Abel Huigsloot

270 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Annemieke Efdee134: DB 2xA-finale [4]08:01,314e
SKOSkøll 1Emma Jacobs130: DGb 4-A-finale [4]07:29,284e
SKOSkøll 2Luka van der Zwan130: DGb 4-A-finale [7]07:26,492e
SKOSkøll 2Emma Jacobs134: DB 2xvoorwedstrijd 2[8]08:06,924e
SKOSkøll 1Annemieke Efdee134: DB 2xvoorwedstrijd 2[6]08:00,732e
SKOSkøllLuka van der Zwan326: DE 2- NSKvoorwedstrijd 2[5]08:48,584e
SKOSkøll 1Emma Jacobs130: DGb 4-voorwedstrijd 2[6]08:08,432e
SKOSkøll 2Luka van der Zwan130: DGb 4-voorwedstrijd 1[7]08:02,002e
SKOSkøllZaida Rivai133: DB 1xvoorwedstrijd 1[5]09:44,544e
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-A-finale [4]08:13,013e
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-voorwedstrijd 1[7]07:15,854e
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-voorwedstrijd 1[4]08:02,651e
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[3]08:13,186e
SKOSkøllZaida Rivai022: DG 1xvoorwedstrijd 1[7]08:40,555e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xA-finale [8]08:04,666e
SKOSkøll 1Emma Jacobs130: DGb 4-A-finale [5]07:25,204e
SKOSkøll 2Luka van der Zwan130: DGb 4-A-finale [8]07:20,562e
SKOSkøllLuka van der Zwan126: DE 2-A-finale [5]07:47,591e
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xvoorwedstrijd 2[7]08:04,092e
SKOSkøllZaida Rivai133: DB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:44,305e
SKOSkøllLuka van der Zwan064: DE 2-A-finale [2]07:58,193e
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-voorwedstrijd 1[6]07:29,614e
SKOSkøllLuka van der Zwan064: DE 2-voorwedstrijd 2[7]08:14,593e
SKOSkøllZaida Rivai063: DE 1xvoorwedstrijd 2[8]08:51,887e
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[8]08:03,446e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xA-finale [6]08:08,166e
SKOSkøllLuka van der Zwan126: DE 2-A-finale [3]08:12,554e
SKOSkøllEmma Jacobs130: DGb 4-A-finale [2]07:26,392e
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xtime-trial 07:04,376e
SKOSkøllZaida Rivai133: DB 1xtime-trial 07:54,639e
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-A-finale [5]07:28,736e
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-A-finale [4]07:54,623e
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:17,312e
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-voorwedstrijd 2[2]07:51,611e
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[4]08:06,576e
SKOSkøllZaida Rivai022: DG 1xvoorwedstrijd 1[2]08:53,514e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xA-finale [3]08:39,826e
SKOSkøllLuka van der Zwan126: DE 2-A-finale [4]08:36,784e
SKOSkøllZaida Rivai133: DB 1xvoorwedstrijd 1[6]11:36,674e
SKOSkøllEmma Jacobs130: DGb 4-A-finale [6]08:24,565e
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-B-finale [6]08:04,753e
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-A-finale [6]08:41,813e
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2xB-finale [3]08:44,643e
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:25,194e
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-lotingsrace [7]08:02,913e
SKOSkøllZaida Rivai022: DG 1xvoorwedstrijd 1[6]09:07,786e
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[5]08:20,316e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-B-finale [3]07:27,023e
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-voorwedstrijd 2[2]08:27,193e
SKOSkøllZaida Rivai022: DG 1xvoorwedstrijd 1[4]10:36,114e
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2xtime-trial 06:30,3813e
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-time-trial 05:43,956e
SKOSkøll 2Luka van der Zwan130: DGb 4-voorwedstrijd 3[3]08:16,192e
SKOSkøll 1Emma Jacobs130: DGb 4-voorwedstrijd 1[3]07:55,843e
SKOSkøllRebecca Kole134: DB 2xvoorwedstrijd 2[1]08:43,622e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Emma Jacobs224: DG 4-A-finale [4]07:52,475e
SKOSkøllKatinka Krom218: DB 1xvoorwedstrijd 3[6]09:27,545e
SKOSkøll 2Luka van der Zwan224: DG 4-voorwedstrijd 2[3]08:08,134e
SKOSkøll 1Emma Jacobs224: DG 4-voorwedstrijd 2[5]07:45,272e
SKOSkøll 1Emma Jacobs114: DDev 4-voorwedstrijd 3[2]08:02,893e
SKOSkøll 2Luka van der Zwan114: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]08:32,065e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllEmma Jacobs032: DB 4+A-finale [4]08:53,881e
SKOSkøllLuka van der Zwan025: DG 4+A-finale [1]09:18,555e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnnemieke Efdee121: DE 8+voorwedstrijd 2[4]06:54,944e
SKOSkøllAnnemieke Efdee024: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]07:11,725e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllKatinka Krom136: WFm 8+A-finale [6]00:00,006e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+B-finale [3]03:25,642e
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+halve-finale 2[3]03:18,692e
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+time-trial 03:14,702e
SKOSkøllKatinka Krom124: DE 8+A-finale [3]06:54,073e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+A-finale [4]06:37,833e
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:41,951e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllKatinka Krom130: DB 8+A-finale [5]07:10,621e
SKOSkøllKatinka Krom130: DB 8+voorwedstrijd 2[6]06:54,911e
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+A-finale [4]06:46,404e
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:48,762e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllKatinka Krom127: DB 8+A-finale [5]07:51,822e
SKOSkøllKatinka Krom127: DB 8+voorwedstrijd 2[5]07:25,242e
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+A-finale [2]08:10,795e
SKOSkøllKatinka Krom024: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]07:46,432e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnnemieke Efdee223: DB 8+voorwedstrijd 1[5]07:15,903e
SKOSkøllAnnemieke Efdee120: DEj 8+B-finale [3]07:11,531e
SKOSkøllAnnemieke Efdee120: DEj 8+voorwedstrijd 1[2]07:10,693e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/RICAnnemieke Efdee005: Dames Achtvoorwedstrijd 1[4]07:15,953e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllKatinka Krom006: DEj 8+A-finale [2]07:31,043e
SKOSkøllKatinka Krom006: DEj 8+voorwedstrijd 1[6]07:23,172e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+A-finale [3]06:48,033e
SKOSkøll/WeespMarjolein Gevers130: DO 4+voorwedstrijd 1[5]07:36,115e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+voorwedstrijd 2[5]06:42,871e
SKOSkøll 2Bouke Bentvelsen020: DO 2-voorwedstrijd 2[5]08:26,796e
SKOSkøll 3Nika Vos020: DO 2-voorwedstrijd 2[6]08:14,925e
SKOSkøllJessica Niemeijer022: DN 4+voorwedstrijd 3[5]07:44,075e
SKOSkøll/WeespMarjolein Gevers022: DN 4+voorwedstrijd 3[1]07:39,113e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/WeespMarjolein Gevers130: DO 4+A-finale [3]07:46,004e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+voorwedstrijd 2[3]07:04,574e
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+B-finale [5]06:47,982e
SKOSkøll/WeespMarjolein Gevers022: DN 4+A-finale [3]07:43,574e
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:52,063e
SKOSkøll/WeespMarjolein Gevers022: DN 4+voorwedstrijd 3[3]07:39,172e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+time-trial 03:25,359e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+A-finale [2]07:05,934e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+voorwedstrijd 2[3]06:55,261e
SKOSkøll 1Nika Vos132: DN 2-voorwedstrijd 1[2]08:14,733e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+B-finale [3]07:07,992e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+voorwedstrijd 1[5]06:52,525e
SKOSkøll 2Merel Thuis131: DN 2-voorwedstrijd 1[2]08:28,804e
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+B-finale [4]06:54,261e
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+voorwedstrijd 3[6]07:00,034e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+B-finale [4]07:38,892e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+voorwedstrijd 2[4]07:09,263e
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+B-finale [1]06:56,973e
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+voorwedstrijd 1[5]07:00,164e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJolijn ten Bos256: DEj 8+time-trial 07:09,947e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJolijn ten Bos004: Dames Achtvoorwedstrijd 3[5]07:05,895e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJesper van Duuren170: HTal 8+voorwedstrijd 1[4]07:02,075e