Harmen Eefting

1035 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordLieve Verhoeven328: DE 8+ NSKA-finale [8]06:59,604e
NJONjordRalph de Waard124: LHB 8+A-finale [4]06:11,211e
NJONjord/SkadiNina Loos132: DG 2xA-finale [3]07:43,214e
NJONjordMargot Leeuwenburgh129: DG 4-A-finale [3]07:09,142e
NJONjord 2Julie Lemoine-Fischer153: LDE 1xA-finale [3]09:00,266e
NJONjord 2Thijs Ruiken106: HGb 4-A-finale [4]06:48,875e
NJONjordLieve Verhoeven328: DE 8+ NSKvoorwedstrijd 1[8]07:07,772e
NJONjordThijs Tas104: HE 8+voorwedstrijd 3[8]06:13,013e
NJONjord/SkadiNina Loos132: DG 2xvoorwedstrijd 3[5]08:06,022e
NJONjord 1Yara Schepen139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[7]09:07,384e
NJONjordIndy Planting131: DG 4+voorwedstrijd 1[3]08:35,965e
NJONjord 1Sara Kalf153: LDE 1xvoorwedstrijd 2[4]10:25,605e
NJONjord 2Julie Lemoine-Fischer153: LDE 1xvoorwedstrijd 2[5]10:10,613e
NJONjordLars Minnes107: HG 4+voorwedstrijd 3[7]08:05,215e
NJONjord 2Thijs Ruiken106: HGb 4-voorwedstrijd 2[3]07:04,222e
NJONjordRalph de Waard019: LHEj 8+A-finale [6]06:26,288e
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-A-finale [2]07:11,085e
NJONjordThijs Ruiken010: HEj 8+A-finale [3]06:10,686e
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*A-finale [6]07:30,373e
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xA-finale [7]08:47,097e
NJONjordLieve Verhoeven029: DEj 8+A-finale [5]06:45,121e
NJONjordRalph de Waard019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[8]06:08,732e
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-voorwedstrijd 2[2]07:13,603e
NJONjordThijs Ruiken010: HEj 8+voorwedstrijd 2[7]06:01,392e
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[3]07:43,152e
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xvoorwedstrijd 1[7]08:40,272e
NJONjordElke Sanders022: DG 1xvoorwedstrijd 2[5]08:22,575e
NJONjordLieve Verhoeven029: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:57,581e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordElke Sanders125: DE 1xA-finale [8]08:28,377e
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*A-finale [8]07:26,791e
NJONjord/DDSFlora den Bieman139: LDGb 2xA-finale [6]07:53,846e
NJONjordIndy Planting131: DG 4+A-finale [6]07:46,783e
NJONjordMargot Leeuwenburgh129: DG 4-A-finale [7]07:10,333e
NJONjordRalph de Waard123: LHB 4+A-finale [8]07:04,554e
NJONjord/DDSFlora den Bieman139: LDGb 2xvoorwedstrijd 3[7]07:43,541e
NJONjordLieve Verhoeven128: DE 8+voorwedstrijd 2[7]06:52,256e
NJONjordThijs van Paridon111: HB 4+voorwedstrijd 2[4]06:53,874e
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-A-finale [2]07:12,325e
NJONjord/Skadi/Argo/ThêtaLisa van Heyningen065: DE 4xA-finale [3]07:06,495e
NJONjordThijs Ruiken010: HEj 8+B-finale [4]06:15,853e
NJONjordRalph de Waard018: LHEj 4+A-finale [5]07:09,023e
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*A-finale [3]07:32,902e
NJONjordLieve Verhoeven029: DEj 8+A-finale [1]06:52,981e
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:19,573e
NJONjordThijs Ruiken010: HEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:16,366e
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[6]07:48,672e
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xvoorwedstrijd 3[7]09:31,004e
NJONjordThijs van Paridon009: HEj 4+voorwedstrijd 2[4]07:39,525e
NJONjordLieve Verhoeven029: DEj 8+voorwedstrijd 1[8]07:28,224e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordLieve Verhoeven128: DE 8+A-finale [5]06:50,624e
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*A-finale [3]07:29,303e
NJONjordThijs Ruiken112: HB 8+A-finale [1]05:56,311e
NJONjord 1Job Andringa111: HB 4+B-finale [6]07:24,126e
NJONjord 3Jelmer Klumperbeek111: HB 4+B-finale [1]07:16,745e
NJONjord 2Ralph de Waard111: HB 4+B-finale [4]07:10,912e
SKASkadi/NjordNina Loos132: DG 2xA-finale [5]07:41,606e
NJONjordIndy Planting131: DG 4+A-finale [5]07:47,024e
NJONjordMargot Leeuwenburgh129: DG 4-A-finale [6]07:10,503e
NJONjordJenny Huizing137: LDE 4xtime-trial 06:24,887e
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*time-trial 06:48,303e
NJONjordThijs Ruiken112: HB 8+time-trial 05:19,281e
NJONjord 1Job Andringa111: HB 4+time-trial 06:27,2912e
NJONjord 2Ralph de Waard111: HB 4+time-trial 06:22,4210e
NJONjord 3Jelmer Klumperbeek111: HB 4+time-trial 06:19,347e
SKASkadi/NjordNina Loos132: DG 2xtime-trial 06:47,135e
NJONjordThijs Ruiken010: HEj 8+A-finale [3]06:00,845e
NJONjordRalph de Waard018: LHEj 4+A-finale [2]07:00,102e
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*A-finale [2]07:34,403e
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xA-finale [6]08:24,654e
NJONjordElke Sanders022: DG 1xA-finale [4]08:15,916e
NJONjordLieve Verhoeven029: DEj 8+A-finale [1]06:38,823e
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:26,655e
NJONjordThijs Ruiken010: HEj 8+voorwedstrijd 3[6]05:59,151e
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[4]07:31,822e
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xvoorwedstrijd 4[2]08:21,392e
NJONjordElke Sanders022: DG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:17,261e
NJONjord 2Merel Roos034: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[3]07:47,265e
NJONjord 1Vera Slagter034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:45,273e
NJONjordLieve Verhoeven029: DEj 8+voorwedstrijd 3[4]06:40,702e
NJONjord 1Job Andringa009: HEj 4+voorwedstrijd 3[3]07:10,185e
NJONjord 2Jelmer Klumperbeek009: HEj 4+voorwedstrijd 1[4]07:10,873e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordLars Minnes111: HB 4+A-finale [7]07:55,814e
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*A-finale [4]08:27,502e
NJONjord/Skadi/TritonEmma de Ruiter135: DB 4+A-finale [5]09:03,555e
NJONjordIndy Planting131: DG 4+A-finale [5]08:14,281e
NJONjordMargot Leeuwenburgh129: DG 4-A-finale [8]07:50,704e
NJONjordElke Sanders125: DE 1xA-finale [6]09:01,006e
NJONjordFlora den Bieman153: LDE 1xA-finale [5]09:17,635e
NJONjordThijs Ruiken112: HB 8+voorwedstrijd 2[7]06:37,385e
NJONjordLars Minnes111: HB 4+voorwedstrijd 2[3]07:31,572e
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*voorwedstrijd 2[2]08:11,602e
NJONjordMerel Roos139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[5]09:06,527e
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-A-finale [4]07:50,233e
NJONjordRalph de Waard019: LHEj 8+B-finale [7]07:05,305e
NJONjordThijs Ruiken010: HEj 8+A-finale [1]06:40,706e
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*A-finale [6]08:18,115e
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xB-finale [4]09:17,761e
NJONjordElke Sanders022: DG 1xB-finale [6]09:11,572e
NJONjord 1Vera Slagter034: LDDev 2xA-finale [1]07:46,867e
NJONjord 2Merel Roos034: LDDev 2xB-finale [3]07:46,601e
NJONjordLieve Verhoeven029: DEj 8+A-finale [7]06:58,325e
NJONjordLars Minnes009: HEj 4+A-finale [8]07:01,554e
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-voorwedstrijd 1[6]07:18,741e
NJONjordRalph de Waard019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:33,997e
NJONjordThijs Ruiken010: HEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:11,164e
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[6]07:34,212e
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[5]08:44,844e
NJONjordElke Sanders022: DG 1xvoorwedstrijd 3[7]08:20,034e
NJONjord 1Vera Slagter034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[5]08:01,754e
NJONjord 2Merel Roos034: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[4]08:07,946e
NJONjordLieve Verhoeven029: DEj 8+voorwedstrijd 1[5]07:00,853e
NJONjordLars Minnes009: HEj 4+voorwedstrijd 2[7]07:09,574e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*B-finale [4]07:58,651e
NJONjordLieve Verhoeven029: DEj 8+A-finale [1]07:41,383e
NJONjord 2Jenny Huizing034: LDDev 2xB-finale [2]08:47,053e
NJONjord 1Emma Fox027: DDev 4-B-finale [4]07:25,562e
NJONjordElke Sanders022: DG 1xA-finale [4]08:41,014e
NJONjordElke Sanders022: DG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:54,861e
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xtime-trial 06:56,3612e
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*time-trial 06:11,615e
NJONjordRalph de Waard019: LHEj 8+time-trial 05:16,1315e
NJONjord/NereusLaurens van Leenen009: HEj 4+time-trial 05:46,2613e
NJONjordLieve Verhoeven029: DEj 8+time-trial 05:27,984e
NJONjordJaro Hartsuiker010: HEj 8+time-trial 04:55,4213e
NJONjord 1Nuria Stikvoort034: LDDev 2xtime-trial 06:43,0914e
NJONjord 2Jenny Huizing034: LDDev 2xtime-trial 06:20,117e
NJONjord 2Indy Planting027: DDev 4-time-trial 06:09,6314e
NJONjord 1Emma Fox027: DDev 4-time-trial 05:43,245e
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*A-finale [3]08:21,592e
NJONjordElke Sanders125: DE 1xA-finale [4]08:45,821e
NJONjordLieve Verhoeven136: DB 8+A-finale [4]07:32,031e
NJONjordJaro Hartsuiker112: HB 8+A-finale [2]07:02,454e
NJONjordEmma Fox129: DG 4-A-finale [4]07:51,281e
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*voorwedstrijd 1[1]08:35,921e
NJONjordElke Sanders125: DE 1xvoorwedstrijd 1[3]09:52,081e
NJONjordIndy Planting130: DGb 4-voorwedstrijd 2[2]08:49,393e
NJONjordLaurens van Leenen111: HB 4+voorwedstrijd 2[4]07:47,463e
NJONjordRalph de Waard124: LHB 8+time-trial 05:16,6412e
NJONjordLieve Verhoeven136: DB 8+time-trial 05:30,771e
NJONjordJaro Hartsuiker112: HB 8+time-trial 04:58,353e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 2Flora den Bieman227: LDB 1xA-finale [2]09:08,971e
NJONjordMargot Leeuwenburgh224: DG 4-A-finale [6]07:47,174e
NJONjordMargot Leeuwenburgh221: DG 2-voorwedstrijd 1[2]08:35,234e
NJONjordMerel Roos229: LDG 2xvoorwedstrijd 2[3]08:36,815e
NJONjord 1Rosalie ten Wolde227: LDB 1xvoorwedstrijd 1[6]09:38,954e
NJONjord 2Flora den Bieman227: LDB 1xvoorwedstrijd 1[5]09:17,141e
NJONjordWolf Meijer202: HB 4+voorwedstrijd 2[5]07:36,695e
NJONjordJob Andringa212: LHB 8+voorwedstrijd 2[2]06:38,335e
NJONjordJaro Hartsuiker203: HB 8+voorwedstrijd 1[2]06:37,343e
NJONjordSuzanne van Os220: DB 8+voorwedstrijd 2[5]07:38,943e
NJONjordHanne Berendse228: LDB 4*voorwedstrijd 3[4]08:14,383e
NJONjordMargot Leeuwenburgh224: DG 4-voorwedstrijd 1[5]07:42,672e
NJONjordJaro Hartsuiker102: HEj 8+A-finale [5]06:52,325e
NJONjordSuzanne van Os112: DEj 8+A-finale [4]07:36,424e
NJONjordWolf Meijer101: HEj 4+voorwedstrijd 2[4]07:54,685e
NJONjordMargot Leeuwenburgh114: DDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:49,373e
NJONjord 2Merel Roos116: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[3]08:54,514e
NJONjord 1Jenny Huizing116: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[6]09:00,604e
NJONjordJob Andringa107: LHEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:42,484e
NJONjordHanne Berendse117: LDEj 4*voorwedstrijd 3[5]08:04,333e
NJONjordJaro Hartsuiker102: HEj 8+voorwedstrijd 3[3]06:22,272e
NJONjordSuzanne van Os112: DEj 8+voorwedstrijd 1[6]07:27,371e
NJONjordElke Sanders012: DSB 1xtime-trial 08:16,2226e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordElke Sanders013: DE 1xA-finale [6]10:19,903e
NJONjordJaro Hartsuiker003: HB 8+A-finale [1]07:12,216e
NJONjordYara Schepen006: LDB 4*A-finale [2]08:40,362e
NJONjordSuzanne van Os005: DB 8+A-finale [6]07:53,913e
NJONjordIndy Planting025: DG 4+A-finale [5]08:47,652e
NJONjordVera Slagter028: LDG 2xA-finale [4]09:44,014e
NJONjordMargot Leeuwenburgh002: Dames Viervoorwedstrijd 2[3]08:20,844e
NJONjordSam van Hugten004: LHB 8+voorwedstrijd 2[2]07:33,595e
NJONjordElke Sanders013: DE 1xvoorwedstrijd 2[2]09:14,123e
NJONjordJaro Hartsuiker003: HB 8+voorwedstrijd 3[1]06:30,191e
NJONjordYara Schepen006: LDB 4*voorwedstrijd 3[2]08:13,221e
NJONjordSuzanne van Os005: DB 8+voorwedstrijd 2[3]07:22,062e
NJONjord 1Wolf Meijer030: HB 4+voorwedstrijd 1[2]07:41,283e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 2Daphne Koetsier101: DOnerv C4+A-finale [2]02:13,264e
NJONjordYara Schepen109: DErv 1xA-finale [4]10:36,073e
NJONjordMax Reinders104: Selectie 8+ (Cat. A)B-finale [6]
NJONjord 1Irene Mulder103: DErv C4+A-finale [5]02:12,563e
NJONjord 4Milou Voorkamp103: DErv C4+A-finale [2]02:12,342e
NJONjord 2Silke Ruijs103: DErv C4+B-finale [2]
NJONjord 2Daphne Koetsier101: DOnerv C4+halve-finale 3[3]02:16,751e
NJONjord 6Femke Landaal101: DOnerv C4+halve-finale 2[2]02:35,636e
NJONjord 1Femmie Bloem101: DOnerv C4+halve-finale 1[5]02:35,696e
NJONjord 4Fieke van Dijk101: DOnerv C4+halve-finale 1[6]02:28,105e
NJONjord 1Femmie Bloem101: DOnerv C4+kwart-finale 6[4]02:16,182e
NJONjord 5Laura van Egmond101: DOnerv C4+kwart-finale 4[4]02:24,563e
NJONjord 4Fieke van Dijk101: DOnerv C4+kwart-finale 4[2]02:16,472e
NJONjord 6Femke Landaal101: DOnerv C4+kwart-finale 3[3]02:17,021e
NJONjord 3Floor Huisman101: DOnerv C4+kwart-finale 2[5]02:22,474e
NJONjord 2Daphne Koetsier101: DOnerv C4+kwart-finale 1[4]02:19,271e
NJONjordMax Reinders104: Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 1[2]07:50,334e
NJONjord 4Milou Voorkamp103: DErv C4+voorwedstrijd 2[3]02:14,712e
NJONjord 1Irene Mulder103: DErv C4+voorwedstrijd 2[6]02:14,411e
NJONjord 2Silke Ruijs103: DErv C4+voorwedstrijd 1[4]02:22,323e
NJONjord 4Fieke van Dijk101: DOnerv C4+herkansing 9[2]02:13,861e
NJONjord 6Femke Landaal101: DOnerv C4+voorwedstrijd 23[4]02:25,591e
NJONjord 4Fieke van Dijk101: DOnerv C4+voorwedstrijd 20[5]02:44,754e
NJONjord 3Floor Huisman101: DOnerv C4+voorwedstrijd 16[3]02:24,391e
NJONjord 2Daphne Koetsier101: DOnerv C4+voorwedstrijd 12[2]02:15,251e
NJONjord 5Laura van Egmond101: DOnerv C4+voorwedstrijd 8[4]02:16,161e
NJONjord 1Femmie Bloem101: DOnerv C4+voorwedstrijd 2[5]02:06,961e
NJONjord 3Per Bosman001: HOnerv C4+A-finale [1]01:52,444e
NJONjord 5Ralph de Waard001: HOnerv C4+A-finale [4]01:47,222e
NJONjord 1Lars Minnes001: HOnerv C4+A-finale [3]01:44,531e
NJONjord 1Julie Lemoine-Fischer004: D selectie 4*A-finale [3]08:13,592e
NJONjord 2Jaimie Smits004: D selectie 4*B-finale [2]08:31,693e
NJONjordLieve Verhoeven003: D selectie 8+A-finale [3]07:25,461e
NJONjordJaro Hartsuiker712: 4+ H2A-finale [3]07:25,231e
NJONjord 4Thomas van Leeuwen001: HOnerv C4+halve-finale 3[6]02:04,255e
NJONjord 5Ralph de Waard001: HOnerv C4+halve-finale 3[4]01:46,831e
NJONjord 1Lars Minnes001: HOnerv C4+halve-finale 2[4]01:44,911e
NJONjord 3Per Bosman001: HOnerv C4+halve-finale 1[3]01:56,452e
NJONjord 7Nordin Verhagen001: HOnerv C4+kwart-finale 7[5]02:01,424e
NJONjord 5Ralph de Waard001: HOnerv C4+kwart-finale 7[4]01:44,661e
NJONjord 1Lars Minnes001: HOnerv C4+kwart-finale 5[4]01:46,451e
NJONjord 4Thomas van Leeuwen001: HOnerv C4+kwart-finale 4[5]01:55,942e
NJONjord 2Sam van Leeuwen001: HOnerv C4+kwart-finale 3[4]01:55,973e
NJONjord 3Per Bosman001: HOnerv C4+kwart-finale 3[3]01:48,451e
NJONjord 6Abel Thissen001: HOnerv C4+kwart-finale 1[3]01:57,734e
NJONjord 2Jaimie Smits004: D selectie 4*voorwedstrijd 3[2]08:13,804e
NJONjord 1Julie Lemoine-Fischer004: D selectie 4*voorwedstrijd 1[5]07:56,701e
NJONjordLieve Verhoeven003: D selectie 8+voorwedstrijd 1[2]07:15,951e
NJONjordJaro Hartsuiker712: 4+ H2voorwedstrijd 2[6]07:16,471e
NJONjord 4Thomas van Leeuwen001: HOnerv C4+herkansing 11[2]01:55,001e
NJONjord 7Nordin Verhagen001: HOnerv C4+herkansing 10[4]02:00,621e
NJONjord 1Lars Minnes001: HOnerv C4+voorwedstrijd 20[6]01:53,051e
NJONjord 6Abel Thissen001: HOnerv C4+voorwedstrijd 17[2]01:53,681e
NJONjord 3Per Bosman001: HOnerv C4+voorwedstrijd 14[6]01:57,771e
NJONjord 2Sam van Leeuwen001: HOnerv C4+voorwedstrijd 12[4]01:53,051e
NJONjord 7Nordin Verhagen001: HOnerv C4+voorwedstrijd 10[2]01:58,432e
NJONjord 4Thomas van Leeuwen001: HOnerv C4+voorwedstrijd 9[1]02:10,994e
NJONjord 5Ralph de Waard001: HOnerv C4+voorwedstrijd 2[5]01:50,381e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 1Tiki Blom128: DE 8+A-finale [8]07:52,636e
NJONjordJelle Algie104: HE 8+A-finale [4]06:36,636e
NJONjord/LagaYoshua Harry124: LHB 8+A-finale [4]06:59,911e
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+A-finale [6]07:59,534e
NJONjord 2Max Bosman105: HG 4-A-finale [3]07:05,592e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xA-finale [6]08:19,812e
NJONjord 1Tiki Blom128: DE 8+voorwedstrijd 2[4]07:51,553e
NJONjordJelle Algie104: HE 8+voorwedstrijd 2[3]06:31,782e
NJONjord 2 (NSK)Jelle Algie102: HE 2-A-finale [2]07:23,201e
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+voorwedstrijd 2[6]07:01,121e
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+voorwedstrijd 1[4]07:05,434e
NJONjord 2Max Bosman105: HG 4-voorwedstrijd 2[5]06:46,603e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xvoorwedstrijd 2[5]07:32,391e
NJONjordMax Bosman056: HG 4-A-finale [5]06:53,633e
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-A-finale [5]07:19,781e
NJONjordJenny Huizing035: LDEj 4*A-finale [3]08:00,504e
NJONjordYara Schepen033: LDB 2xA-finale [5]08:56,665e
NJONjordTiki Blom029: DEj 8+A-finale [4]07:21,466e
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+A-finale [7]07:00,634e
NJONjordSjaak Brinks005: HG 4+A-finale [7]07:09,097e
NJONjordYoshua Harry019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[7]06:31,174e
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-voorwedstrijd 3[2]07:06,181e
NJONjordJenny Huizing035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[7]07:33,232e
NJONjordTiki Blom029: DEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:50,671e
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+voorwedstrijd 2[4]06:57,913e
NJONjordSjaak Brinks005: HG 4+voorwedstrijd 1[6]06:59,403e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 1Jelle Algie136: M 2-A-finale [1]07:33,866e
NJONjord 2Ben Terpstra136: M 2-B-finale [4]07:49,911e
NJONjordTiki Blom156: WFm 8+A-finale [2]07:50,675e
NJONjordJenny Huizing151: LWFm 4*A-finale [6]08:22,741e
NJONjord 2Ben Terpstra136: M 2-time-trial 07:16,767e
NJONjord 1Jelle Algie136: M 2-time-trial 07:10,106e
NJONjord (P5)Max Bosman057: MDev 4-A-finale [6]07:17,605e
NJONjordJelle Algie027: BM 2-A-finale [4]07:32,331e
NJONjordNiels Boonstra033: BM 1xvoorwedstrijd 1[1]08:15,414e
NJONjord (P5)Max Bosman057: MDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:01,762e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 2Ben Terpstra102: HE 2-A-finale [6]06:58,524e
NJONjord 1Jelle Algie102: HE 2-A-finale [2]06:41,312e
NJONjordYoshua Harry124: LHB 8+A-finale [1]06:02,912e
NJONjordCasper Reinders120: LHG 2xA-finale [1]06:40,983e
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+A-finale [6]06:47,773e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xA-finale [5]07:18,442e
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+A-finale [6]06:43,556e
NJONjordMax Bosman105: HG 4-A-finale [4]06:19,563e
AEGAegir/NjordLony Brian128: DE 8+voorwedstrijd 2[3]06:48,224e
NJONjordYoshua Harry124: LHB 8+voorwedstrijd 2[3]06:15,663e
NJONjordCasper Reinders120: LHG 2xvoorwedstrijd 1[2]06:56,293e
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+voorwedstrijd 2[6]06:52,353e
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+voorwedstrijd 2[6]06:36,983e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xvoorwedstrijd 1[4]07:22,311e
NJONjordYoshua Harry019: LHEj 8+A-finale [5]06:09,425e
NJONjordMax Bosman007: HDev 4-A-finale [2]06:21,695e
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-A-finale [5]06:48,502e
NJONjord (p1)Jenny Huizing035: LDEj 4*A-finale [3]07:15,621e
NJONjordYara Schepen033: LDB 2xA-finale [3]08:04,572e
NJONjordTiki Blom029: DEj 8+B-finale [5]06:48,863e
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+A-finale [1]06:57,596e
NJONjordSjaak Brinks005: HG 4+A-finale [6]06:39,554e
NJONjordYoshua Harry019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:04,302e
NJONjordMax Bosman007: HDev 4-voorwedstrijd 2[4]06:20,731e
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-voorwedstrijd 3[6]06:57,531e
NJONjord (p1)Jenny Huizing035: LDEj 4*voorwedstrijd 3[5]07:30,621e
NJONjordTiki Blom029: DEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:48,623e
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+voorwedstrijd 1[3]06:49,733e
NJONjordSjaak Brinks005: HG 4+voorwedstrijd 2[3]06:49,253e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordJenny Huizing035: LDEj 4*A-finale [3]03:46,682e
NJONjordYara Schepen033: LDB 2xA-finale [1]08:21,693e
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-A-finale [1]07:13,483e
NJONjordJenny Huizing035: LDEj 4*halve-finale 2[2]03:37,431e
NJONjord/AegirTiki Blom029: DEj 8+C-finale [2]03:18,854e
NJONjordMax Bosman007: HDev 4-C-finale [1]03:05,951e
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-time-trial 05:13,444e
NJONjordJenny Huizing035: LDEj 4*time-trial 03:35,662e
NJONjordYoshua Harry019: LHEj 8+time-trial 03:05,2811e
NJONjord/AegirTiki Blom029: DEj 8+time-trial 03:17,806e
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+time-trial 03:24,199e
NJONjordMax Bosman007: HDev 4-time-trial 03:06,218e
NJONjordJelle Algie104: HE 8+A-finale [4]06:09,834e
NJONjordTiki Blom136: DB 8+A-finale [1]06:48,921e
NJONjordYoshua Harry124: LHB 8+A-finale [1]06:16,662e
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+A-finale [4]07:07,074e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xA-finale [3]07:30,682e
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+A-finale [3]06:49,992e
NJONjordJelle Algie102: HE 2-A-finale [4]07:00,011e
NJONjordJelle Algie104: HE 8+voorwedstrijd 1[4]05:59,892e
NJONjordTiki Blom136: DB 8+voorwedstrijd 2[4]06:54,592e
NJONjordYoshua Harry124: LHB 8+voorwedstrijd 1[2]06:22,122e
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+voorwedstrijd 2[1]07:03,982e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xvoorwedstrijd 2[1]07:39,001e
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+voorwedstrijd 2[1]06:52,311e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordJelle Algie104: HE 8+A-finale [1]06:10,752e
NJONjordTiki Blom136: DB 8+A-finale [5]07:22,964e
NJONjord 2Sjaak Brinks102: HE 2-A-finale [6]07:41,465e
NJONjord 1Jelle Algie102: HE 2-A-finale [5]07:04,142e
NJONjordYoshua Harry124: LHB 8+A-finale [2]06:34,295e
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+B-finale [2]07:21,081e
NJONjord 1Max Bosman105: HG 4-A-finale [2]06:53,005e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xA-finale [6]07:38,872e
NJONjordTiki Blom136: DB 8+voorwedstrijd 1[2]07:18,972e
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+voorwedstrijd 2[1]07:17,677e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xvoorwedstrijd 2[5]07:41,922e
NJONjordYoshua Harry019: LHEj 8+B-finale [6]06:38,693e
NJONjordMax Bosman007: HDev 4-B-finale [6]06:44,033e
NJONjordJenny Huizing035: LDEj 4*A-finale [4]07:38,251e
NJONjordTiki Blom029: DEj 8+B-finale [5]07:08,941e
NJONjordYara Schepen033: LDB 2xA-finale [5]08:27,673e
NJONjordBen Terpstra005: HG 4+A-finale [2]06:54,931e
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+B-finale [5]07:23,715e
NJONjordYoshua Harry019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[7]06:36,495e
NJONjordMax Bosman007: HDev 4-voorwedstrijd 3[7]06:38,284e
NJONjordJenny Huizing035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[2]07:39,311e
NJONjordTiki Blom029: DEj 8+voorwedstrijd 2[6]07:07,725e
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+voorwedstrijd 2[3]07:28,025e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordMaud van Zagten136: DB 8+A-finale [1]07:26,184e
NJONjordJenny Huizing137: LDE 4xA-finale [5]08:01,374e
NJONjordYoshua Harry124: LHB 8+B-finale [3]06:33,351e
NJONjord 3Sjaak Brinks102: HE 2-A-finale [1]07:37,286e
NJONjord 2Jelle Algie102: HE 2-A-finale [5]07:02,723e
NJONjordMax Simon111: HB 4+A-finale [2]07:12,314e
NJONjord/LagaMarnix Meersman119: LHG 4+A-finale [4]07:35,953e
NJONjord 1Vera Slagter153: LDE 1xA-finale [1]08:54,576e
NJONjordYara Schepen140: LDB 1xA-finale [5]09:21,866e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xA-finale [3]07:42,364e
NJONjordMax Bosman105: HG 4-A-finale [2]06:42,055e
NJONjordMaud van Zagten136: DB 8+voorwedstrijd 1[2]07:22,522e
NJONjord 3Sjaak Brinks102: HE 2-voorwedstrijd 2[4]07:43,183e
NJONjord 2Jelle Algie102: HE 2-voorwedstrijd 1[3]07:15,872e
NJONjordYoshua Harry124: LHB 8+voorwedstrijd 1[2]06:37,414e
NJONjordMax Simon111: HB 4+voorwedstrijd 1[4]07:18,032e
NJONjord 2Nuria Stikvoort153: LDE 1xvoorwedstrijd 2[4]09:08,864e
NJONjord 1Vera Slagter153: LDE 1xvoorwedstrijd 2[2]08:51,683e
NJONjordYara Schepen140: LDB 1xvoorwedstrijd 2[4]09:08,292e
NJONjordDolf Rutten106: HGb 4-voorwedstrijd 2[5]07:05,295e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xvoorwedstrijd 4[2]07:48,201e
NJONjordYoshua Harry019: LHEj 8+B-finale [4]07:04,923e
NJONjordNiels Boonstra003: HG 1xA-finale [5]08:29,736e
NJONjord 1Max Bosman007: HDev 4-A-finale [4]07:12,545e
NJONjordJenny Huizing035: LDEj 4*A-finale [1]08:05,702e
NJONjordYara Schepen033: LDB 2xA-finale [2]09:21,404e
NJONjordMaud van Zagten029: DEj 8+A-finale [2]07:37,045e
NJONjord/Laga/AegirMarnix Meersman009: HEj 4+B-finale [4]07:43,423e
NJONjordJelle Algie001: HE 2xA-finale [4]07:33,714e
NJONjordYoshua Harry019: LHEj 8+voorwedstrijd 3[5]06:56,593e
NJONjordNiels Boonstra003: HG 1xvoorwedstrijd 2[7]08:05,232e
NJONjord 1Max Bosman007: HDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:57,971e
NJONjord 2Dolf Rutten007: HDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:11,125e
NJONjordJenny Huizing035: LDEj 4*voorwedstrijd 3[3]07:57,922e
NJONjordMaud van Zagten029: DEj 8+voorwedstrijd 2[2]07:19,262e
NJONjordMax Simon009: HEj 4+voorwedstrijd 3[5]07:37,154e
NJONjord/Laga/AegirMarnix Meersman009: HEj 4+voorwedstrijd 2[5]07:34,793e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 1Yara Schepen227: LDB 1xA-finale [6]08:46,802e
NJONjordNiels Boonstra201: HB 1xA-finale [2]07:19,802e
NJONjord 2Vera Slagter230: LDGb 2xA-finale [3]07:47,605e
NJONjord 2 (SB)Jelle Algie001: HE 2-B-finale [3]06:43,005e
NJONjord 1Sjaak Brinks001: HE 2-C-finale [5]07:04,933e
NJONjordYoshua Harry212: LHB 8+A-finale [2]06:22,613e
NJONjordMaud van Zagten220: DB 8+A-finale [4]07:29,226e
NJONjord 1Max Bosman206: HGb 4-A-finale [5]06:32,251e
NJONjord 2Mirte van Os227: LDB 1xvoorwedstrijd 2[4]09:27,603e
NJONjord 1Yara Schepen227: LDB 1xvoorwedstrijd 1[2]09:06,381e
NJONjordNiels Boonstra201: HB 1xvoorwedstrijd 3[4]07:45,321e
NJONjord 2Vera Slagter230: LDGb 2xvoorwedstrijd 4[3]08:18,061e
NJONjord 1Jenny Huizing230: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[5]08:24,864e
NJONjordYoshua Harry212: LHB 8+voorwedstrijd 3[5]06:24,781e
NJONjordMax Simon203: HB 8+voorwedstrijd 1[2]06:43,566e
NJONjordMaud van Zagten220: DB 8+voorwedstrijd 1[4]07:09,002e
NJONjord 2Dolf Rutten206: HGb 4-voorwedstrijd 2[3]06:47,715e
NJONjord 1Max Bosman206: HGb 4-voorwedstrijd 1[2]06:42,093e
NJONjord 1Max Bosman104: HDev 4-B-finale [5]06:48,401e
NJONjordYoshua Harry107: LHEj 8+B-finale [4]06:44,683e
NJONjordJenny Huizing117: LDEj 4*A-finale [2]08:00,341e
NJONjord 2 (SB)Jelle Algie001: HE 2-halve-finale 1[1]07:36,095e
NJONjord 2Dolf Rutten104: HDev 4-voorwedstrijd 3[4]07:27,415e
NJONjord 1Max Bosman104: HDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:53,853e
NJONjord/LagaDavid Slotboom101: HEj 4+voorwedstrijd 2[4]07:43,654e
NJONjordMirte van Os116: LDDev 2xvoorwedstrijd 4[3]09:21,964e
NJONjordYoshua Harry107: LHEj 8+voorwedstrijd 3[6]06:48,753e
NJONjordJenny Huizing117: LDEj 4*voorwedstrijd 2[4]08:08,291e
NJONjordMax Simon102: HEj 8+voorwedstrijd 3[5]07:05,785e
NJONjordMaud van Zagten112: DEj 8+voorwedstrijd 2[6]07:34,113e
NJONjord 1Sjaak Brinks001: HE 2-herkansing 2[6]08:01,786e
NJONjord 2 (SB)Jelle Algie001: HE 2-herkansing 2[2]07:31,913e
NJONjord 1Sjaak Brinks001: HE 2-time-trial 06:47,7417e
NJONjord 2 (SB)Jelle Algie001: HE 2-time-trial 06:23,8112e
NJONjord 2 (SB)Niels Boonstra003: HE 1xtime-trial 06:57,2831e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordEwoud de Haan001: Oude VierA-finale [1]10:27,526e
NJONjordBouke Algie010: HE 2+A-finale [3]07:53,143e
NJONjordMaud van Zagten005: Dames AchtA-finale [4]07:11,704e
NJONjordJenny Huizing006: Lichte Dames VierA-finale [4]07:44,211e
NJONjordNiels Boonstra023: HG 1xA-finale [2]08:03,595e
NJONjordNiels Boonstra023: HG 1xvoorwedstrijd 1[3]07:57,962e
NJONjordEwoud de Haan001: Oude Viervoorwedstrijd 1[1]06:39,293e
NJONjordYoshua Harry004: Lichte Achtvoorwedstrijd 2[4]06:38,374e
NJONjordMax Simon003: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[4]06:37,764e
NJONjordJenny Huizing006: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 3[4]07:39,721e
NJONjordMaud van Zagten005: Dames Achtvoorwedstrijd 3[1]07:01,951e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 1Matthias van Leeuwen101: HOnerv C4+A-finale [4]01:48,563e
NJONjord 4Thijs Ruiken101: HOnerv C4+B-finale [5]01:57,766e
NJONjordMaud van Zagten102: DEj 8+A-finale [3]07:05,581e
NJONjord 4Thijs Ruiken101: HOnerv C4+halve-finale 2[5]01:56,484e
NJONjord 1Matthias van Leeuwen101: HOnerv C4+halve-finale 1[3]01:46,861e
NJONjord 1Vera Slagter103: LDEj 4*A-finale [6]08:11,373e
NJONjord 1Philippe Dols104: HErv C4+A-finale [3]01:43,901e
NJONjord 1Matthias van Leeuwen101: HOnerv C4+kwart-finale 9[3]01:52,581e
NJONjord 9Coen te Riele101: HOnerv C4+kwart-finale 7[6]01:59,133e
NJONjord 2Melle Boersma101: HOnerv C4+kwart-finale 6[2]01:54,723e
NJONjord 5Yoshua Harry101: HOnerv C4+kwart-finale 2[6]02:04,906e
NJONjord 4Thijs Ruiken101: HOnerv C4+kwart-finale 1[3]01:57,742e
NJONjordMaud van Zagten102: DEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:59,541e
NJONjord 5Yoshua Harry101: HOnerv C4+herkansing 10[1]01:57,032e
NJONjord 3Matt van den Nieuwenhuijzen101: HOnerv C4+herkansing 9[4]02:07,412e
NJONjord 7Marijn Schuurman101: HOnerv C4+herkansing 8[3]02:20,685e
NJONjord 8Luc Overmeire101: HOnerv C4+herkansing 5[2]02:15,064e
NJONjord 9Coen te Riele101: HOnerv C4+herkansing 4[3]01:54,851e
NJONjord 2Melle Boersma101: HOnerv C4+herkansing 1[4]01:52,561e
NJONjord 2Mirte van Os103: LDEj 4*voorwedstrijd 3[6]08:26,096e
NJONjord/HunzeCarmen Kuenen103: LDEj 4*voorwedstrijd 3[5]08:19,665e
NJONjord 1Vera Slagter103: LDEj 4*voorwedstrijd 1[6]08:21,672e
NJONjord 1Philippe Dols104: HErv C4+voorwedstrijd 2[6]01:44,571e
NJONjord 2Kaj Huisman104: HErv C4+voorwedstrijd 1[3]01:49,453e
NJONjord 9Coen te Riele101: HOnerv C4+voorwedstrijd 27[6]01:57,192e
NJONjord 1Matthias van Leeuwen101: HOnerv C4+voorwedstrijd 20[4]01:49,631e
NJONjord 8Luc Overmeire101: HOnerv C4+voorwedstrijd 17[1]02:13,365e
NJONjord 2Melle Boersma101: HOnerv C4+voorwedstrijd 15[6]01:52,072e
NJONjord 7Marijn Schuurman101: HOnerv C4+voorwedstrijd 13[4]02:02,113e
NJONjord 4Thijs Ruiken101: HOnerv C4+voorwedstrijd 9[6]01:54,301e
NJONjord 5Yoshua Harry101: HOnerv C4+voorwedstrijd 7[1]02:13,295e
NJONjord 3Matt van den Nieuwenhuijzen101: HOnerv C4+voorwedstrijd 5[4]02:01,212e
NJONjord 5Meike Prins001: DOnerv C4+B-finale [1]
NJONjord 4Suzanne Knigge001: DOnerv C4+A-finale [3]02:02,762e
NJONjordDoelse de Ruiter025: LDOnerv C4*A-finale [7]02:15,905e
NJONjord 4Suzanne Knigge001: DOnerv C4+halve-finale 3[3]01:59,471e
NJONjord 2Veerle Schmitz001: DOnerv C4+halve-finale 2[6]02:07,345e
NJONjord 5Meike Prins001: DOnerv C4+halve-finale 1[3]02:08,814e
NJONjordBas van der Werff003: LEj 8+A-finale [4]06:40,412e
NJONjord 3Eva van der Bent004: DErv C4+A-finale [1]02:05,836e
NJONjord 1Evy Heugen004: DErv C4+A-finale [6]02:00,453e
NJONjord 2Sara Kalf004: DErv C4+A-finale [3]01:56,721e
NJONjord 1Dielke Giesbers001: DOnerv C4+kwart-finale 7[5]02:32,526e
NJONjord 4Suzanne Knigge001: DOnerv C4+kwart-finale 7[4]01:58,801e
NJONjord 5Meike Prins001: DOnerv C4+kwart-finale 6[3]02:06,671e
NJONjord 2Veerle Schmitz001: DOnerv C4+kwart-finale 3[4]02:06,842e
NJONjord 3Leonie van Smoorenburg001: DOnerv C4+kwart-finale 2[3]02:12,975e
NJONjord 6Jaimie Smits001: DOnerv C4+kwart-finale 1[3]02:08,393e
NJONjord 2Sara Kalf004: DErv C4+voorwedstrijd 3[5]01:57,031e
NJONjord 3Eva van der Bent004: DErv C4+voorwedstrijd 2[5]02:04,332e
NJONjord 1Evy Heugen004: DErv C4+voorwedstrijd 1[1]02:00,482e
NJONjord 6Jaimie Smits001: DOnerv C4+voorwedstrijd 24[4]02:12,471e
NJONjord 4Suzanne Knigge001: DOnerv C4+voorwedstrijd 21[1]02:02,011e
NJONjord 5Meike Prins001: DOnerv C4+voorwedstrijd 17[3]02:07,071e
NJONjord 3Leonie van Smoorenburg001: DOnerv C4+voorwedstrijd 12[1]02:15,011e
NJONjord 2Veerle Schmitz001: DOnerv C4+voorwedstrijd 9[4]02:07,611e
NJONjord 1Dielke Giesbers001: DOnerv C4+voorwedstrijd 2[6]02:08,071e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordGwyn Bird102: E 4xA-finale [2]06:28,484e
NJONjordFlora den Bieman127: DB 8+A-finale [5]06:50,364e
NJONjord/TritonAnna Roseboom126: DB 4+A-finale [6]07:45,754e
NJONjordJurjun van der Velde147: G 2+voorwedstrijd 1[4]07:51,474e
NJONjordMax Mohrmann112: LE 8+voorwedstrijd 2[2]06:13,183e
NJONjordGwyn Bird102: E 4xvoorwedstrijd 2[4]06:19,853e
NJONjord 1Esther Peeters129: LDG 2xvoorwedstrijd 3[3]08:04,544e
NJONjord 2Lauren ter Weele129: LDG 2xvoorwedstrijd 2[1]08:10,314e
NJONjord/Thêta/Nereus/TritonAnna Roseboom127: DB 8+voorwedstrijd 2[5]07:06,964e
NJONjordFlora den Bieman127: DB 8+voorwedstrijd 2[4]06:57,222e
NJONjord/TritonAnna Roseboom126: DB 4+voorwedstrijd 2[5]07:51,273e
NJONjord 1Wieneke van Vollenhoven130: LDB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:33,923e
NJONjordThijs Tas105: G 4+voorwedstrijd 1[5]06:53,584e
NJONjordSipke Castelein108: B 4+voorwedstrijd 1[4]07:16,735e
NJONjordGwyn Bird003: B 2xA-finale [5]07:13,454e
NJONjord 2Wieneke van Vollenhoven028: LDB 2xA-finale [6]07:56,123e
NJONjord 1Esther Peeters028: LDB 2xA-finale [4]07:53,462e
NJONjordMax Mohrmann016: LEj 8+A-finale [4]06:13,246e
NJONjord/TritonAnna Roseboom022: DEj 4+A-finale [5]07:49,244e
NJONjordGwyn Bird003: B 2xvoorwedstrijd 1[4]07:19,102e
NJONjord 2Wieneke van Vollenhoven028: LDB 2xvoorwedstrijd 1[4]08:24,013e
NJONjord 1Esther Peeters028: LDB 2xvoorwedstrijd 1[6]08:18,721e
NJONjordMax Mohrmann016: LEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:19,001e
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+voorwedstrijd 2[5]06:09,934e
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]07:22,805e
NJONjord 1Lauren ter Weele025: LDG 1xvoorwedstrijd 1[4]09:04,416e
NJONjord/TritonAnna Roseboom022: DEj 4+voorwedstrijd 2[2]08:02,262e
NJONjordSipke Castelein006: Ej 4+voorwedstrijd 1[6]07:13,966e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordKoen Keijzer138: MFm 8+A-finale [2]05:59,555e
NJONjordMax Mohrmann137: LMFm 8+A-finale [6]06:06,516e
NJONjord/TritonAnna Roseboom048: WFm 4+A-finale [3]07:38,374e
NJONjordJasper Hoffstedde056: MI 8+A-finale [3]05:40,771e
NJONjordJasper Hoffstedde056: MI 8+voorwedstrijd 1[1]05:43,811e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordMax Mohrmann016: LEj 8+B-finale [2]03:02,541e
NJONjord 1Lauren ter Weele028: LDB 2xB-finale [4]08:06,292e
NJONjord 2Esther Peeters028: LDB 2xB-finale [2]07:57,951e
NJONjordMax Mohrmann016: LEj 8+halve-finale 1[2]03:01,672e
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+C-finale [4]02:50,981e
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+C-finale [3]03:21,214e
NJONjord/TritonAnna Roseboom022: DEj 4+C-finale [1]03:44,782e
NJONjordMax Bosman003: B 2xA-finale [4]07:19,563e
NJONjord 1Lauren ter Weele028: LDB 2xvoorwedstrijd 3[4]08:21,502e
NJONjord 2Esther Peeters028: LDB 2xvoorwedstrijd 2[2]08:01,282e
NJONjordMax Mohrmann016: LEj 8+time-trial 03:00,224e
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+time-trial 02:56,727e
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+time-trial 03:20,056e
NJONjord/TritonAnna Roseboom022: DEj 4+time-trial 03:47,808e
NJONjordSipke Castelein006: Ej 4+time-trial 03:21,679e
NJONjordFlora den Bieman130: DB 8+B-finale [2]07:01,562e
NJONjord/TritonAnna Roseboom129: DB 4+B-finale [3]07:44,941e
NJONjordSipke Castelein109: B 4+voorwedstrijd 2[2]07:14,244e
NJONjordMax Bosman107: G 2xvoorwedstrijd 1[4]07:28,883e
NJONjordFlora den Bieman130: DB 8+voorwedstrijd 1[3]07:07,393e
NJONjord/TritonAnna Roseboom129: DB 4+voorwedstrijd 2[1]07:44,422e
NJONjord 1Esther Peeters133: LDG 2xvoorwedstrijd 3[3]08:06,163e
NJONjord 2Lauren ter Weele134: LDB 1xvoorwedstrijd 3[1]09:10,474e
NJONjord 1Wieneke van Vollenhoven134: LDB 1xvoorwedstrijd 1[4]09:16,803e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 1Jasper Hoffstedde103: E 8+A-finale [5]05:39,852e
NJONjord/SkøllAnna Roseboom126: DB 4+A-finale [1]07:41,505e
NJONjordMax Mohrmann118: LB 8+A-finale [5]06:01,841e
NJONjord 2Koen Keijzer103: E 8+voorwedstrijd 2[5]05:43,244e
NJONjord 1Jasper Hoffstedde103: E 8+voorwedstrijd 1[2]05:23,921e
NJONjord/VidarFlora den Bieman127: DB 8+voorwedstrijd 1[4]06:47,133e
NJONjord/SkøllAnna Roseboom126: DB 4+voorwedstrijd 1[3]07:41,073e
NJONjordMax Mohrmann118: LB 8+voorwedstrijd 1[2]06:10,361e
NJONjordSjoerd Koopman108: B 4+voorwedstrijd 3[2]07:02,365e
NJONjordMax Mohrmann016: LEj 8+A-finale [6]06:03,043e
NJONjordEsther Peeters028: LDB 2xA-finale [2]08:07,106e
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+A-finale [2]05:55,845e
NJONjordJasper Hoffstedde206: G 4+A-finale [2]06:22,891e
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-A-finale [2]06:19,385e
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+B-finale [6]06:46,933e
NJONjord/SkøllAnna Roseboom022: DEj 4+B-finale [3]07:40,581e
NJONjordMax Mohrmann016: LEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:11,842e
NJONjordEsther Peeters028: LDB 2xvoorwedstrijd 2[3]08:04,222e
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+voorwedstrijd 2[3]06:00,752e
NJONjordJasper Hoffstedde206: G 4+voorwedstrijd 1[3]06:34,201e
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-voorwedstrijd 2[1]06:31,282e
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]07:02,115e
NJONjord/SkøllAnna Roseboom022: DEj 4+voorwedstrijd 1[3]07:57,554e
NJONjordSjoerd Koopman006: Ej 4+voorwedstrijd 3[4]07:23,956e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordJasper Hoffstedde104: E 8+A-finale [6]05:50,301e
NJONjord/ProteusFlora den Bieman130: DB 8+A-finale [2]07:27,655e
NJONjordKoen Keijzer110: B 8+A-finale [5]06:20,151e
NJONjordBram den Dekker120: LB 8+B-finale [6]06:29,612e
NJONjordSjoerd Koopman109: B 4+B-finale [6]07:07,403e
NJONjordJasper Hoffstedde104: E 8+voorwedstrijd 2[6]05:50,422e
NJONjord/ProteusFlora den Bieman130: DB 8+voorwedstrijd 2[5]07:04,043e
NJONjordKoen Keijzer110: B 8+voorwedstrijd 2[3]05:59,531e
NJONjordBram den Dekker120: LB 8+voorwedstrijd 1[5]06:18,815e
NJONjord 2Yorick Verduin106: G 4+voorwedstrijd 1[3]07:06,114e
NJONjordSjoerd Koopman109: B 4+voorwedstrijd 2[7]07:12,035e
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+B-finale [6]05:58,171e
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-A-finale [8]06:14,994e
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+A-finale [3]06:47,565e
NJONjord/SkøllAnna Roseboom022: DEj 4+A-finale [4]07:53,026e
NJONjordBram den Dekker016: LEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:20,075e
NJONjordMax Bosman003: B 2xvoorwedstrijd 2[5]07:10,324e
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+voorwedstrijd 1[4]05:59,054e
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]06:20,072e
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:50,763e
NJONjordSjoerd Koopman006: Ej 4+voorwedstrijd 1[6]07:22,904e
NJONjord/SkøllAnna Roseboom022: DEj 4+voorwedstrijd 2[8]07:43,362e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordLisanne den Toom131: LDB 4*B-finale [5]08:41,233e
NJONjordKoen Keijzer109: B 8+A-finale [8]06:52,063e
NJONjordBram den Dekker118: LB 8+A-finale [8]07:15,833e
NJONjordYorick Verduin105: G 4+A-finale [8]07:49,805e
NJONjord/TritonFlora den Bieman127: DB 8+voorwedstrijd 1[7]07:47,684e
NJONjordLisanne den Toom131: LDB 4*voorwedstrijd 1[7]08:30,695e
NJONjordKoen Keijzer109: B 8+voorwedstrijd 1[7]06:42,763e
NJONjordNiels Boonstra107: B 1xvoorwedstrijd 2[7]08:33,195e
NJONjordBram den Dekker118: LB 8+voorwedstrijd 2[6]07:05,223e
NJONjordJoris Witstok108: B 4+voorwedstrijd 2[6]08:21,505e
NJONjordYorick Verduin105: G 4+voorwedstrijd 2[6]07:52,683e
NJONjordBram den Dekker016: LEj 8+B-finale [5]07:18,771e
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+A-finale [3]07:02,764e
NJONjordLisanne den Toom027: LDEj 4*B-finale [2]09:25,786e
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+B-finale [3]08:25,805e
NJONjord 1Jasper Hoffstedde050: G 4+A-finale [5]07:15,891e
NJONjordBram den Dekker016: LEj 8+voorwedstrijd 2[6]07:10,353e
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+voorwedstrijd 1[4]06:49,822e
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-voorwedstrijd 3[1]07:17,315e
NJONjordNiels Boonstra001: G 1xvoorwedstrijd 1[4]09:10,105e
NJONjordLisanne den Toom027: LDEj 4*voorwedstrijd 1[5]08:57,954e
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+voorwedstrijd 3[6]07:52,724e
NJONjord 2Yorick Verduin050: G 4+voorwedstrijd 2[3]07:45,724e
NJONjord 1Jasper Hoffstedde050: G 4+voorwedstrijd 1[4]07:22,571e
NJONjordCasper Zwier006: Ej 4+voorwedstrijd 2[4]08:09,795e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordJasper Hoffstedde201: E 8+A-finale [5]05:44,441e
NJONjordHidde Seckel208: B 4+voorwedstrijd 1[5]07:06,145e
NJONjordBram den Dekker215: LB 8+voorwedstrijd 3[2]06:22,093e
NJONjordEsther Peeters227: LDB 4*voorwedstrijd 1[4]07:53,674e
NJONjordKoen Keijzer207: B 8+voorwedstrijd 1[4]06:18,834e
NJONjordFlora den Bieman223: DB 8+voorwedstrijd 2[5]07:12,364e
NJONjordJelle Algie104: Dev 4-A-finale [5]06:18,472e
NJONjordHidde Seckel107: Ej 4+B-finale [6]07:08,624e
NJONjordBram den Dekker113: LEj 8+A-finale [3]06:20,293e
NJONjordKoen Keijzer106: Ej 8+B-finale [5]06:07,041e
NJONjord 2Yorick Verduin131: G 4+A-finale [1]07:08,086e
NJONjord 1Jasper Hoffstedde131: G 4+A-finale [3]06:34,801e
NJONjordJelle Algie104: Dev 4-voorwedstrijd 2[6]06:28,581e
NJONjordHidde Seckel107: Ej 4+voorwedstrijd 2[6]07:03,733e
NJONjordBram den Dekker113: LEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:34,391e
NJONjordEsther Peeters125: LDEj 4*voorwedstrijd 1[4]08:03,015e
NJONjordKoen Keijzer106: Ej 8+voorwedstrijd 2[3]06:23,125e
NJONjordFlora den Bieman120: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]07:18,175e
NJONjord 1Jasper Hoffstedde131: G 4+voorwedstrijd 2[2]06:47,311e
NJONjord 2Yorick Verduin131: G 4+voorwedstrijd 1[3]07:02,213e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordEwoud de Haan001: Oude VierA-finale [6]10:15,603e
NJONjordKoen Keijzer003: Jonge AchtA-finale [5]06:20,084e
NJONjordJanneke Simon005: Dames AchtA-finale [5]07:15,294e
NJONjordBram den Dekker004: Lichte AchtA-finale [5]06:33,933e
NJONjord 2Yorick Verduin020: G 4+A-finale [2]07:26,826e
NJONjord 1Sjaak Brinks020: G 4+A-finale [4]06:53,151e
NJONjord/TritonEsther Peeters006: Lichte Dames VierA-finale [1]08:07,016e
NJONjordSuzanne Jonker042: Jonge Dames VierA-finale [5]08:13,646e
NJONjordEwoud de Haan001: Oude Viervoorwedstrijd 1[3]06:41,162e
NJONjordBram den Dekker004: Lichte Achtvoorwedstrijd 3[4]06:28,802e
NJONjordEamon Power022: G 2-voorwedstrijd 2[5]07:49,284e
NJONjordKoen Keijzer003: Jonge Achtvoorwedstrijd 1[4]06:21,532e
NJONjordSjoerd Koopman040: Jonge Viervoorwedstrijd 2[5]07:44,976e
NJONjord/TritonEsther Peeters006: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 1[4]07:59,302e
NJONjord 2Yorick Verduin020: G 4+voorwedstrijd 1[5]07:20,812e
NJONjord 1Sjaak Brinks020: G 4+voorwedstrijd 1[4]07:04,811e
NJONjordJanneke Simon005: Dames Achtvoorwedstrijd 2[6]07:15,181e
NJONjordSuzanne Jonker042: Jonge Dames Viervoorwedstrijd 1[5]08:06,962e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordFemke van Veen136: DB 8+A-finale [4]06:38,071e
NJONjordFloris Duvekot162: N 2+A-finale [1]07:50,551e
NJONjordFemke van Veen136: DB 8+voorwedstrijd 1[5]06:40,191e
NJONjordEwoud de Haan107: N 4-voorwedstrijd 1[3]06:45,964e
NJONjord 1Rafaël van Hees106: O 4+voorwedstrijd 3[1]06:41,003e
NJONjord 3Max Bosman106: O 4+voorwedstrijd 2[5]06:50,574e
NJONjord 2Jurgen Elenbaas106: O 4+voorwedstrijd 1[6]06:41,043e
NJONjordEwoud de Haan008: Ej 8+A-finale [5]05:57,373e
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+A-finale [4]06:33,111e
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+A-finale [4]06:34,113e
NJONjordEwoud de Haan008: Ej 8+voorwedstrijd 2[4]05:57,932e
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:33,931e
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+voorwedstrijd 3[2]06:42,951e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordFemke van Veen136: DB 8+A-finale [4]06:38,472e
NJONjordEwoud de Haan112: B 8+A-finale [4]06:01,971e
NJONjord 1Rafaël van Hees106: O 4+A-finale [3]06:42,313e
NJONjordFemke van Veen136: DB 8+voorwedstrijd 2[2]06:45,911e
NJONjordEwoud de Haan112: B 8+voorwedstrijd 2[5]06:07,921e
NJONjord 2Jurgen Elenbaas106: O 4+voorwedstrijd 2[5]06:46,854e
NJONjord 1Rafaël van Hees106: O 4+voorwedstrijd 1[3]06:45,311e
NJONjordEwoud de Haan008: Ej 8+A-finale [2]06:03,594e
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+A-finale [6]06:33,451e
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+A-finale [2]06:34,642e
NJONjordEwoud de Haan008: Ej 8+voorwedstrijd 2[4]05:58,653e
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:38,711e
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+voorwedstrijd 1[4]06:42,612e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordEwoud de Haan008: Ej 8+C-finale [2]
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+A-finale [2]
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+A-finale [3]07:10,413e
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+halve-finale 1[3]
NJONjordEwoud de Haan008: Ej 8+time-trial 02:58,185e
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+time-trial 03:16,701e
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+time-trial 06:55,283e
NJONjordPeter Gründer104: SA 8+A-finale [3]05:51,041e
NJONjordFemke van Veen136: DB 8+A-finale [3]06:57,632e
NJONjordEwoud de Haan112: B 8+B-finale [4]06:12,601e
NJONjord 2Rafaël van Hees106: O 4+A-finale [2]06:51,943e
NJONjord 1Jurgen Elenbaas106: O 4+A-finale [1]06:50,312e
NJONjordFemke van Veen136: DB 8+voorwedstrijd 1[2]06:44,451e
NJONjordEwoud de Haan112: B 8+voorwedstrijd 3[4]06:11,353e
NJONjord 2Rafaël van Hees106: O 4+voorwedstrijd 2[2]06:48,451e
NJONjord 1Jurgen Elenbaas106: O 4+voorwedstrijd 1[2]06:50,692e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordFemke van Veen134: WFm 8+A-finale [5]07:03,374e
NJONjordPeter Gründer131: M 8+voorwedstrijd 2[5]06:15,115e
NJONjordRafaël van Hees029: M 4+A-finale [1]07:17,496e
NJONjordPeter Gründer046: M 8+voorwedstrijd 2[3]05:54,623e
NJONjordRafaël van Hees029: M 4+voorwedstrijd 1[3]06:45,903e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordPeter Gründer104: SA 8+A-finale [2]05:51,913e
NJONjordFemke van Veen136: DB 8+A-finale [2]06:56,653e
NJONjordEwoud de Haan112: B 8+A-finale [2]06:04,083e
NJONjordEva van der Bent135: DB 4+A-finale [4]07:41,321e
NJONjordRafaël van Hees106: O 4+A-finale [6]06:44,343e
NJONjordPeter Gründer104: SA 8+voorwedstrijd 1[3]05:52,273e
NJONjordFemke van Veen136: DB 8+voorwedstrijd 1[2]06:46,453e
NJONjordEwoud de Haan112: B 8+voorwedstrijd 1[1]06:05,323e
NJONjordEva van der Bent135: DB 4+voorwedstrijd 1[5]07:44,591e
NJONjordRafaël van Hees106: O 4+voorwedstrijd 2[2]06:48,593e
NJONjordEwoud de Haan008: Ej 8+B-finale [1]06:03,341e
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-B-finale [4]06:34,332e
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+A-finale [1]06:39,361e
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+A-finale [3]06:49,032e
NJONjordPeter Gründer002: SA 4-voorwedstrijd 2[4]06:09,964e
NJONjordGuy-Laurent Verbon004: O 2-voorwedstrijd 2[5]07:35,705e
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+voorwedstrijd 1[3]06:47,911e
NJONjordEwoud de Haan008: Ej 8+voorwedstrijd 1[6]06:10,053e
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:50,341e
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-voorwedstrijd 2[6]06:35,714e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordFemke van Veen136: DB 8+A-finale [5]07:26,712e
NJONjordEwoud de Haan112: B 8+A-finale [3]06:39,774e
NJONjordPeter Gründer200: SA 8+A-finale [6]03:41,662e
NJONjordSven Brinkman124: LB 8+A-finale [2]06:53,745e
NJONjordJurgen Elenbaas106: O 4+A-finale [3]07:02,681e
NJONjordPeter Gründer200: SA 8+halve-finale 2[5]03:45,231e
NJONjordFemke van Veen136: DB 8+voorwedstrijd 2[5]07:03,441e
NJONjordEwoud de Haan112: B 8+voorwedstrijd 1[3]06:29,272e
NJONjordSven Brinkman124: LB 8+voorwedstrijd 3[6]06:37,292e
NJONjordBouke Algie107: N 4-voorwedstrijd 1[2]06:57,375e
NJONjordSven Brinkman016: LEj 8+A-finale [2]06:32,535e
NJONjordEwoud de Haan008: Ej 8+A-finale [5]06:21,913e
NJONjord 1Wouter Gelling007: Dev 4-A-finale [4]06:37,114e
NJONjord 2Bouke Algie007: Dev 4-B-finale [6]06:49,166e
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+A-finale [2]06:44,641e
NJONjordSjoerd de Vreeze004: O 2-A-finale [5]07:26,535e
NJONjordJurgen Elenbaas006: N 4+A-finale [6]06:49,232e
NJONjordSven Brinkman016: LEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:25,612e
NJONjordEwoud de Haan008: Ej 8+voorwedstrijd 3[6]06:15,341e
NJONjord 2Bouke Algie007: Dev 4-voorwedstrijd 2[4]06:51,654e
NJONjord 1Wouter Gelling007: Dev 4-voorwedstrijd 1[7]06:25,681e
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:54,021e
NJONjordSjoerd de Vreeze004: O 2-voorwedstrijd 1[5]07:29,072e
NJONjordJurgen Elenbaas006: N 4+voorwedstrijd 3[4]07:02,462e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordPeter Gründer104: SA 8+A-finale [3]
NJONjordJurgen Elenbaas106: O 4+A-finale [5]
NJONjord 2Bouke Algie251: Dev 4-halve-finale 1[7]
NJONjordJurgen Elenbaas006: N 4+A-finale [5]08:23,573e
NJONjordJurgen Elenbaas006: N 4+voorwedstrijd 1[6]07:40,071e
NJONjordSven Brinkman254: LEj 8+time-trial 06:44,3410e
NJONjord 2Bouke Algie251: Dev 4-time-trial 06:57,039e
NJONjordEwoud de Haan252: Ej 8+time-trial 06:23,378e
NJONjordFemke van Veen256: DEj 8+time-trial 07:03,804e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordJasper Hoffstedde010: SA 2+A-finale [4]08:23,552e
NJONjord 2Niels Boonstra020: O 4+A-finale [1]07:42,904e
NJONjordEwoud de Haan002: Jonge AchtA-finale [6]06:56,545e
NJONjordFemke van Veen004: Dames AchtA-finale [4]07:36,872e
NJONjord 2Niels Boonstra020: O 4+voorwedstrijd 2[2]07:01,103e
NJONjord 1Sjaak Brinks020: O 4+voorwedstrijd 1[2]07:03,434e
NJONjordEwoud de Haan002: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[2]06:22,122e
NJONjordAnnette Zeilstra042: DB 4+voorwedstrijd 2[1]08:00,304e
NJONjordBouke Algie030: N 2-voorwedstrijd 1[1]07:36,254e
NJONjordFemke van Veen004: Dames Achtvoorwedstrijd 3[2]06:45,961e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordVera Verburg005: Lichte Dames VierA-finale [4]07:57,274e
NJONjordDoris Maat004: Dames AchtA-finale [4]06:47,602e
NJONjordMilan Pastoors003: Lichte Achtvoorwedstrijd 2[5]06:47,355e
NJONjordDoris Maat004: Dames Achtvoorwedstrijd 3[3]07:10,211e
NJONjordVera Verburg005: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 1[2]07:55,861e
NJONjordYorick Verduin002: Jonge Achtvoorwedstrijd 3[4]06:32,694e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 1Ida van Dorp132: DO 4+A-finale [6]07:29,174e
NJONjordMees de Smet125: LB 8+A-finale [4]06:11,991e
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert137: DB 4+A-finale [6]07:56,596e
NJONjord 3Veerle van Velze142: LDB 1xA-finale [6]09:12,585e
NJONjord 4Manon Bos142: LDB 1xA-finale [4]09:02,554e
NJONjord 1Janette van der Linden142: LDB 1xA-finale [2]08:52,982e
NJONjordSteph Radford135: DN 2xA-finale [7]07:47,373e
NJONjordLinda van Bijsterveldt133: DN 4-A-finale [4]07:20,402e
NJONjord 1Ida van Dorp132: DO 4+voorwedstrijd 2[6]07:41,032e
NJONjordWouter Gelling104: SA 8+voorwedstrijd 2[2]06:12,664e
NJONjord/PelargosSteph Radford138: DB 8+voorwedstrijd 1[5]07:21,614e
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert137: DB 4+voorwedstrijd 1[3]07:56,282e
NJONjord 1Janette van der Linden142: LDB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:59,993e
NJONjord 3Veerle van Velze142: LDB 1xvoorwedstrijd 1[3]09:04,992e
NJONjord 4Manon Bos142: LDB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:54,991e
NJONjordMatthijs Bouthoorn112: B 4+voorwedstrijd 3[6]07:02,104e
NJONjordLinda van Bijsterveldt133: DN 4-voorwedstrijd 1[3]07:28,751e
NJONjordSteph Radford135: DN 2xvoorwedstrijd 2[4]07:54,013e
NJONjordManon Bos061: LDEj 4*A-finale [5]07:23,731e
NJONjord 1Mees de Smet014: LEj 8+A-finale [2]06:05,344e
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+B-finale [4]06:45,661e
NJONjord 1Ida van Dorp019: DN 4+A-finale [5]07:33,662e
NJONjord 2Janette van der Linden023: LDN 1xvoorwedstrijd 1[5]08:45,464e
NJONjord 1Mees de Smet014: LEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:15,033e
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:53,834e
NJONjord 1Ida van Dorp019: DN 4+voorwedstrijd 2[3]07:43,881e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordLinda van Bijsterveldt136: WFm 8+A-finale [5]06:27,031e
NJONjordWillemijn Sneep134: LWFm 4*A-finale [2]07:17,001e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 1Veerle van Velze142: LDEj 2xA-finale [5]08:07,395e
NJONjord 2Manon Bos142: LDEj 2xA-finale [2]08:03,693e
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert136: DB 4+B-finale [3]07:41,771e
NJONjordMees de Smet124: LB 8+A-finale [2]06:22,983e
NJONjordWillemijn Sneep141: LDN 1xA-finale [2]08:26,795e
NJONjordMatthijs Bouthoorn111: B 4+A-finale [1]06:59,903e
NJONjord 2Manon Bos142: LDEj 2xvoorwedstrijd 2[1]07:59,922e
NJONjord 1Veerle van Velze142: LDEj 2xvoorwedstrijd 1[1]08:01,452e
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert136: DB 4+voorwedstrijd 2[2]07:55,914e
NJONjordWillemijn Sneep141: LDN 1xvoorwedstrijd 2[4]08:32,262e
NJONjordMatthijs Bouthoorn111: B 4+voorwedstrijd 2[4]06:56,443e
NJONjordWillemijn Sneep089: LDB 1xA-finale [1]08:31,271e
NJONjordManon Bos024: LDEj 4*A-finale [3]07:29,832e
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert019: DN 4+A-finale [2]07:45,075e
NJONjordMees de Smet014: LEj 8+A-finale [1]06:21,866e
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+A-finale [5]06:44,641e
NJONjordMees de Smet014: LEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:22,482e
NJONjordMatthijs Bouthoorn005: N 4+voorwedstrijd 2[2]06:56,463e
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert019: DN 4+voorwedstrijd 2[4]07:37,272e
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+voorwedstrijd 2[1]06:50,942e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 1Willemijn Sneep156: LDEj 2xA-finale [4]08:27,931e
NJONjord 2Veerle van Velze156: LDEj 2xB-finale [5]08:58,221e
NJONjordLinda van Bijsterveldt129: DSA 8+A-finale [5]06:56,963e
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert137: DB 4+A-finale [2]08:04,415e
NJONjordMees de Smet125: LB 8+A-finale [4]06:21,903e
NJONjordManon Bos142: LDB 1xA-finale [6]09:09,375e
NJONjord 2Veerle van Velze156: LDEj 2xvoorwedstrijd 2[3]08:22,654e
NJONjord 1Willemijn Sneep156: LDEj 2xvoorwedstrijd 2[5]08:05,921e
NJONjordLinda van Bijsterveldt129: DSA 8+voorwedstrijd 2[3]06:46,701e
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert137: DB 4+voorwedstrijd 2[3]07:48,173e
NJONjordMees de Smet125: LB 8+voorwedstrijd 2[6]06:18,021e
NJONjordManon Bos142: LDB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:49,312e
NJONjordMatthijs Bouthoorn107: O 4+voorwedstrijd 1[5]07:00,644e
NJONjordMees de Smet014: LEj 8+B-finale [5]06:30,584e
NJONjordBouke Algie007: Ej 8+B-finale [4]06:16,764e
NJONjordWillemijn Sneep085: LDEj 4*A-finale [5]07:27,152e
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+A-finale [3]06:31,151e
NJONjordMees de Smet014: LEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:25,003e
NJONjordBouke Algie007: Ej 8+voorwedstrijd 1[6]06:31,343e
NJONjord 1Manon Bos023: LDN 1xvoorwedstrijd 2[5]10:03,304e
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]07:19,972e
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert019: DN 4+voorwedstrijd 1[6]08:30,143e
NJONjordMatthijs Bouthoorn005: N 4+voorwedstrijd 1[3]07:36,474e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordLinda van Bijsterveldt129: DSA 8+A-finale [6]06:39,092e
NJONjordMees de Smet124: LB 8+A-finale [4]06:11,803e
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert136: DB 4+A-finale [2]07:58,025e
NJONjordMatthijs Bouthoorn111: B 4+A-finale [5]07:08,182e
NJONjordWillemijn Sneep024: LDEj 4*A-finale [7]07:27,131e
NJONjordBouke Algie104: SA 8+voorwedstrijd 2[3]06:08,324e
NJONjordMees de Smet124: LB 8+voorwedstrijd 1[3]06:15,271e
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert136: DB 4+voorwedstrijd 2[5]07:54,913e
NJONjord 1Veerle van Velze141: LDN 1xvoorwedstrijd 2[4]08:51,135e
NJONjordMees de Smet014: LEj 8+A-finale [3]06:13,963e
NJONjordBouke Algie007: Ej 8+B-finale [6]06:08,152e
NJONjord 1Manon Bos142: LDEj 2xA-finale [6]08:06,254e
NJONjord 2Willemijn Sneep142: LDEj 2xA-finale [5]08:06,033e
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+A-finale [6]06:43,381e
NJONjord 1Veerle van Velze063: LDB 1xA-finale [5]08:56,515e
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert019: DN 4+A-finale [5]08:03,696e
NJONjordMatthijs Bouthoorn005: N 4+A-finale [6]07:03,285e
NJONjordMees de Smet014: LEj 8+voorwedstrijd 1[7]06:16,881e
NJONjordBouke Algie007: Ej 8+voorwedstrijd 2[5]06:09,164e
NJONjord 1Manon Bos142: LDEj 2xvoorwedstrijd 1[6]08:05,472e
NJONjord 2Willemijn Sneep142: LDEj 2xvoorwedstrijd 1[2]08:00,181e
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:48,882e
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert019: DN 4+voorwedstrijd 3[7]07:55,371e
NJONjordMatthijs Bouthoorn005: N 4+voorwedstrijd 1[4]07:08,662e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordWillemijn Sneep024: LDEj 4*A-finale [2]03:47,981e
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+A-finale [2]03:23,241e
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert019: DN 4+A-finale [2]08:03,612e
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+halve-finale 2[2]03:30,811e
NJONjordWillemijn Sneep024: LDEj 4*halve-finale 1[3]03:52,541e
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert019: DN 4+voorwedstrijd 2[2]08:11,011e
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+kwart-finale 3[3]03:27,271e
NJONjordMandy van der Walle067: LDN 1xvoorwedstrijd 2[1]09:13,124e
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+time-trial 03:21,752e
NJONjordVictor Vandersmissen014: LEj 8+time-trial 03:12,3711e
NJONjordWillemijn Sneep024: LDEj 4*time-trial 03:49,011e
NJONjordBouke Algie007: Ej 8+time-trial 03:09,5511e
NJONjordMatthijs Bouthoorn005: N 4+voorwedstrijd 1[2]07:12,163e
NJONjord 1Willemijn Sneep142: LDEj 2xA-finale [4]08:03,963e
NJONjord 2Veerle van Velze142: LDEj 2xB-finale [3]08:15,931e
NJONjordLinda van Bijsterveldt137: DB 8+A-finale [2]06:46,041e
NJONjord 1Mandy van der Walle187: LDB 1xB-finale [1]09:08,733e
NJONjordVictor Vandersmissen124: LB 8+A-finale [2]06:25,113e
NJONjordMatthijs Bouthoorn111: B 4+A-finale [1]07:04,012e
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert136: DB 4+A-finale [2]07:42,723e
NJONjordBouke Algie112: B 8+A-finale [3]06:06,291e
NJONjord 2Veerle van Velze142: LDEj 2xvoorwedstrijd 2[3]08:04,622e
NJONjord 1Willemijn Sneep142: LDEj 2xvoorwedstrijd 1[2]08:00,492e
NJONjordLinda van Bijsterveldt137: DB 8+voorwedstrijd 3[1]06:41,881e
NJONjord 1Mandy van der Walle187: LDB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:47,654e
NJONjordVictor Vandersmissen124: LB 8+voorwedstrijd 3[1]06:15,291e
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert136: DB 4+voorwedstrijd 2[2]07:44,061e
NJONjordBouke Algie112: B 8+voorwedstrijd 1[4]06:10,761e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordVictor Vandersmissen102: LB 8+voorwedstrijd 3[2]06:52,351e
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert108: DN 4+voorwedstrijd 2[3]08:19,132e
NJONjord 2Willemijn Sneep123: LDEj 2xvoorwedstrijd 2[3]08:26,851e
NJONjord 1Mandy van der Walle123: LDEj 2xvoorwedstrijd 1[2]08:39,162e
NJONjordBouke Algie101: B 8+voorwedstrijd 1[3]06:21,151e
NJONjordLinda van Bijsterveldt103: DB 8+voorwedstrijd 2[1]07:02,631e
NJONjordVictor Vandersmissen002: LEj 8+A-finale [1]07:51,236e
NJONjordWillemijn Sneep020: LDEj 4*A-finale [3]09:05,151e
NJONjordMatthijs Bouthoorn008: B 4+A-finale [3]08:42,374e
NJONjordVictor Vandersmissen002: LEj 8+voorwedstrijd 3[1]07:11,942e
NJONjordWillemijn Sneep020: LDEj 4*voorwedstrijd 2[5]08:20,321e
NJONjordBouke Algie001: Ej 8+voorwedstrijd 3[4]06:41,113e
NJONjordLinda van Bijsterveldt003: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]07:30,193e
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert010: DB 4+voorwedstrijd 2[3]08:39,914e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordBouke Algie002: Jonge AchtA-finale [1]06:17,823e
NJONjordVictor Vandersmissen003: Lichte AchtA-finale [5]06:25,776e
NJONjordIda van Dorp004: Dames AchtA-finale [6]06:49,342e
NJONjordVeerle van Velze060: LDEj 4*A-finale [3]07:38,251e
NJONjordMatthijs Bouthoorn050: B 4+A-finale [5]07:22,053e
NJONjordVictor Vandersmissen003: Lichte Achtvoorwedstrijd 3[3]06:37,621e
NJONjordIda van Dorp004: Dames Achtvoorwedstrijd 2[1]07:08,183e
NJONjordBouke Algie002: Jonge Achtvoorwedstrijd 1[1]06:27,732e
NJONjordMarijke Veerman054: DB 4+voorwedstrijd 2[2]08:28,435e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanos/NjordPeter Tjeerdsma115: LM 2xvoorwedstrijd 2[1]06:44,144e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordSebastiaan van Kints118: LO 1xA-finale [6]07:58,304e
NJONjordSebastiaan van Kints118: LO 1xvoorwedstrijd 1[5]08:06,202e
NJONjordSebastiaan van Kints018: LN 1xA-finale [3]08:05,101e
NJONjordSebastiaan van Kints018: LN 1xvoorwedstrijd 4[4]08:07,431e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 1Tristan Christen112: B 4+A-finale [6]06:57,013e
NJONjordBavo Croiset113: B 8+voorwedstrijd 2[4]06:31,835e
NJONjord 2Anne Wiebe Hoekstra112: B 4+voorwedstrijd 2[7]07:17,394e
NJONjord 1Tristan Christen112: B 4+voorwedstrijd 2[4]07:11,802e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordBavo Croiset113: B 8+voorwedstrijd 1[6]07:01,604e
NJONjordBavo Croiset007: Ej 8+voorwedstrijd 3[3]08:00,974e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordBavo Croiset112: B 8+B-finale [6]06:50,613e
NJONjordBavo Croiset112: B 8+voorwedstrijd 2[7]07:06,305e
NJONjordBavo Croiset011: Ej 8+voorwedstrijd 3[6]07:22,965e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordBavo Croiset007: Ej 8+voorwedstrijd 3[4]06:34,145e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 mei 2011 t/m 08 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordBavo Croiset113: B 8+voorwedstrijd 406:28,164e
NJONjordBavo Croiset007: Ej 8+voorwedstrijd 206:12,263e

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 februari 2011 t/m 27 februari 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordFelix van Enst013: Ej 8+time-trial 17:22,2810e