Frans Goutier

191 races

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJonneke Boere009: DE 2-C-finale [3]08:11,361e
SKOSkøll 1Sanne Bruggink011: DE 1xA-finale [5]08:38,126e
SKOSkøll 2Ashley Rijst011: DE 1xC-finale [2]08:51,315e
SKOSkøllNika Vos012: DSB 1xC-finale [4]08:35,212e
SKOSkøll 1Sanne Bruggink011: DE 1xhalve-finale 2[1]08:30,133e
SKOSkøllJonneke Boere009: DE 2-herkansing 1[2]08:18,184e
SKOSkøll 2Ashley Rijst011: DE 1xkwart-finale 4[1]08:29,244e
SKOSkøll 1Sanne Bruggink011: DE 1xkwart-finale 4[2]08:15,983e
SKOSkøllNika Vos012: DSB 1xkwart-finale 3[5]08:17,944e
SKOSkøllJonneke Boere009: DE 2-time-trial 07:25,8411e
SKOSkøll 2Ashley Rijst011: DE 1xtime-trial 08:06,1920e
SKOSkøll 1Sanne Bruggink011: DE 1xtime-trial 07:50,9112e
SKOSkøllNika Vos012: DSB 1xtime-trial 07:50,7911e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Sanne Bruggink013: DE 1xA-finale [1]10:16,322e
SKOSkøllElsbeth Beeres002: Dames Viervoorwedstrijd 2[6]08:10,362e
SKOSkøll 1Sanne Bruggink013: DE 1xvoorwedstrijd 2[4]08:54,551e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Ashley Rijst132: DG 2xA-finale [7]08:35,261e
SKOSkøll 2Ashley Rijst132: DG 2xvoorwedstrijd 2[6]08:03,671e
AEGAegir/SkøllAshley Rijst025: DG 4xA-finale [6]07:16,161e
SKOSkøll 2Ashley Rijst020: DE 2xA-finale [2]08:05,443e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAshley Rijst024: W 2xA-finale [3]08:22,193e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Willem IIIAshley Rijst127: DE 4xA-finale [1]06:45,973e
SKOSkøllAshley Rijst132: DG 2xA-finale [3]07:14,901e
SKOSkøllAshley Rijst132: DG 2xvoorwedstrijd 2[6]07:15,311e
SKOSkøllAshley Rijst020: DE 2xA-finale [4]07:17,633e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllNika Vos133: DB 1xA-finale [7]08:13,011e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Lia Witteveen133: DB 1xA-finale [4]08:27,121e
SKOSkøll 2Lia Witteveen133: DB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:29,091e
SKOSkøll 1Ashley Rijst022: DG 1xA-finale [5]08:43,244e
SKOSkøll 1Ashley Rijst022: DG 1xvoorwedstrijd 2[5]08:36,762e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIFlorentine de Boer122: DG 4-voorwedstrijd 2[6]07:18,564e
WILWillem IIIInez den Hond023: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:33,676e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIInez den Hond112: JW 4-A-finale [2]07:18,202e
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen101: JW 2xA-finale [1]07:52,856e
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen101: JW 2xvoorwedstrijd 2[3]07:54,593e
WILWillem IIIInez den Hond015: JW 4-A-finale [1]07:05,472e
WILWillem IIIJet Zandbergen006: JW 2xA-finale [3]07:56,886e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIICharlotte Russel037: M16 2xA-finale [1]07:55,016e
WILWillem III/GoudaAnne-Fleur van der Zee033: M18 2xA-finale [1]08:02,216e
WILWillem IIISaartje van der Wurff033: M18 2xB-finale [4]07:38,081e
WILWillem IIICharlotte Russel037: M16 2xhalve-finale 2[5]07:48,413e
WILWillem III/GoudaAnne-Fleur van der Zee033: M18 2xvoorwedstrijd 2[2]07:56,522e
WILWillem IIISaartje van der Wurff033: M18 2xvoorwedstrijd 1[3]07:47,373e
WILWillem IIICharlotte Russel037: M16 2xvoorwedstrijd 3[3]08:05,492e
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen142: M16 4xA-finale [1]07:06,802e
GOUGouda/Willem IIIAnne-Fleur van der Zee137: M18 4xA-finale [2]07:07,543e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIAnne Kooijenga037: M16 2xA-finale [7]08:17,145e
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen037: M16 2xA-finale [5]08:07,133e
WILWillem III/GoudaAnne-Fleur van der Zee033: M18 2xA-finale [7]07:50,123e
WILWillem IIIAnne Kooijenga037: M16 2xvoorwedstrijd 2[7]08:07,602e
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen037: M16 2xvoorwedstrijd 2[4]08:01,951e
WILWillem III/GoudaAnne-Fleur van der Zee033: M18 2xvoorwedstrijd 2[7]07:52,622e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Pleun Bon020: M16 1xA-finale [4]08:32,954e
WILWillem III 4Fien van Westreenen020: M16 1xA-finale [5]08:12,802e
WILWillem III 1Florentine de Boer019: M18 1xB-finale [3]08:22,293e
WILWillem III 2Inez den Hond019: M18 1xB-finale [5]08:17,592e
WILWillem III 3Naomi Visser019: M18 1xB-finale [6]08:10,561e
WILWillem III 5Jet Zandbergen020: M16 1xD-finale [3]08:59,114e
WILWillem III 3Charlotte Russel020: M16 1xD-finale [5]08:51,682e
WILWillem III 2Anne Kooijenga020: M16 1xD-finale [6]08:49,481e
WILWillem IIISaartje van der Wurff128: M18 2xA-finale [3]07:56,351e
WILWillem III 1Pleun Bon020: M16 1xhalve-finale 2[1]08:40,242e
WILWillem III 4Fien van Westreenen020: M16 1xhalve-finale 1[6]08:21,851e
WILWillem III 1Florentine de Boer019: M18 1xhalve-finale 2[2]08:35,825e
WILWillem III 3Naomi Visser019: M18 1xhalve-finale 2[4]08:26,854e
WILWillem III 2Inez den Hond019: M18 1xhalve-finale 1[2]08:22,864e
WILWillem IIISaartje van der Wurff128: M18 2xvoorwedstrijd 2[5]08:13,151e
WILWillem III 5Jet Zandbergen020: M16 1xkwart-finale 3[1]09:10,336e
WILWillem III 3Charlotte Russel020: M16 1xkwart-finale 3[2]09:07,835e
WILWillem III 1Pleun Bon020: M16 1xkwart-finale 3[4]08:41,563e
WILWillem III 2Anne Kooijenga020: M16 1xkwart-finale 1[1]09:08,985e
WILWillem III 4Fien van Westreenen020: M16 1xkwart-finale 1[3]08:36,071e
WILWillem III 1Florentine de Boer019: M18 1xkwart-finale 2[3]08:32,283e
WILWillem III 2Inez den Hond019: M18 1xkwart-finale 1[4]08:33,883e
WILWillem III 3Naomi Visser019: M18 1xkwart-finale 1[2]08:23,632e
WILWillem III 5Jet Zandbergen020: M16 1xtime-trial 08:30,4322e
WILWillem III 2Anne Kooijenga020: M16 1xtime-trial 08:23,1217e
WILWillem III 3Charlotte Russel020: M16 1xtime-trial 08:20,9214e
WILWillem III 1Pleun Bon020: M16 1xtime-trial 08:02,013e
WILWillem III 4Fien van Westreenen020: M16 1xtime-trial 07:53,781e
WILWillem III 3Naomi Visser019: M18 1xtime-trial 07:56,919e
WILWillem III 2Inez den Hond019: M18 1xtime-trial 07:55,648e
WILWillem III 1Florentine de Boer019: M18 1xtime-trial 07:54,527e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Miguel Overzier151: J16 2xheat 1[4]07:41,273e
WILWillem IIIThomas Hogeboom152: J16 4*heat 2[4]07:14,191e
WILWillem III 2Ies Wiersma039: J16 2xheat 1[6]07:22,382e
WILWillem III 1Miguel Overzier039: J16 2xheat 1[4]07:20,011e
WILWillem IIIThomas Hogeboom037: J16 1x Aheat [6]07:54,385e
WILWillem III 1Miguel Overzier038: J16 1x Bheat 3[4]08:10,211e