Willem Stohr

436 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIWillem Stoop144: J18 8+A-finale [5]06:04,002e
WILWillem III/SpaarneDavid van Velden038: J18 4xA-finale [5]06:09,251e
WILWillem IIILuca Perotti036: J18 1xheat [2]07:51,623e
WILWillem III/SpaarneDavid van Velden038: J18 4xlotingsrace [6]06:14,911e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/SpaarneDavid van Velden103: HE 4xA-finale [3]06:00,282e
JASJason/Willem IIIRobert Pluymert143: J18 2xB-finale [1]06:44,931e
JASJason/Willem IIIRobert Pluymert143: J18 2xtime-trial 06:07,277e
WILWillem III/SpaarneDavid van Velden038: J18 4xA-finale [2]06:01,801e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 5Ben van den Eerenbeemt042: J16 1xheat [2]08:28,5416e
WILWillem III 1Ole Kuppens042: J16 1xheat [7]08:13,5011e
WILWillem III 4Igor Nienhaus042: J16 1xheat [3]08:02,229e
WILWillem III 2Maarten Worm042: J16 1xheat [1]07:55,224e
WILWillem III 3Gianni Perotti042: J16 1xheat [6]07:53,562e
WILWillem III 2Luca Perotti036: J18 1xheat [5]07:55,219e
WILWillem III 1Joost van Asperen036: J18 1xheat [7]07:43,094e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xB-finale [6]08:38,526e
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xB-finale [2]08:22,392e
WILWillem III 2Ole Kuppens017: J16 1xC-finale [2]08:32,906e
WILWillem III 4Maarten Worm017: J16 1xC-finale [1]08:19,621e
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xA-finale [4]07:45,024e
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xA-finale [1]07:42,452e
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xA-finale [2]07:40,941e
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xB-finale [6]07:58,064e
WILWillem IIIJaap Worm235: J18 4xA-finale [2]06:51,422e
WILWillem III 1Ben van den Eerenbeemt234: J16 4*voorwedstrijd 1[2]08:10,225e
WILWillem III 1Ben van den Eerenbeemt120: J16 2xA-finale [3]08:07,435e
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xhalve-finale 1[5]08:54,456e
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xhalve-finale 1[4]08:43,164e
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xhalve-finale 2[1]07:50,871e
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xhalve-finale 1[6]08:38,376e
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xhalve-finale 1[2]07:56,292e
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xhalve-finale 1[1]07:55,301e
WILWillem III 2Louis Dercon120: J16 2xvoorwedstrijd 4[1]08:59,705e
WILWillem III 1Ben van den Eerenbeemt120: J16 2xvoorwedstrijd 3[2]08:06,771e
WILWillem III 4Maarten Worm017: J16 1xkwart-finale 4[2]08:47,424e
WILWillem III 2Ole Kuppens017: J16 1xkwart-finale 3[1]08:50,864e
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xkwart-finale 3[2]08:47,203e
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xkwart-finale 3[4]08:43,132e
WILWillem III 8Joost van Asperen016: J18 1xkwart-finale 4[1]08:26,605e
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xkwart-finale 4[4]08:12,521e
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xkwart-finale 3[5]08:11,083e
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xkwart-finale 3[3]08:07,391e
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xkwart-finale 1[4]08:07,221e
WILWillem III 2Ole Kuppens017: J16 1xtime-trial 07:45,1519e
WILWillem III 4Maarten Worm017: J16 1xtime-trial 07:37,4012e
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xtime-trial 07:37,1311e
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xtime-trial 07:32,986e
WILWillem III 9Luca Perotti016: J18 1xtime-trial 07:40,0339e
WILWillem III 7Bouke Hoekstra016: J18 1xtime-trial 07:28,0328e
WILWillem III 2Jaap Worm016: J18 1xtime-trial 07:25,8527e
WILWillem III 8Joost van Asperen016: J18 1xtime-trial 07:21,5620e
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xtime-trial 07:16,5111e
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xtime-trial 07:10,746e
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xtime-trial 07:09,265e
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xtime-trial 07:03,241e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III-combi 1Abel Westland144: J18 8+A-finale [4]06:45,331e
WILWillem IIIMarten Steketee121: LHB 1xA-finale [4]08:49,953e
WILWillem III-combiAbel Westland104: HE 8+voorwedstrijd 1[6]06:44,045e
WILWillem IIIMarten Steketee121: LHB 1xvoorwedstrijd 1[3]07:55,652e
WILWillem IIITimo van Helvoort143: J18 2xvoorwedstrijd 1[5]07:17,794e
WILWillem III/Jason/HertogJulius van Hulst038: J18 4xA-finale [4]06:54,391e
WILWillem IIIOlivier de Boer052: HG 2xA-finale [6]07:44,847e
WILWillem IIIMarten Steketee036: J18 1xheat 1[4]07:55,474e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIWillem Stoop134: JM 2-A-finale [1]08:00,151e
JASJason/Willem III/ARC/HertogJulius van Hulst128: JM 4xA-finale [1]07:03,264e
WILWillem III-combiAbel Westland122: JM 8+A-finale [1]06:40,462e
JASJason/Willem III/ARC/HertogJulius van Hulst102: JM 4+A-finale [1]07:59,611e
WILWillem III-combiAbel Westland122: JM 8+time-trial
WILWillem IIIWillem Stoop027: BM 2-A-finale [3]07:49,252e
WILWillem III-combiAbel Westland004: M 8+A-finale [4]06:34,976e
WILWillem IIITimo van Helvoort023: JM 2xvoorwedstrijd 2[1]07:50,363e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst023: JM 2xvoorwedstrijd 1[5]07:35,943e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/AmstelWillem Stoop144: J18 8+A-finale [3]06:07,683e
WILWillem III-combiAbel Westland144: J18 8+A-finale [2]05:55,632e
WILWillem IIIWillem Stoop102: HE 2-A-finale [3]06:54,363e
WILWillem IIITimo van Helvoort143: J18 2xA-finale [1]06:53,844e
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink143: J18 2xA-finale [5]06:53,363e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst143: J18 2xA-finale [3]06:48,821e
WILWillem III-combiAbel Westland104: HE 8+voorwedstrijd 2[4]06:02,904e
WILWillem IIITimo van Helvoort143: J18 2xvoorwedstrijd 3[5]07:01,992e
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink143: J18 2xvoorwedstrijd 1[6]07:01,742e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst143: J18 2xvoorwedstrijd 1[3]06:58,431e
WILWillem III/AmstelTimo van Helvoort038: J18 4xA-finale [2]06:25,345e
ARCARC/Willem III/Jason/HertogJulius van Hulst038: J18 4xA-finale [3]06:15,571e
NEPNeptunus/Willem III/LeytheMax Roell038: J18 4xB-finale [3]06:29,561e
RICRIC/Willem IIIPaolo Pantano037: J18 4-A-finale [3]06:27,393e
WILWillem III/AmstelAbel Westland008: HDev 2xA-finale [1]06:44,713e
NEPNeptunus/Willem III/LeytheMax Roell038: J18 4xvoorwedstrijd 2[5]06:28,474e
ARCARC/Willem III/Jason/HertogJulius van Hulst038: J18 4xvoorwedstrijd 2[2]06:22,041e
WILWillem III/AmstelTimo van Helvoort038: J18 4xvoorwedstrijd 1[5]06:33,322e
WILWillem III/AmstelAbel Westland008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[3]06:41,572e
WILWillem III 2Timo van Helvoort036: J18 1xheat 3[1]07:44,064e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2xtime-trial 03:28,2910e
WILWillem IIITimo van Helvoort143: J18 2xA-finale [4]07:15,273e
WILWillem IIITimo van Helvoort143: J18 2xvoorwedstrijd 1[1]07:08,352e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIDavid van Velden121: LHB 1xA-finale [5]07:41,202e
WILWillem III 1Bouke Hoekstra148: J16 2xA-finale [3]07:17,203e
WILWillem III 2Hidde Lycklama148: J16 2xA-finale [5]07:12,972e
WILWillem IIICas Simons143: J18 2xA-finale [7]07:22,774e
HERHertog/Willem IIIJulius van Hulst143: J18 2xA-finale [4]07:18,932e
WILWillem III/AmstelAbel Westland143: J18 2xA-finale [5]07:15,501e
WILWillem III 2Hidde Lycklama148: J16 2xvoorwedstrijd 1[7]07:20,751e
WILWillem III 1Bouke Hoekstra148: J16 2xvoorwedstrijd 2[3]07:27,162e
WILWillem III/ProteusWillem Stoop106: HGb 4-voorwedstrijd 1[5]06:49,873e
WILWillem IIICas Simons143: J18 2xvoorwedstrijd 1[6]07:31,003e
WILWillem III/AmstelAbel Westland143: J18 2xvoorwedstrijd 1[5]07:14,191e
HERHertog/Willem IIIJulius van Hulst143: J18 2xvoorwedstrijd 2[3]07:22,391e
WILWillem IIIBouke Hoekstra043: J16 4xA-finale [4]06:42,871e
WILWillem IIICas Simons016: LHDev 2xB-finale [6]07:23,851e
WILWillem IIIWillem Stoop004: HG 2-A-finale [4]07:20,031e
WILWillem IIICas Simons016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:25,046e
WILWillem IIIWillem Stoop004: HG 2-voorwedstrijd 1[6]07:20,171e
AMSAmstelAbel Westland036: J18 1xheat 3[7]07:40,054e
WILWillem III 1David van Velden036: J18 1xheat 3[5]07:33,492e
WILWillem III 2Sjoerd Scheper036: J18 1xheat 3[6]07:32,081e
WILWillem III 3David Verboom036: J18 1xheat 2[2]07:51,701e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMSAmstel 2Abel Westland109: HB 1xB-finale [2]07:53,362e
AMSAmstel 2Abel Westland109: HB 1xvoorwedstrijd 2[2]07:57,862e
WILWillem IIIBouke Hoekstra043: J16 4xA-finale [5]07:08,592e
WILWillem III/RICCas Simons038: J18 4xA-finale [1]07:26,02
WILWillem III/RICCas Simons006: HG 4xA-finale [3]07:15,244e
WILWillem IIIBouke Hoekstra006: HG 4xA-finale [5]06:58,502e
AMSAmstelAbel Westland036: J18 1xheat 3[1]08:00,331e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIFloris Klein Obbink204: HG 2-A-finale [4]07:07,342e
AMSAmstel 1 (P18)Abel Westland016: J18 1xB-finale [5]07:36,394e
WILWillem III 4 (P16)Olivier de Boer016: J18 1xC-finale [5]07:29,174e
WILWillem III 2 (P11)David van Velden016: J18 1xC-finale [3]07:26,693e
WILWillem III 3 (P5)Willem Stoop016: J18 1xC-finale [6]07:17,782e
WILWillem III (SB)Floris Klein Obbink001: HE 2-C-finale [3]07:21,686e
WILWillem III 5 (P25)David Verboom016: J18 1xD-finale [3]08:03,315e
WILWillem III 8 (P24)Timo van Helvoort016: J18 1xE-finale [1]08:03,174e
AMSAmstel 2 (P12)Rense Doornink016: J18 1xE-finale [2]07:58,552e
WILWillem IIIFloris Klein Obbink204: HG 2-voorwedstrijd 1[5]07:22,782e
WILWillem IIICas Simons121: J18 2xA-finale [4]07:44,241e
AMSAmstel 1 (P18)Abel Westland016: J18 1xhalve-finale 2[5]08:12,976e
WILWillem III 6 (P19)Sjoerd Scheper016: J18 1xhalve-finale 2[1]08:00,094e
WILWillem IIICas Simons121: J18 2xvoorwedstrijd 2[6]07:51,121e
WILWillem III 4 (P16)Olivier de Boer016: J18 1xkwart-finale 4[1]08:25,445e
WILWillem III 5 (P25)David Verboom016: J18 1xkwart-finale 3[2]08:54,996e
WILWillem III 2 (P11)David van Velden016: J18 1xkwart-finale 3[3]08:16,974e
WILWillem III 6 (P19)Sjoerd Scheper016: J18 1xkwart-finale 3[1]08:16,353e
WILWillem III 3 (P5)Willem Stoop016: J18 1xkwart-finale 2[2]08:28,045e
AMSAmstel 1 (P18)Abel Westland016: J18 1xkwart-finale 1[4]08:22,482e
WILWillem III (SB)Floris Klein Obbink001: HE 2-herkansing 2[1]07:55,835e
WILWillem III 9 (P20)Cas Simons016: J18 1xtime-trial 07:23,6045e
AMSAmstel 2 (P12)Rense Doornink016: J18 1xtime-trial 07:14,3526e
WILWillem III 8 (P24)Timo van Helvoort016: J18 1xtime-trial 07:14,2725e
WILWillem III 6 (P19)Sjoerd Scheper016: J18 1xtime-trial 07:11,1722e
WILWillem III 4 (P16)Olivier de Boer016: J18 1xtime-trial 07:11,1421e
WILWillem III 3 (P5)Willem Stoop016: J18 1xtime-trial 07:08,8015e
WILWillem III 5 (P25)David Verboom016: J18 1xtime-trial 07:08,6714e
AMSAmstel 1 (P18)Abel Westland016: J18 1xtime-trial 07:03,778e
WILWillem III 2 (P11)David van Velden016: J18 1xtime-trial 07:01,916e
WILWillem III (SB)Floris Klein Obbink001: HE 2-time-trial 06:45,7116e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/Viking/HertogOlivier de Boer140: J16 8+A-finale [6]06:33,133e
SPASpaarne/Amstel/Willem III/HoopThomas Bierman134: J18 8+A-finale [3]06:30,652e
WILWillem III 1Maarten Stork138: J16 2xvoorwedstrijd 2[5]07:21,682e
WILWillem IIIOlivier de Boer108: B 4+voorwedstrijd 3[4]07:01,035e
WILWillem III 3Sjoerd Scheper035: J16 1xheat 3[2]08:07,425e
WILWillem III 2David Verboom035: J16 1xheat 3[5]08:06,644e
WILWillem III 1David van Velden035: J16 1xheat 3[3]08:03,933e
WILWillem IIIOlivier de Boer006: Ej 4+voorwedstrijd 2[1]07:21,766e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMSAmstel/Willem IIIFloris Klein Obbink125: JM 4xA-finale [2]06:27,143e
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xA-finale [5]07:33,784e
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xhalve-finale A/B 2[3]07:32,372e
AMSAmstel/Willem IIIFloris Klein Obbink038: JM 4xA-finale [1]06:25,183e
WILWillem IIIDavid van Velden007: JM 2xA-finale [5]07:05,836e
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xvoorwedstrijd 3[1]07:33,022e
AMSAmstel/Willem IIIFloris Klein Obbink038: JM 4xvoorwedstrijd 2[1]06:35,613e
WILWillem IIIOlivier de Boer029: M 4+voorwedstrijd 1[2]07:06,656e
WILWillem IIIDavid van Velden007: JM 2xvoorwedstrijd 2[1]06:59,902e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Bouke Hoekstra138: J16 2xA-finale [1]06:58,433e
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xA-finale [3]06:54,791e
HERHertog/Willem IIIJulius van Hulst138: J16 2xB-finale [5]07:09,183e
WILWillem III/HoopMarten Steketee133: J18 2xB-finale [5]06:56,712e
HERHertog/Willem IIIJulius van Hulst138: J16 2xhalve-finale 2[6]07:04,884e
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xhalve-finale 2[3]06:59,832e
WILWillem III 1Bouke Hoekstra138: J16 2xhalve-finale 1[3]07:00,323e
WILWillem III/HoopMarten Steketee133: J18 2xvoorwedstrijd 3[6]07:03,853e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xA-finale [2]06:33,313e
WILWillem IIIOlivier de Boer036: J16 4xA-finale [4]06:24,801e
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xB-finale [4]06:31,993e
WILWillem III 3Olivier de Boer138: J16 2xvoorwedstrijd 4[4]07:16,445e
WILWillem III 1Bouke Hoekstra138: J16 2xvoorwedstrijd 3[5]07:03,421e
HERHertog/Willem IIIJulius van Hulst138: J16 2xvoorwedstrijd 2[3]07:08,763e
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xvoorwedstrijd 2[5]07:00,431e
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xvoorwedstrijd 2[3]06:31,433e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xvoorwedstrijd 1[2]06:42,882e
WILWillem IIIOlivier de Boer036: J16 4xvoorwedstrijd 1[3]06:34,351e
WILWillem IIISjoerd Scheper035: J16 1xheat 1[3]08:02,111e
WILWillem III 1Marten Steketee029: J18 1xheat 3[4]07:47,242e
WILWillem III 2Max Roell029: J18 1xheat 1[3]08:12,653e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xA-finale [5]06:28,362e
WILWillem III 2Quito Zandvliet036: J16 4xA-finale [7]06:52,354e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xA-finale [4]06:27,332e
WILWillem III 1Olivier de Boer036: J16 4xA-finale [6]06:25,881e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xvoorwedstrijd 2[4]06:39,322e
WILWillem III 1Olivier de Boer036: J16 4xvoorwedstrijd 2[7]06:28,261e
WILWillem III 2Quito Zandvliet036: J16 4xvoorwedstrijd 1[4]06:50,932e
WILWillem III 3Max Roell029: J18 1xheat 1[4]08:05,416e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIQuito Zandvliet230: J16 4*A-finale [3]07:07,792e
WILWillem III 1David van Velden017: J16 1xA-finale [5]07:39,392e
WILWillem III 5Olivier de Boer017: J16 1xB-finale [2]07:59,215e
WILWillem III 2Willem Stoop017: J16 1xB-finale [5]07:46,811e
WILWillem III 3David Verboom017: J16 1xC-finale [2]07:54,333e
WILWillem III 4Bouke Hoekstra017: J16 1xC-finale [6]07:43,841e
WILWillem III 4Marten Steketee016: J18 1xC-finale [1]07:41,304e
WILWillem III 6Cas Simons017: J16 1xE-finale [6]08:01,271e
WILWillem III 5Floris Klein Obbink016: J18 1xG-finale [5]07:54,212e
WILWillem III 6Max Roell016: J18 1xI-finale [2]08:08,624e
WILWillem III 1Cas Simons127: J16 2xA-finale [5]07:25,212e
WILWillem III 2Jaap Worm127: J16 2xA-finale [4]07:22,131e
WILWillem III 5Olivier de Boer017: J16 1xhalve-finale 2[1]08:12,696e
WILWillem III 1David van Velden017: J16 1xhalve-finale 2[5]07:43,561e
WILWillem III 2Willem Stoop017: J16 1xhalve-finale 1[3]07:50,954e
WILWillem III 1Cas Simons127: J16 2xvoorwedstrijd 3[4]07:37,171e
WILWillem III 3Quito Zandvliet127: J16 2xvoorwedstrijd 2[2]08:07,204e
WILWillem III 2Jaap Worm127: J16 2xvoorwedstrijd 1[4]07:37,071e
WILWillem III 4Bouke Hoekstra017: J16 1xkwart-finale 4[4]07:56,774e
WILWillem III 5Olivier de Boer017: J16 1xkwart-finale 4[1]07:56,663e
WILWillem III 2Willem Stoop017: J16 1xkwart-finale 3[3]07:56,072e
WILWillem III 3David Verboom017: J16 1xkwart-finale 2[5]08:06,395e
WILWillem III 1David van Velden017: J16 1xkwart-finale 2[3]07:54,591e
WILWillem III 4Marten Steketee016: J18 1xkwart-finale 3[1]07:48,495e
WILWillem III 6Cas Simons017: J16 1xtime-trial 07:47,6925e
WILWillem III 5Olivier de Boer017: J16 1xtime-trial 07:40,8620e
WILWillem III 3David Verboom017: J16 1xtime-trial 07:36,9815e
WILWillem III 4Bouke Hoekstra017: J16 1xtime-trial 07:29,875e
WILWillem III 2Willem Stoop017: J16 1xtime-trial 07:26,033e
WILWillem III 1David van Velden017: J16 1xtime-trial 07:22,222e
WILWillem III 6Max Roell016: J18 1xtime-trial 07:47,5653e
WILWillem III 5Floris Klein Obbink016: J18 1xtime-trial 07:31,7138e
WILWillem III 4Marten Steketee016: J18 1xtime-trial 07:20,4919e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIThomas Hogeboom144: J18 8+A-finale [6]06:12,531e
WILWillem IIICas Simons149: J16 4*A-finale [4]07:06,612e
WILWillem III 4David Verboom148: J16 2xA-finale [3]07:19,273e
WILWillem III 1Iannis Verstegen148: J16 2xA-finale [5]07:12,372e
WILWillem III 2Valentijn Sohier148: J16 2xvoorwedstrijd 2[4]07:39,884e
WILWillem III 4David Verboom148: J16 2xvoorwedstrijd 2[3]07:18,161e
WILWillem III 3Cas Simons148: J16 2xvoorwedstrijd 1[6]07:29,675e
WILWillem III 1Iannis Verstegen148: J16 2xvoorwedstrijd 1[3]07:14,122e
WILWillem IIICas Simons036: J16 4xA-finale [2]06:54,114e
WILWillem III 2Iannis Verstegen035: J16 1xheat 4[3]07:59,954e
WILWillem III 3Bouke Hoekstra035: J16 1xheat 4[5]07:50,963e
WILWillem III 5David van Velden035: J16 1xheat 3[1]08:17,935e
WILWillem III 4Floris Klein Obbink035: J16 1xheat 3[6]08:15,784e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIICas Simons149: J16 4*A-finale [2]06:59,922e
WILWillem IIIMiguel Overzier143: J18 2xA-finale [1]07:06,716e
WILWillem III 1Iannis Verstegen148: J16 2xA-finale [5]07:08,655e
WILWillem III 2Bouke Hoekstra148: J16 2xB-finale [5]07:23,652e
WILWillem III 3Floris Klein Obbink148: J16 2xB-finale [4]07:22,041e
WILWillem III 1Bouke Hoekstra082: J14 1xheat 2[3]01:52,461e
WILWillem IIIMiguel Overzier143: J18 2xhalve-finale 1[3]07:06,833e
WILWillem III 2Bouke Hoekstra148: J16 2xvoorwedstrijd 2[3]07:40,635e
WILWillem III 3Floris Klein Obbink148: J16 2xvoorwedstrijd 2[1]07:32,314e
WILWillem III 1Iannis Verstegen148: J16 2xvoorwedstrijd 2[6]07:14,732e
WILWillem III 2Thomas Markhorst036: J16 4xA-finale [2]06:46,955e
WILWillem III 1Valentijn Sohier036: J16 4xA-finale [6]06:35,783e
WILWillem IIIMiguel Overzier143: J18 2xvoorwedstrijd 4[5]07:05,282e
WILWillem III 2Thomas Markhorst036: J16 4xvoorwedstrijd 2[2]06:40,333e
WILWillem III 1Valentijn Sohier036: J16 4xvoorwedstrijd 2[4]06:33,271e
WILWillem III 1Cas Simons035: J16 1xheat 2[6]08:18,485e
WILWillem III 2David Verboom035: J16 1xheat 2[3]08:00,894e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combi 1Willem Buist124: JM 4-A-finale [2]07:11,035e
WILWillem IIIIannis Verstegen123: JM 2xvoorwedstrijd 1[3]07:50,304e
WILWillem IIIValentijn Sohier038: JM 4xA-finale [2]06:54,544e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIMarten Steketee119: LN 1xB-finale [2]08:08,345e
WILWillem IIIValentijn Sohier144: J18 8+A-finale [3]06:49,273e
WILWillem IIICas Simons149: J16 4*A-finale [5]07:12,181e
WILWillem III/RoosendaalseLars Kreiter148: J16 2xA-finale [1]07:08,533e
WILWillem III 2Valentijn Sohier148: J16 2xB-finale [6]07:23,345e
WILWillem III 1Thomas Markhorst148: J16 2xB-finale [5]07:21,764e
WILWillem IIIMarten Steketee119: LN 1xvoorwedstrijd 2[1]07:43,914e
WILWillem III 4Jules Mozes148: J16 2xvoorwedstrijd 4[2]07:33,924e
WILWillem III 2Valentijn Sohier148: J16 2xvoorwedstrijd 3[6]07:31,363e
WILWillem III/RoosendaalseLars Kreiter148: J16 2xvoorwedstrijd 3[1]07:10,262e
WILWillem III 3Cas Simons148: J16 2xvoorwedstrijd 2[2]07:40,595e
WILWillem III 1Thomas Markhorst148: J16 2xvoorwedstrijd 2[3]07:27,693e
WILWillem III 2Cas Simons036: J16 4xA-finale [6]07:21,316e
WILWillem III 1Iannis Verstegen036: J16 4xA-finale [2]06:42,544e
WILWillem III 2Cas Simons036: J16 4xvoorwedstrijd 1[2]07:12,203e
WILWillem III 1Iannis Verstegen036: J16 4xvoorwedstrijd 1[4]06:50,041e
WILWillem III 6Thomas Markhorst035: J16 1xheat 4[2]08:13,865e
WILWillem III 3Cas Simons035: J16 1xheat 4[1]08:12,804e
WILWillem III 7Olivier de Boer035: J16 1xheat 4[6]08:11,433e
WILWillem III 1Floris Klein Obbink035: J16 1xheat 3[3]09:11,546e
WILWillem III 4Bouke Hoekstra035: J16 1xheat 3[6]08:12,462e
WILWillem III 2David Verboom035: J16 1xheat 2[2]08:22,104e
WILWillem III 5Marten Steketee035: J16 1xheat 2[4]07:53,491e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 4Olivier de Boer210: J16 1xD-finale [2]
WILWillem III 3David Verboom148: J16 2xvoorwedstrijd 2[7]
WILWillem III 4David van Velden148: J16 2xvoorwedstrijd 2[6]
WILWillem III 1Marten Steketee148: J16 2xvoorwedstrijd 2[5]
WILWillem III 2Thomas Markhorst148: J16 2xvoorwedstrijd 1[4]
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xA-finale [7]10:03,984e
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xA-finale [5]09:40,533e
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xhalve-finale 2[3]09:25,813e
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xhalve-finale 1[6]09:26,042e
WILWillem III 1Iannis Verstegen036: J16 4xA-finale [6]
WILWillem III 2David Verboom036: J16 4xA-finale [5]
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xkwart-finale 2[4]
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xkwart-finale 1[4]
WILWillem III 4Olivier de Boer210: J16 1xkwart-finale 1[2]
WILWillem III 3Valentijn Sohier210: J16 1xtime-trial 09:10,0323e
WILWillem III 4Olivier de Boer210: J16 1xtime-trial 09:03,6921e
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xtime-trial 08:23,146e
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xtime-trial 08:14,501e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIValentijn Sohier150: J16 8+A-finale [5]06:57,614e
WILWillem III 1Ies Wiersma148: J16 2xvoorwedstrijd 5[4]07:41,593e
WILWillem III 2Valentijn Sohier148: J16 2xvoorwedstrijd 3[1]08:04,764e
WILWillem III 3Luc Sträter148: J16 2xvoorwedstrijd 2[5]07:57,055e
WILWillem III 2Olivier de Boer036: J16 4xA-finale [4]07:36,676e
WILWillem III 2Olivier de Boer036: J16 4xvoorwedstrijd 2[3]
WILWillem III 5Bas Jansdam035: J16 1xheat 7[6]08:03,064e
WILWillem III 2Yvo Delissen035: J16 1xheat 7[5]07:58,393e
WILWillem III 1Ies Wiersma035: J16 1xheat 6[4]07:51,682e
WILWillem III 4Thomas de Hertog035: J16 1xheat 5[5]08:19,535e
WILWillem III 3Lodewijk Tilanus035: J16 1xheat 5[6]07:56,782e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III (16)Valentijn Sohier145: J18 en J16 8+A-finale [4]06:40,183e
WILWillem IIIOlivier de Boer150: J16 4*voorwedstrijd 1[4]07:47,303e
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus149: J16 2x (NK)halve-finale 2[6]07:36,566e
WILWillem III 2Yvo Delissen036: J16 4x (NK)B-finale [3]07:16,865e
WILWillem III 1Valentijn Sohier036: J16 4x (NK)B-finale [4]06:42,471e
WILWillem III 3Thomas Markhorst083: J14 1xheat 3[3]02:04,013e
WILWillem III 6Iannis Verstegen083: J14 1xheat 3[5]02:03,732e
WILWillem III 2Jort-Jan Revenberg083: J14 1xheat 2[6]02:23,355e
WILWillem III 1Olivier de Boer083: J14 1xheat 2[1]02:02,181e
WILWillem III 4Just Ponsen083: J14 1xheat 1[6]02:13,995e
WILWillem III 1Olivier de Boer084: J14 4*heat [3]01:46,812e
WILWillem III 2Yvo Delissen036: J16 4x (NK)voorwedstrijd 2[6]07:08,994e
WILWillem III 1Valentijn Sohier036: J16 4x (NK)voorwedstrijd 1[2]07:01,574e
WILWillem IIIYvo Delissen035: J16 1xheat 2[2]08:03,842e
WILWillem III 2Luc Sträter149: J16 2x (NK)voorwedstrijd 4[5]07:44,074e
WILWillem III 3Hidde ten Veen149: J16 2x (NK)voorwedstrijd 3[4]08:33,835e
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus149: J16 2x (NK)voorwedstrijd 2[3]07:28,573e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Olivier de Boer150: J16 4*A-finale [4]08:10,255e
WILWillem III 1Valentijn Sohier150: J16 4*A-finale [3]07:26,882e
WILWillem III 2Ies Wiersma149: J16 2xA-finale [3]07:45,916e
WILWillem III 6Jort-Jan Revenberg149: J16 2xvoorwedstrijd 5[7]08:29,146e
WILWillem III 1Thomas de Hertog149: J16 2xvoorwedstrijd 5[5]07:54,454e
WILWillem III 4Luc Sträter149: J16 2xvoorwedstrijd 4[4]08:01,955e
WILWillem III 3Valentijn Sohier149: J16 2xvoorwedstrijd 4[6]08:00,844e
WILWillem III 2Ies Wiersma149: J16 2xvoorwedstrijd 1[3]07:30,241e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIKoen van den Herik040: J16 4xheat [4]06:59,741e
WILWillem III 1Rorik de Boer039: J16 2xheat 3[2]07:41,422e
WILWillem III 1Rorik de Boer038: J16 1x Bheat 1[3]08:15,233e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIThomas de Vos143: J18 1xheat 2[5]08:48,465e
WILWillem III 2Nathan Frenkel151: J16 2xheat 2[3]07:57,784e
WILWillem III 1David Jonker152: J16 4*heat 2[5]07:47,772e
WILWillem III 2Rorik de Boer039: J16 2xheat 4[6]07:14,544e
WILWillem III 3Nathan Frenkel039: J16 2xheat 2[5]07:33,263e
WILWillem III 4Simon van Dorp039: J16 2xheat 1[6]07:29,242e
WILWillem III 5Jasper Sohier038: J16 1x Bheat 4[5]08:06,152e
WILWillem III 3Thomas de Vos038: J16 1x Bheat 3[5]08:32,225e
WILWillem III 4Rorik de Boer038: J16 1x Bheat 2[5]08:14,483e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Nathan Bierman140: J16 2xB-finale [4]07:41,916e
WILWillem III 2Rorik de Boer140: J16 2xB-finale [7]07:33,365e
WILWillem III 1Nathan Bierman033: J16 4*A-finale [6]07:09,444e
WILWillem III 2Rorik de Boer140: J16 2xvoorwedstrijd 2[5]07:36,893e
WILWillem III 1Nathan Bierman140: J16 2xvoorwedstrijd 2[6]07:36,522e
WILWillem III 1Nathan Bierman033: J16 4*voorwedstrijd 2[4]07:16,072e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Rorik de Boer014: J16 4*time-trial 30:53,747e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Rorik de Boer027: J164*D-ronde 18:24,04e
WILWillem III 2Rorik de Boer027: J164*B-ronde 00:48,75e
WILWillem III 2Rorik de Boer027: J164*A-ronde 08:45,75e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThetaMichaël Heijnemans116: LSA 8+A-finale [7]06:14,166e
THEThetaStef Schenkelaars120: LN 4-A-finale [7]06:44,904e
THEThetaMichaël Heijnemans116: LSA 8+voorwedstrijd 2[3]06:14,463e
THEThetaStef Schenkelaars120: LN 4-voorwedstrijd 1[5]06:46,113e
THETheta 2Stef Schenkelaars013: LDev 4-A-finale [5]06:37,176e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/ThetaStef Schenkelaars133: LMFm 8+A-finale [5]06:13,884e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThetaMichaël Heijnemans116: LSA 8+A-finale [4]06:41,862e
THEThetaStef Schenkelaars120: LN 4-A-finale [6]07:36,734e
SAUSaurus/ThetaStef Schenkelaars014: LEj 8+B-finale [2]07:07,662e
SAUSaurus/ThetaStef Schenkelaars014: LEj 8+voorwedstrijd 2[3]07:46,716e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThetaStef Schenkelaars121: LN 4-A-finale [6]07:05,604e
THETheta/SaurusStef Schenkelaars021: LEj 8+B-finale [3]07:01,121e
THETheta/SaurusStef Schenkelaars021: LEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:55,555e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THETheta 1Stef Schenkelaars120: LN 4-A-finale [5]06:26,221e
THETheta/SaurusStef Schenkelaars014: LEj 8+A-finale [7]06:16,253e
THETheta/SaurusStef Schenkelaars014: LEj 8+voorwedstrijd 3[4]06:19,062e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 mei 2011 t/m 08 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THETheta/SaurusStef Schenkelaars014: LEj 8+voorwedstrijd 206:15,873e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThetaStef Schenkelaars121: LB 4+A-finale [5]07:12,311e
THETheta/SaurusStef Schenkelaars017: LEj 8+B-finale [3]06:37,741e
THETheta/SaurusStef Schenkelaars017: LEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:32,333e

128e Varsity

10 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThetaStef Schenkelaars052: LB 4+A-finale [2]07:25,002e
THETheta/SaurusStef Schenkelaars003: Lichte Achtvoorwedstrijd 1[3]06:37,922e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THETheta/SaurusStef Schenkelaars006: LH 4e divisie 8+time-trial 27:59,144e

Heineken Roeivierkamp 2011

12 maart 2011 t/m 13 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/ThetaStef Schenkelaars009: LHEj8+D-ronde 15:50,510e
SAUSaurus/ThetaStef Schenkelaars009: LHEj8+C-ronde 02:23,11e
SAUSaurus/ThetaStef Schenkelaars009: LHEj8+B-ronde 00:46,25e
SAUSaurus/ThetaStef Schenkelaars009: LHEj8+A-ronde 07:45,27e

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 februari 2011 t/m 27 februari 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThetaStef Schenkelaars040: LB 4+time-trial 21:08,322e