Anne Berends

175 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Danielle Bruel133: DB 1xA-finale [5]09:46,012e
ORCOrca 1Danielle Bruel133: DB 1xvoorwedstrijd 1[2]08:40,711e
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-A-finale [5]08:25,654e
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-voorwedstrijd 1[5]08:00,311e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Danielle Bruel022: DG 1xA-finale [1]08:09,385e
ORCOrca 2Danielle Bruel022: DG 1xvoorwedstrijd 2[5]08:23,593e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-A-finale [2]07:53,591e
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-time-trial 05:42,711e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-A-finale [5]07:57,782e
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-voorwedstrijd 2[4]08:12,591e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Lisanne van der Lelij023: DG 2-A-finale [4]08:35,832e
ORCOrca 2Lisanne van der Lelij023: DG 2-voorwedstrijd 1[3]08:20,822e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaLisanne van der Lelij009: DE 2-B-finale [2]07:48,936e
ORCOrcaLisanne van der Lelij009: DE 2-halve-finale 2[6]08:24,264e
ORCOrcaLisanne van der Lelij009: DE 2-herkansing 2[5]08:48,073e
ORCOrcaLisanne van der Lelij009: DE 2-time-trial 07:25,5413e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaEmma Verkaaik126: DB 4+A-finale [7]08:37,284e
ORCOrcaEmma Verkaaik126: DB 4+voorwedstrijd 2[6]08:41,583e
ORCOrcaEmma Verkaaik022: DEj 4+A-finale [4]09:20,935e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Danielle Bruel134: DN 1xA-finale [5]08:18,504e
ORCOrca 2Danielle Bruel125: DSA 2-voorwedstrijd 2[4]08:02,555e
ORCOrca 2Danielle Bruel134: DN 1xvoorwedstrijd 1[3]08:25,021e
ORCOrca 2Danielle Bruel020: DO 2-voorwedstrijd 2[4]07:58,384e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Danielle Bruel125: DSA 2-A-finale [5]07:56,693e
ORCOrcaDanielle Bruel020: DO 2-A-finale [2]07:45,892e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDanielle Bruel020: DO 2-A-finale [2]08:03,552e
ORCOrcaDanielle Bruel020: DO 2-voorwedstrijd 1[3]08:03,851e
ORCOrcaDanielle Bruel125: DSA 2-A-finale [2]07:58,392e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaSjoerd van der Velden113: B 8+A-finale [4]05:54,851e
ORCOrcaSjoerd van der Velden113: B 8+voorwedstrijd 2[3]06:10,611e
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+A-finale [7]06:11,516e
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+voorwedstrijd 3[4]06:04,042e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaSjoerd van der Velden137: MFm 8+A-finale [5]05:51,203e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaSjoerd van der Velden112: B 8+A-finale [3]06:11,605e
ORCOrcaSjoerd van der Velden112: B 8+voorwedstrijd 1[4]06:16,931e
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+A-finale [5]06:12,984e
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+voorwedstrijd 1[4]06:03,022e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/TritonSjoerd van der Velden113: B 8+B-finale [5]06:33,002e
ORCOrca/TritonSjoerd van der Velden113: B 8+voorwedstrijd 2[7]06:10,973e
ORCOrca/TritonSjoerd van der Velden007: Ej 8+A-finale [3]06:16,356e
ORCOrca/TritonSjoerd van der Velden007: Ej 8+voorwedstrijd 2[6]06:30,702e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/TritonSjoerd van der Velden112: B 8+A-finale [7]06:02,772e
ORCOrca/TritonSjoerd van der Velden112: B 8+voorwedstrijd 1[6]06:13,152e
ORCOrca/TritonSjoerd van der Velden007: Ej 8+B-finale [2]06:07,971e
ORCOrca/TritonSjoerd van der Velden007: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]06:13,874e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+C-finale [4]03:09,974e
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+kwart-finale 3[3]03:05,182e
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+time-trial 03:04,162e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ProteusSjoerd van der Velden101: B 8+voorwedstrijd 3[5]06:30,334e
ORCOrca/ProteusSjoerd van der Velden001: Ej 8+voorwedstrijd 2[4]06:46,443e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaSjoerd van der Velden002: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[1]06:26,893e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJethri van Vliet172: HTal 8+voorwedstrijd 1[6]06:59,373e