Peter Wiersum

473 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/ThêtaRobert Tiemeijer102: HE 2-A-finale [5]07:03,463e
AEGAegir/ThêtaRobert Tiemeijer102: HE 2-voorwedstrijd 2[8]07:32,711e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe-combiTheis Hagemeister104: HE 8+A-finale [4]05:38,761e
LEYLeythe-combiTheis Hagemeister104: HE 8+voorwedstrijd 1[6]05:33,612e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas-combiTheis Hagemeister104: HE 8+A-finale [1]05:35,051e
GYAGyas-combiTheis Hagemeister104: HE 8+time-trial 04:58,721e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll-combiTheis Hagemeister104: HE 8+A-finale [4]06:21,041e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Remus Otten119: LHG 4+A-finale [4]08:05,753e
SKOSkøll 1Maud Joosstens136: DB 8+voorwedstrijd 1[3]09:08,826e
SKOSkøll 2Maud Joosstens135: DB 4+voorwedstrijd 1[5]08:19,634e
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*A-finale [4]07:55,521e
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:29,875e
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[6]07:30,551e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllGijs Andringa155: LMFm 8+A-finale [3]07:09,714e
SKOSkøllAnna Vos151: LWFm 4*A-finale [4]08:34,072e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllKatja van der Perk127: DE 4xA-finale [6]07:26,806e
SKOSkøllGijs Andringa104: HE 8+voorwedstrijd 3[5]06:18,145e
SKOSkøllAnna Vos153: LDE 1xvoorwedstrijd 2[2]08:39,786e
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+B-finale [3]06:08,312e
SKOSkøll (p3)Anna Vos035: LDEj 4*A-finale [2]07:26,053e
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:06,704e
SKOSkøll (p3)Anna Vos035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[2]07:27,721e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*A-finale [2]03:41,971e
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+B-finale [2]03:04,701e
SKOSkøllMerel Thuis024: DG 4+A-finale [2]07:46,694e
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*halve-finale 1[3]03:38,151e
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+halve-finale 1[3]02:59,682e
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*time-trial 03:34,711e
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+time-trial 02:59,894e
SKOSkøllAstrid Druijff027: DDev 4-time-trial 03:36,9016e
SKOSkøllMerel Thuis131: DG 4+A-finale [4]07:46,424e
SKOSkøllGijs Andringa124: LHB 8+A-finale [2]06:14,441e
SKOSkøllMerel Thuis131: DG 4+voorwedstrijd 2[3]07:48,582e
SKOSkøllAstrid Druijff130: DGb 4-voorwedstrijd 3[2]07:31,253e
SKOSkøllGijs Andringa124: LHB 8+voorwedstrijd 2[3]06:19,461e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*A-finale [6]07:38,592e
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[1]07:42,972e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Anna Vos139: LDGb 2xA-finale [8]08:05,743e
SKOSkøllJochem Veldman124: LHB 8+A-finale [6]06:38,285e
SKOSkøll 1Merel Thuis133: DB 1xB-finale [1]09:11,895e
SKOSkøllMarthe Schöpping131: DG 4+A-finale [4]07:59,813e
SKOSkøll 2Anna Vos139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[5]08:00,844e
SKOSkøll 3Katja van der Perk139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[4]08:49,855e
SKOSkøllJochem Veldman124: LHB 8+voorwedstrijd 1[6]06:35,213e
SKOSkøllAstrid Druijff130: DGb 4-voorwedstrijd 1[4]07:36,904e
SKOSkøll 1Merel Thuis133: DB 1xvoorwedstrijd 3[5]09:08,545e
SKOSkøll/ProteusJochem Veldman019: LHEj 8+A-finale [6]07:05,265e
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*A-finale [6]08:03,861e
ORCOrca/TritonMouk Sinnema033: LDB 2xA-finale [1]09:51,636e
SKOSkøllMarthe Schöpping024: DG 4+A-finale [3]08:37,673e
SKOSkøllAstrid Druijff027: DDev 4-voorwedstrijd 1[4]08:10,105e
SKOSkøll/ProteusJochem Veldman019: LHEj 8+voorwedstrijd 3[4]06:53,991e
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*voorwedstrijd 3[6]07:53,451e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop209: HE 8+A-finale [6]05:34,171e
SKOSkøllAnna Vos228: LDB 4*A-finale [1]07:40,421e
SKOSkøllAnna Vos228: LDB 4*voorwedstrijd 2[5]07:48,241e
SKOSkøllAnna Vos117: LDEj 4*voorwedstrijd 1[3]08:30,865e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierA-finale [2]10:08,203e
SKOSkøllJochem Veldman004: Lichte AchtA-finale [6]06:29,204e
SKOSkøllBrecht van Kuijk003: Jonge AchtA-finale [3]06:35,076e
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude Viervoorwedstrijd 3[5]06:36,492e
SKOSkøllJochem Veldman004: Lichte Achtvoorwedstrijd 1[4]06:25,962e
SKOSkøllBrecht van Kuijk003: Jonge Achtvoorwedstrijd 3[5]06:12,141e
SKOSkøllMaud Joosstens006: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 2[2]07:56,183e
SKOSkøllEmma Jacobs005: Dames Achtvoorwedstrijd 3[3]07:10,583e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OrcaPam Scheer120: DE 4xA-finale [1]06:58,436e
SKOSkøll/OrcaPam Scheer120: DE 4xvoorwedstrijd 1[2]07:00,413e
SKOSkøll 2Daan Stolk002: E 4-A-finale [2]06:32,444e
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+A-finale [6]06:09,233e
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+voorwedstrijd 3[5]06:21,732e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJochem Stormmesand137: LMFm 8+A-finale [2]06:00,582e
SKOSkøllJan van der Bij135: MDev 4-A-finale [3]06:18,753e
SKOSkøllPam Scheer052: WDev 2xA-finale [2]07:36,404e
SKOSkøll 1Jan van der Bij056: MI 8+A-finale [4]05:47,843e
SKOSkøll 1Jan van der Bij056: MI 8+voorwedstrijd 2[3]05:51,391e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+A-finale [3]03:01,592e
SKOSkøllJan van der Bij007: Dev 4-B-finale [3]03:03,271e
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+halve-finale 1[3]02:59,041e
SKOSkøllJan van der Bij007: Dev 4-halve-finale 2[2]03:03,472e
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+time-trial 02:57,491e
SKOSkøllJan van der Bij007: Dev 4-time-trial 03:00,443e
SKOSkøllAnne-Sophie Romijn128: DB 1xA-finale [3]08:34,643e
SKOSkøllJan van der Bij105: G 4-A-finale [2]06:26,383e
SKOSkøllAnne-Sophie Romijn128: DB 1xvoorwedstrijd 2[1]08:38,821e
SKOSkøllPam Scheer150: LDE 1xvoorwedstrijd 2[3]08:20,394e
SKOSkøllJan van der Bij105: G 4-voorwedstrijd 1[3]06:28,611e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnne-Sophie Romijn125: DB 1xA-finale [2]08:19,594e
SKOSkøllWillem Crul103: E 8+voorwedstrijd 2[4]05:48,245e
SKOSkøllJan van der Bij107: B 1xvoorwedstrijd 2[3]07:35,036e
SKOSkøllAnne-Sophie Romijn125: DB 1xvoorwedstrijd 1[2]08:03,192e
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+A-finale [2]06:04,554e
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4-A-finale [5]06:18,034e
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+voorwedstrijd 3[6]06:09,182e
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]06:25,882e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllWillem Crul104: E 8+voorwedstrijd 2[7]06:14,614e
SKOSkøll 2Anne-Sophie Romijn127: DG 2xvoorwedstrijd 3[6]07:39,873e
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+A-finale [5]06:07,182e
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+voorwedstrijd 1[8]06:06,271e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllWillem Crul118: LB 8+A-finale [4]07:02,961e
SKOSkøll 1Pam Scheer130: LDB 1xA-finale [3]09:27,901e
SKOSkøll 1Jan van der Bij104: G 4-A-finale [3]06:55,802e
SKOSkøllWillem Crul118: LB 8+voorwedstrijd 2[3]06:59,281e
SKOSkøll 1Pam Scheer130: LDB 1xvoorwedstrijd 2[6]09:38,321e
SKOSkøll 1Jan van der Bij104: G 4-voorwedstrijd 3[7]07:17,701e
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+A-finale [6]07:04,942e
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4-A-finale [1]07:25,953e
SKOSkøll 2Anne-Sophie Romijn025: LDG 1xA-finale [5]10:10,692e
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+voorwedstrijd 2[3]07:08,451e
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4-voorwedstrijd 3[3]07:06,402e
SKOSkøll 1Pam Scheer025: LDG 1xvoorwedstrijd 2[4]09:26,992e
SKOSkøll 2Anne-Sophie Romijn025: LDG 1xvoorwedstrijd 2[6]09:21,101e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Pam Scheer248: LDB 1xA-finale [1]08:26,943e
SKOSkøllWillem Crul215: LB 8+A-finale [1]06:24,444e
SKOSkøll 1Jan van der Bij251: G 4-A-finale [5]06:23,123e
SKOSkøll 1Pam Scheer248: LDB 1xvoorwedstrijd 2[4]08:38,422e
SKOSkøll 2Anne-Sophie Romijn248: LDB 1xvoorwedstrijd 1[3]08:31,503e
SKOSkøllWillem Crul215: LB 8+voorwedstrijd 2[2]06:22,562e
SKOSkøll 1Jan van der Bij251: G 4-voorwedstrijd 1[4]06:29,671e
SKOSkøll 1Jan van der Bij104: Dev 4-A-finale [4]06:30,093e
SKOSkøllWillem Crul113: LEj 8+B-finale [2]06:24,803e
SKOSkøll 1Jan van der Bij104: Dev 4-voorwedstrijd 3[5]06:28,961e
SKOSkøllWillem Crul113: LEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:39,694e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThomas van Til020: G 4+A-finale [6]07:21,535e
SKOSkøllWillem Crul004: Lichte Achtvoorwedstrijd 1[4]06:37,673e
SKOSkøllThomas van Til020: G 4+voorwedstrijd 1[3]07:21,983e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Guus Wits004: Ej 8+A-finale [5]06:50,053e
SKOSkøll 2Leon Paauw004: Ej 8+voorwedstrijd 2[6]07:37,005e
SKOSkøll 1Guus Wits004: Ej 8+voorwedstrijd 1[2]06:57,671e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Mark Nijmeijer108: N 2-A-finale [3]07:03,432e
SKOSkøll 1Pieter Taselaar108: N 2-A-finale [4]07:00,081e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+A-finale [3]06:48,033e
SKOSkøll 1Steven Moerman110: N 1xA-finale [2]07:36,085e
SKOSkøllMark Nijmeijer162: N 2+A-finale [6]07:59,633e
SKOSkøllSteef Smit104: SA 8+voorwedstrijd 1[3]06:08,975e
SKOSkøll/WeespMarjolein Gevers130: DO 4+voorwedstrijd 1[5]07:36,115e
SKOSkøll 2Mark Nijmeijer108: N 2-voorwedstrijd 2[2]07:14,521e
SKOSkøll 1Pieter Taselaar108: N 2-voorwedstrijd 1[3]07:03,301e
SKOSkøllPam Scheer163: LDB 4*voorwedstrijd 1[5]07:40,605e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+voorwedstrijd 2[5]06:42,871e
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek110: N 1xvoorwedstrijd 2[6]07:33,214e
SKOSkøll 1Steven Moerman110: N 1xvoorwedstrijd 1[4]07:29,091e
SKOSkøllJesper van Duuren124: LB 8+voorwedstrijd 2[4]06:17,344e
SKOSkøll 1Alexander Janssen106: O 4+voorwedstrijd 2[3]07:05,375e
SKOSkøllJesper van Duuren016: LEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:09,506e
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek060: B 1xvoorwedstrijd 3[3]07:45,003e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+voorwedstrijd 1[6]06:06,154e
SKOSkøll 2Bouke Bentvelsen020: DO 2-voorwedstrijd 2[5]08:26,796e
SKOSkøll 3Nika Vos020: DO 2-voorwedstrijd 2[6]08:14,925e
SKOSkøllPam Scheer028: LDEj 4*voorwedstrijd 2[6]07:44,854e
SKOSkøllSteven Moerman001: SA 1xvoorwedstrijd 1[5]07:30,594e
SKOSkøllJessica Niemeijer022: DN 4+voorwedstrijd 3[5]07:44,075e
SKOSkøll/WeespMarjolein Gevers022: DN 4+voorwedstrijd 3[1]07:39,113e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit104: SA 8+A-finale [6]06:10,576e
SKOSkøll 2Floris Stevens108: N 2-A-finale [5]07:16,564e
SKOSkøll 3Pieter Taselaar108: N 2-A-finale [4]07:13,653e
SKOSkøll/WeespMarjolein Gevers130: DO 4+A-finale [3]07:46,004e
SKOSkøllPam Scheer172: LDB 4*B-finale [2]07:53,785e
SKOSkøllJesper van Duuren124: LB 8+A-finale [6]06:17,966e
SKOSkøll 3Pieter Taselaar108: N 2-voorwedstrijd 2[2]07:10,461e
SKOSkøll 2Floris Stevens108: N 2-voorwedstrijd 1[6]07:06,621e
SKOSkøllPam Scheer172: LDB 4*voorwedstrijd 1[2]07:50,995e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+voorwedstrijd 2[3]07:04,574e
SKOSkøllJesper van Duuren124: LB 8+voorwedstrijd 1[3]06:18,213e
SKOSkøllNienke Harte132: DN 2xvoorwedstrijd 1[2]08:15,674e
SKOSkøllJesper van Duuren016: LEj 8+B-finale [4]06:12,983e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+A-finale [1]06:06,335e
SKOSkøllPam Scheer028: LDEj 4*B-finale [5]07:37,432e
SKOSkøllNienke Harte021: DN 2xA-finale [2]08:16,506e
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+B-finale [5]06:47,982e
SKOSkøll/WeespMarjolein Gevers022: DN 4+A-finale [3]07:43,574e
SKOSkøllJesper van Duuren016: LEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:15,605e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]05:59,253e
SKOSkøllPam Scheer028: LDEj 4*voorwedstrijd 1[3]07:37,373e
SKOSkøllSteven Moerman001: SA 1xvoorwedstrijd 2[3]07:40,264e
SKOSkøll 2Floris Stevens004: O 2-voorwedstrijd 2[1]07:04,834e
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:52,063e
SKOSkøll/WeespMarjolein Gevers022: DN 4+voorwedstrijd 3[3]07:39,172e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJesper van Duuren016: LEj 8+C-finale [4]
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+A-finale [4]
SKOSkøllNienke Harte021: DN 2xA-finale [1]08:18,143e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+halve-finale 1[2]
SKOSkøll/WeespAshley Rijst020: DO 2-voorwedstrijd 2[4]08:15,813e
SKOSkøllSteven Moerman001: SA 1xvoorwedstrijd 2[3]07:38,373e
SKOSkøllJesper van Duuren016: LEj 8+time-trial 03:03,068e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+time-trial 02:57,404e
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+time-trial 03:25,359e
SKOSkøllPam Scheer027: LDEj 4*time-trial 03:48,1814e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+A-finale [2]07:05,934e
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+A-finale [2]06:07,611e
SKOSkøllSteven Moerman110: N 1xB-finale [1]07:43,661e
SKOSkøllJesper van Duuren124: LB 8+B-finale [3]06:24,493e
SKOSkøllNienke Harte133: DN 2xA-finale [2]08:02,131e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+voorwedstrijd 2[3]06:55,261e
SKOSkøll/WeespAshley Rijst132: DN 2-voorwedstrijd 2[4]08:22,793e
SKOSkøll 1Nika Vos132: DN 2-voorwedstrijd 1[2]08:14,733e
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+voorwedstrijd 2[2]06:07,671e
SKOSkøllSteven Moerman110: N 1xvoorwedstrijd 1[3]07:44,112e
SKOSkøllJesper van Duuren124: LB 8+voorwedstrijd 3[4]06:20,612e
SKOSkøllPam Scheer174: LDB 4*voorwedstrijd 2[2]07:50,603e
SKOSkøll 2Floris Stevens108: N 2-voorwedstrijd 4[2]07:13,874e
SKOSkøll 3Pieter Taselaar108: N 2-voorwedstrijd 4[1]07:11,793e
SKOSkøll 1Sander Abrahamse108: N 2-voorwedstrijd 1[2]07:39,054e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJesper van Duuren135: LMFm 8+A-finale [2]06:22,853e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Michel van Overbeek108: N 2-A-finale [2]07:11,022e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+B-finale [3]07:07,992e
SKOSkøllSteven Moerman110: N 1xB-finale [6]07:36,343e
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+A-finale [4]06:03,852e
SKOSkøllJesper van Duuren124: LB 8+B-finale [2]06:17,694e
SKOSkøllNienke Harte132: DN 2xA-finale [2]08:07,612e
SKOSkøll 2Mark Nijmeijer108: N 2-voorwedstrijd 1[4]07:11,834e
SKOSkøll 1Michel van Overbeek108: N 2-voorwedstrijd 1[2]07:09,073e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+voorwedstrijd 1[5]06:52,525e
SKOSkøllSteven Moerman110: N 1xvoorwedstrijd 3[2]07:35,932e
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+voorwedstrijd 1[2]06:05,272e
SKOSkøll/WeespAshley Rijst131: DN 2-voorwedstrijd 2[4]08:20,494e
SKOSkøll 2Merel Thuis131: DN 2-voorwedstrijd 1[2]08:28,804e
SKOSkøllJesper van Duuren124: LB 8+voorwedstrijd 2[4]06:33,376e
SKOSkøllPam Scheer161: LDB 4*voorwedstrijd 3[5]07:44,535e
SKOSkøllSteven Moerman054: O 1xA-finale [3]07:39,926e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+A-finale [5]06:05,495e
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+B-finale [4]06:54,261e
SKOSkøll/WeespAshley Rijst020: DO 2-voorwedstrijd 2[4]08:21,054e
SKOSkøll 3Mark Nijmeijer004: O 2-voorwedstrijd 2[3]07:18,824e
SKOSkøll 2Michel van Overbeek004: O 2-voorwedstrijd 1[6]07:24,073e
SKOSkøllJesper van Duuren016: LEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:24,895e
SKOSkøllPam Scheer028: LDEj 4*voorwedstrijd 1[2]07:57,244e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+voorwedstrijd 1[4]06:07,792e
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+voorwedstrijd 3[6]07:00,034e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllPieter Taselaar108: N 2-A-finale [1]08:03,164e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+B-finale [4]07:38,892e
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+B-finale [5]06:43,352e
SKOSkøllPieter Taselaar108: N 2-voorwedstrijd 1[4]07:44,343e
SKOSkøllPam Scheer171: LDB 4*voorwedstrijd 1[5]08:29,316e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+voorwedstrijd 2[4]07:09,263e
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+voorwedstrijd 1[2]06:30,123e
SKOSkøllJesper van Duuren124: LB 8+voorwedstrijd 2[2]06:40,825e
SKOSkøllJesper van Duuren016: LEj 8+A-finale [6]06:27,312e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+B-finale [6]06:22,581e
SKOSkøllMarcha Pijnenburg073: LDB 1xA-finale [5]08:45,844e
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+B-finale [1]06:56,973e
SKOSkøll/WeespNienke Harte023: DDev 4-B-finale [1]07:33,206e
SKOSkøllJesper van Duuren016: LEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:28,072e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]06:14,364e
SKOSkøllPam Scheer028: LDEj 4*voorwedstrijd 2[4]07:50,245e
SKOSkøllMarcha Pijnenburg073: LDB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:48,462e
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+voorwedstrijd 1[5]07:00,164e
SKOSkøll 1Pieter Taselaar004: O 2-voorwedstrijd 2[4]07:43,205e
SKOSkøll/WeespNienke Harte023: DDev 4-voorwedstrijd 1[6]07:42,084e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Michel van Overbeek108: N 2-voorwedstrijd 1[6]
SKOSkøllGuillaume Krommenhoek060: B 1xA-finale [4]
SKOSkøll 2Stephan Grzelkowski253: LDev 4-herkansing 1[4]07:50,481e
SKOSkøll 3Michel van Overbeek004: O 2-A-finale [7]10:36,096e
SKOSkøllGuillaume Krommenhoek060: B 1xvoorwedstrijd 2[2]09:51,911e
SKOSkøll 3Michel van Overbeek004: O 2-voorwedstrijd 2[4]09:30,913e
SKOSkøll 2Stephan Grzelkowski253: LDev 4-time-trial 07:03,989e
SKOSkøll 1Jim Hoffmann253: LDev 4-time-trial 06:53,435e
SKOSkøllRalf ter Burg254: LEj 8+time-trial 06:36,795e
SKOSkøllPam Scheer258: LDEj 4*time-trial 08:06,4110e
SKOSkøllSteef Smit252: Ej 8+time-trial 06:20,146e
SKOSkøllJolijn ten Bos256: DEj 8+time-trial 07:09,947e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllPam Scheer005: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 3[6]07:54,054e
SKOSkøllJolijn ten Bos004: Dames Achtvoorwedstrijd 3[5]07:05,895e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusRobert van Houten022: M 4+A-finale [3]06:41,532e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusRobert van Houten074: SA 4+A-finale [2]06:55,921e
PROProteus 1Jiri de Vos101: SA 2-A-finale [4]07:21,164e
PROProteus 2Robert van Houten101: SA 2-A-finale [3]07:12,472e
PROProteus 1Jiri de Vos101: SA 2-voorwedstrijd 2[3]07:34,042e
PROProteus 2Robert van Houten101: SA 2-voorwedstrijd 1[4]07:12,871e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus 1Jiri de Vos101: SA 2-A-finale [3]07:11,196e
PROProteus 2Robert van Houten101: SA 2-A-finale [4]06:56,215e
PROProteusRobert van Houten002: SA 4- (NK)A-finale [6]06:16,234e
PROProteusJiri de Vos004: O 2-A-finale [6]06:53,072e
PROProteusJiri de Vos004: O 2-voorwedstrijd 1[1]07:05,293e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge201: SA 8+A-finale [3]06:26,334e
LAGLagaSjors de Rooij021: SA 2-B-finale [6]07:10,425e
LAGLaga (SB)Amos Keijser001: SA 1xB-finale [4]07:35,596e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4-A-finale [6]06:30,775e
LAGLaga 1Wessel Schot031: Dev 4-A-finale [4]06:24,841e
LAGLagaRuben Visser203: O 2-voorwedstrijd 2[5]07:26,473e
LAGLagaSjors de Rooij021: SA 2-halve-finale 2[7]06:58,196e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4-halve-finale 2[7]06:24,382e
LAGLaga 1Wessel Schot031: Dev 4-halve-finale 1[5]06:23,401e
LAGLaga 1Sybren Zwetsloot205: B 1xvoorwedstrijd 1[6]07:57,353e
LAGLagaRuben Visser103: N 2-A-finale [5]07:47,895e
LAGLaga 3Bart de Vos031: Dev 4-herkansing 1[4]07:01,963e
LAGLaga (SB)Amos Keijser001: SA 1xhalve-finale 1[2]07:35,534e
LAGLaga 2Wessel Schot101: O 4-A-finale [7]06:55,684e
LAGLagaSjors de Rooij021: SA 2-herkansing 1[4]07:32,733e
LAGLagaRuben Visser103: N 2-voorwedstrijd 1[3]08:03,821e
LAGLaga 4Job Hermans031: Dev 4-voorwedstrijd 3[4]08:00,435e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4-voorwedstrijd 2[6]07:07,432e
LAGLaga 1Wessel Schot031: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]07:03,791e
LAGLaga 3Bart de Vos031: Dev 4-voorwedstrijd 1[6]07:20,993e
LAGLaga 1Sybren Zwetsloot102: N 1xvoorwedstrijd 3[6]08:25,103e
LAGLaga 2Jurjan de Graaf102: N 1xvoorwedstrijd 1[6]08:54,773e
LAGLaga (SB)Amos Keijser001: SA 1xherkansing 1[5]08:09,822e
LAGLagaSjors de Rooij021: SA 2-voorwedstrijd 1[3]07:17,363e
LAGLaga (SB)Amos Keijser001: SA 1xvoorwedstrijd 4[3]07:40,392e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 4Niek Moesker030: N 2-A-finale [6]07:18,385e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge030: N 2-A-finale [5]07:16,574e
LAGLaga 2Tim Rootliep030: N 2-A-finale [1]07:15,242e
LAGLaga 1Bart Spel020: O 4+A-finale [2]07:22,035e
LAGLaga 2Brecht Wartna020: O 4+A-finale [5]07:07,293e
LAGLaga 1Bart Spel020: O 4+voorwedstrijd 2[2]07:12,992e
LAGLaga 2Brecht Wartna020: O 4+voorwedstrijd 1[4]07:08,222e
LAGLaga 3Bart de Vos030: N 2-voorwedstrijd 3[2]07:33,774e
LAGLaga 2Tim Rootliep030: N 2-voorwedstrijd 3[4]07:26,142e
LAGLaga 4Niek Moesker030: N 2-voorwedstrijd 2[3]07:29,172e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge030: N 2-voorwedstrijd 1[2]07:26,812e