Jurgen Langenhorst

289 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJoost Mein106: HGb 4-A-finale [5]07:02,881e
ORCOrcaJoost Mein106: HGb 4-voorwedstrijd 1[3]06:29,001e
ORCOrca 1Menno de Vries005: HG 4+A-finale [6]07:08,096e
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-voorwedstrijd 3[5]07:56,076e
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-voorwedstrijd 2[6]07:12,383e
ORCOrca 1Menno de Vries005: HG 4+voorwedstrijd 1[4]06:55,882e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaCas Klingenberg124: M 8+A-finale [1]06:59,246e
ORCOrcaCas Klingenberg124: M 8+time-trial 06:11,096e
ORCOrcaCas Klingenberg004: M 8+A-finale [3]06:30,763e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaCas Klingenberg104: HE 8+voorwedstrijd 1[4]05:53,143e
ORCOrcaCas Klingenberg007: HDev 4-B-finale [3]06:19,971e
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-A-finale [2]07:16,284e
ORCOrcaJoost Mein005: HG 4+A-finale [2]06:37,933e
ORCOrcaCas Klingenberg007: HDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:25,473e
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-voorwedstrijd 1[5]07:08,641e
ORCOrcaJoost Mein005: HG 4+voorwedstrijd 2[2]06:45,102e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Menno de Vries005: HG 4+A-finale [2]06:51,001e
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-A-finale [4]07:33,454e
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-A-finale [2]07:11,862e
ORCOrca 2Menno de Vries005: HG 4+voorwedstrijd 2[3]06:55,071e
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-time-trial 05:13,333e
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-time-trial 05:09,392e
ORCOrcaErin Smeijsters102: HE 2-A-finale [3]07:14,792e
ORCOrcaJort Timmer104: HE 8+voorwedstrijd 1[3]06:01,463e
ORCOrca 2Daan Klomp101: HE 1xvoorwedstrijd 2[1]07:26,573e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: HE 8+A-finale [2]06:24,696e
ORCOrca 1Menno de Vries107: HG 4+A-finale [3]07:05,964e
ORCOrca 2Timon de Boer107: HG 4+A-finale [6]07:01,932e
ORCOrca 2Timon de Boer107: HG 4+voorwedstrijd 2[5]06:56,432e
ORCOrca 1Menno de Vries107: HG 4+voorwedstrijd 1[2]07:06,362e
ORCOrca 1Timon de Boer004: HG 2-A-finale [3]07:25,952e
ORCOrca 2Bas van der Veen005: HG 4+A-finale [1]07:00,903e
ORCOrca 2Douwe Rietveld004: HG 2-voorwedstrijd 2[4]07:27,755e
ORCOrca 1Timon de Boer004: HG 2-voorwedstrijd 2[3]07:30,112e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Cas Klingenberg111: HB 4+A-finale [6]06:59,021e
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xA-finale [3]07:52,595e
ORCOrca/VidarErin Smeijsters107: HG 4+A-finale [1]07:02,243e
ORCOrca 2Cas Klingenberg111: HB 4+voorwedstrijd 2[4]07:07,102e
ORCOrca/VidarErin Smeijsters107: HG 4+voorwedstrijd 2[3]07:01,873e
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xvoorwedstrijd 2[3]
ORCOrca 2Timon de Boer005: HG 4+A-finale [5]07:04,772e
ORCOrca 2Timon de Boer005: HG 4+voorwedstrijd 2[6]07:08,421e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters208: HG 4+A-finale [2]06:49,163e
ORCOrcaErin Smeijsters208: HG 4+voorwedstrijd 2[4]07:04,081e
ORCOrca 2Djimmer Smits105: HG 4+A-finale [5]07:20,054e
ORCOrca 1Erin Smeijsters105: HG 4+A-finale [3]07:16,663e
ORCOrca 2Djimmer Smits105: HG 4+voorwedstrijd 1[5]07:21,852e
ORCOrca 1Erin Smeijsters105: HG 4+voorwedstrijd 1[4]07:20,101e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Boyd Beerling040: Jonge VierA-finale [5]07:18,056e
ORCOrcaErin Smeijsters001: Oude Viervoorwedstrijd 3[4]07:02,705e
ORCOrca 1Boyd Beerling040: Jonge Viervoorwedstrijd 2[4]06:48,221e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/SkadiDouwe Rietveld101: E 2-A-finale [3]07:09,044e
ORCOrcaErin Smeijsters104: G 4-A-finale [4]06:35,383e
ORCOrcaErin Smeijsters103: E 8+voorwedstrijd 1[6]06:14,655e
ORCOrca/SkadiDouwe Rietveld101: E 2-voorwedstrijd 2[4]07:08,711e
ORCOrcaReinout A Moes105: G 4+voorwedstrijd 3[5]07:12,154e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-A-finale [1]06:31,795e
ORCOrcaStefan W Hovy003: B 2xvoorwedstrijd 2[6]07:54,605e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]06:45,413e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters135: MDev 4-A-finale [4]06:21,535e
ORCOrcaErin Smeijsters056: MI 8+voorwedstrijd 1[5]05:54,024e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-C-finale [2]03:03,051e
ORCOrca/GyasReinout A Moes206: G 4+voorwedstrijd 2[1]07:11,174e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-time-trial 03:03,726e
ORCOrcaReinout A Moes106: G 4+voorwedstrijd 3[1]07:09,454e
ORCOrcaErin Smeijsters105: G 4-voorwedstrijd 1[4]06:35,323e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+A-finale [4]05:54,835e
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+voorwedstrijd 2[6]05:34,392e
ORCOrcaReinout A Moes105: G 4+voorwedstrijd 1[5]06:56,064e
ORCOrca/SkadiNicos Starreveld206: G 4+A-finale [5]06:27,943e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-B-finale [6]06:14,561e
ORCOrcaReinout A Moes206: G 4+voorwedstrijd 2[2]07:01,984e
ORCOrca/SkadiNicos Starreveld206: G 4+voorwedstrijd 1[4]06:37,232e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-voorwedstrijd 2[4]06:38,235e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaStefan W Hovy106: G 4+voorwedstrijd 1[7]07:10,915e
ORCOrcaErin Smeijsters105: G 4-voorwedstrijd 2[4]06:22,613e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-A-finale [3]06:25,315e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-voorwedstrijd 2[5]06:25,262e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaStefan W Hovy105: G 4+voorwedstrijd 2[4]08:01,224e
ORCOrcaErin Smeijsters104: G 4-voorwedstrijd 1[4]07:23,723e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-A-finale [5]07:38,835e
ORCOrcaStefan W Hovy050: G 4+A-finale [2]07:52,205e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]07:20,901e
ORCOrcaStefan W Hovy050: G 4+voorwedstrijd 2[5]07:43,583e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTom Eames205: G 2-A-finale [6]07:18,484e
ORCOrcaErin Smeijsters251: G 4-voorwedstrijd 4[2]06:37,112e
ORCOrcaErin Smeijsters104: Dev 4-B-finale [5]06:37,623e
ORCOrcaErin Smeijsters104: Dev 4-voorwedstrijd 3[2]06:33,133e
ORCOrcaJob Davidse131: G 4+voorwedstrijd 1[4]07:06,374e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaStefan W Hovy001: Oude Viervoorwedstrijd 2[4]07:11,295e
ORCOrcaOlivier Kievits022: G 2-voorwedstrijd 1[5]07:38,974e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Reinout A Moes022: N 4+A-finale [2]07:17,432e
ORCOrca 1Jeppe Rietveld022: N 4+A-finale [6]07:04,951e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/Orca/NereusPaul van Vulpen111: B 4+A-finale [6]06:50,153e
TRITriton/Orca/NereusPaul van Vulpen111: B 4+voorwedstrijd 2[5]06:52,903e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Nicos Starreveld106: O 4+A-finale [4]06:23,131e
ORCOrca 2Nicos Starreveld106: O 4+voorwedstrijd 2[6]06:38,311e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaNicos Starreveld131: M 8+voorwedstrijd 1[2]06:27,665e
ORCOrcaNicos Starreveld029: M 4+A-finale [4]06:46,611e
ORCOrcaNicos Starreveld029: M 4+voorwedstrijd 2[3]06:37,991e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+A-finale [3]06:31,241e
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+voorwedstrijd 1[3]06:40,651e
ORCOrcaNicos Starreveld004: O 2-A-finale [4]07:05,544e
ORCOrcaNicos Starreveld004: O 2-voorwedstrijd 3[1]06:59,711e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-A-finale [2]07:33,866e
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-A-finale [4]06:11,512e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2-D-finale [6]
ORCOrcaRobin van Putten106: O 4+A-finale [6]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt110: N 1xvoorwedstrijd 3[3]
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4-halve-finale 1[4]
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2-B-finale [8]07:30,905e
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2-halve-finale 2[7]09:45,206e
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xA-finale [5]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xvoorwedstrijd 1[6]09:53,241e
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2-kwart-finale 4[3]08:15,613e
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2-kwart-finale 2[2]08:18,826e
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+voorwedstrijd 3[4]07:45,433e
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4-time-trial 06:48,194e
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2-time-trial 07:44,8024e
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2-time-trial 07:23,3613e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaRobin van Putten020: O 4+voorwedstrijd 2[1]07:17,664e