Roeland van Witzenburg

430 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaMees Fabel116: LHE 8+A-finale [7]06:15,746e
THEThêtaMees Fabel019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:17,826e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+A-finale [1]06:17,226e
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:26,284e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaGijs Leemrijse116: LHE 8+A-finale [4]06:19,545e
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:15,684e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaGijs Leemrijse124: LHB 8+A-finale [5]07:06,891e
THEThêtaGijs Leemrijse124: LHB 8+voorwedstrijd 1[3]06:50,751e
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+A-finale [5]06:49,053e
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[1]06:13,911e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+A-finale [1]06:52,103e
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+time-trial 05:03,344e
THEThêtaGijs Leemrijse124: LHB 8+A-finale [3]07:00,962e
THEThêtaGijs Leemrijse124: LHB 8+time-trial 05:03,212e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaGijs Leemrijse212: LHB 8+A-finale [1]06:36,082e
THEThêtaGijs Leemrijse212: LHB 8+voorwedstrijd 2[3]06:32,261e
THEThêtaGijs Leemrijse107: LHEj 8+A-finale [3]06:41,333e
THEThêtaGijs Leemrijse107: LHEj 8+voorwedstrijd 3[2]06:34,011e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaGijs Leemrijse004: LHB 8+A-finale [6]07:11,964e
THEThêtaGijs Leemrijse004: LHB 8+voorwedstrijd 3[5]07:09,852e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta 1Joost van de Beek105: Selectie 8+ (Cat. B)A-finale [4]07:21,972e
THEThêtaSamuel López Knaapen104: Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 2[6]07:42,742e
THEThêta 1Joost van de Beek105: Selectie 8+ (Cat. B)voorwedstrijd 2[4]07:42,381e
THEThêta 2Daan Zwerus105: Selectie 8+ (Cat. B)voorwedstrijd 1[3]07:48,784e
THEThêta 2Tom van der Velden713: 4+ H3A-finale [4]07:37,861e
THEThêta 2Femke Coops003: D selectie 8+B-finale [2]07:54,113e
THEThêtaLuuc Vlieger002: HErv C4+B-finale [6]01:52,603e
THEThêta 2Tom van der Velden713: 4+ H3voorwedstrijd 2[6]07:27,361e
THEThêta 2Femke Coops003: D selectie 8+voorwedstrijd 2[5]07:47,134e
THEThêta 1Iris de Wit003: D selectie 8+voorwedstrijd 1[6]07:49,655e
THEThêtaLuuc Vlieger002: HErv C4+voorwedstrijd 3[5]01:52,474e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta (NSK)Pelle Krol104: HE 8+A-finale [7]06:30,575e
THEThêta (NSK)Pelle Krol104: HE 8+voorwedstrijd 1[4]06:26,312e
THEThêtaRalph Bens006: HG 4xA-finale [5]07:10,315e
THEThêtaMark Verbeek004: HG 2-B-finale [5]08:14,765e
THEThêtaMark Verbeek004: HG 2-voorwedstrijd 1[3]07:22,663e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaRobert Tiemeijer114: M 2xA-finale [1]07:49,453e
THEThêtaGuido de Ruiter033: BM 1xA-finale [4]08:16,744e
THEThêta (P1)Robert Tiemeijer054: MDev 2xA-finale [1]07:20,481e
THEThêtaGuido de Ruiter033: BM 1xvoorwedstrijd 3[3]08:10,092e
THEThêtaMark Verbeek057: MDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:13,324e
THEThêta (P1)Robert Tiemeijer054: MDev 2xvoorwedstrijd 2[1]07:19,081e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaRobert Tiemeijer108: HG 2xA-finale [4]06:38,473e
THEThêtaRobert Tiemeijer108: HG 2xvoorwedstrijd 2[4]06:43,411e
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema107: HG 4+voorwedstrijd 2[2]06:59,905e
THEThêtaMark Verbeek106: HGb 4-voorwedstrijd 1[5]06:23,994e
THEThêtaGuido de Ruiter101: HE 1xvoorwedstrijd 2[6]07:09,503e
THEThêtaMark Verbeek007: HDev 4-B-finale [4]06:32,176e
THEThêtaGuido de Ruiter003: HG 1xA-finale [4]07:10,852e
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2xA-finale [5]06:39,821e
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema005: HG 4+A-finale [5]07:04,076e
THEThêtaMark Verbeek007: HDev 4-voorwedstrijd 3[3]06:24,913e
THEThêtaGuido de Ruiter003: HG 1xvoorwedstrijd 3[3]07:11,991e
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[2]06:39,911e
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema005: HG 4+voorwedstrijd 1[5]06:56,732e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2xA-finale [3]03:19,241e
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema005: HG 4+A-finale [1]07:10,484e
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2xhalve-finale 1[3]03:21,521e
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema005: HG 4+voorwedstrijd 2[4]06:59,383e
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2xtime-trial 03:15,721e
THEThêtaPelle Krol007: HDev 4-time-trial 03:09,9814e
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema107: HG 4+A-finale [1]07:00,424e
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema107: HG 4+voorwedstrijd 1[4]07:01,422e
THEThêtaPelle Krol106: HGb 4-voorwedstrijd 1[2]06:34,053e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaPelle Krol104: HE 8+A-finale [5]06:15,223e
THEThêtaRobert Tiemeijer108: HG 2xA-finale [4]06:57,103e
THEThêtaGuido de Ruiter101: HE 1xA-finale [8]07:19,492e
THEThêta/Boreas/VidarRuben Sikkema107: HG 4+voorwedstrijd 2[4]07:18,556e
THEThêtaPelle Krol007: HDev 4-B-finale [7]06:46,184e
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2xA-finale [3]06:58,861e
THEThêta/Boreas/VidarRuben Sikkema005: HG 4+A-finale [7]07:23,768e
THEThêta/SaurusGerard van der Velden001: HE 2xA-finale [2]06:47,131e
THEThêtaPelle Krol007: HDev 4-voorwedstrijd 1[3]06:40,474e
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[5]06:58,372e
THEThêta/VidarRuben Sikkema004: HG 2-voorwedstrijd 2[6]07:45,124e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaRobert Tiemeijer108: HG 2xA-finale [5]07:05,654e
THEThêtaGuido de Ruiter101: HE 1xA-finale [5]07:26,682e
THEThêtaPelle Krol106: HGb 4-A-finale [4]06:47,265e
THEThêta/Boreas/VidarRuben Sikkema107: HG 4+voorwedstrijd 1[5]07:15,264e
THEThêtaPelle Krol106: HGb 4-voorwedstrijd 1[1]06:53,591e
THEThêtaGuido de Ruiter101: HE 1xvoorwedstrijd 2[5]
THEThêtaGuido de Ruiter003: HG 1xB-finale [6]08:21,311e
THEThêtaPelle Krol007: HDev 4-A-finale [3]07:14,556e
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2xA-finale [7]07:22,981e
THEThêtaGuido de Ruiter003: HG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:10,805e
THEThêtaPelle Krol007: HDev 4-voorwedstrijd 3[3]06:59,282e
THEThêta/VidarRuben Sikkema004: HG 2-voorwedstrijd 2[2]07:58,574e
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:07,671e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaRobert Tiemeijer205: HG 2xA-finale [6]06:39,401e
THEThêta/ProteusVincent Klaassens001: HE 2-A-finale [4]06:27,273e
THEThêta (SB)Guido de Ruiter003: HE 1xB-finale [2]07:09,676e
THEThêtaPelle Krol206: HGb 4-A-finale [3]06:52,576e
THEThêta/VidarRuben Sikkema204: HG 2-voorwedstrijd 2[6]07:41,594e
THEThêtaRobert Tiemeijer205: HG 2xvoorwedstrijd 1[2]06:59,221e
THEThêtaPelle Krol206: HGb 4-voorwedstrijd 2[4]06:40,752e
THEThêtaPelle Krol104: HDev 4-B-finale [3]06:51,762e
THEThêtaRobert Tiemeijer103: HDev 2xA-finale [4]07:18,441e
THEThêta (SB)Guido de Ruiter003: HE 1xhalve-finale 2[6]07:47,944e
THEThêta/ProteusVincent Klaassens001: HE 2-halve-finale 1[5]07:10,392e
THEThêtaPelle Krol104: HDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:04,754e
THEThêtaRobert Tiemeijer103: HDev 2xvoorwedstrijd 1[4]07:39,011e
THEThêta (SB)Guido de Ruiter003: HE 1xkwart-finale 3[5]07:54,713e
THEThêta/ProteusVincent Klaassens001: HE 2-time-trial 06:13,985e
THEThêta (SB)Guido de Ruiter003: HE 1xtime-trial 06:41,1514e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaLisa van Heyningen121: DE 8+A-finale [1]07:03,496e
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*voorwedstrijd 2[3]07:54,694e
THEThêtaLisa van Heyningen121: DE 8+voorwedstrijd 1[5]06:49,813e
THEThêtaMark Verbeek105: G 4+voorwedstrijd 4[5]06:45,275e
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+A-finale [6]06:56,855e
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+A-finale [4]06:50,103e
THEThêtaRalph Bens015: LDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:31,346e
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*voorwedstrijd 2[3]07:54,496e
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+voorwedstrijd 1[6]07:03,213e
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+voorwedstrijd 3[6]06:49,101e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+A-finale [2]03:18,322e
THEThêta/NereusYumiko Van Diest022: DEj 4+B-finale [2]03:52,962e
THEThêta/SaurusMark Verbeek006: Ej 4+B-finale [3]03:22,431e
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+halve-finale 2[2]03:16,581e
THEThêta/NereusYumiko Van Diest022: DEj 4+halve-finale 1[2]03:47,362e
THEThêta/SaurusMark Verbeek006: Ej 4+halve-finale 2[2]03:17,652e
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+time-trial 03:15,583e
THEThêtaRalph Bens015: LDev 4-time-trial 03:19,7215e
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*time-trial 03:43,7210e
THEThêta/NereusYumiko Van Diest022: DEj 4+time-trial 03:43,914e
THEThêta/SaurusMark Verbeek006: Ej 4+time-trial 03:14,492e
THEThêta/NereusYumiko Van Diest129: DB 4+B-finale [4]07:55,083e
THEThêtaManouk Groels135: LDB 4*B-finale [2]07:35,911e
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+B-finale [2]06:53,353e
THEThêta/NereusYumiko Van Diest129: DB 4+voorwedstrijd 3[2]07:53,753e
THEThêtaManouk Groels135: LDB 4*voorwedstrijd 2[2]07:42,043e
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+voorwedstrijd 1[4]06:42,162e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*A-finale [1]07:49,896e
THEThêtaLisa van Heyningen127: DB 8+A-finale [6]06:38,921e
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga126: DB 4+A-finale [2]07:49,126e
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*voorwedstrijd 2[5]07:30,233e
THEThêtaLisa van Heyningen127: DB 8+voorwedstrijd 2[2]06:21,811e
THEThêtaTobias Quené113: LG 4-voorwedstrijd 2[4]06:57,045e
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga126: DB 4+voorwedstrijd 2[6]07:38,413e
THEThêtaMark Verbeek105: G 4+voorwedstrijd 3[4]06:44,224e
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*B-finale [1]07:39,575e
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+A-finale [6]06:42,375e
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga022: DEj 4+B-finale [4]07:42,612e
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+A-finale [6]06:37,934e
THEThêtaTobias Quené015: LDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:01,735e
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*voorwedstrijd 2[3]07:48,656e
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:46,103e
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga022: DEj 4+voorwedstrijd 2[4]08:17,874e
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+voorwedstrijd 3[6]06:49,972e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaManouk Groels135: LDB 4*B-finale [4]08:09,671e
THEThêtaCarijn Mulder130: DB 8+A-finale [7]07:16,743e
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy129: DB 4+B-finale [4]08:13,541e
THEThêtaTobias Quené116: LG 4+A-finale [3]07:32,794e
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+A-finale [6]07:12,425e
THEThêtaManouk Groels135: LDB 4*voorwedstrijd 2[7]07:39,284e
THEThêtaCarijn Mulder130: DB 8+voorwedstrijd 1[3]06:53,653e
THEThêtaTobias Quené115: LG 4-voorwedstrijd 1[3]06:56,255e
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy129: DB 4+voorwedstrijd 1[5]08:08,324e
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+voorwedstrijd 1[6]06:55,512e
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*B-finale [7]07:37,193e
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+B-finale [5]06:47,961e
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+B-finale [6]06:54,191e
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy022: DEj 4+B-finale [4]08:02,323e
THEThêtaTobias Quené015: LDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:14,816e
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*voorwedstrijd 3[4]07:41,874e
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:53,774e
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+voorwedstrijd 2[5]07:10,333e
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy022: DEj 4+voorwedstrijd 2[6]07:59,335e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*B-finale [7]08:52,596e
THEThêtaTobias Quené117: LB 4+A-finale [5]07:50,821e
THEThêtaCarijn Mulder127: DB 8+A-finale [4]08:04,095e
THEThêtaMark Verbeek108: B 4+A-finale [3]07:29,511e
THEThêtaCarijn Mulder127: DB 8+voorwedstrijd 1[4]07:40,761e
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*voorwedstrijd 1[4]08:31,656e
THEThêtaMark Verbeek108: B 4+voorwedstrijd 1[6]07:45,751e
THEThêtaTobias Quené014: LEj 4+A-finale [3]08:20,891e
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*B-finale [6]09:21,605e
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+B-finale [6]08:11,781e
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+A-finale [2]07:50,224e
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*voorwedstrijd 2[2]09:04,793e
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+voorwedstrijd 3[3]07:49,133e
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+voorwedstrijd 3[5]07:32,872e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy224: DB 4+A-finale [2]07:54,194e
THEThêtaRobert Tiemeijer208: B 4+A-finale [2]07:05,736e
THEThêta/OrcaTobias Quené216: LB 4+A-finale [4]07:24,114e
THEThêtaCarijn Mulder223: DB 8+A-finale [5]07:00,492e
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy224: DB 4+voorwedstrijd 2[2]08:00,613e
THEThêtaRobert Tiemeijer208: B 4+voorwedstrijd 3[3]06:59,192e
THEThêtaMaartje Hoogeveen227: LDB 4*voorwedstrijd 2[4]07:57,044e
THEThêtaCarijn Mulder223: DB 8+voorwedstrijd 3[3]07:08,831e
THEThêtaRobert Tiemeijer107: Ej 4+A-finale [3]07:20,656e
THEThêtaMaartje Hoogeveen125: LDEj 4*B-finale [1]07:50,605e
THEThêtaCarijn Mulder120: DEj 8+A-finale [1]07:00,524e
THEThêtaRobert Tiemeijer107: Ej 4+voorwedstrijd 3[2]07:01,782e
THEThêtaMaartje Hoogeveen125: LDEj 4*voorwedstrijd 1[3]08:02,804e
THEThêtaCarijn Mulder120: DEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:54,702e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaCarijn Mulder005: Dames AchtA-finale [4]07:11,272e
THEThêtaRobert Tiemeijer040: Jonge Viervoorwedstrijd 3[3]07:17,553e
THEThêtaMaartje Hoogeveen006: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 3[6]08:13,695e
THEThêtaCarijn Mulder005: Dames Achtvoorwedstrijd 3[5]07:06,141e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaCarijn Mulder006: DEj 8+A-finale [3]07:38,344e
THEThêtaManouk Groels007: LDEj 4*voorwedstrijd 1[5]08:43,915e
THEThêtaCarijn Mulder006: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]07:40,671e
THEThêta 2Robert Tiemeijer004: Ej 8+A-finale [6]07:08,866e
THEThêta 1Tobias Quené004: Ej 8+voorwedstrijd 2[5]07:22,784e
THEThêta 2Robert Tiemeijer004: Ej 8+voorwedstrijd 1[6]07:14,992e
THEThêtaDiane Nelissen011: DErv C4+voorwedstrijd 4[3]02:10,572e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaGiel Talsma111: B 4+A-finale [2]06:53,005e
THEThêtaSjoerd Pieksma122: LN 4-voorwedstrijd 3[5]06:44,434e
THEThêtaGiel Talsma111: B 4+voorwedstrijd 2[2]06:51,762e
THEThêtaJulia Sialino133: DN 4-voorwedstrijd 1[2]07:33,514e
THEThêtaPelle Krol008: Ej 8+voorwedstrijd 2[2]06:04,875e
THEThêtaSjoerd Pieksma015: LDev 4-voorwedstrijd 1[2]06:41,963e
THEThêtaGiel Talsma006: N 4+voorwedstrijd 3[6]06:55,752e
THEThêtaJulia Sialino022: DN 4+voorwedstrijd 2[5]07:39,705e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaJulia Sialino130: DO 4+A-finale [6]07:40,412e
THEThêtaPelle Krol112: B 8+A-finale [5]06:06,023e
THEThêtaGiel Talsma111: B 4+A-finale [2]06:49,553e
THEThêtaJolenthe Janssen140: LDN 2xvoorwedstrijd 1[3]08:05,194e
THEThêtaPelle Krol112: B 8+voorwedstrijd 1[3]06:07,312e
THEThêta/OrcaSjoerd Pieksma122: LN 4-voorwedstrijd 1[2]07:04,214e
THEThêtaGiel Talsma111: B 4+voorwedstrijd 1[2]06:51,122e
THEThêtaPelle Krol008: Ej 8+B-finale [6]06:02,621e
THEThêtaJolenthe Janssen170: LDB 2xA-finale [5]08:00,582e
THEThêtaPelle Krol008: Ej 8+voorwedstrijd 2[1]06:01,504e
THEThêta/OrcaSjoerd Pieksma014: LN 4+voorwedstrijd 2[4]07:09,115e
THEThêtaGiel Talsma006: N 4+voorwedstrijd 2[6]06:57,214e
THEThêtaJulia Sialino022: DN 4+voorwedstrijd 3[6]07:44,564e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaSjoerd Pieksma014: LN 4+A-finale [4]
THEThêtaJulia Sialino022: DN 4+B-finale [1]07:50,771e
THEThêtaSjoerd Pieksma014: LN 4+voorwedstrijd 3[1]06:59,932e
THEThêtaJulia Sialino022: DN 4+voorwedstrijd 1[4]07:44,752e
THEThêtaPelle Krol008: Ej 8+time-trial 03:01,4412e
THEThêtaGiel Talsma006: N 4+time-trial 07:05,7910e
THEThêtaGiel Talsma111: B 4+A-finale [3]06:58,883e
THEThêtaGiel Talsma111: B 4+voorwedstrijd 2[4]06:57,211e
THEThêtaSjoerd Pieksma119: LN 4-voorwedstrijd 2[1]06:47,103e
THEThêtaJulia Sialino131: DN 4-voorwedstrijd 2[3]07:40,623e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta/AsoposSjoerd Pieksma123: LB 4+A-finale [6]06:58,681e
THEThêtaPelle Krol112: B 8+B-finale [5]06:09,441e
THEThêtaJulia Sialino135: DB 4+A-finale [2]07:48,515e
THEThêtaJolenthe Janssen140: LDN 2xvoorwedstrijd 1[5]08:05,245e
THEThêtaPelle Krol112: B 8+voorwedstrijd 1[5]06:05,584e
THEThêtaJulia Sialino135: DB 4+voorwedstrijd 1[3]07:50,172e
THEThêtaPelle Krol008: Ej 8+B-finale [3]06:04,302e
THEThêtaSjoerd Pieksma014: LN 4+A-finale [3]07:03,823e
THEThêtaJolenthe Janssen027: LDDev 2xB-finale [4]08:05,935e
THEThêtaJulia Sialino022: DN 4+A-finale [1]07:42,621e
THEThêtaJulia Sialino022: DN 4+voorwedstrijd 2[5]07:51,933e
THEThêtaJolenthe Janssen027: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[2]08:08,944e
THEThêtaPelle Krol008: Ej 8+voorwedstrijd 2[6]06:10,333e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaJan van Mastrigt123: LB 4+A-finale [4]07:40,112e
THEThêtaPelle Krol112: B 8+A-finale [1]06:43,635e
THEThêtaJulia Sialino135: DB 4+A-finale [5]08:14,404e
THEThêtaJolenthe Janssen140: LDN 2xvoorwedstrijd 1[3]08:59,224e
THEThêtaPelle Krol112: B 8+voorwedstrijd 3[6]06:29,732e
THEThêtaJulia Sialino135: DB 4+voorwedstrijd 2[2]08:04,722e
THEThêtaPelle Krol008: Ej 8+B-finale [3]06:30,303e
THEThêtaJan van Mastrigt014: LN 4+A-finale [2]07:06,505e
THEThêtaJulia Sialino022: DN 4+A-finale [2]07:51,744e
THEThêtaPelle Krol008: Ej 8+voorwedstrijd 2[3]06:19,883e
THEThêtaJolenthe Janssen027: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[4]08:00,885e
THEThêtaJulia Sialino022: DN 4+voorwedstrijd 2[6]07:53,522e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaJan van Mastrigt123: LB 4+A-finale [4]
THEThêtaJolenthe Janssen257: LDDev 2xherkansing [3]
THEThêtaJulia Sialino135: DB 4+voorwedstrijd 2[6]
THEThêtaJan van Mastrigt014: LN 4+A-finale [2]
THEThêtaJolenthe Janssen257: LDDev 2xtime-trial 08:51,0110e
THEThêtaPelle Krol252: Ej 8+time-trial 06:17,164e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaJan van Mastrigt041: LB 4+A-finale [2]07:38,802e
THEThêtaJulia Sialino042: DB 4+A-finale [5]08:29,485e
THEThêtaJan van Mastrigt041: LB 4+voorwedstrijd 2[3]07:10,682e
THEThêtaPelle Krol002: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[1]06:31,215e
THEThêtaJulia Sialino042: DB 4+voorwedstrijd 2[3]07:51,322e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit117: LO 4-A-finale [2]06:13,701e
THEThêtaArlan Smit010: LSA 4-A-finale [3]06:12,014e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Thêta/SilViaDaniel van de Berg130: LM 8+A-finale [3]06:06,951e
THEThêtaArlan Smit034: LM 4-A-finale [3]06:49,293e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit004: O 2-voorwedstrijd 1[2]07:05,473e
NERNereus/Thêta/SilViaDaniel van de Berg104: SA 8+A-finale [1]06:07,593e
NERNereus/Thêta/SilViaDaniel van de Berg104: SA 8+voorwedstrijd 2[2]06:06,112e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/Thêta/AsoposVincent Goris116: LSA 8+ (NK)A-finale [4]06:05,623e
THEThêtaArlan Smit117: LO 4-A-finale [5]06:15,692e
ORCOrca/Thêta/AsoposVincent Goris116: LSA 8+ (NK)voorwedstrijd 1[4]06:06,001e
THEThêtaArlan Smit002: SA 4- (NK)A-finale [2]06:20,555e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta 2Daniel Playford113: LSA 2-A-finale [3]07:11,723e
THEThêta 1Arlan Smit113: LSA 2-A-finale [5]07:08,602e
THEThêta 2Daniel Playford113: LSA 2-voorwedstrijd 2[3]07:11,002e
THEThêta 1Arlan Smit113: LSA 2-voorwedstrijd 1[5]07:16,471e
THEThêta 1Arlan Smit012: LO 2-A-finale [6]07:58,672e
THEThêta 2Daniel Playford012: LO 2-voorwedstrijd 1[2]08:57,154e
THEThêta 1Arlan Smit012: LO 2-voorwedstrijd 1[6]08:54,592e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit117: LO 4-A-finale [4]06:25,033e
THEThêtaArlan Smit002: SA 4-A-finale [3]06:40,845e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit101: O 4-A-finale [3]06:49,551e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit001: Oude Viervoorwedstrijd 1[4]06:56,803e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-A-finale [3]06:20,812e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ThêtaFelix van de Donk129: LM 8+A-finale [4]05:54,085e
THEThêtaArlan Smit050: LMDev 4-A-finale [6]06:29,565e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit117: LO 4-A-finale [2]06:28,584e
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-A-finale [1]06:32,243e
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:45,193e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArne Hendriks116: LSA 8+A-finale [7]06:32,681e
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-A-finale [3]06:39,674e
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-voorwedstrijd 1[7]06:54,812e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-B-finale [4]06:32,131e
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:39,093e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-B-finale [2]03:22,011e
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-halve-finale 2[3]03:25,512e
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-kwart-finale 3[2]03:20,791e
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-time-trial 03:16,392e
THEThêtaArlan Smit117: LO 4-A-finale [2]06:43,923e

Damen Raceroei Regatta

03 mei 2014 t/m 04 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit118: LO 4-A-finale [4]06:44,564e
THEThêtaArlan Smit009: LSA 4-A-finale [7]07:26,203e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit107: LN 4+A-finale [5]07:05,471e
THEThêtaArlan Smit005: LDev 4-A-finale [1]08:21,216e
THEThêtaArlan Smit005: LDev 4-voorwedstrijd 3[6]07:27,532e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit030: O 4+A-finale [3]07:05,495e
THEThêtaArlan Smit050: B 4+A-finale [4]07:06,451e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta 3Tjeerd van Ditshuizen123: LB 1xA-finale [2]08:20,984e
THEThêtaStef Schenkelaars122: LN 2xA-finale [2]07:35,892e
THEThêta 2Stef Schenkelaars123: LB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:34,353e
THEThêta 3Tjeerd van Ditshuizen123: LB 1xvoorwedstrijd 2[4]08:27,102e
THEThêta 3Tjeerd van Ditshuizen011: LN 1xvoorwedstrijd 2[7]08:11,662e
THEThêta 2Stef Schenkelaars011: LN 1xvoorwedstrijd 1[7]08:06,313e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta 2Tjeerd van Ditshuizen123: LB 1xA-finale [5]09:29,765e
THEThêta 1Stef Schenkelaars123: LB 1xA-finale [6]09:10,553e
THEThêta 1Stef Schenkelaars123: LB 1xvoorwedstrijd 1[3]11:16,623e
THEThêta 2Tjeerd van Ditshuizen123: LB 1xvoorwedstrijd 1[4]11:09,412e
THEThêta 2Tjeerd van Ditshuizen011: LN 1xA-finale [1]09:41,535e
THEThêta 1Stef Schenkelaars011: LN 1xvoorwedstrijd 1[1]5e
THEThêta 2Tjeerd van Ditshuizen011: LN 1xvoorwedstrijd 1[3]3e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta 3Tjeerd van Ditshuizen122: LB 1xA-finale [4]08:52,715e
THEThêta 2Stef Schenkelaars122: LB 1xB-finale [5]08:43,683e
THEThêta 3Tjeerd van Ditshuizen122: LB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:32,401e
THEThêta 2Stef Schenkelaars122: LB 1xvoorwedstrijd 1[3]08:23,893e
THEThêta 3Tjeerd van Ditshuizen018: LN 1xvoorwedstrijd 4[6]08:49,604e
THEThêta 2Stef Schenkelaars018: LN 1xvoorwedstrijd 3[5]08:32,754e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta 3Tjeerd van Ditshuizen123: LB 1xA-finale [5]08:51,974e
THEThêta 2Stef Schenkelaars123: LB 1xB-finale [6]08:52,751e
THEThêta 3Tjeerd van Ditshuizen123: LB 1xvoorwedstrijd 2[3]09:34,911e
THEThêta 2Stef Schenkelaars123: LB 1xvoorwedstrijd 1[4]09:42,243e
THEThêta 1Stef Schenkelaars011: LN 1xvoorwedstrijd 3[6]09:17,874e
THEThêta 2Tjeerd van Ditshuizen011: LN 1xvoorwedstrijd 1[7]09:08,495e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta 2Stef Schenkelaars123: LB 1xB-finale [4]08:03,363e
THEThêta 1Tjeerd van Ditshuizen123: LB 1xB-finale [1]07:52,911e
THEThêta 2Stef Schenkelaars123: LB 1xvoorwedstrijd 3[4]08:26,793e
THEThêta 1Tjeerd van Ditshuizen123: LB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:23,203e
THEThêta 1Tjeerd van Ditshuizen011: LN 1xvoorwedstrijd 4[3]07:56,813e
THEThêta 2Stef Schenkelaars011: LN 1xvoorwedstrijd 1[3]07:49,273e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaStef Schenkelaars118: LO 4-A-finale [3]06:19,272e
THEThêtaTjeerd van Ditshuizen011: LN 1xvoorwedstrijd 2[6]07:50,494e
THEThêtaStef Schenkelaars010: LO 2-voorwedstrijd 1[6]07:20,104e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaYouri Vaes106: LM 1xvoorwedstrijd 2[3]07:31,134e
THEThêtaStef Schenkelaars044: LMDev 4-A-finale [2]06:21,793e
THEThêtaYouri Vaes018: LM 1xA-finale [1]07:27,664e
THEThêtaYouri Vaes018: LM 1xvoorwedstrijd 2[3]07:31,432e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaStef Schenkelaars118: LO 4-A-finale [4]07:03,985e
THEThêtaStef Schenkelaars013: LDev 4-A-finale [5]06:53,545e
THEThêtaStef Schenkelaars013: LDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:49,991e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaStef Schenkelaars118: LO 4-A-finale [4]06:42,134e
THEThêtaStef Schenkelaars013: LDev 4-A-finale [5]06:37,286e
THEThêtaYouri Vaes008: LSA 1xA-finale [5]07:36,063e
THEThêtaStef Schenkelaars013: LDev 4-voorwedstrijd 2[6]06:24,171e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaYouri Vaes101: SA 1xA-finale [2]07:55,401e
THEThêtaStef Schenkelaars013: LDev 4-A-finale [1]06:43,724e
THEThêtaYouri Vaes001: SA 1xA-finale [4]07:34,573e
THEThêtaStef Schenkelaars013: LDev 4-voorwedstrijd 1[1]06:45,212e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaStef Schenkelaars112: LO 4-A-finale [7]06:37,045e
THEThêtaStef Schenkelaars112: LO 4-voorwedstrijd 2[5]06:31,913e
THEThêtaStef Schenkelaars037: LDev 4-A-finale [7]06:31,505e
THEThêtaStef Schenkelaars037: LDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:39,023e
THEThêtaYouri Vaes110: LSA 1xvoorwedstrijd 2[3]07:38,604e

129e Varsity

08 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaStef Schenkelaars001: Oude Viervoorwedstrijd 2[2]07:03,974e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThetaLisa Scheenaard015: DSA 1xA-finale [3]07:56,781e
THEThetaRianne Dekker022: LDSA 1xA-finale [5]08:14,483e
THEThetaLisa Scheenaard015: DSA 1xvoorwedstrijd 2[5]08:05,892e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThetaRianne Dekker105: LW 1xhalve-finale 1[3]08:13,316e
THEThetaRianne Dekker105: LW 1xvoorwedstrijd 1[4]08:04,701e
THEThetaRianne Dekker014: LW 1xA-finale [5]08:27,226e
THEThetaRianne Dekker014: LW 1xvoorwedstrijd 2[1]08:11,362e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThetaRianne Dekker138: LDO 1xA-finale [4]08:31,021e
THEThetaRianne Dekker034: LDN 1xA-finale [5]09:25,163e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThetaRianne Dekker140: LDO 1xA-finale [6]08:21,942e
THEThetaRianne Dekker023: LDN 1xA-finale [3]08:20,955e
THEThetaRianne Dekker023: LDN 1xvoorwedstrijd 2[3]08:14,862e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 mei 2011 t/m 08 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThetaTessel Brühl136: DB 1xvoorwedstrijd 108:30,393e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThetaRianne Dekker136: LDN 1xA-finale [5]08:30,481e
THEThetaRianne Dekker134: LDSA 1xA-finale [2]08:25,586e
THETheta 1Tessel Brühl130: DN 1xA-finale [3]09:05,595e
THETheta 2Lisa Scheenaard130: DN 1xA-finale [6]08:22,461e
THEThetaRianne Dekker134: LDSA 1xvoorwedstrijd 1[5]08:12,812e
THEThetaLisa Scheenaard123: DSA 1xvoorwedstrijd 3[4]09:00,225e
THEThetaTessel Brühl025: DB 1xvoorwedstrijd 1[3]09:09,554e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THETheta/BeatrixLisa Scheenaard011: D 1e divisie 4*time-trial 30:19,162e