Irene Dousma

370 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIWillem Stoop144: J18 8+A-finale [5]06:04,002e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Jasper Simons148: J16 2xB-finale [2]07:22,965e
WILWillem III 1Gianni Perotti148: J16 2xB-finale [1]07:16,281e
WILWillem III 3Maarten Worm148: J16 2xtime-trial 06:43,4718e
WILWillem III 1Gianni Perotti148: J16 2xtime-trial 06:31,9511e
WILWillem III 2Jasper Simons148: J16 2xtime-trial 06:30,489e
WILWillem III/HoopMaarten Worm043: J16 4xA-finale [6]06:35,646e
WILWillem IIIJasper Simons043: J16 4xA-finale [4]06:27,342e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/HoopMaarten Worm043: J16 4xA-finale [5]07:28,804e
WILWillem IIIJasper Simons043: J16 4xA-finale [6]07:23,363e
WILWillem III 5Ben van den Eerenbeemt042: J16 1xheat [2]08:28,5416e
WILWillem III 1Ole Kuppens042: J16 1xheat [7]08:13,5011e
WILWillem III 4Igor Nienhaus042: J16 1xheat [3]08:02,229e
WILWillem III 2Maarten Worm042: J16 1xheat [1]07:55,224e
WILWillem III 3Gianni Perotti042: J16 1xheat [6]07:53,562e
WILWillem III 2Luca Perotti036: J18 1xheat [5]07:55,219e
WILWillem III 1Joost van Asperen036: J18 1xheat [7]07:43,094e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xB-finale [6]08:38,526e
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xB-finale [2]08:22,392e
WILWillem III 2Ole Kuppens017: J16 1xC-finale [2]08:32,906e
WILWillem III 4Maarten Worm017: J16 1xC-finale [1]08:19,621e
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xA-finale [4]07:45,024e
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xA-finale [1]07:42,452e
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xA-finale [2]07:40,941e
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xB-finale [6]07:58,064e
WILWillem IIIJaap Worm235: J18 4xA-finale [2]06:51,422e
WILWillem III 1Ben van den Eerenbeemt234: J16 4*voorwedstrijd 1[2]08:10,225e
WILWillem III 1Ben van den Eerenbeemt120: J16 2xA-finale [3]08:07,435e
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xhalve-finale 1[5]08:54,456e
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xhalve-finale 1[4]08:43,164e
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xhalve-finale 2[1]07:50,871e
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xhalve-finale 1[6]08:38,376e
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xhalve-finale 1[2]07:56,292e
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xhalve-finale 1[1]07:55,301e
WILWillem III 2Louis Dercon120: J16 2xvoorwedstrijd 4[1]08:59,705e
WILWillem III 1Ben van den Eerenbeemt120: J16 2xvoorwedstrijd 3[2]08:06,771e
WILWillem III 4Maarten Worm017: J16 1xkwart-finale 4[2]08:47,424e
WILWillem III 2Ole Kuppens017: J16 1xkwart-finale 3[1]08:50,864e
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xkwart-finale 3[2]08:47,203e
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xkwart-finale 3[4]08:43,132e
WILWillem III 8Joost van Asperen016: J18 1xkwart-finale 4[1]08:26,605e
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xkwart-finale 4[4]08:12,521e
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xkwart-finale 3[5]08:11,083e
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xkwart-finale 3[3]08:07,391e
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xkwart-finale 1[4]08:07,221e
WILWillem III 2Ole Kuppens017: J16 1xtime-trial 07:45,1519e
WILWillem III 4Maarten Worm017: J16 1xtime-trial 07:37,4012e
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xtime-trial 07:37,1311e
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xtime-trial 07:32,986e
WILWillem III 9Luca Perotti016: J18 1xtime-trial 07:40,0339e
WILWillem III 7Bouke Hoekstra016: J18 1xtime-trial 07:28,0328e
WILWillem III 2Jaap Worm016: J18 1xtime-trial 07:25,8527e
WILWillem III 8Joost van Asperen016: J18 1xtime-trial 07:21,5620e
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xtime-trial 07:16,5111e
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xtime-trial 07:10,746e
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xtime-trial 07:09,265e
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xtime-trial 07:03,241e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Igor Nienhaus148: J16 2xA-finale [6]07:57,666e
WILWillem III 3Jasper Simons148: J16 2xA-finale [1]07:54,965e
WILWillem III 1Ole Kuppens148: J16 2xA-finale [5]07:50,784e
WILWillem III 3Jasper Simons148: J16 2xvoorwedstrijd 2[4]07:42,593e
WILWillem III 1Ole Kuppens148: J16 2xvoorwedstrijd 2[3]07:38,772e
WILWillem III 4Maarten Worm148: J16 2xvoorwedstrijd 1[2]08:17,164e
WILWillem III 2Igor Nienhaus148: J16 2xvoorwedstrijd 1[4]07:56,013e
WILWillem IIIBouke Hoekstra043: J16 4xA-finale [5]07:08,592e
WILWillem IIIBouke Hoekstra006: HG 4xA-finale [5]06:58,502e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIIgor Nienhaus234: J16 4*A-finale [6]07:11,733e
WILWillem III 3 (P8)Maarten Stork017: J16 1xA-finale [5]07:41,985e
WILWillem III 4 (P9)Hidde Lycklama017: J16 1xA-finale [3]07:41,774e
WILWillem III 1 (P5)Jaap Worm017: J16 1xB-finale [2]07:48,996e
WILWillem III 2 (P1)Bouke Hoekstra017: J16 1xB-finale [3]07:42,194e
WILWillem III 5 (P12)Joost van Asperen017: J16 1xC-finale [3]07:54,843e
WILWillem III 7 (P14)Jasper Simons017: J16 1xE-finale [1]08:24,371e
WILWillem III 6 (P17)Ole Kuppens017: J16 1xF-finale [1]08:41,624e
WILWillem IIIIgor Nienhaus234: J16 4*voorwedstrijd 2[5]07:37,191e
WILWillem III 1Igor Nienhaus120: J16 2xA-finale [3]08:15,876e
WILWillem III 3 (P8)Maarten Stork017: J16 1xhalve-finale 2[2]08:24,683e
WILWillem III 4 (P9)Hidde Lycklama017: J16 1xhalve-finale 2[6]08:24,222e
WILWillem III 2 (P1)Bouke Hoekstra017: J16 1xhalve-finale 1[5]08:28,505e
WILWillem III 1 (P5)Jaap Worm017: J16 1xhalve-finale 1[1]08:18,344e
WILWillem III 2Maarten Vester120: J16 2xvoorwedstrijd 1[2]08:28,844e
WILWillem III 1Igor Nienhaus120: J16 2xvoorwedstrijd 1[3]08:16,441e
WILWillem III 5 (P12)Joost van Asperen017: J16 1xkwart-finale 4[5]08:52,404e
WILWillem III 3 (P8)Maarten Stork017: J16 1xkwart-finale 4[3]08:46,512e
WILWillem III 2 (P1)Bouke Hoekstra017: J16 1xkwart-finale 3[3]08:47,262e
WILWillem III 4 (P9)Hidde Lycklama017: J16 1xkwart-finale 2[4]08:53,183e
WILWillem III 1 (P5)Jaap Worm017: J16 1xkwart-finale 1[4]08:34,383e
WILWillem III 6 (P17)Ole Kuppens017: J16 1xtime-trial 07:51,1631e
WILWillem III 7 (P14)Jasper Simons017: J16 1xtime-trial 07:42,6625e
WILWillem III 5 (P12)Joost van Asperen017: J16 1xtime-trial 07:24,7312e
WILWillem III 1 (P5)Jaap Worm017: J16 1xtime-trial 07:22,588e
WILWillem III 4 (P9)Hidde Lycklama017: J16 1xtime-trial 07:22,407e
WILWillem III 2 (P1)Bouke Hoekstra017: J16 1xtime-trial 07:18,316e
WILWillem III 3 (P8)Maarten Stork017: J16 1xtime-trial 07:17,455e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/Viking/HertogOlivier de Boer140: J16 8+A-finale [6]06:33,133e
WILWillem III 1Maarten Stork138: J16 2xvoorwedstrijd 2[5]07:21,682e
WILWillem IIIOlivier de Boer108: B 4+voorwedstrijd 3[4]07:01,035e
WILWillem III 3Sjoerd Scheper035: J16 1xheat 3[2]08:07,425e
WILWillem III 2David Verboom035: J16 1xheat 3[5]08:06,644e
WILWillem III 1David van Velden035: J16 1xheat 3[3]08:03,933e
WILWillem IIIOlivier de Boer006: Ej 4+voorwedstrijd 2[1]07:21,766e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMSAmstel/Willem IIIFloris Klein Obbink125: JM 4xA-finale [2]06:27,143e
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xA-finale [5]07:33,784e
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xhalve-finale A/B 2[3]07:32,372e
AMSAmstel/Willem IIIFloris Klein Obbink038: JM 4xA-finale [1]06:25,183e
WILWillem IIIDavid van Velden007: JM 2xA-finale [5]07:05,836e
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xvoorwedstrijd 3[1]07:33,022e
AMSAmstel/Willem IIIFloris Klein Obbink038: JM 4xvoorwedstrijd 2[1]06:35,613e
WILWillem IIIOlivier de Boer029: M 4+voorwedstrijd 1[2]07:06,656e
WILWillem IIIDavid van Velden007: JM 2xvoorwedstrijd 2[1]06:59,902e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Bouke Hoekstra138: J16 2xA-finale [1]06:58,433e
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xA-finale [3]06:54,791e
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xhalve-finale 2[3]06:59,832e
WILWillem III 1Bouke Hoekstra138: J16 2xhalve-finale 1[3]07:00,323e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xA-finale [2]06:33,313e
WILWillem IIIOlivier de Boer036: J16 4xA-finale [4]06:24,801e
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xB-finale [4]06:31,993e
WILWillem III 3Olivier de Boer138: J16 2xvoorwedstrijd 4[4]07:16,445e
WILWillem III 1Bouke Hoekstra138: J16 2xvoorwedstrijd 3[5]07:03,421e
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xvoorwedstrijd 2[5]07:00,431e
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xvoorwedstrijd 2[3]06:31,433e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xvoorwedstrijd 1[2]06:42,882e
WILWillem IIIOlivier de Boer036: J16 4xvoorwedstrijd 1[3]06:34,351e
WILWillem IIISjoerd Scheper035: J16 1xheat 1[3]08:02,111e
WILWillem III 1Marten Steketee029: J18 1xheat 3[4]07:47,242e
WILWillem III 2Max Roell029: J18 1xheat 1[3]08:12,653e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xA-finale [5]06:28,362e
WILWillem III 2Quito Zandvliet036: J16 4xA-finale [7]06:52,354e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xA-finale [4]06:27,332e
WILWillem III 1Olivier de Boer036: J16 4xA-finale [6]06:25,881e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xvoorwedstrijd 2[4]06:39,322e
WILWillem III 1Olivier de Boer036: J16 4xvoorwedstrijd 2[7]06:28,261e
WILWillem III 2Quito Zandvliet036: J16 4xvoorwedstrijd 1[4]06:50,932e
WILWillem III 3Max Roell029: J18 1xheat 1[4]08:05,416e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIQuito Zandvliet230: J16 4*A-finale [3]07:07,792e
WILWillem III 1David van Velden017: J16 1xA-finale [5]07:39,392e
WILWillem III 5Olivier de Boer017: J16 1xB-finale [2]07:59,215e
WILWillem III 2Willem Stoop017: J16 1xB-finale [5]07:46,811e
WILWillem III 3David Verboom017: J16 1xC-finale [2]07:54,333e
WILWillem III 4Bouke Hoekstra017: J16 1xC-finale [6]07:43,841e
WILWillem III 4Marten Steketee016: J18 1xC-finale [1]07:41,304e
WILWillem III 6Cas Simons017: J16 1xE-finale [6]08:01,271e
WILWillem III 5Floris Klein Obbink016: J18 1xG-finale [5]07:54,212e
WILWillem III 6Max Roell016: J18 1xI-finale [2]08:08,624e
WILWillem III 1Cas Simons127: J16 2xA-finale [5]07:25,212e
WILWillem III 2Jaap Worm127: J16 2xA-finale [4]07:22,131e
WILWillem III 5Olivier de Boer017: J16 1xhalve-finale 2[1]08:12,696e
WILWillem III 1David van Velden017: J16 1xhalve-finale 2[5]07:43,561e
WILWillem III 2Willem Stoop017: J16 1xhalve-finale 1[3]07:50,954e
WILWillem III 1Cas Simons127: J16 2xvoorwedstrijd 3[4]07:37,171e
WILWillem III 3Quito Zandvliet127: J16 2xvoorwedstrijd 2[2]08:07,204e
WILWillem III 2Jaap Worm127: J16 2xvoorwedstrijd 1[4]07:37,071e
WILWillem III 4Bouke Hoekstra017: J16 1xkwart-finale 4[4]07:56,774e
WILWillem III 5Olivier de Boer017: J16 1xkwart-finale 4[1]07:56,663e
WILWillem III 2Willem Stoop017: J16 1xkwart-finale 3[3]07:56,072e
WILWillem III 3David Verboom017: J16 1xkwart-finale 2[5]08:06,395e
WILWillem III 1David van Velden017: J16 1xkwart-finale 2[3]07:54,591e
WILWillem III 4Marten Steketee016: J18 1xkwart-finale 3[1]07:48,495e
WILWillem III 6Cas Simons017: J16 1xtime-trial 07:47,6925e
WILWillem III 5Olivier de Boer017: J16 1xtime-trial 07:40,8620e
WILWillem III 3David Verboom017: J16 1xtime-trial 07:36,9815e
WILWillem III 4Bouke Hoekstra017: J16 1xtime-trial 07:29,875e
WILWillem III 2Willem Stoop017: J16 1xtime-trial 07:26,033e
WILWillem III 1David van Velden017: J16 1xtime-trial 07:22,222e
WILWillem III 6Max Roell016: J18 1xtime-trial 07:47,5653e
WILWillem III 5Floris Klein Obbink016: J18 1xtime-trial 07:31,7138e
WILWillem III 4Marten Steketee016: J18 1xtime-trial 07:20,4919e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIThomas Hogeboom144: J18 8+A-finale [6]06:12,531e
WILWillem IIICas Simons149: J16 4*A-finale [4]07:06,612e
WILWillem III 4David Verboom148: J16 2xA-finale [3]07:19,273e
WILWillem III 1Iannis Verstegen148: J16 2xA-finale [5]07:12,372e
WILWillem III 2Valentijn Sohier148: J16 2xvoorwedstrijd 2[4]07:39,884e
WILWillem III 4David Verboom148: J16 2xvoorwedstrijd 2[3]07:18,161e
WILWillem III 3Cas Simons148: J16 2xvoorwedstrijd 1[6]07:29,675e
WILWillem III 1Iannis Verstegen148: J16 2xvoorwedstrijd 1[3]07:14,122e
WILWillem IIICas Simons036: J16 4xA-finale [2]06:54,114e
WILWillem III 2Iannis Verstegen035: J16 1xheat 4[3]07:59,954e
WILWillem III 3Bouke Hoekstra035: J16 1xheat 4[5]07:50,963e
WILWillem III 5David van Velden035: J16 1xheat 3[1]08:17,935e
WILWillem III 4Floris Klein Obbink035: J16 1xheat 3[6]08:15,784e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIICas Simons149: J16 4*A-finale [2]06:59,922e
WILWillem IIIMiguel Overzier143: J18 2xA-finale [1]07:06,716e
WILWillem III 1Iannis Verstegen148: J16 2xA-finale [5]07:08,655e
WILWillem III 2Bouke Hoekstra148: J16 2xB-finale [5]07:23,652e
WILWillem III 3Floris Klein Obbink148: J16 2xB-finale [4]07:22,041e
WILWillem III 1Bouke Hoekstra082: J14 1xheat 2[3]01:52,461e
WILWillem IIIMiguel Overzier143: J18 2xhalve-finale 1[3]07:06,833e
WILWillem III 2Bouke Hoekstra148: J16 2xvoorwedstrijd 2[3]07:40,635e
WILWillem III 3Floris Klein Obbink148: J16 2xvoorwedstrijd 2[1]07:32,314e
WILWillem III 1Iannis Verstegen148: J16 2xvoorwedstrijd 2[6]07:14,732e
WILWillem III 2Thomas Markhorst036: J16 4xA-finale [2]06:46,955e
WILWillem III 1Valentijn Sohier036: J16 4xA-finale [6]06:35,783e
WILWillem IIIMiguel Overzier143: J18 2xvoorwedstrijd 4[5]07:05,282e
WILWillem III 2Thomas Markhorst036: J16 4xvoorwedstrijd 2[2]06:40,333e
WILWillem III 1Valentijn Sohier036: J16 4xvoorwedstrijd 2[4]06:33,271e
WILWillem III 1Cas Simons035: J16 1xheat 2[6]08:18,485e
WILWillem III 2David Verboom035: J16 1xheat 2[3]08:00,894e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIIannis Verstegen123: JM 2xvoorwedstrijd 1[3]07:50,304e
WILWillem IIIValentijn Sohier038: JM 4xA-finale [2]06:54,544e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIMarten Steketee119: LN 1xB-finale [2]08:08,345e
WILWillem IIIValentijn Sohier144: J18 8+A-finale [3]06:49,273e
WILWillem IIICas Simons149: J16 4*A-finale [5]07:12,181e
WILWillem III/RoosendaalseLars Kreiter148: J16 2xA-finale [1]07:08,533e
WILWillem III 2Valentijn Sohier148: J16 2xB-finale [6]07:23,345e
WILWillem III 1Thomas Markhorst148: J16 2xB-finale [5]07:21,764e
WILWillem IIIMarten Steketee119: LN 1xvoorwedstrijd 2[1]07:43,914e
WILWillem III 4Jules Mozes148: J16 2xvoorwedstrijd 4[2]07:33,924e
WILWillem III 2Valentijn Sohier148: J16 2xvoorwedstrijd 3[6]07:31,363e
WILWillem III/RoosendaalseLars Kreiter148: J16 2xvoorwedstrijd 3[1]07:10,262e
WILWillem III 3Cas Simons148: J16 2xvoorwedstrijd 2[2]07:40,595e
WILWillem III 1Thomas Markhorst148: J16 2xvoorwedstrijd 2[3]07:27,693e
WILWillem III 2Cas Simons036: J16 4xA-finale [6]07:21,316e
WILWillem III 1Iannis Verstegen036: J16 4xA-finale [2]06:42,544e
WILWillem III 2Cas Simons036: J16 4xvoorwedstrijd 1[2]07:12,203e
WILWillem III 1Iannis Verstegen036: J16 4xvoorwedstrijd 1[4]06:50,041e
WILWillem III 6Thomas Markhorst035: J16 1xheat 4[2]08:13,865e
WILWillem III 3Cas Simons035: J16 1xheat 4[1]08:12,804e
WILWillem III 7Olivier de Boer035: J16 1xheat 4[6]08:11,433e
WILWillem III 1Floris Klein Obbink035: J16 1xheat 3[3]09:11,546e
WILWillem III 4Bouke Hoekstra035: J16 1xheat 3[6]08:12,462e
WILWillem III 2David Verboom035: J16 1xheat 2[2]08:22,104e
WILWillem III 5Marten Steketee035: J16 1xheat 2[4]07:53,491e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 4Olivier de Boer210: J16 1xD-finale [2]
WILWillem III 3David Verboom148: J16 2xvoorwedstrijd 2[7]
WILWillem III 4David van Velden148: J16 2xvoorwedstrijd 2[6]
WILWillem III 1Marten Steketee148: J16 2xvoorwedstrijd 2[5]
WILWillem III 2Thomas Markhorst148: J16 2xvoorwedstrijd 1[4]
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xA-finale [7]10:03,984e
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xA-finale [5]09:40,533e
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xhalve-finale 2[3]09:25,813e
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xhalve-finale 1[6]09:26,042e
WILWillem III 1Iannis Verstegen036: J16 4xA-finale [6]
WILWillem III 2David Verboom036: J16 4xA-finale [5]
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xkwart-finale 2[4]
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xkwart-finale 1[4]
WILWillem III 4Olivier de Boer210: J16 1xkwart-finale 1[2]
WILWillem III 3Valentijn Sohier210: J16 1xtime-trial 09:10,0323e
WILWillem III 4Olivier de Boer210: J16 1xtime-trial 09:03,6921e
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xtime-trial 08:23,146e
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xtime-trial 08:14,501e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIValentijn Sohier150: J16 8+A-finale [5]06:57,614e
WILWillem III 1Ies Wiersma148: J16 2xvoorwedstrijd 5[4]07:41,593e
WILWillem III 2Valentijn Sohier148: J16 2xvoorwedstrijd 3[1]08:04,764e
WILWillem III 3Luc Sträter148: J16 2xvoorwedstrijd 2[5]07:57,055e
WILWillem III 2Olivier de Boer036: J16 4xA-finale [4]07:36,676e
WILWillem III 2Olivier de Boer036: J16 4xvoorwedstrijd 2[3]
WILWillem III 5Bas Jansdam035: J16 1xheat 7[6]08:03,064e
WILWillem III 2Yvo Delissen035: J16 1xheat 7[5]07:58,393e
WILWillem III 1Ies Wiersma035: J16 1xheat 6[4]07:51,682e
WILWillem III 4Thomas de Hertog035: J16 1xheat 5[5]08:19,535e
WILWillem III 3Lodewijk Tilanus035: J16 1xheat 5[6]07:56,782e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III (16)Valentijn Sohier145: J18 en J16 8+A-finale [4]06:40,183e
WILWillem IIIOlivier de Boer150: J16 4*voorwedstrijd 1[4]07:47,303e
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus149: J16 2x (NK)halve-finale 2[6]07:36,566e
WILWillem III 2Yvo Delissen036: J16 4x (NK)B-finale [3]07:16,865e
WILWillem III 1Valentijn Sohier036: J16 4x (NK)B-finale [4]06:42,471e
WILWillem III 3Thomas Markhorst083: J14 1xheat 3[3]02:04,013e
WILWillem III 2Jort-Jan Revenberg083: J14 1xheat 2[6]02:23,355e
WILWillem III 1Olivier de Boer083: J14 1xheat 2[1]02:02,181e
WILWillem III 4Just Ponsen083: J14 1xheat 1[6]02:13,995e
WILWillem III 1Olivier de Boer084: J14 4*heat [3]01:46,812e
WILWillem III 2Yvo Delissen036: J16 4x (NK)voorwedstrijd 2[6]07:08,994e
WILWillem III 1Valentijn Sohier036: J16 4x (NK)voorwedstrijd 1[2]07:01,574e
WILWillem IIIYvo Delissen035: J16 1xheat 2[2]08:03,842e
WILWillem III 2Luc Sträter149: J16 2x (NK)voorwedstrijd 4[5]07:44,074e
WILWillem III 3Hidde ten Veen149: J16 2x (NK)voorwedstrijd 3[4]08:33,835e
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus149: J16 2x (NK)voorwedstrijd 2[3]07:28,573e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Olivier de Boer150: J16 4*A-finale [4]08:10,255e
WILWillem III 1Valentijn Sohier150: J16 4*A-finale [3]07:26,882e
WILWillem III 2Ies Wiersma149: J16 2xA-finale [3]07:45,916e
WILWillem III 6Jort-Jan Revenberg149: J16 2xvoorwedstrijd 5[7]08:29,146e
WILWillem III 1Thomas de Hertog149: J16 2xvoorwedstrijd 5[5]07:54,454e
WILWillem III 4Luc Sträter149: J16 2xvoorwedstrijd 4[4]08:01,955e
WILWillem III 3Valentijn Sohier149: J16 2xvoorwedstrijd 4[6]08:00,844e
WILWillem III 2Ies Wiersma149: J16 2xvoorwedstrijd 1[3]07:30,241e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/OkeanosJurgen Toennaer104: SA 8+A-finale [2]06:23,986e
SAUSaurus/OkeanosJurgen Toennaer104: SA 8+voorwedstrijd 1[3]06:27,813e
SAUSaurusMenno Kaunang123: LB 1xvoorwedstrijd 4[7]08:33,003e
SAUSaurusPim Jansma108: N 4-voorwedstrijd 1[4]06:53,055e
SAUSaurusMenno Kaunang011: LN 1xA-finale [7]08:21,256e
SAUSaurus/OkeanosJurgen Toennaer007: Ej 8+B-finale [5]06:22,631e
SAUSaurusMenno Kaunang011: LN 1xvoorwedstrijd 3[5]08:02,132e
SAUSaurus/OkeanosJurgen Toennaer007: Ej 8+voorwedstrijd 3[5]06:16,173e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusPim Jansma108: N 4-voorwedstrijd 2[3]08:05,583e
SAUSaurus/OkeanosPim Jansma007: Ej 8+B-finale [2]06:54,541e
SAUSaurusMenno Kaunang011: LN 1xA-finale [6]09:43,296e
SAUSaurus/OkeanosPim Jansma007: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]06:58,515e
SAUSaurusMenno Kaunang011: LN 1xvoorwedstrijd 2[3]09:52,193e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusMenno Kaunang122: LB 1xB-finale [3]08:26,521e
SAUSaurusPim Jansma109: N 4-voorwedstrijd 2[6]07:16,864e
SAUSaurusMenno Kaunang122: LB 1xvoorwedstrijd 3[6]08:15,744e
SAUSaurus/OkeanosJurgen Toennaer010: Ej 8+A-finale [6]06:43,616e
SAUSaurusMenno Kaunang018: LN 1xA-finale [4]08:35,475e
SAUSaurus/OkeanosJurgen Toennaer010: Ej 8+voorwedstrijd 1[4]06:29,482e
SAUSaurusMenno Kaunang018: LN 1xvoorwedstrijd 3[3]08:18,151e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusMenno Kaunang123: LB 1xB-finale [3]08:56,692e
SAUSaurusPim Jansma108: N 4-A-finale [4]07:52,066e
SAUSaurus/OkeanosJurgen Toennaer104: SA 8+voorwedstrijd 1[6]07:30,235e
SAUSaurusMenno Kaunang123: LB 1xvoorwedstrijd 1[7]10:17,674e
SAUSaurus/OkeanosJurgen Toennaer007: Ej 8+A-finale [1]07:12,804e
SAUSaurusMenno Kaunang011: LN 1xA-finale [2]09:34,346e
SAUSaurus/OkeanosJurgen Toennaer007: Ej 8+voorwedstrijd 2[7]07:01,723e
SAUSaurusMenno Kaunang011: LN 1xvoorwedstrijd 1[4]08:55,092e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusMenno Kaunang123: LB 1xB-finale [2]07:53,272e
SAUSaurusMenno Kaunang123: LB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:12,242e
SAUSaurusPim Jansma108: N 4-voorwedstrijd 2[2]06:56,133e
SAUSaurusMenno Kaunang011: LN 1xA-finale [2]07:57,854e
SAUSaurusMenno Kaunang011: LN 1xvoorwedstrijd 2[3]07:46,551e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusMenno Kaunang120: LN 1xA-finale [2]07:46,614e
SAUSaurusPim Jansma111: B 4+A-finale [3]07:03,141e
SAUSaurusMenno Kaunang120: LN 1xvoorwedstrijd 2[4]08:04,343e
SAUSaurusMenno Kaunang011: LB 1xA-finale [5]08:54,315e
SAUSaurusPim Jansma004: N 4+A-finale 07:12,151e
SAUSaurusMenno Kaunang011: LB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:15,903e
SAUSaurusPim Jansma004: N 4+voorwedstrijd 2[6]07:30,613e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusKemal Mark Cosar050: B 4+A-finale [4]07:05,703e
SAUSaurusKemal Mark Cosar050: B 4+voorwedstrijd 2[5]07:20,031e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusFelix Payer162: N 2+voorwedstrijd 2[7]08:17,355e
SAUSaurus 2Felix Payer108: N 4-voorwedstrijd 2[7]06:48,545e
SAUSaurus 2Felix Payer006: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]06:37,393e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus 2Felix Payer108: N 4-A-finale [4]08:01,956e
SAUSaurus 1Felix Payer006: Dev 4-A-finale [3]07:15,414e
SAUSaurus 2Felix Payer006: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]07:34,454e
SAUSaurus 1Felix Payer006: Dev 4-voorwedstrijd 2[6]07:18,552e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus 2Felix Payer108: N 4-A-finale [7]07:12,916e
SAUSaurus 2Felix Payer108: N 4-voorwedstrijd 1[4]07:34,403e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusDaan de Koning112: B 4+A-finale [4]06:53,931e
SAUSaurusDaan de Koning112: B 4+voorwedstrijd 2[4]07:14,421e
SAUSaurusDaan de Koning005: N 4+A-finale [4]06:46,481e
SAUSaurusDaan de Koning005: N 4+voorwedstrijd 1[7]06:56,781e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusDaan de Koning112: B 4+A-finale [2]06:54,082e
SAUSaurusDaan de Koning112: B 4+voorwedstrijd 3[2]06:50,271e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusFelix Payer108: B 4+A-finale [5]06:58,923e
SAUSaurusFelix Payer108: B 4+voorwedstrijd 2[6]07:09,121e

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 februari 2012 t/m 26 februari 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus 2Felix Payer027: N 4+time-trial 20:00,799e
SAUSaurusFelix Payer074: B 4+time-trial 19:32,183e
SAUSaurus 1Felix Payer027: N 4+time-trial 19:05,053e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusJosse Houtepen104: SA 8+A-finale [3]06:16,205e
SAUSaurusBob Meijer162: N 2+A-finale [3]08:02,674e
SAUSaurusBoyd Thijssens107: O 4+A-finale [2]06:54,456e
SAUSaurusJosse Houtepen104: SA 8+voorwedstrijd 2[6]06:06,792e
SAUSaurusJosse Houtepen109: N 2-voorwedstrijd 3[5]07:34,953e
SAUSaurusBob Meijer162: N 2+voorwedstrijd 2[5]08:08,312e
SAUSaurusBoyd Thijssens107: O 4+voorwedstrijd 2[4]06:59,353e
SAUSaurusJosse Houtepen007: Ej 8+A-finale [2]06:11,955e
SAUSaurusJosse Houtepen007: Ej 8+voorwedstrijd 2[2]06:02,933e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusJosse Houtepen135: MFm 8+A-finale [5]06:10,665e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusJosse Houtepen007: Ej 8+voorwedstrijd 1[4]07:48,974e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusJosse Houtepen103: SA 8+voorwedstrijd 2[5]06:30,234e
SAUSaurusJosse Houtepen011: Ej 8+B-finale [7]06:52,842e
SAUSaurusJosse Houtepen011: Ej 8+voorwedstrijd 2[6]06:55,674e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusJosse Houtepen113: B 8+A-finale [2]05:59,311e
SAUSaurusJosse Houtepen113: B 8+voorwedstrijd 1[7]06:06,983e
SAUSaurusJosse Houtepen007: Ej 8+A-finale [6]06:12,415e
SAUSaurusJosse Houtepen007: Ej 8+voorwedstrijd 2[5]06:05,582e