Jan Klerks

397 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/Tromp/LeytheElke Schokking147: M18 4xA-finale [3]06:51,732e
LEYLeythe/Maas/RIC/HunzeHannah Otterloo147: M18 4xA-finale [8]06:49,531e
LEYLeytheDavid de Groot149: J16 4*A-finale [5]07:21,364e
LEYLeythe 2Bente Wassenaar151: M16 1xheat [5]09:09,3213e
LEYLeythe 1Lara Kleijwegt151: M16 1xheat [7]09:04,1810e
LEYLeythe 1Rosemary Jansen145: M18 1xheat [5]09:03,134e
LEYLeytheChris Albers143: J18 2xvoorwedstrijd 2[8]07:54,734e
LEYLeythe/Willem III/RIC/EemDouwe Ruttenberg107: HG 4+voorwedstrijd 1[7]07:40,774e
LEYLeythe/Tromp/Willem IIIElke Schokking025: DG 4xA-finale [3]06:55,672e
LEYLeytheAlbert Segers042: J16 1xheat [2]08:02,3918e
LEYLeythe 1Alexander Suyver036: J18 1xheat [4]07:31,802e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe-combiRobert Pluymert144: J18 8+A-finale [7]06:12,813e
LEYLeytheMerle Combé152: M16 4xA-finale [6]07:23,285e
TROTromp/LeytheElke Schokking040: M18 2xA-finale [7]07:36,615e
LEYLeythe/MaasHannah Otterloo040: M18 2xA-finale [5]07:27,112e
LEYLeytheDouwe Ruttenberg143: J18 2xA-finale [8]06:57,696e
MAAMaas/Willem III/Gouda/LeytheJildou Wassenaar147: M18 4xA-finale [7]06:45,182e
LEYLeytheDavid de Groot149: J16 4*A-finale [4]07:13,493e
LEYLeytheMerle Combé152: M16 4xvoorwedstrijd 1[8]07:16,991e
LEYLeytheDouwe Ruttenberg143: J18 2xvoorwedstrijd 4[7]06:54,562e
MAAMaas/Willem III/Gouda/LeytheJildou Wassenaar147: M18 4xvoorwedstrijd 2[6]07:08,892e
MAAMaas-combiJildou Wassenaar041: M18 8+A-finale [4]07:18,992e
LEYLeytheCeleste Blom044: M16 2xB-finale [5]08:15,611e
LEYLeytheDouwe Ruttenberg038: J18 4xA-finale [3]06:30,984e
TROTromp/LeytheElke Schokking040: M18 2xhalve-finale 1[7]07:42,742e
LEYLeythe/MaasHannah Otterloo040: M18 2xhalve-finale 1[5]07:38,221e
LEYLeytheChris Albers148: J16 2xvoorwedstrijd 3[3]07:26,166e
LEYLeythe 2Joost Meinesz036: J18 1xheat [6]08:12,648e
LEYLeytheCeleste Blom044: M16 2xvoorwedstrijd 1[4]08:19,035e
TROTromp/LeytheElke Schokking040: M18 2xvoorwedstrijd 1[4]07:44,653e
LEYLeythe/MaasHannah Otterloo040: M18 2xvoorwedstrijd 1[7]07:32,481e
LEYLeytheDouwe Ruttenberg038: J18 4xlotingsrace [4]06:27,094e
LEYLeythe 2Chris Albers042: J16 1xheat [5]08:38,4711e
LEYLeythe 1Rinse van der Oord042: J16 1xheat [2]08:04,791e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeytheBente Wassenaar151: M16 1xheat [6]09:08,8314e
LEYLeytheDavid de Groot149: J16 4*A-finale [4]07:20,131e
LEYLeythe 2Alexander Suyver143: J18 2xA-finale [6]06:45,555e
LEYLeytheMerle Combé152: M16 4xA-finale [1]07:13,113e
LEYLeytheHannah Otterloo145: M18 1xheat [4]08:08,772e
LEYLeythe 2Alexander Suyver143: J18 2xtime-trial 06:06,856e
LEYLeytheMerle Combé152: M16 4xtime-trial 06:32,741e
LEYLeytheJoost Meinesz109: HB 1xtime-trial 07:23,2815e
LEYLeytheJaap Noordman038: J18 4xA-finale [3]06:18,592e
LEYLeythe 3Albert Segers042: J16 1xheat [3]08:22,5625e
LEYLeythe 2Chris Albers042: J16 1xheat [6]08:09,1914e
LEYLeythe 1Rinse van der Oord042: J16 1xheat [3]08:02,6210e
LEYLeythe 3Joost Meinesz036: J18 1xheat [2]07:54,7320e
LEYLeythe 2Jaap Noordman036: J18 1xheat [2]07:28,214e
LEYLeythe 1Martijn Oortwijn036: J18 1xheat [4]07:22,272e
LEYLeythe 2Celeste Blom044: M16 2xvoorwedstrijd 2[4]08:09,475e
LEYLeythe 1Lara Kleijwegt044: M16 2xvoorwedstrijd 2[5]07:56,783e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe/ARC/HertogJulius van Hulst038: J18 4xA-finale [4]06:57,301e
LEYLeythe/VikingEvie Rademaker040: M18 2xA-finale [6]08:29,933e
LEYLeythe/VikingEvie Rademaker040: M18 2xvoorwedstrijd 2[3]07:51,742e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeytheDavid de Groot234: J16 4*A-finale [2]07:53,943e
LEYLeytheCeleste Blom231: M16 4*A-finale [5]08:21,052e
LEYLeythe 2Martijn Oortwijn016: J18 1xC-finale [5]08:04,415e
LEYLeythe 1Alexander Suyver016: J18 1xC-finale [2]07:49,472e
LEYLeythe 1Rosemary Jansen020: M16 1xA-finale [3]09:10,682e
LEYLeythe 2Lara Kleijwegt020: M16 1xC-finale [1]09:38,623e
LEYLeythe 1Hannah Otterloo019: M18 1xA-finale [3]08:42,194e
LEYLeythe 2Jildou Wassenaar019: M18 1xC-finale [1]08:59,443e
LEYLeytheDavid de Groot234: J16 4*voorwedstrijd 2[2]07:51,251e
LEYLeythe 1Celeste Blom118: M16 2xA-finale [4]09:01,512e
LEYLeythe 1Hannah Otterloo019: M18 1xhalve-finale 1[3]08:44,102e
LEYLeythe 1Rosemary Jansen020: M16 1xhalve-finale 1[4]09:21,582e
LEYLeythe 2Merlijn Teuben120: J16 2xvoorwedstrijd 2[3]08:58,384e
LEYLeythe 1Max Waterreus120: J16 2xvoorwedstrijd 2[6]08:29,872e
LEYLeythe 1Alexander Suyver016: J18 1xkwart-finale 4[2]08:23,854e
LEYLeythe 2Martijn Oortwijn016: J18 1xkwart-finale 3[6]08:15,545e
LEYLeythe 4Douwe Ruttenberg016: J18 1xkwart-finale 1[1]08:28,135e
LEYLeythe 1Celeste Blom118: M16 2xvoorwedstrijd 2[6]08:46,211e
LEYLeythe 2Trijntje van Doorn118: M16 2xvoorwedstrijd 1[5]09:08,835e
LEYLeythe 1Rosemary Jansen020: M16 1xkwart-finale 4[4]09:06,431e
LEYLeythe 2Lara Kleijwegt020: M16 1xkwart-finale 3[1]09:18,404e
LEYLeythe 1Hannah Otterloo019: M18 1xkwart-finale 4[4]08:31,731e
LEYLeythe 2Jildou Wassenaar019: M18 1xkwart-finale 3[5]08:47,224e
LEYLeythe 5Ruben Kouwenhoven016: J18 1xtime-trial 07:33,4134e
LEYLeythe 3Jaap Noordman016: J18 1xtime-trial 07:25,0625e
LEYLeythe 4Douwe Ruttenberg016: J18 1xtime-trial 07:24,5724e
LEYLeythe 2Martijn Oortwijn016: J18 1xtime-trial 07:21,4319e
LEYLeythe 1Alexander Suyver016: J18 1xtime-trial 07:17,0612e
LEYLeythe 2Lara Kleijwegt020: M16 1xtime-trial 09:05,6219e
LEYLeythe 1Rosemary Jansen020: M16 1xtime-trial 08:45,515e
LEYLeythe 2Jildou Wassenaar019: M18 1xtime-trial 08:17,3711e
LEYLeythe 1Hannah Otterloo019: M18 1xtime-trial 08:03,625e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/LeytheDouwe Ruttenberg150: J16 8+A-finale [7]07:13,561e
LEYLeytheRinse van der Oord149: J16 4*A-finale [8]08:08,992e
LEYLeythe 2Trijntje van Doorn151: M16 1xheat 3[4]10:08,516e
LEYLeythe 1Rosemary Jansen151: M16 1xheat 1[6]09:25,796e
LEYLeytheHannah Otterloo145: M18 1xheat 1[1]08:25,502e
LEYLeytheMax Waterreus148: J16 2xvoorwedstrijd 1[3]08:13,716e
LEYLeytheSybren van Doorn143: J18 2xvoorwedstrijd 2[8]07:26,574e
LEYLeytheDouwe Ruttenberg038: J18 4xA-finale [2]06:55,482e
LEYLeytheLara Kleijwegt044: M16 2xA-finale [7]08:46,573e
LEYLeytheHannah Otterloo040: M18 2xA-finale [4]08:09,132e
LEYLeythe 3Rinse van der Oord042: J16 1xheat 4[2]08:18,585e
LEYLeythe 4Merlijn Teuben042: J16 1xheat 3[2]09:21,488e
LEYLeythe 2Martijn Oortwijn042: J16 1xheat 1[4]07:48,455e
LEYLeythe 1Douwe Ruttenberg042: J16 1xheat 1[6]07:45,673e
LEYLeythe 2Lukas Rijntalder036: J18 1xheat 4[1]08:13,686e
LEYLeythe 1Sybren van Doorn036: J18 1xheat 1[2]08:21,956e
LEYLeytheLara Kleijwegt044: M16 2xvoorwedstrijd 2[4]08:18,623e
LEYLeytheHannah Otterloo040: M18 2xvoorwedstrijd 1[4]08:02,891e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/LeytheJelle Bakker128: JM 4xA-finale [4]06:42,541e
LEYLeytheJaap Noordman118: JM 1xA-finale [5]08:22,952e
LEYLeytheSilje Kouwenhoven117: JW 1xA-finale [4]10:04,234e
HUNHunze/LeytheJelle Bakker128: JM 4xtime-trial 06:35,101e
LEYLeytheJaap Noordman118: JM 1xvoorwedstrijd 1[3]08:13,951e
LEYLeytheSilje Kouwenhoven117: JW 1xlotingsrace [4]09:34,693e
LEYLeytheDouwe Ruttenberg023: JM 2xvoorwedstrijd 3[2]07:41,443e
HUNHunze/LeytheJelle Bakker023: JM 2xvoorwedstrijd 3[3]07:34,461e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeytheDouwe Ruttenberg148: J16 2xA-finale [5]06:56,175e
HUNHunze/LeytheRuben Kouwenhoven148: J16 2xA-finale [1]06:56,144e
LEYLeythe/HunzeJelle Bakker148: J16 2xA-finale [3]06:49,031e
LEYLeytheHannah Otterloo044: M16 2xA-finale [3]07:34,351e
LEYLeytheMerle Combé203: M14 4*heat [5]01:45,451e
LEYLeytheAlbert Segers202: J14 1xheat 1[4]01:52,051e
LEYLeytheRosemary Jansen151: M16 1xheat 2[2]08:36,051e
LEYLeytheDouwe Ruttenberg148: J16 2xhalve-finale 2[4]06:59,762e
LEYLeythe/HunzeJelle Bakker148: J16 2xhalve-finale 2[3]06:56,501e
HUNHunze/LeytheRuben Kouwenhoven148: J16 2xhalve-finale 1[2]06:59,533e
LEYLeytheHannah Otterloo044: M16 2xhalve-finale 1[3]07:41,141e
LEYLeytheHannah Otterloo044: M16 2xvoorwedstrijd 3[1]07:38,421e
LEYLeytheRuben Kouwenhoven043: J16 4xA-finale [1]06:16,441e
NEPNeptunus/Willem III/LeytheMax Roell038: J18 4xB-finale [3]06:29,561e
LEYLeytheAlbert Segers149: J16 4*A-finale [5]07:11,272e
HUNHunze/LeytheRuben Kouwenhoven148: J16 2xvoorwedstrijd 4[3]07:03,752e
LEYLeytheDouwe Ruttenberg148: J16 2xvoorwedstrijd 4[4]07:00,131e
LEYLeythe/HunzeJelle Bakker148: J16 2xvoorwedstrijd 2[6]06:59,961e
NEPNeptunus/Willem III/LeytheMax Roell038: J18 4xvoorwedstrijd 2[5]06:28,474e
LEYLeytheJaap Noordman036: J18 1xheat 3[3]07:30,952e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe 2Chris Albers042: J16 1xheat 3[2]08:38,874e
LEYLeythe 1Rinse van der Oord042: J16 1xheat 3[1]08:13,422e
LEYLeytheLara Kleijwegt044: M16 2xtime-trial 06:19,3311e
LEYLeytheAlbert Segers149: J16 4*A-finale [4]07:27,951e
LEYLeytheChris Albers148: J16 2xA-finale [4]07:28,342e
LEYLeythe 1Lara Kleijwegt151: M16 1xheat 2[3]09:45,564e
LEYLeythe 2Trijntje van Doorn151: M16 1xheat 1[4]09:43,053e
LEYLeytheAlbert Segers149: J16 4*voorwedstrijd 2[3]07:31,592e
LEYLeytheChris Albers148: J16 2xvoorwedstrijd 2[3]07:36,692e
LEYLeytheJaap Noordman143: J18 2xvoorwedstrijd 1[3]07:10,803e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe 2Ruben Kouwenhoven148: J16 2xA-finale [4]07:22,343e
LEYLeythe 1Douwe Ruttenberg148: J16 2xA-finale [2]07:20,962e
LEYLeytheJaap Noordman143: J18 2xA-finale [3]07:20,232e
LEYLeythe 2Silje Kouwenhoven151: M16 1xheat 2[1]09:18,813e
LEYLeythe 1Hannah Otterloo151: M16 1xheat 2[5]08:43,091e
LEYLeytheJildou Wassenaar145: M18 1xheat 2[4]08:30,701e
LEYLeythe 3Chris Albers148: J16 2xvoorwedstrijd 2[1]07:43,644e
LEYLeythe 2Ruben Kouwenhoven148: J16 2xvoorwedstrijd 2[2]07:30,931e
LEYLeythe 1Douwe Ruttenberg148: J16 2xvoorwedstrijd 1[3]07:26,012e
LEYLeytheJaap Noordman143: J18 2xvoorwedstrijd 1[4]07:27,141e
LEYLeytheDouwe Ruttenberg043: J16 4xA-finale [4]07:07,541e
LEYLeytheDouwe Ruttenberg006: HG 4xA-finale [2]07:07,493e
LEYLeytheJildou Wassenaar022: DG 1xA-finale [2]08:57,777e
LEYLeytheHannah Otterloo044: M16 2xA-finale [3]08:38,061e
LEYLeythe 2Chris Albers042: J16 1xheat [3]09:01,884e
LEYLeythe 1Rinse van der Oord042: J16 1xheat [5]08:43,472e
LEYLeythe 3Lukas Rijntalder036: J18 1xheat 3[3]08:39,335e
LEYLeythe 2Sybren van Doorn036: J18 1xheat 3[4]08:24,704e
LEYLeythe 1Jaap Noordman036: J18 1xheat 3[2]08:05,092e
LEYLeytheJildou Wassenaar022: DG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:51,374e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeytheAlbert Segers234: J16 4*A-finale [1]07:28,605e
LEYLeytheMerle Combé231: M16 4*A-finale [3]08:03,244e
LEYLeythe 1 (P2)Alexander Suyver017: J16 1xA-finale [2]07:32,783e
LEYLeythe 4 (P7)Ruben Kouwenhoven017: J16 1xA-finale [6]07:32,662e
LEYLeythe 2 (P11)Douwe Ruttenberg017: J16 1xB-finale [1]07:40,622e
LEYLeythe 5 (P16)Rinse van der Oord017: J16 1xC-finale [6]07:59,275e
LEYLeythe 3 (P10)Martijn Oortwijn017: J16 1xC-finale [2]07:44,031e
LEYLeythe 2 (P8)Jildou Wassenaar019: M18 1xB-finale [2]08:26,742e
LEYLeythe 2Silje Kouwenhoven020: M16 1xA-finale [3]08:52,495e
LEYLeythe 1 (P1)Hannah Otterloo020: M16 1xA-finale [1]08:22,931e
LEYLeythe 2Jaap Noordman016: J18 1xF-finale [2]08:06,172e
LEYLeytheAlbert Segers234: J16 4*voorwedstrijd 2[2]07:48,354e
LEYLeythe 2 (P11)Douwe Ruttenberg017: J16 1xhalve-finale 2[4]08:25,344e
LEYLeythe 1 (P2)Alexander Suyver017: J16 1xhalve-finale 2[3]08:22,571e
LEYLeythe 4 (P7)Ruben Kouwenhoven017: J16 1xhalve-finale 1[3]08:18,323e
LEYLeythe 1Lara Kleijwegt118: M16 2xA-finale [6]09:12,163e
LEYLeythe 2Silje Kouwenhoven020: M16 1xhalve-finale 1[3]09:37,162e
LEYLeythe 1 (P1)Hannah Otterloo020: M16 1xhalve-finale 1[4]09:08,681e
LEYLeythe 2 (P8)Jildou Wassenaar019: M18 1xhalve-finale 2[6]09:05,124e
LEYLeytheChris Albers120: J16 2xvoorwedstrijd 1[4]08:22,673e
LEYLeytheSybren van Doorn121: J18 2xvoorwedstrijd 2[2]08:02,734e
LEYLeythe 5 (P16)Rinse van der Oord017: J16 1xkwart-finale 3[2]09:03,675e
LEYLeythe 2 (P11)Douwe Ruttenberg017: J16 1xkwart-finale 3[4]08:44,841e
LEYLeythe 1 (P2)Alexander Suyver017: J16 1xkwart-finale 2[3]08:40,571e
LEYLeythe 3 (P10)Martijn Oortwijn017: J16 1xkwart-finale 1[3]08:36,104e
LEYLeythe 4 (P7)Ruben Kouwenhoven017: J16 1xkwart-finale 1[2]08:32,341e
LEYLeythe 1Lara Kleijwegt118: M16 2xvoorwedstrijd 2[3]09:09,102e
LEYLeythe 2Celeste Blom118: M16 2xvoorwedstrijd 1[5]09:24,603e
LEYLeythe 2Silje Kouwenhoven020: M16 1xkwart-finale 3[3]09:39,441e
LEYLeythe 1 (P1)Hannah Otterloo020: M16 1xkwart-finale 1[4]09:12,071e
LEYLeythe 2 (P8)Jildou Wassenaar019: M18 1xkwart-finale 2[4]08:52,573e
LEYLeythe 2Jaap Noordman016: J18 1xtime-trial 07:15,9331e
LEYLeythe 5 (P16)Rinse van der Oord017: J16 1xtime-trial 07:39,2022e
LEYLeythe 4 (P7)Ruben Kouwenhoven017: J16 1xtime-trial 07:22,699e
LEYLeythe 2 (P11)Douwe Ruttenberg017: J16 1xtime-trial 07:14,393e
LEYLeythe 1 (P2)Alexander Suyver017: J16 1xtime-trial 07:14,272e
LEYLeythe 3 (P10)Martijn Oortwijn017: J16 1xtime-trial 07:11,561e
LEYLeythe 2 (P8)Jildou Wassenaar019: M18 1xtime-trial 07:41,857e
LEYLeythe 2Silje Kouwenhoven020: M16 1xtime-trial 08:08,406e
LEYLeythe 1 (P1)Hannah Otterloo020: M16 1xtime-trial 07:41,521e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe/Willem IIIFien van Westreenen142: M16 4xA-finale [1]07:12,923e
LEYLeythe/Willem IIIFien van Westreenen142: M16 4xvoorwedstrijd 2[2]07:38,143e
LEYLeytheRuben Kouwenhoven139: J16 4*A-finale [4]06:46,811e
LEYLeythe 3Silje Kouwenhoven141: M16 1xheat 4[4]08:58,765e
LEYLeythe 2Halina de Wit141: M16 1xheat 4[3]08:47,804e
LEYLeythe 1Hannah Otterloo141: M16 1xheat 3[4]08:24,023e
LEYLeythe 1Sybren van Doorn138: J16 2xvoorwedstrijd 4[5]07:28,952e
LEYLeythe 2Chris Albers138: J16 2xvoorwedstrijd 3[6]07:54,945e
LEYLeytheRuben Kouwenhoven036: J16 4xA-finale [3]06:34,692e
LEYLeythe 2Hannah Otterloo037: M16 2xA-finale [3]07:52,014e
LEYLeythe 1Mina Henderson037: M16 2xA-finale [1]07:44,162e
LEYLeytheRuben Kouwenhoven036: J16 4xvoorwedstrijd 2[3]07:03,441e
LEYLeythe 5Joost Meinesz035: J16 1xheat 6[2]09:07,355e
LEYLeythe 4Felix Reininghaus035: J16 1xheat 5[2]08:36,676e
LEYLeythe 3Sybren van Doorn035: J16 1xheat 5[1]08:18,321e
LEYLeythe 2Jaap Noordman035: J16 1xheat 4[6]08:14,142e
LEYLeythe 1Alexander Suyver035: J16 1xheat 3[1]07:54,621e
LEYLeythe 2Hannah Otterloo037: M16 2xvoorwedstrijd 4[4]07:57,891e
LEYLeythe 1Mina Henderson037: M16 2xvoorwedstrijd 2[4]07:56,662e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeytheRuben Kouwenhoven125: JM 4xA-finale [5]06:38,456e
LEYLeythe 1Alexander Suyver118: JM 1xA-finale [6]07:36,215e
LEYLeythe 2Jaap Noordman118: JM 1xB-finale [1]07:49,565e
LEYLeytheHannah Otterloo117: JW 1xA-finale [6]08:14,374e
LEYLeytheMina Henderson101: JW 2xA-finale [5]07:34,925e
LEYLeythe 2Jaap Noordman118: JM 1xhalve-finale A/B 2[1]08:01,726e
LEYLeythe 1Alexander Suyver118: JM 1xhalve-finale A/B 2[2]07:35,493e
LEYLeytheMina Henderson101: JW 2xvoorwedstrijd 1[2]07:42,472e
LEYLeythe 2Jaap Noordman118: JM 1xherkansing 2[4]07:47,093e
LEYLeythe 1Alexander Suyver118: JM 1xherkansing 2[2]07:37,611e
LEYLeytheHannah Otterloo117: JW 1xherkansing [3]08:17,851e
LEYLeytheMina Henderson006: JW 2xA-finale [5]07:31,943e
LEYLeythe 2Jaap Noordman118: JM 1xvoorwedstrijd 2[4]08:08,284e
LEYLeythe 1Alexander Suyver118: JM 1xvoorwedstrijd 1[4]07:45,144e
LEYLeytheHannah Otterloo117: JW 1xvoorwedstrijd 1[4]08:23,623e
LEYLeytheRuben Kouwenhoven038: JM 4xvoorwedstrijd 2[4]06:42,084e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeytheRuben Kouwenhoven139: J16 4*A-finale [5]06:46,411e
LEYLeytheAlexander Suyver138: J16 2xA-finale [4]07:05,825e
LEYLeytheMina Henderson037: M16 2xA-finale [3]07:35,382e
LEYLeytheMerle Combé203: M14 4*heat [3]01:48,881e
LEYLeythe 1Chris Albers202: J14 1xheat 4[3]01:46,822e
LEYLeythe 2Rinse van der Oord202: J14 1xheat 1[4]01:58,962e
LEYLeytheLieve Metzlar201: M14 1xheat 1[2]02:06,384e
LEYLeythe 1Hannah Otterloo141: M16 1xheat 3[5]07:59,022e
LEYLeythe 3Silje Kouwenhoven141: M16 1xheat 2[3]08:27,052e
LEYLeythe 2Halina de Wit141: M16 1xheat 2[4]08:13,461e
LEYLeytheAlexander Suyver138: J16 2xhalve-finale 1[4]06:59,152e
LEYLeytheMina Henderson037: M16 2xhalve-finale 2[2]07:46,032e
LEYLeytheMina Henderson037: M16 2xvoorwedstrijd 1[3]07:42,142e
LEYLeytheRuben Kouwenhoven036: J16 4xA-finale [3]06:33,914e
LEYLeytheAlexander Suyver138: J16 2xvoorwedstrijd 1[3]07:12,231e
LEYLeytheRuben Kouwenhoven036: J16 4xvoorwedstrijd 2[4]06:43,191e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe 1Alexander Suyver017: J16 1xA-finale [4]07:54,606e
LEYLeythe 2Jaap Noordman017: J16 1xB-finale [1]08:08,516e
LEYLeythe 1Jildou Wassenaar020: M16 1xB-finale [6]08:29,651e
LEYLeythe 3Douwe Ruttenberg017: J16 1xD-finale [6]08:00,342e
NJONjordAnnika van der Meer246: DB 1xvoorwedstrijd 2[4]09:52,735e
LEYLeythe 2Jaap Noordman017: J16 1xhalve-finale 1[2]08:10,966e
LEYLeythe 1Alexander Suyver017: J16 1xhalve-finale 1[6]07:45,632e
LEYLeythe 1Jildou Wassenaar020: M16 1xhalve-finale 2[4]08:42,474e
LEYLeythe 1Alexander Suyver017: J16 1xkwart-finale 4[3]07:53,381e
LEYLeythe 2Jaap Noordman017: J16 1xkwart-finale 3[5]08:03,893e
LEYLeythe 3Douwe Ruttenberg017: J16 1xkwart-finale 1[1]08:13,145e
LEYLeytheHannah Otterloo129: M16 2xvoorwedstrijd 1[5]08:44,734e
LEYLeythe 2Mina Henderson020: M16 1xkwart-finale 1[2]08:51,723e
LEYLeythe 1Jildou Wassenaar020: M16 1xkwart-finale 1[4]08:44,892e
LEYLeythe 3Douwe Ruttenberg017: J16 1xtime-trial 07:42,8924e
LEYLeythe 2Jaap Noordman017: J16 1xtime-trial 07:36,8814e
LEYLeythe 1Alexander Suyver017: J16 1xtime-trial 07:29,214e
LEYLeythe 2Mina Henderson020: M16 1xtime-trial 08:11,039e
LEYLeythe 1Jildou Wassenaar020: M16 1xtime-trial 08:10,318e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/Proteus/Nereus/GyasJust van der Endt103: SA 4xA-finale [3]06:05,781e
GYAGyas/NereusJust van der Endt012: LO 2-A-finale [3]06:53,181e
GYAGyas/NereusJust van der Endt012: LO 2-voorwedstrijd 2[2]06:56,651e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeytheAlexander Suyver149: J16 4*A-finale [4]07:07,345e
LEYLeytheAlexander Suyver082: J14 1xheat 3[4]01:48,492e
LEYLeythe 2Silje Kouwenhoven081: M14 1xheat 1[6]01:58,954e
LEYLeytheRuben Kouwenhoven084: J14 4*heat [5]01:39,651e
LEYLeytheMina Henderson152: M16 4xA-finale [1]07:17,394e
LEYLeytheMina Henderson152: M16 4xvoorwedstrijd 1[3]07:16,923e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/Proteus/Nereus/GyasJust van der Endt127: LM 4xA-finale [3]06:13,732e
ASOAsopos/Proteus/Nereus/GyasJust van der Endt041: LM 4xA-finale [3]06:17,482e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeytheAlexander Suyver149: J16 4*A-finale [4]07:27,083e
LEYLeythe 1Mina Henderson151: M16 1xheat 2[3]08:52,502e
LEYLeytheHalina de Wit037: M16 2xB-finale [5]08:17,725e
GYAGyas/NereusBerend Mortier003: SA 2xvoorwedstrijd 2[4]06:40,564e
LEYLeytheHalina de Wit037: M16 2xvoorwedstrijd 1[5]08:20,225e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeytheLukas Rijntalder148: J16 2xvoorwedstrijd 1[3]
LEYLeytheHalina de Wit038: M16 4*A-finale [4]
LEYLeytheMina Henderson037: M16 2xA-finale [6]10:26,213e
LEYLeytheMina Henderson037: M16 2xvoorwedstrijd 1[6]10:36,602e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 4Robert Vicic001: SA 1xB-finale [6]07:15,611e
LAGLaga (SB) (p8)Laila Youssifou005: DSA 1xA-finale [5]08:15,525e
NERNereus 4Robert Vicic001: SA 1xhalve-finale 2[6]07:51,745e
LAGLaga (SB) (p8)Laila Youssifou005: DSA 1xhalve-finale 2[2]08:27,951e
NERNereus 4Robert Vicic001: SA 1xherkansing 1[4]08:08,311e
LAGLaga (SB) (p8)Laila Youssifou005: DSA 1xherkansing 4[5]08:39,822e
NERNereus 4Robert Vicic001: SA 1xvoorwedstrijd 2[4]07:59,104e
LAGLaga (SB) (p8)Laila Youssifou005: DSA 1xvoorwedstrijd 1[5]08:39,652e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe 1Jeroen Oortwijn208: J18 1xhalve-finale 1[3]07:47,524e
LEYLeythe 1Jeroen Oortwijn208: J18 1xvoorwedstrijd 2[5]08:15,811e
WILWillem III (7)Meindert Klem201: SA 1xvoorwedstrijd 2[3]08:11,412e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeytheHidde Jessen111: B 1xvoorwedstrijd 2[6]08:26,074e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeytheHidde Jessen110: B 1xvoorwedstrijd 2[6]08:36,465e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe 2Jeroen Oortwijn140: J18 1xA-finale [7]07:22,662e
LEYLeythe 1Michiel Oyen140: J18 1xA-finale [2]07:21,851e
LEYLeythe 1Michiel Oyen140: J18 1xhalve-finale 2[4]07:35,082e
LEYLeythe 2Jeroen Oortwijn140: J18 1xhalve-finale 1[3]07:38,062e
LEYLeytheHidde Jessen108: N 1xvoorwedstrijd 2[4]08:09,765e
LEYLeythe 2Jeroen Oortwijn140: J18 1xvoorwedstrijd 9[7]08:29,042e
LEYLeythe 1Michiel Oyen140: J18 1xvoorwedstrijd 2[6]08:29,181e
LEYLeytheHidde Jessen005: B 1xvoorwedstrijd 1[5]08:02,283e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusRobert Lücken001: Oude VierA-finale [4]09:42,891e
NERNereusRobert Lücken001: Oude Viervoorwedstrijd 1[4]06:39,781e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe/TOR/RICMichiel Oyen013: J18 4*time-trial 28:47,01e

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 februari 2013 t/m 24 februari 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeytheMichiel Oyen017: O 1xtime-trial 12:46,14e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe 1Hidde Jessen025: J18 1x Aheat [4]07:41,022e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeytheJohan van der Boog143: J18 1xheat 2[4]08:47,481e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeytheHidde Jessen119: JM 1xA-finale [6]07:30,823e
LEYLeytheHidde Jessen119: JM 1xhalve-finale A/B 2[5]07:33,353e
LEYLeytheJeroen Oortwijn126: JM 2xvoorwedstrijd 1[1]07:06,114e
LEYLeytheHidde Jessen119: JM 1xherkansing 2[2]07:33,911e
SPASpaarne/RIC/LeytheMichiel Oyen035: JM 4xA-finale [2]06:08,292e
LEYLeytheJeroen Oortwijn020: JM 2xA-finale [3]06:51,784e
LEYLeytheHidde Jessen119: JM 1xvoorwedstrijd 3[5]07:44,274e
LEYLeytheJeroen Oortwijn020: JM 2xvoorwedstrijd 2[1]06:55,001e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeytheJeroen Oortwijn145: J18 2xheat 1[3]07:17,964e
LEYLeytheHidde Jessen143: J18 1xheat 2[3]08:23,671e
SPASpaarne/RIC/LeytheMichiel Oyen029: J18 4xheat [5]06:28,961e
LEYLeytheJeroen Oortwijn028: J18 2xheat 2[6]07:30,302e
LEYLeytheHidde Jessen025: J18 1x Aheat 2[5]07:53,964e
LEYLeytheJeroen Oortwijn037: J16 1x Aheat 2[5]07:40,612e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeytheHidde Jessen143: J18 1xheat 1[6]07:54,883e
SPASpaarne/LeytheMichiel Oyen145: J18 2xheat 1[4]07:01,121e
LEYLeytheMichiel Oyen105: O 1xvoorwedstrijd 1[5]07:51,714e
SPASpaarne/LeytheMichiel Oyen028: J18 2xheat 1[6]06:48,281e
LEYLeytheHidde Jessen025: J18 1x Aheat 2[6]07:52,645e
LEYLeytheJeroen Oortwijn037: J16 1x Aheat 2[4]07:44,901e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe 1Michiel Oyen130: J18 1xA-finale [3]07:24,895e
LEYLeythe 1Jeroen Oortwijn132: J16 1xA-finale [5]09:17,576e
LEYLeythe 3Hidde Jessen130: J18 1xhalve-finale 3[3]07:49,885e
LEYLeythe 1Michiel Oyen130: J18 1xhalve-finale 2[6]07:31,522e
LEYLeythe 1Jeroen Oortwijn132: J16 1xhalve-finale 3[4]07:49,701e
LEYLeythe 2Johan van der Boog130: J18 1xvoorwedstrijd 8[4]07:50,063e
LEYLeythe 3Hidde Jessen130: J18 1xvoorwedstrijd 5[4]07:57,912e
LEYLeythe 1Michiel Oyen130: J18 1xvoorwedstrijd 5[2]07:50,291e
LEYLeythe 1Jeroen Oortwijn132: J16 1xvoorwedstrijd 6[2]08:00,721e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeytheJohan van der Boog013: J18 4*time-trial 27:23,023e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeytheJohan van der Boog010: J184*D-ronde 17:27,82e
LEYLeytheJohan van der Boog010: J184*C-ronde 02:21,72e
LEYLeytheJohan van der Boog010: J184*B-ronde 00:43,41e
LEYLeytheJohan van der Boog010: J184*A-ronde 08:31,22e

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 februari 2012 t/m 26 februari 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeytheMichiel Oyen065: J18 1xtime-trial 20:40,371e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe/BeatrixMichiel Oyen145: J18 2xheat 1[3]06:54,512e
LEYLeythe 2Johan van der Boog143: J18 1xheat 4[5]07:40,401e
LEYLeythe 1Hidde Jessen143: J18 1xheat 3[3]07:47,341e
LEYLeytheJeroen Oortwijn123: LB 1xvoorwedstrijd 1[3]08:05,274e
LEYLeythe/TOR/DDS/BeatrixJeroen de Wit028: J18 4xheat [6]06:14,731e
LEYLeythe 1Johan van der Boog024: J18 1x Aheat 3[6]08:00,112e
LEYLeythe 2Hidde Jessen024: J18 1x Aheat 1[5]08:19,155e
LEYLeytheJeroen Oortwijn037: J16 1x Bheat 1[5]07:57,462e
LEYLeytheMichiel Oyen036: J16 1x Aheat 1[5]07:34,371e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BEABeatrix/LeytheMichiel Oyen126: JM 2xA-finale [2]06:54,453e
LEYLeythe/DordrechtscheL?on van der Spek126: JM 2xvoorwedstrijd 3[4]07:04,553e
BEABeatrix/LeytheMichiel Oyen126: JM 2xvoorwedstrijd 2[4]06:52,351e
LEYLeythe/DordrechtscheL?on van der Spek017: JM 2xvoorwedstrijd 2[1]07:04,744e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe/SpaarneMichiel Oyen148: J16 2xA-finale [4]07:22,001e
LEYLeythe/SpaarneMichiel Oyen148: J16 2xvoorwedstrijd 2[2]07:35,231e
LEYLeythe 1Hidde Jessen141: J18 1xheat 3[4]08:40,091e
LEYLeythe 2Johan van der Boog141: J18 1xheat 1[4]08:27,151e
LEYLeythe 2Hidde Jessen035: J18 1x Aheat 2[5]09:06,604e
LEYLeythe 1Johan van der Boog035: J18 1x Aheat 2[3]08:40,981e
LEYLeythe/Roosendaalse/RIC/ThyroMichiel Oyen047: J16 4*A-finale [5]07:23,502e
LEYLeytheJeroen Oortwijn045: J16 1x Aheat [5]09:39,073e
LEYLeythe/Roosendaalse/RIC/ThyroMichiel Oyen047: J16 4*voorwedstrijd 1[5]07:27,061e
LEYLeytheHidde Jessen037: J18 2-heat [5]08:22,873e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe 3Hidde Jessen143: J18 1xheat 3[3]07:36,872e
LEYLeythe 2Johan van der Boog143: J18 1xheat 3[5]07:33,661e
LEYLeythe/RICMichiel Oyen151: J16 2xheat 2[7]06:59,631e
RICRIC/LeytheJeroen Oortwijn151: J16 2xheat 1[2]07:10,401e
THYThyro/Spaarne/RIC/LeytheMichiel Oyen039: J16 4xheat 1[4]06:29,401e
RICRIC/LeytheJeroen Oortwijn038: J16 2xheat 1[3]07:26,791e
LEYLeythe 2Michiel Oyen024: J18 1x Aheat 3[3]07:39,822e
LEYLeythe 1Hidde Jessen024: J18 1x Aheat 2[3]08:00,344e
LEYLeythe 3Johan van der Boog024: J18 1x Aheat 1[3]07:56,574e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe 2Jeroen Oortwijn140: J16 1xB-finale [4]08:29,235e
LEYLeythe 1Michiel Oyen140: J16 1xA-finale [4]08:01,421e
LEYLeythe 2Hidde Jessen137: J18 1xhalve-finale 1[2]08:02,596e
LEYLeythe 2Jeroen Oortwijn140: J16 1xhalve-finale 3[7]08:01,353e
LEYLeythe 1Michiel Oyen140: J16 1xhalve-finale 1[5]07:46,571e
LEYLeythe 1Johan van der Boog109: N 1xvoorwedstrijd 1[3]07:53,804e
LEYLeythe 1Johan van der Boog137: J18 1xvoorwedstrijd 6[6]08:31,684e
LEYLeythe 2Hidde Jessen137: J18 1xvoorwedstrijd 2[3]08:35,872e
LEYLeythe 2Jeroen Oortwijn140: J16 1xvoorwedstrijd 1[6]08:48,043e
LEYLeythe 1Michiel Oyen140: J16 1xvoorwedstrijd 1[3]08:35,161e

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 februari 2011 t/m 27 februari 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeytheMichiel Oyen052: J16 1xtime-trial 23:50,821e