Liesbeth van den Eerenbeemt

134 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARCARC/Maas/EemFloris Wassing103: HE 4xA-finale [5]06:18,153e
ARCARC/RIC/HoopLiza Lausberg152: M16 4xA-finale [6]07:29,392e
ARCARCGertjan Bruins148: J16 2xA-finale [4]07:10,431e
ARCARCThijs Mulder121: LHB 1xvoorwedstrijd 4[8]08:27,223e
ARCARCGertjan Bruins148: J16 2xvoorwedstrijd 3[6]07:42,811e
ARCARC/Neptunus/MaasDiederick Stuijfzand043: J16 4xA-finale [8]06:33,961e
ARCARC/HoopLiza Lausberg044: M16 2xA-finale [1]08:03,476e
ARCARCGertjan Bruins042: J16 1xheat [7]07:45,604e
ARCARC/HoopLiza Lausberg044: M16 2xvoorwedstrijd 1[2]08:10,543e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HOOHoop/RIC/ARCNora Kaper152: M16 4xA-finale [3]07:35,276e
ARCARCGertjan Bruins148: J16 2xA-finale [4]07:02,963e
ARCARCThijs Mulder121: LHB 1xA-finale [8]07:48,546e
ARCARC/EemPim Kloet143: J18 2xB-finale [3]06:51,141e
HOOHoop/RIC/ARCNora Kaper152: M16 4xvoorwedstrijd 2[8]07:27,723e
ARCARCGertjan Bruins148: J16 2xhalve-finale 1[4]07:07,272e
ARCARCThijs Mulder121: LHB 1xvoorwedstrijd 3[3]07:42,512e
ARCARC/EemPim Kloet143: J18 2xvoorwedstrijd 2[7]06:54,203e
ARCARC/Maas/NeptunusMaarten Veninga043: J16 4xA-finale [5]06:34,992e
ARCARC/HoopLiza Lausberg044: M16 2xA-finale [8]08:07,977e
ARCARC/Maas/EemPim Kloet038: J18 4xA-finale [6]06:21,022e
ARCARCGertjan Bruins148: J16 2xvoorwedstrijd 2[3]07:26,563e
ARCARC/Maas/NeptunusMaarten Veninga043: J16 4xlotingsrace [2]06:45,581e
ARCARC/HoopLiza Lausberg044: M16 2xvoorwedstrijd 1[8]08:10,554e
ARCARC/Maas/EemPim Kloet038: J18 4xlotingsrace [5]06:21,623e
ARCARCThijs Mulder013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:48,636e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARCARCNora Kaper151: M16 1xheat [2]08:52,948e
ARCARCGertjan Bruins148: J16 2xA-finale [4]07:08,763e
ARCARC 1Pim Kloet121: LHB 1xA-finale [4]07:29,081e
ARCARC 2Thijs Mulder121: LHB 1xB-finale [3]07:48,796e
ARCARCGertjan Bruins148: J16 2xtime-trial 06:22,592e
ARCARC 2Thijs Mulder121: LHB 1xtime-trial 06:54,868e
ARCARC 1Pim Kloet121: LHB 1xtime-trial 06:40,551e
ARCARC/Neptunus/HunzeTijn Lubbert043: J16 4xA-finale [5]06:23,441e
ARCARCGertjan Bruins042: J16 1xheat [1]09:07,7835e
ARCARCPim Kloet036: J18 1xheat [1]07:14,051e
ARCARCThijs Mulder013: LHG 1xvoorwedstrijd 1[3]07:45,894e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARCARCThijs Mulder121: LHB 1xB-finale [4]08:30,074e
ARCARCGertjan Bruins148: J16 2xA-finale [5]07:29,271e
ARCARCNora Kaper151: M16 1xheat [6]09:33,287e
ARCARCThijs Mulder121: LHB 1xvoorwedstrijd 1[5]09:02,715e
ARCARCGertjan Bruins148: J16 2xvoorwedstrijd 2[1]08:10,191e
ARCARC/Hunze/NeptunusMaarten Veninga043: J16 4xA-finale [3]07:01,371e
ARCARCThijs Mulder013: LHG 1xB-finale [2]08:13,886e
ARCARC/WetterwilleVera Meijerhof044: M16 2xA-finale [2]08:08,024e
ARCARC 2Gertjan Bruins042: J16 1xheat [4]08:29,1818e
ARCARC 1Wouter Breedveld042: J16 1xheat [8]07:59,516e
ARCARCPim Kloet036: J18 1xheat [5]07:38,882e
ARCARCThijs Mulder013: LHG 1xvoorwedstrijd 1[4]08:04,985e
ARCARC/WetterwilleVera Meijerhof044: M16 2xvoorwedstrijd 2[3]08:12,883e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARCARC 1Wouter Breedveld017: J16 1xA-finale [6]08:24,156e
ARCARC 2Gertjan Bruins017: J16 1xA-finale [3]08:21,905e
ARCARCNora Kaper020: M16 1xB-finale [6]09:54,225e
ARCARCThijs Mulder210: LHB 1xvoorwedstrijd 4[2]08:32,372e
ARCARC 1Wouter Breedveld017: J16 1xhalve-finale 2[3]08:29,613e
ARCARC 2Gertjan Bruins017: J16 1xhalve-finale 2[1]08:22,912e
ARCARCNora Kaper020: M16 1xhalve-finale 1[6]10:05,996e
ARCARC 2Gertjan Bruins017: J16 1xkwart-finale 3[3]08:41,631e
ARCARC 1Wouter Breedveld017: J16 1xkwart-finale 1[3]08:43,182e
ARCARCPim Kloet016: J18 1xkwart-finale 2[3]08:21,446e
ARCARCNora Kaper020: M16 1xkwart-finale 1[2]09:16,573e
ARCARC 1Wouter Breedveld017: J16 1xtime-trial 07:33,918e
ARCARC 2Gertjan Bruins017: J16 1xtime-trial 07:31,003e
ARCARCPim Kloet016: J18 1xtime-trial 07:11,607e
ARCARCNora Kaper020: M16 1xtime-trial 08:56,9816e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NEPNeptunus/Hunze/Wetterwille/ARCEva Griep152: M16 4xA-finale [2]08:32,256e
ARCARCWouter Breedveld143: J18 2xA-finale [8]08:47,506e
ARCARCNora Kaper151: M16 1xheat 3[6]09:53,434e
ARCARCWouter Breedveld143: J18 2xvoorwedstrijd 2[6]07:25,133e
WETWetterwille/ARCNora Kaper044: M16 2xA-finale [2]09:02,686e
ARCARCWouter Breedveld042: J16 1xheat 2[4]08:07,105e
ARCARC 2Thijs Mulder036: J18 1xheat 4[2]08:02,575e
ARCARC 1Pim Kloet036: J18 1xheat 4[4]07:56,483e
WETWetterwille/ARCNora Kaper044: M16 2xvoorwedstrijd 1[1]08:21,633e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
JASJason/Willem III/ARC/HertogJulius van Hulst128: JM 4xA-finale [1]07:03,264e
JASJason/Willem III/ARC/HertogJulius van Hulst102: JM 4+A-finale [1]07:59,611e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NEPNeptunus/ARCMaarten Veninga148: J16 2xA-finale [6]07:09,376e
NEPNeptunus/ARCMaarten Veninga148: J16 2xhalve-finale 2[5]07:09,563e
ARCARC/JasonThijs Mulder143: J18 2xvoorwedstrijd 3[4]07:21,355e
ARCARC/Willem III/Jason/HertogJulius van Hulst038: J18 4xA-finale [3]06:15,571e
NEPNeptunus/ARCMaarten Veninga148: J16 2xvoorwedstrijd 3[1]07:06,662e
ARCARC/Willem III/Jason/HertogJulius van Hulst038: J18 4xvoorwedstrijd 2[2]06:22,041e
ARCARCWouter Breedveld042: J16 1xheat 4[2]07:52,032e
ARCARCThijs Mulder036: J18 1xheat 2[1]07:57,443e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NEPNeptunus/ARCMaarten Veninga148: J16 2xA-finale [2]07:28,224e
JASJason/ARCPim Kloet143: J18 2xA-finale [3]07:25,596e
ARCARCNora Kaper151: M16 1xheat 2[4]09:24,933e
NEPNeptunus/ARCMaarten Veninga148: J16 2xvoorwedstrijd 2[8]07:27,403e
JASJason/ARCPim Kloet143: J18 2xvoorwedstrijd 1[3]07:28,612e
ARCARCWouter Breedveld042: J16 1xheat 3[4]08:26,426e
ARCARC 1Pim Kloet036: J18 1xheat 2[4]09:21,778e
ARCARC 2Thijs Mulder036: J18 1xheat 1[6]08:15,182e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARCARCWouter Breedveld017: J16 1xC-finale [5]07:45,252e
ARCARC 1Pim Kloet016: J18 1xD-finale [6]08:00,754e
ARCARCNora Kaper020: M16 1xD-finale [6]09:16,232e
ARCARCWouter Breedveld017: J16 1xkwart-finale 1[5]09:04,275e
ARCARC 1Pim Kloet016: J18 1xkwart-finale 4[6]08:53,106e
ARCARCNora Kaper020: M16 1xkwart-finale 2[6]10:03,656e
ARCARC 2Thijs Mulder016: J18 1xtime-trial 07:34,2454e
ARCARC 1Pim Kloet016: J18 1xtime-trial 07:10,9220e
ARCARCWouter Breedveld017: J16 1xtime-trial 07:32,3016e
ARCARCNora Kaper020: M16 1xtime-trial 08:20,0118e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARCARCPim Kloet138: J16 2xvoorwedstrijd 1[5]07:24,592e
ARCARC 3Wouter Breedveld035: J16 1xheat 6[4]08:38,863e
ARCARC 2Jorrit van den Eerenbeemt035: J16 1xheat 5[4]08:32,993e
ARCARC 1Pim Kloet035: J16 1xheat 5[6]08:24,602e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARCARCWouter Breedveld202: J14 1xheat 3[5]01:49,481e
ARCARCPim Kloet138: J16 2xvoorwedstrijd 3[1]07:33,925e
ARCARC 1Pim Kloet035: J16 1xheat 3[5]08:25,293e
ARCARC 2Jorrit van den Eerenbeemt035: J16 1xheat 2[3]08:27,161e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARCARCPim Kloet142: J16 2xB-finale [6]07:40,253e
ARCARCPim Kloet142: J16 2xvoorwedstrijd 3[6]07:36,003e
ARCARC 1Pim Kloet035: J16 1xheat 3[6]08:13,865e
ARCARC 2Jorrit van den Eerenbeemt035: J16 1xheat 2[7]08:16,694e
ARCARC 3Wouter Breedveld035: J16 1xheat 2[8]08:14,903e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARCARC 1Pim Kloet017: J16 1xD-finale [2]08:06,715e
ARCARC 3Wouter Breedveld017: J16 1xE-finale [2]08:34,125e
ARCARC 2Jorrit van den Eerenbeemt017: J16 1xF-finale [3]08:24,271e
ARCARCPim Kloet127: J16 2xA-finale [2]07:50,565e
ARCARCPim Kloet127: J16 2xvoorwedstrijd 2[6]07:56,182e
ARCARC 1Pim Kloet017: J16 1xkwart-finale 3[6]08:19,496e
ARCARC 2Jorrit van den Eerenbeemt017: J16 1xtime-trial 08:06,3133e
ARCARC 3Wouter Breedveld017: J16 1xtime-trial 07:58,3429e
ARCARC 1Pim Kloet017: J16 1xtime-trial 07:42,3922e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARCARCPim Kloet035: J16 1xheat 4[4]08:26,114e
ARCARCNelly van der Veen151: M16 1xheat 1[2]09:10,904e