOrca/ArgoFloor Steenvoorden128: LDE 4xA-finale [6]07:16,613e
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+voorwedstrijd 2[6]05:34,392e
ORCOrcaReinout A Moes105: G 4+voorwedstrijd 1[5]06:56,064e
ORCOrcaTessa Gutker122: DG 4-voorwedstrijd 1[1]07:17,363e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-B-finale [6]06:14,561e
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4-A-finale [2]07:15,526e
ORCOrca 1Tosca Kettler025: LDG 1xA-finale [4]08:04,021e
ORCOrca 2Pauline Lobbezoo025: LDG 1xB-finale [3]08:31,672e
ORCOrcaReinout A Moes206: G 4+voorwedstrijd 2[2]07:01,984e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-voorwedstrijd 2[4]06:38,235e
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:13,092e
ORCOrca 1Tosca Kettler025: LDG 1xvoorwedstrijd 2[3]08:32,041e
ORCOrca 2Pauline Lobbezoo025: LDG 1xvoorwedstrijd 1[2]08:50,404e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaPauline Lobbezoo131: LDE 2xA-finale [6]08:04,813e
ORCOrca 2Tosca Kettler134: LDB 1xA-finale [7]08:15,821e
ORCOrca 1Pauline Lobbezoo134: LDB 1xB-finale [5]08:54,113e
ORCOrcaStefan W Hovy106: G 4+voorwedstrijd 1[7]07:10,915e
ORCOrca 1Pauline Lobbezoo134: LDB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:47,153e
ORCOrca 2Tosca Kettler134: LDB 1xvoorwedstrijd 1[6]08:33,982e
ORCOrcaErin Smeijsters105: G 4-voorwedstrijd 2[4]06:22,613e
ORCOrcaTessa Gutker125: DG 4-voorwedstrijd 2[4]07:07,733e
ORCOrcaPauline Lobbezoo028: LDB 2xA-finale [6]07:43,561e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-A-finale [3]06:25,315e
ORCOrcaMyrna Brandt021: DDev 2xA-finale [5]07:33,302e
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4-B-finale [5]07:24,635e
ORCOrcaPauline Lobbezoo028: LDB 2xvoorwedstrijd 2[6]07:57,381e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-voorwedstrijd 2[5]06:25,262e
ORCOrcaMyrna Brandt021: DDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:35,881e
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4-voorwedstrijd 3[8]07:16,793e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/VidarKyra Rikhof124: DG 2xA-finale [7]08:41,675e
ORCOrcaTessa Gutker122: DG 4-A-finale [8]08:05,166e
ORCOrcaFrank Mders115: LG 2xvoorwedstrijd 2[4]07:51,484e
ORCOrcaPauline Lobbezoo129: LDG 2xvoorwedstrijd 3[7]08:44,955e
ORCOrca/VidarKyra Rikhof124: DG 2xvoorwedstrijd 2[3]08:15,703e
ORCOrcaStefan W Hovy105: G 4+voorwedstrijd 2[4]08:01,224e
ORCOrcaTessa Gutker122: DG 4-voorwedstrijd 2[5]08:14,543e
ORCOrcaErin Smeijsters104: G 4-voorwedstrijd 1[4]07:23,723e
ORCOrcaPauline Lobbezoo028: LDB 2xA-finale [3]09:11,342e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-A-finale [5]07:38,835e
ORCOrca/VidarKyra Rikhof021: DDev 2xA-finale [5]08:57,852e
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4-A-finale [2]08:38,586e
ORCOrcaFrank Mders011: LB 2xA-finale [4]08:39,491e
ORCOrcaStefan W Hovy050: G 4+A-finale [2]07:52,205e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]07:20,901e
ORCOrcaPauline Lobbezoo026: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[3]09:09,505e
ORCOrca/VidarKyra Rikhof021: DDev 2xvoorwedstrijd 2[6]08:34,901e
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:53,863e
ORCOrcaStefan W Hovy050: G 4+voorwedstrijd 2[5]07:43,583e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/VidarKyra Rikhof220: DG 2xA-finale [5]07:34,212e
ORCOrca/VidarKyra Rikhof220: DG 2xvoorwedstrijd 2[5]07:43,991e
ORCOrcaPauline Lobbezoo225: LDG 2xvoorwedstrijd 2[3]07:53,194e
ORCOrcaErin Smeijsters251: G 4-voorwedstrijd 4[2]06:37,112e
ORCOrcaTessa Gutker253: DG 4-voorwedstrijd 3[5]07:29,623e
ORCOrcaErin Smeijsters104: Dev 4-B-finale [5]06:37,623e
ORCOrcaTessa Gutker118: DDev 4-A-finale [1]07:21,343e
ORCOrca/VidarKyra Rikhof119: DDev 2xA-finale [4]07:48,073e
ORCOrcaErin Smeijsters104: Dev 4-voorwedstrijd 3[2]06:33,133e
ORCOrcaTessa Gutker118: DDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:16,482e
ORCOrcaPauline Lobbezoo124: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[1]07:59,866e
ORCOrca/VidarKyra Rikhof119: DDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:44,891e
ORCOrcaJob Davidse131: G 4+voorwedstrijd 1[4]07:06,374e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarDogus Koker001: Oude VierA-finale [5]10:40,256e
VIDVidarDogus Koker001: Oude Viervoorwedstrijd 2[5]06:52,181e
ORCOrcaOlivier Kievits022: G 2-voorwedstrijd 1[5]07:38,974e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Reinout A Moes022: N 4+A-finale [2]07:17,432e
ORCOrca 1Jeppe Rietveld022: N 4+A-finale [6]07:04,951e
ORCOrcaVincent Goris020: SA 2-A-finale [6]07:40,093e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDavid Hokken120: LN 2-A-finale [6]07:07,553e
ORCOrca 1Vincent de Vries119: LN 1xA-finale [4]07:21,931e
TRITriton/Orca/NereusPaul van Vulpen111: B 4+A-finale [6]06:50,153e
ORCOrca/VidarRikus van Groesen105: O 4-A-finale [3]06:12,091e
ORCOrcaDavid Hokken120: LN 2-voorwedstrijd 1[3]07:09,832e
SKASkadi 1Marlène Cornelis125: DSA 2-voorwedstrijd 1[5]08:14,884e
ORCOrca 1Vincent de Vries119: LN 1xvoorwedstrijd 1[2]07:33,791e
SKASkadi/LagaSacha Raven135: DB 4+voorwedstrijd 2[6]07:54,544e
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-voorwedstrijd 2[5]06:30,095e
SKASkadi 2Falko Michielse106: O 4+voorwedstrijd 1[2]07:19,685e
SKASkadi 1Floris Hondmann106: O 4+voorwedstrijd 1[4]06:55,194e
TRITriton/Orca/NereusPaul van Vulpen111: B 4+voorwedstrijd 2[5]06:52,903e
SKASkadi 2Claudia de Hartog132: DN 2xvoorwedstrijd 4[5]07:56,042e
ORCOrcaVincent Goris061: LB 1xA-finale [2]07:33,304e
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-A-finale [2]06:07,983e
ORCOrca 2David Hokken014: LN 4+A-finale [2]06:42,632e
ORCOrcaVincent Goris061: LB 1xvoorwedstrijd 3[6]07:42,792e
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+voorwedstrijd 2[6]06:13,116e
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-voorwedstrijd 1[3]06:09,412e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-voorwedstrijd 1[2]06:39,274e
ORCOrca 2David Hokken014: LN 4+voorwedstrijd 2[4]06:49,632e
SKASkadi/LagaSacha Raven024: DEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:54,506e
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+voorwedstrijd 4[2]06:45,263e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog135: DB 4+A-finale [2]07:53,865e
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-A-finale [5]06:20,992e
ORCOrca 2Nicos Starreveld106: O 4+A-finale [4]06:23,131e
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog135: DB 4+voorwedstrijd 1[5]07:51,722e
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-voorwedstrijd 2[4]06:31,222e
ORCOrca 2Nicos Starreveld106: O 4+voorwedstrijd 2[6]06:38,311e
ORCOrca 1Robin van Putten106: O 4+voorwedstrijd 1[5]06:56,154e
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+A-finale [4]06:08,796e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-B-finale [6]06:25,402e
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4- A-finale [3]06:10,374e
VIDVidar/OrcaHenk Jan Schuijt005: N 2xA-finale [3]06:46,071e
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+A-finale [4]06:44,466e
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+voorwedstrijd 1[1]05:58,842e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]06:21,914e
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+voorwedstrijd 2[5]06:47,341e
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog022: DN 4+voorwedstrijd 3[2]08:00,416e
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven022: DN 4+voorwedstrijd 3[4]07:40,803e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+C-finale [3]
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-C-finale [2]
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven022: DN 4+A-finale [3]07:56,563e
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+B-finale [1]07:09,771e
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog022: DN 4+voorwedstrijd 3[1]07:59,994e
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven022: DN 4+voorwedstrijd 3[3]07:47,241e
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+time-trial 02:58,557e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-time-trial 03:07,846e
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+time-trial 06:57,325e
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven135: DB 4+A-finale [3]07:48,172e
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog135: DB 4+B-finale [2]07:58,381e
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-A-finale [4]06:48,824e
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog135: DB 4+voorwedstrijd 3[3]07:56,603e
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven135: DB 4+voorwedstrijd 1[3]07:41,281e
ORCOrcaPaul van Vulpen106: O 4+voorwedstrijd 1[1]06:55,574e
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-voorwedstrijd 2[4]06:36,512e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFloris Hondmann136: MFm 8+A-finale [5]06:20,944e
ORCOrcaDjimmer Smits114: M 4-A-finale [4]06:38,125e
ORCOrcaNicos Starreveld131: M 8+voorwedstrijd 1[2]06:27,665e
ORCOrcaDjimmer Smits114: M 4-voorwedstrijd 2[5]06:35,032e
ORCOrcaJeppe Rietveld050: MDev 4-A-finale [1]06:37,362e
ORCOrcaDjimmer Smits032: M 4-A-finale [1]06:37,186e
ORCOrcaNicos Starreveld029: M 4+A-finale [4]06:46,611e
ORCOrcaDjimmer Smits032: M 4-voorwedstrijd 1[4]06:08,003e
ORCOrcaNicos Starreveld029: M 4+voorwedstrijd 2[3]06:37,991e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFloris Hondmann104: SA 8+A-finale [1]06:08,565e
SKASkadi/LagaMaaike Linders136: DB 8+B-finale [4]07:17,334e
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema110: N 1xA-finale [3]07:52,606e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt110: N 1xA-finale [6]07:09,191e
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-A-finale [2]07:12,285e
ORCOrcaDavid Hokken117: LO 4-A-finale [4]06:45,193e
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xA-finale [4]08:20,454e
ORCOrca 1Tessa Gutker134: DN 1xB-finale [1]08:36,346e
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+A-finale [3]06:31,241e
SKASkadiFloris Hondmann104: SA 8+voorwedstrijd 2[2]06:01,013e
SKASkadi/LagaMaaike Linders136: DB 8+voorwedstrijd 2[3]06:55,175e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt110: N 1xvoorwedstrijd 4[2]07:13,061e
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema110: N 1xvoorwedstrijd 3[5]07:28,511e
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-voorwedstrijd 1[3]07:05,243e
ORCOrca 3Loes Verkuil134: DN 1xvoorwedstrijd 3[5]08:39,886e
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xvoorwedstrijd 2[6]08:15,231e
ORCOrca 1Tessa Gutker134: DN 1xvoorwedstrijd 1[2]08:35,424e
ORCOrca 2Robin van Putten106: O 4+voorwedstrijd 1[4]07:05,063e
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+voorwedstrijd 1[3]06:40,651e
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-voorwedstrijd 1[4]06:31,323e
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+A-finale [1]06:00,882e
ORCOrcaDavid Hokken015: LDev 4-B-finale [5]06:39,385e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-A-finale [6]06:32,244e
ORCOrcaLoes Verkuil021: DN 2xA-finale [4]07:41,701e
ORCOrcaNicos Starreveld004: O 2-A-finale [4]07:05,544e
ORCOrcaTessa Gutker052: DB 1xvoorwedstrijd 2[4]08:41,463e
ORCOrcaNicos Starreveld004: O 2-voorwedstrijd 3[1]06:59,711e
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+voorwedstrijd 1[2]06:51,465e
ORCOrcaDavid Hokken015: LDev 4-voorwedstrijd 1[3]06:39,184e
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+voorwedstrijd 3[2]06:08,441e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]06:40,032e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFloris Hondmann112: B 8+A-finale [6]06:33,711e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt110: N 1xA-finale [2]08:02,675e
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-A-finale [2]07:33,866e
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xA-finale [6]09:12,433e
ORCOrca 1Loes Verkuil134: DN 1xB-finale [3]09:19,994e
ORCOrcaRobin van Putten106: O 4+A-finale [4]07:07,452e
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-A-finale [4]07:04,385e
SKASkadi/Njord/LagaMaaike Linders136: DB 8+voorwedstrijd 3[2]07:30,125e
SKASkadiFloris Hondmann112: B 8+voorwedstrijd 2[5]06:23,451e
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema110: N 1xvoorwedstrijd 4[1]08:08,225e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt110: N 1xvoorwedstrijd 3[2]07:51,902e
ORCOrca 3Tessa Gutker134: DN 1xvoorwedstrijd 3[1]09:15,776e
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xvoorwedstrijd 2[5]08:40,661e
ORCOrca 1Loes Verkuil134: DN 1xvoorwedstrijd 1[4]08:53,854e
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-voorwedstrijd 1[5]06:49,431e
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+A-finale [4]06:23,954e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-B-finale [4]06:46,054e
ORCOrca 1Loes Verkuil072: DB 1xB-finale [6]08:20,992e
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-A-finale [4]06:11,512e
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+A-finale [5]06:54,835e
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+voorwedstrijd 2[7]06:14,071e
ORCOrca 2Tessa Gutker072: DB 1xvoorwedstrijd 2[7]08:38,665e
ORCOrca 1Loes Verkuil072: DB 1xvoorwedstrijd 1[7]08:33,724e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]06:46,833e
ORCOrca 1Myrna Brandt017: DSA 1xvoorwedstrijd 1[3]08:23,664e
SKASkadi/Skøll/LagaMaaike Linders024: DEj 8+voorwedstrijd 3[3]07:09,715e
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+voorwedstrijd 2[4]06:56,892e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2-D-finale [6]
ORCOrcaRobin van Putten106: O 4+A-finale [6]
ORCOrca 2Myrna Brandt203: DSA 1xC-finale [3]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt110: N 1xvoorwedstrijd 3[3]
ORCOrca 2Loes Verkuil134: DN 1xvoorwedstrijd 2[4]
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4-halve-finale 1[4]
ORCOrca 1Rosa Bas203: DSA 1xA-finale [7]08:23,424e
ORCOrca 1Nicos Starreveld201: SA 1xB-finale [6]08:13,055e
ORCOrca 1Rosa Bas203: DSA 1xhalve-finale 1[6]09:09,353e
ORCOrca 1Nicos Starreveld201: SA 1xhalve-finale 1[6]08:07,096e
ORCOrcaLoes Verkuil062: DB 1xA-finale [7]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xA-finale [5]
SKASkadiFloris Hondmann252: Ej 8+herkansing [5]07:24,422e
ORCOrcaLoes Verkuil062: DB 1xvoorwedstrijd 1[4]11:31,743e
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xvoorwedstrijd 1[6]09:53,241e
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2-kwart-finale 2[2]08:18,826e
ORCOrca 2Myrna Brandt203: DSA 1xherkansing 1[7]10:46,755e
ORCOrca 1Nicos Starreveld201: SA 1xkwart-finale 2[3]09:04,992e
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+voorwedstrijd 3[4]07:45,433e
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4-time-trial 06:48,194e
SKASkadiFloris Hondmann252: Ej 8+time-trial 06:24,1810e
SKASkadi/Njord/LagaMaaike Linders256: DEj 8+time-trial 07:13,2610e
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2-time-trial 07:44,8024e
ORCOrca 2Myrna Brandt203: DSA 1xtime-trial 09:01,6815e
ORCOrca 1Rosa Bas203: DSA 1xtime-trial 08:35,706e
ORCOrca 1Nicos Starreveld201: SA 1xtime-trial 07:42,8210e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDaan Klomp001: Oude VierA-finale [5]11:21,677e
ORCOrcaDavid Hokken018: LSA 4-A-finale [3]07:45,115e
ORCOrca 2Loes Verkuil035: DN 1xA-finale [3]09:38,554e
ORCOrca 1Myrna Brandt035: DN 1xA-finale [2]09:10,212e
ORCOrcaVincent de Vries043: LB 1xA-finale [1]08:20,971e
ORCOrcaDaan Klomp001: Oude Viervoorwedstrijd 2[5]06:37,641e
ORCOrcaRobin van Putten020: O 4+voorwedstrijd 2[1]07:17,664e
SKASkadiFloris Hondmann002: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[5]06:27,244e
SKASkadiMaaike Linders004: Dames Achtvoorwedstrijd 3[4]07:02,603e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Carlijn Haringsma125: DSA 2-A-finale [5]07:49,045e
ORCOrcaJelle Kooistra120: LN 2-A-finale [4]07:13,834e
SKASkadiPauline Zellenrath136: DB 8+A-finale [4]06:49,712e
ORCOrcaLiselotte Van der Togt127: DSA 4xA-finale [2]06:57,652e
ORCOrcaNiek Schumacher101: SA 2-A-finale [1]07:13,626e
ORCOrcaTimon de Boer162: N 2+A-finale [3]07:43,423e
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok119: LN 4-A-finale [2]06:30,862e
ORCOrcaTim Donker107: N 4-A-finale [4]06:21,122e
ORCOrcaVincent Goris113: LSA 2-A-finale [1]07:04,652e
ORCOrcaNiek Schumacher105: O 4-A-finale [4]06:36,584e
ORCOrcaTim Donker108: N 2-voorwedstrijd 2[3]07:26,164e
SKASkadi 1Ben Havenaar108: N 2-voorwedstrijd 1[5]07:34,664e
ORCOrcaJelle Kooistra120: LN 2-voorwedstrijd 1[2]07:15,031e
ORCOrca 1Carlijn Haringsma125: DSA 2-voorwedstrijd 1[2]08:00,742e
SKASkadiPauline Zellenrath136: DB 8+voorwedstrijd 1[2]06:57,021e
ORCOrcaNiek Schumacher101: SA 2-voorwedstrijd 1[2]07:14,073e
ORCOrcaTimon de Boer162: N 2+voorwedstrijd 2[6]08:09,671e
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok010: LSA 4-A-finale [2]06:28,236e
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-A-finale [2]06:08,621e
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning020: DO 2-A-finale [6]07:51,295e
ORCOrcaTessa Sturkenboom062: DB 1xA-finale [4]08:12,892e
ORCOrcaJelle Kooistra012: LO 2-A-finale [3]07:13,984e
SKASkadiPauline Zellenrath024: DEj 8+B-finale [3]06:45,422e
ORCOrcaLiselotte Van der Togt023: DDev 4-A-finale [3]06:58,502e
ORCOrcaMarleen van Roessel025: LDSA 1xA-finale [2]07:59,291e
SKASkadiPeter Bruins006: N 4+A-finale [5]06:36,331e
ORCOrcaMaud Kerstholt063: LDB 1xvoorwedstrijd 2[3]09:48,676e
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning020: DO 2-voorwedstrijd 1[6]07:48,233e
ORCOrcaTessa Sturkenboom062: DB 1xvoorwedstrijd 3[4]08:13,931e
ORCOrcaJelle Kooistra012: LO 2-voorwedstrijd 1[4]07:13,651e
SKASkadiPauline Zellenrath024: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:58,664e
ORCOrcaLiselotte Van der Togt023: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:18,511e
SKASkadiBen Havenaar004: O 2-voorwedstrijd 2[6]07:51,386e
SKASkadiPeter Bruins006: N 4+voorwedstrijd 3[2]06:58,761e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ProteusVincent Goris130: LM 8+A-finale [1]06:14,283e
ORCOrcaHenk Jan Schuijt121: M 2+A-finale [2]07:57,982e
ORCOrcaMarleen van Roessel115: LW 1xA-finale [6]08:01,864e
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok114: M 4-A-finale [5]06:29,076e
ORCOrcaNiek Schumacher114: M 4-A-finale [1]06:17,185e
ORCOrcaVincent Goris113: LM 4-A-finale [3]06:35,224e
ORCOrcaMarleen van Roessel115: LW 1xvoorwedstrijd 2[1]08:06,334e
ORCOrca 1Vincent Goris050: MDev 4-A-finale [3]07:11,444e
ORCOrca 2Niek Schumacher050: MDev 4-A-finale [4]06:49,452e
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt049: WDev 4-A-finale [4]07:45,494e
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok042: BM 4-A-finale [2]07:02,032e
ORCOrcaMarleen van Roessel018: LW 1xA-finale [2]08:35,543e
ORCOrca 2Djimmer Smits013: M 2-A-finale [2]07:17,873e
ORCOrca 2Vincent Goris012: LM 2-A-finale [1]07:30,856e
ORCOrcaTim Donker022: M 4+A-finale [5]07:12,025e
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok035: M 4-voorwedstrijd 2[1]07:01,504e
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning033: W 4-voorwedstrijd 1[1]07:36,004e
ORCOrcaMarleen van Roessel018: LW 1xvoorwedstrijd 1[5]08:45,872e
ORCOrca 1Niek Schumacher013: M 2-voorwedstrijd 1[5]07:29,315e
ORCOrca 2Djimmer Smits013: M 2-voorwedstrijd 1[2]07:13,133e
ORCOrca 1Jelle Kooistra012: LM 2-voorwedstrijd 1[4]07:50,054e
ORCOrca 2Vincent Goris012: LM 2-voorwedstrijd 1[3]07:32,173e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiPauline Zellenrath024: DEj 8+C-finale [2]03:49,402e
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-B-finale [3]03:19,971e
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4-C-finale [3]03:25,922e
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4-A-finale [3]03:39,901e
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4-C-finale [3]03:54,782e
ORCOrcaMaud Kerstholt073: LDB 1xA-finale [3]09:49,743e
ORCOrcaDjimmer Smits075: SA 2-A-finale [2]07:25,461e
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4-halve-finale 1[3]03:39,791e
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-halve-finale 2[3]03:20,512e
SKASkadiPeter Bruins006: N 4+A-finale [3]07:15,532e
ORCOrcaMaud Kerstholt073: LDB 1xvoorwedstrijd 2[3]09:08,781e
ORCOrcaVincent Goris015: LDev 4-kwart-finale 2[2]03:10,032e
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4-kwart-finale 2[2]03:33,082e
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4-kwart-finale 2[3]03:24,911e
SKASkadiPauline Zellenrath024: DEj 8+kwart-finale 1[3]03:20,412e
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4-kwart-finale 4[2]03:07,962e
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-kwart-finale 4[3]03:04,931e
ORCOrcaVincent Goris015: LDev 4-time-trial 03:12,628e
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4-time-trial 03:31,648e
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4-time-trial 03:19,641e
SKASkadiPauline Zellenrath024: DEj 8+time-trial 03:20,386e
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok007: Dev 4-time-trial 03:12,4710e
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4-time-trial 03:08,977e
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-time-trial 03:04,892e
SKASkadiPeter Bruins006: N 4+voorwedstrijd 3[3]06:51,911e
ORCOrca 1Tim Donker106: O 4+A-finale [2]06:59,421e
SKASkadiPauline Zellenrath136: DB 8+A-finale [2]07:03,743e
SKASkadiPeter Bruins111: B 4+A-finale [2]06:55,671e
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok107: N 4-A-finale [1]06:53,683e
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-A-finale [3]06:38,961e
ORCOrcaVincent Goris113: LSA 2-A-finale [2]07:27,313e
ORCOrcaMaud Kerstholt140: LDN 1xA-finale [2]08:53,463e
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-A-finale [2]07:04,161e
SKASkadiPauline Zellenrath136: DB 8+voorwedstrijd 3[3]06:59,231e
SKASkadiPeter Bruins111: B 4+voorwedstrijd 2[4]07:00,721e
SKASkadiFalko Michielse106: O 4+voorwedstrijd 2[3]00:00,002e
ORCOrca 1Tim Donker106: O 4+voorwedstrijd 2[4]07:11,101e
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok107: N 4-voorwedstrijd 1[3]06:45,392e
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-voorwedstrijd 1[4]06:36,071e
ORCOrcaJos Tellegen120: LN 2-voorwedstrijd 1[4]07:36,123e
ORCOrcaMaud Kerstholt140: LDN 1xvoorwedstrijd 1[4]09:06,081e
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-voorwedstrijd 2[4]07:18,151e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJelle Kooistra120: LN 2-A-finale [6]07:09,101e
ORCOrca 1Niek Schumacher108: N 2-A-finale [3]07:01,431e
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+ (NK)A-finale [3]06:37,254e
ORCOrca/HonteMaud Kerstholt140: LDN 2xA-finale [1]07:58,985e
SKASkadiPauline Zellenrath137: DB 8+A-finale [5]06:57,612e
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene112: B 8+B-finale [2]06:12,663e
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-A-finale [5]06:51,694e
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok119: LN 4-A-finale [2]06:26,433e
ORCOrca/OkeanosBastiaan Collette102: SA 2x (NK)A-finale [3]06:34,743e
ORCOrcaVincent Goris113: LSA 2-A-finale [5]07:13,043e
ORCOrca 2Timon de Boer106: O 4+A-finale [5]06:43,412e
ORCOrcaJelle Kooistra120: LN 2-voorwedstrijd 2[3]07:17,623e
ORCOrca 1Niek Schumacher108: N 2-voorwedstrijd 1[2]07:10,071e
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+ (NK)voorwedstrijd 1[3]06:38,831e
ORCOrca/HonteMaud Kerstholt140: LDN 2xvoorwedstrijd 2[4]08:03,553e
SKASkadiPauline Zellenrath137: DB 8+voorwedstrijd 2[4]06:56,592e
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene112: B 8+voorwedstrijd 2[5]06:13,304e
ORCOrca 2Timon de Boer106: O 4+voorwedstrijd 2[3]06:49,372e
ORCOrca/OkeanosBastiaan Collette003: SA 2xA-finale [2]06:33,814e
ORCOrcaMaud Kerstholt043: LDB 1xA-finale [5]08:36,654e
ORCOrcaNiek Schumacher007: Dev 4-A-finale [5]06:14,584e
ORCOrca 2Vincent Goris012: LO 2-A-finale [5]07:05,583e
SKASkadiPauline Zellenrath024: DEj 8+B-finale [3]06:46,791e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-A-finale [3]06:57,063e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-A-finale [2]06:51,681e
ORCOrcaMarleen van Roessel025: LDSA 1xA-finale [6]08:05,252e
ORCOrcaMaud Kerstholt043: LDB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:42,092e
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok015: LDev 4-voorwedstrijd 2[3]06:27,225e
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene008: Ej 8+voorwedstrijd 3[3]06:20,025e
ORCOrcaNiek Schumacher007: Dev 4-voorwedstrijd 2[5]06:20,062e
ORCOrca 1Jelle Kooistra012: LO 2-voorwedstrijd 2[5]07:22,724e
ORCOrca 2Vincent Goris012: LO 2-voorwedstrijd 2[3]07:11,002e
SKASkadiPauline Zellenrath024: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:55,373e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:58,021e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-voorwedstrijd 1[4]07:03,271e
ORCOrcaTim Donker004: O 2-voorwedstrijd 1[5]07:16,945e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJos Tellegen120: LN 2-A-finale [5]07:32,003e
ORCOrca 2Nicos Starreveld161: O 1xA-finale [3]07:25,584e
SKASkadiPauline Zellenrath137: DB 8+A-finale [7]07:02,863e
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+A-finale [6]06:52,951e
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene112: B 8+B-finale [4]06:12,471e
ORCOrcaDaan Klomp102: SA 2xA-finale [5]06:45,373e
ORCOrcaMaud Kerstholt141: LDN 1xB-finale [4]08:53,611e
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-A-finale [3]06:21,623e
ORCOrcaTim Donker105: O 4-A-finale [5]06:45,255e
ORCOrca 1Marleen van Roessel125: DSA 1xvoorwedstrijd 1[6]08:22,564e
ORCOrcaJos Tellegen120: LN 2-voorwedstrijd 2[3]07:20,641e
SKASkadiPauline Zellenrath137: DB 8+voorwedstrijd 1[3]07:04,983e
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene112: B 8+voorwedstrijd 2[5]06:18,153e
ORCOrcaVincent Goris113: LSA 2-voorwedstrijd 2[5]07:17,473e
ORCOrcaMaud Kerstholt141: LDN 1xvoorwedstrijd 2[4]08:57,534e
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-voorwedstrijd 2[3]06:24,872e
ORCOrcaMaud Kerstholt053: LDB 1xB-finale [3]10:22,621e
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene008: Ej 8+B-finale [4]06:59,011e
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-B-finale [3]07:14,591e
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1xA-finale [3]08:12,255e
ORCOrca 2Vincent Goris012: LO 2-A-finale [3]08:05,293e
ORCOrcaMarleen van Roessel025: LDSA 1xA-finale [5]09:29,221e
SKASkadiPauline Zellenrath024: DEj 8+A-finale [2]07:52,325e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-A-finale [7]08:26,706e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-A-finale [5]08:08,131e
ORCOrcaMaud Kerstholt053: LDB 1xvoorwedstrijd 2[4]10:41,185e
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene008: Ej 8+voorwedstrijd 3[6]07:06,923e
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]07:52,915e
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]07:16,483e
ORCOrca 1Jos Tellegen012: LO 2-voorwedstrijd 2[5]09:07,234e
ORCOrca 2Vincent Goris012: LO 2-voorwedstrijd 2[3]08:56,732e
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1xvoorwedstrijd 2[6]08:53,972e
SKASkadiPauline Zellenrath024: DEj 8+voorwedstrijd 3[6]07:33,012e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-voorwedstrijd 3[3]07:47,402e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-voorwedstrijd 3[4]07:40,121e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi-combiVincent Klaassens104: SA 8+A-finale [5]05:45,262e
ORCOrcaJos Tellegen120: LN 2-A-finale [4]07:41,555e
ORCOrca 2Vincent Goris101: SA 2-A-finale [3]07:19,944e
ORCOrca 1Djimmer Smits101: SA 2-A-finale [5]06:50,591e
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok119: LN 4-A-finale [4]06:23,642e
ORCOrcaVincent Goris113: LSA 2-A-finale [5]07:14,891e
ORCOrca 2Tim Donker107: N 4-A-finale [3]06:35,245e
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-A-finale [5]06:26,773e
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning130: DO 4-A-finale [3]07:07,793e
ORCOrcaLiselotte Van der Togt132: DN 4-A-finale [7]07:08,331e
SKASkadi/TritonJeroen Kleene104: SA 8+voorwedstrijd 2[5]06:16,443e
SKASkadi-combiVincent Klaassens104: SA 8+voorwedstrijd 2[6]05:47,211e
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok119: LN 4-voorwedstrijd 2[6]06:45,041e
ORCOrca 2Tim Donker107: N 4-voorwedstrijd 2[5]06:40,802e
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-voorwedstrijd 1[6]06:35,081e
ORCOrcaLiselotte Van der Togt132: DN 4-voorwedstrijd 2[3]07:29,773e
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok015: LDev 4-A-finale [6]06:45,944e
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-A-finale [4]06:34,883e
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1xA-finale [2]07:34,325e
ORCOrca 1Jos Tellegen012: LO 2-A-finale [6]07:40,184e
ORCOrca 2Vincent Goris012: LO 2-A-finale [5]07:26,101e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-A-finale [5]07:23,972e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-A-finale [4]07:21,621e
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok015: LDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:34,062e
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-voorwedstrijd 3[6]06:32,501e
ORCOrca 2Vincent Goris012: LO 2-voorwedstrijd 2[4]07:24,601e
ORCOrca 1Jos Tellegen012: LO 2-voorwedstrijd 1[3]07:33,972e
ORCOrcaMaud Kerstholt073: LDB 1xvoorwedstrijd 1[3]09:13,222e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:25,061e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:22,021e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaNiek Schumacher201: SA 8+A-finale [6]06:28,175e
ORCOrcaVincent Goris023: LSA 2-A-finale [7]07:30,456e
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1xB-finale [3]07:32,015e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4-A-finale [4]07:23,123e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4-A-finale [7]07:09,871e
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok032: LDev 4-B-finale [5]06:45,201e
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4-A-finale [3]06:45,366e
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4-B-finale [2]06:44,596e
ORCOrca 1Vincent Goris209: LO 2-voorwedstrijd 2[5]
ORCOrca 2Jos Tellegen209: LO 2-A-finale [3]07:27,804e
ORCOrca 1Vincent Goris209: LO 2-A-finale [6]07:10,341e
ORCOrca 2Jos Tellegen209: LO 2-voorwedstrijd 1[5]
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4-halve-finale 2[7]07:08,271e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4-halve-finale 1[5]07:20,133e
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4-halve-finale 1[2]06:44,796e
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4-halve-finale 1[6]06:25,672e
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok032: LDev 4-herkansing [3]06:54,183e
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4-herkansing 2[3]06:46,072e
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4-herkansing 1[5]06:48,771e
ORCOrcaJos Tellegen107: LN 2-A-finale [6]07:58,063e
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1xhalve-finale 2[7]07:54,726e
ORCOrcaDjimmer Smits021: SA 2-herkansing 2[7]07:29,213e
ORCOrcaVincent Goris023: LSA 2-herkansing [3]
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok032: LDev 4-voorwedstrijd 1[7]07:43,575e
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4-voorwedstrijd 3[6]07:09,343e
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]07:21,264e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:58,422e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:45,231e
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1xherkansing 3[4]08:06,392e
ORCOrcaVincent Goris023: LSA 2-voorwedstrijd 2[6]08:05,863e
ORCOrcaDjimmer Smits021: SA 2-voorwedstrijd 2[6]07:31,105e
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1xvoorwedstrijd 3[7]08:23,825e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTom Ogink018: LSA 4-A-finale [4]06:59,044e
ORCOrca 2Jos Tellegen032: LN 2-A-finale [5]07:30,053e
ORCOrca 1Vincent Goris032: LN 2-A-finale [3]07:23,891e
ORCOrcaMaud Kerstholt035: DN 1xA-finale [2]09:04,983e
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude Viervoorwedstrijd 2[1]06:47,183e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Carlijn Haringsma134: DN 2-A-finale [4]08:19,665e
ORCOrcaDanielle Bruel132: DO 4+voorwedstrijd 2[5]07:48,144e
ORCOrca 2Ilse van Hoorn134: DN 2-voorwedstrijd 2[3]08:21,595e
ORCOrca 1Carlijn Haringsma134: DN 2-voorwedstrijd 1[6]08:12,911e
ORCOrca/TritonAnnemiek Sodderland137: DB 4+voorwedstrijd 2[7]08:16,914e
ORCOrca 2Rosa Bas015: DSA 1xA-finale [5]07:48,664e
ORCOrcaDanielle Bruel021: DEj 8+A-finale [4]06:41,322e
ORCOrca 2Rosa Bas015: DSA 1xvoorwedstrijd 2[3]07:56,721e
ORCOrcaDanielle Bruel021: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:44,481e
ORCOrca/TritonAnnemiek Sodderland019: DN 4+voorwedstrijd 2[6]08:20,174e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaCarlijn Haringsma136: WFm 8+A-finale [4]06:36,484e
ORCOrca 1Rosa Bas119: W 1xB-finale [5]07:41,473e
ORCOrca 1Rosa Bas119: W 1xhalve-finale A/B 2[1]08:08,546e
ORCOrca 1Rosa Bas119: W 1xherkansing 3[5]07:40,212e
ORCOrca 1Rosa Bas119: W 1xvoorwedstrijd 4[4]07:57,544e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaCarlijn Haringsma021: DEj 8+A-finale [1]06:51,784e
ORCOrcaCarlijn Haringsma021: DEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:52,563e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Rosa Bas130: DO 1xA-finale [4]08:54,441e
ORCOrcaDanielle Bruel129: DSA 8+A-finale [7]07:01,625e
ORCOrcaDanielle Bruel129: DSA 8+voorwedstrijd 2[4]06:54,923e
ORCOrca 2Rosa Bas015: DSA 1xA-finale [3]08:03,444e
ORCOrcaDanielle Bruel021: DEj 8+A-finale [6]06:54,036e
ORCOrca 2Rosa Bas015: DSA 1xvoorwedstrijd 1[4]08:53,382e
ORCOrcaDanielle Bruel021: DEj 8+voorwedstrijd 2[2]07:25,522e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDanielle Bruel129: DSA 8+A-finale [5]07:05,014e
ORCOrca 2Rosa Bas135: DN 1xA-finale [7]07:54,071e
ORCOrca 2Rosa Bas135: DN 1xvoorwedstrijd 2[6]08:08,562e
ORCOrca 3Rosa Bas015: DSA 1xA-finale [2]08:10,552e
ORCOrcaDanielle Bruel021: DEj 8+A-finale [3]06:53,865e
ORCOrca 3Rosa Bas015: DSA 1xvoorwedstrijd 2[6]08:16,043e
ORCOrcaDanielle Bruel021: DEj 8+voorwedstrijd 2[7]06:49,962e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDanielle Bruel021: DEj 8+B-finale [2]03:24,501e
ORCOrcaDanielle Bruel021: DEj 8+halve-finale 2[3]03:35,342e
ORCOrcaDanielle Bruel021: DEj 8+kwart-finale 4[2]03:24,561e
ORCOrcaDanielle Bruel021: DEj 8+time-trial 03:23,483e
ORCOrca 2Rosa Bas184: DO 1xA-finale [4]08:00,472e
ORCOrca 2Rosa Bas184: DO 1xvoorwedstrijd 1[3]08:09,402e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaKyra de Vries207: DSA 2-halve-finale 2[6]08:04,386e
ORCOrcaDanielle Bruel103: DB 8+voorwedstrijd 1[6]06:53,261e
ORCOrcaKyra de Vries207: DSA 2-herkansing [3]09:18,222e
ORCOrcaDanielle Bruel003: DEj 8+A-finale [4]08:05,775e
ORCOrcaKyra de Vries207: DSA 2-voorwedstrijd 2[5]08:29,554e
ORCOrcaDanielle Bruel003: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]07:38,941e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDanielle Bruel004: Dames AchtA-finale [2]06:50,593e
ORCOrcaDanielle Bruel004: Dames Achtvoorwedstrijd 1[3]07:02,722e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding129: DSA 8+voorwedstrijd 2[7]06:55,555e
SKOSkøllOlga Blomberg129: DSA 8+voorwedstrijd 1[3]06:56,774e
SKOSkøll/OrcaLiselot Spierenburg135: DN 2xvoorwedstrijd 2[3]07:44,411e
SKOSkøllOlga Blomberg021: DEj 8+A-finale [5]06:44,462e
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding021: DEj 8+B-finale [4]06:52,381e
SKOSkøllOlga Blomberg021: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:52,781e
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding021: DEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:57,674e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding138: DB 8+A-finale [5]07:42,651e
SKOSkøll/OrcaOlga Blomberg021: DEj 8+A-finale [3]07:36,554e
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding021: DEj 8+voorwedstrijd 2[4]07:31,054e
SKOSkøll/OrcaOlga Blomberg021: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]07:22,702e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllOlga Blomberg134: WFm 8+A-finale [2]06:52,243e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding138: DB 8+A-finale [5]07:01,062e
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding138: DB 8+voorwedstrijd 2[3]07:26,832e
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding021: DEj 8+A-finale [7]07:19,384e
SKOSkøll/OrcaOlga Blomberg021: DEj 8+A-finale [6]07:10,441e
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding021: DEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:57,063e
SKOSkøll/OrcaOlga Blomberg021: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:58,232e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding138: DB 8+A-finale [7]07:05,592e
SKOSkøllOlga Blomberg138: DB 8+A-finale [3]07:00,411e
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding138: DB 8+voorwedstrijd 2[3]07:18,893e
SKOSkøllOlga Blomberg138: DB 8+voorwedstrijd 2[6]07:14,592e
SKOSkøllOlga Blomberg021: DEj 8+A-finale [7]06:49,905e
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding021: DEj 8+A-finale [6]06:46,084e
SKOSkøllOlga Blomberg021: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:54,653e
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding021: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:51,892e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaL.W. Hidding138: DB 8+A-finale [4]07:06,523e
SKOSkøll/OrcaOlga Blomberg138: DB 8+B-finale [2]07:11,232e
LAGLagaL.W. Hidding138: DB 8+voorwedstrijd 3[3]07:05,341e
SKOSkøll/OrcaOlga Blomberg138: DB 8+voorwedstrijd 2[3]07:09,202e
LAGLagaL.W. Hidding021: DEj 8+C-finale [1]03:27,103e
SKOSkøll/OrcaOlga Blomberg021: DEj 8+C-finale [2]03:26,621e
SKOSkøll/OrcaOlga Blomberg021: DEj 8+kwart-finale 2[2]03:23,692e
LAGLagaL.W. Hidding021: DEj 8+kwart-finale 1[4]03:23,372e
LAGLagaL.W. Hidding021: DEj 8+time-trial 03:27,478e
SKOSkøll/OrcaOlga Blomberg021: DEj 8+time-trial 03:25,075e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllOlga Blomberg127: DB 8+A-finale [5]07:00,264e
LAGLagaL.W. Hidding127: DB 8+voorwedstrijd 2[6]07:16,925e
SKOSkøllOlga Blomberg127: DB 8+voorwedstrijd 1[7]06:59,941e
LAGLagaL.W. Hidding024: DEj 8+B-finale [5]06:56,282e
SKOSkøllOlga Blomberg024: DEj 8+B-finale [6]06:54,081e
ORCOrca 2Inge Janssen020: DO 1xA-finale [6]07:58,661e
SKOSkøllOlga Blomberg024: DEj 8+voorwedstrijd 3[6]07:08,283e
LAGLagaL.W. Hidding024: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]07:07,713e

129e Varsity

08 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaL.W. Hidding004: Dames AchtA-finale [5]07:06,584e
SKOSkøll/OrcaFieke Nobel004: Dames AchtA-finale [1]07:05,982e
LAGLagaL.W. Hidding004: Dames Achtvoorwedstrijd 3[2]07:08,501e
SKOSkøll/OrcaFieke Nobel004: Dames Achtvoorwedstrijd 1[3]07:15,182e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaL.W. Hidding010: D 4e divisie 8+time-trial 28:38,718e
SKOSkøll/OrcaFieke Nobel010: D 4e divisie 8+time-trial 28:09,963e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllFieke Nobel014: DEj8+D-ronde 18:23,88e
SKOSkøllFieke Nobel014: DEj8+C-ronde 02:26,82e
SKOSkøllFieke Nobel014: DEj8+B-ronde 00:44,81e
SKOSkøllFieke Nobel014: DEj8+A-ronde 08:36,74e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ProteusEllen Hogerwerf127: DSA 2-A-finale [4]07:30,041e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ProteusEllen Hogerwerf110: W 2-A-finale [2]07:16,024e
ORCOrca/ProteusEllen Hogerwerf110: W 2-voorwedstrijd 1[2]07:22,882e
ORCOrca/ProteusEllen Hogerwerf007: W 2-A-finale [2]07:26,743e
ORCOrca/ProteusEllen Hogerwerf007: W 2-voorwedstrijd 1[3]07:30,112e