Diederik Simon

374 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Niels Euser107: HG 4+A-finale [5]06:28,361e
NERNereusKoen van den Herik104: HE 8+A-finale [5]05:41,532e
NERNereusKoen van den Herik104: HE 8+voorwedstrijd 1[5]05:32,871e
NERNereus/LagaMick Makker002: HE 4-A-finale [4]06:10,762e
NERNereus 2Willem Buist061: HE 2-A-finale [7]07:10,234e
NERNereus 1Raymond Huisman061: HE 2-A-finale [5]07:07,503e
NERNereusThomas Start014: LHG 2-A-finale [6]07:16,501e
NERNereus/LagaMick Makker002: HE 4-voorwedstrijd 2[5]06:19,711e
NERNereus 2Willem Buist061: HE 2-voorwedstrijd 2[3]07:17,843e
NERNereus 1Raymond Huisman061: HE 2-voorwedstrijd 2[6]07:14,951e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Koen van den Herik104: HE 8+A-finale [2]05:39,522e
NERNereusNiels Euser107: HG 4+A-finale [3]06:35,141e
NERNereus 1Koen van den Herik104: HE 8+time-trial 04:59,352e
NERNereusNiels Euser002: HE 4-A-finale [1]06:15,265e
NERNereus/LagaMick Makker002: HE 4-A-finale [3]05:59,741e
NERNereusNiels Euser002: HE 4-voorwedstrijd 2[5]06:13,023e
NERNereus/LagaMick Makker002: HE 4-voorwedstrijd 2[2]06:01,071e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusThomas Start017: LHDev 4-A-finale [3]06:52,582e
NERNereusThomas Start017: LHDev 4-time-trial 05:07,102e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusNiels Euser207: HG 4-A-finale [6]06:57,347e
NERNereusKoen van den Herik209: HE 8+A-finale [3]06:05,092e
NERNereusRaymond Huisman205: HG 2xA-finale [6]07:29,704e
NERNereusIes Wiersma004: HSB 1xC-finale [2]07:48,032e
NERNereusThomas Start216: LHG 4-A-finale [4]06:45,462e
NERNereus 1Nando Schröder210: LHB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:30,113e
NERNereus 2Cyrille Mooij210: LHB 1xvoorwedstrijd 1[5]09:07,334e
NERNereusRaymond Huisman205: HG 2xvoorwedstrijd 2[2]07:17,493e
NERNereusThomas Start216: LHG 4-voorwedstrijd 1[3]06:54,942e
NERNereusNiels Euser207: HG 4-voorwedstrijd 3[3]06:46,572e
NERNereus 1Jan Boon104: HDev 4-A-finale [4]06:46,781e
NERNereus 1Jan Boon104: HDev 4-voorwedstrijd 4[5]06:41,441e
NERNereusThomas Start109: LHDev 4-voorwedstrijd 3[6]07:29,173e
NERNereusRaymond Huisman103: HDev 2xvoorwedstrijd 1[4]07:40,054e
NERNereusIes Wiersma004: HSB 1xkwart-finale 3[1]08:05,284e
NERNereusIes Wiersma004: HSB 1xtime-trial 07:16,9319e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusKoen van den Herik001: Oude VierA-finale [5]10:26,785e
NERNereusKoen van den Herik001: Oude Viervoorwedstrijd 3[3]07:12,671e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusFreek Temming140: BM 1xA-finale [3]08:13,135e
LEYLeythe/NereusFinn Florijn110: BM 2xA-finale [3]07:27,564e
NERNereusFreek Temming140: BM 1xtime-trial 07:51,564e
LEYLeythe/NereusFinn Florijn110: BM 2xtime-trial 06:50,694e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusKoen van den Herik104: HE 8+A-finale [2]05:39,382e
NERNereus/LagaPhilip den Bremer108: HG 2xA-finale [3]06:35,101e
NERNereusMaciek Mika121: LHB 1xA-finale [6]07:58,975e
NERNereusKoen van den Herik104: HE 8+voorwedstrijd 3[6]05:42,641e
NERNereus/LagaPhilip den Bremer108: HG 2xvoorwedstrijd 1[3]06:41,691e
NERNereusMaciek Mika121: LHB 1xvoorwedstrijd 1[3]07:48,292e
NERNereusHaye Dijkstra101: HE 1xvoorwedstrijd 2[5]07:12,804e
NERNereusMaciek Mika013: LHG 1xB-finale [2]07:50,194e
NERNereus/LagaFreek Temming001: HE 2xA-finale [6]06:42,515e
NERNereusMaciek Mika013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:11,694e
NERNereus/LagaFreek Temming001: HE 2xvoorwedstrijd 2[4]06:41,793e
LEYLeythe/NereusFinn Florijn001: HE 2xvoorwedstrijd 1[4]06:38,744e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMaciek Mika013: LHG 1xtime-trial 06:04,569e
NERNereusKoen van den Herik104: HE 8+A-finale [2]05:47,411e
NERNereusMaciek Mika121: LHB 1xA-finale [4]08:10,173e
NERNereusKoen van den Herik104: HE 8+voorwedstrijd 2[3]05:51,181e
NERNereusMaciek Mika121: LHB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:10,482e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusFreek Temming101: HE 1xA-finale [6]07:39,287e
NERNereusFreek Temming003: HG 1xA-finale [5]07:47,445e
NERNereusFreek Temming003: HG 1xvoorwedstrijd 2[3]07:34,572e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusHaye Dijkstra101: HE 1xA-finale [1]07:47,564e
NERNereusThijs van Haaps105: HG 4-A-finale [5]06:35,764e
NERNereus/TritonKoen van den Herik105: HG 4-A-finale [3]06:23,871e
NERNereusHaye Dijkstra101: HE 1xvoorwedstrijd 1[4]
NERNereusHaye Dijkstra003: HG 1xA-finale [3]08:29,105e
NERNereus/TritonKoen van den Herik004: HG 2-A-finale [3]07:39,064e
NERNereusHaye Dijkstra003: HG 1xvoorwedstrijd 1[4]08:07,783e
NERNereus/TritonKoen van den Herik004: HG 2-voorwedstrijd 2[4]07:40,542e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusNelson Ritsema001: HE 2-B-finale [1]06:32,432e
NERNereus/LagaRik Rienks001: HE 2-B-finale [5]06:32,231e
NERNereus 2Michiel Oyen003: HE 1xA-finale [6]07:02,486e
NERNereus 3Tone Wieten003: HE 1xA-finale [4]06:57,253e
NERNereus 1Abe Wiersma003: HE 1xA-finale [1]06:54,662e
NERNereus 4Freek Robbers003: HE 1xC-finale [6]07:11,452e
NERNereus 2Michiel Oyen003: HE 1xhalve-finale 2[1]07:42,643e
NERNereus 3Tone Wieten003: HE 1xhalve-finale 1[6]07:46,012e
NERNereus 1Abe Wiersma003: HE 1xhalve-finale 1[3]07:44,411e
NERNereus/LagaRik Rienks001: HE 2-halve-finale 2[2]07:23,566e
NERNereusNelson Ritsema001: HE 2-halve-finale 1[2]07:21,834e
NERNereus 4Freek Robbers003: HE 1xkwart-finale 4[4]08:02,895e
NERNereus 2Michiel Oyen003: HE 1xkwart-finale 2[4]07:47,953e
NERNereus 3Tone Wieten003: HE 1xkwart-finale 1[3]07:47,483e
NERNereus 1Abe Wiersma003: HE 1xkwart-finale 1[2]07:41,811e
NERNereusNelson Ritsema001: HE 2-herkansing 2[3]07:27,741e
NERNereusNelson Ritsema001: HE 2-time-trial 06:16,558e
NERNereus/LagaRik Rienks001: HE 2-time-trial 06:14,326e
NERNereus 5 (SB)Haye Dijkstra003: HE 1xtime-trial 06:54,1825e
NERNereus 1Abe Wiersma003: HE 1xtime-trial 06:37,288e
NERNereus 2Michiel Oyen003: HE 1xtime-trial 06:35,267e
NERNereus 4Freek Robbers003: HE 1xtime-trial 06:32,664e
NERNereus 3Tone Wieten003: HE 1xtime-trial 06:30,511e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusNelson Ritsema001: Oude VierA-finale [5]09:45,051e
NERNereus 1Thijs van Haaps013: LHE 4-A-finale [4]06:34,361e
NERNereusFreek Temming023: HG 1xA-finale [5]07:47,282e
NERNereus 1Thijs van Haaps013: LHE 4-voorwedstrijd 1[4]06:54,311e
NERNereusFreek Temming023: HG 1xvoorwedstrijd 2[3]08:02,122e
NERNereusNelson Ritsema001: Oude Viervoorwedstrijd 3[1]06:34,541e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusNelson Ritsema107: B 1xA-finale [2]07:22,464e
NERNereusNelson Ritsema107: B 1xvoorwedstrijd 2[4]07:23,401e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusBo Wullings107: M 2-A-finale [2]06:33,352e
NERNereus 2Nelson Ritsema120: M 1xD-finale [4]07:14,733e
NERNereusBo Wullings107: M 2-voorwedstrijd 1[5]06:37,171e
NERNereus 2Nelson Ritsema120: M 1xherkansing 1[5]07:19,665e
TRITriton/Nereus/LagaRik Rienks019: BM 4-A-finale [2]05:54,781e
NERNereus 2Nelson Ritsema120: M 1xvoorwedstrijd 1[6]07:35,216e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Pieter van den Brink015: LDev 4-C-finale [2]03:10,613e
NERNereus 1Pieter van den Brink015: LDev 4-time-trial 03:05,085e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusDaniel van de Berg103: E 8+A-finale [6]05:44,013e
NERNereusMaciek Mika110: LE 2-A-finale [5]07:03,343e
NERNereusDaniel van de Berg103: E 8+voorwedstrijd 2[3]05:31,301e
NERNereus 2Dirk Oostendorp015: LDev 4-A-finale [5]06:05,871e
NERNereus 1Pieter van den Brink015: LDev 4-B-finale [3]06:27,342e
NERNereusDaan van der Linden012: LG 2-A-finale [4]07:04,633e
NERNereus 2Dirk Oostendorp015: LDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:30,581e
NERNereus 1Pieter van den Brink015: LDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:39,163e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Niels Brinkman114: LE 8+A-finale [3]06:04,261e
NERNereusMax de With111: LE 2-A-finale [3]07:10,031e
NERNereus 1Dirk Oostendorp015: LDev 4-A-finale [5]06:26,714e
NERNereus 2Niels Brinkman015: LDev 4-A-finale [6]06:16,051e
NERNereusMaciek Mika012: LG 2-A-finale [6]07:19,895e
NERNereus 2Niels Brinkman015: LDev 4-voorwedstrijd 4[3]06:15,101e
NERNereus 1Dirk Oostendorp015: LDev 4-voorwedstrijd 3[3]06:21,031e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusHaye Dijkstra107: B 1xA-finale [4]08:00,991e
NERNereusHaye Dijkstra107: B 1xvoorwedstrijd 1[6]08:06,961e
NERNereus 1Niels Brinkman015: LDev 4-A-finale [5]07:30,065e
NERNereus 2Dirk Oostendorp015: LDev 4-A-finale [4]07:13,061e
NERNereusDaan van der Linden012: LG 2-A-finale [5]08:28,601e
NERNereus 2Dirk Oostendorp015: LDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:15,421e
NERNereus 1Niels Brinkman015: LDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:27,881e
NERNereusDaan van der Linden012: LG 2-voorwedstrijd 2[5]08:03,401e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2 (p6)Bo Wullings001: E 2-A-finale [4]06:34,143e
NERNereus 3 (p7)Nelson Ritsema001: E 2-B-finale [5]06:46,441e
WILWillem III/Laga/Nereus (SB)Rik Rienks001: E 2-C-finale [4]06:48,111e
NERNereus (SB)Maciek Mika005: LE 2-A-finale [3]07:14,583e
NERNereus 2Robert Vicic003: E 1xC-finale [1]07:27,315e
NERNereus 2Dirk Oostendorp252: LG 4-A-finale [6]06:20,221e
NERNereus 2Dirk Oostendorp252: LG 4-voorwedstrijd 3[1]06:31,041e
NERNereus 1Niels Brinkman252: LG 4-voorwedstrijd 2[2]06:36,083e
NERNereus 2Dirk Oostendorp111: LDev 4-A-finale [5]06:22,621e
NERNereus 1Niels Brinkman111: LDev 4-B-finale [4]06:36,541e
NERNereus 3 (p7)Nelson Ritsema001: E 2-halve-finale 2[4]06:52,234e
NERNereus 2 (p6)Bo Wullings001: E 2-halve-finale 2[3]06:42,702e
NERNereus 2Dirk Oostendorp111: LDev 4-voorwedstrijd 2[6]06:32,251e
NERNereus 1Niels Brinkman111: LDev 4-voorwedstrijd 1[2]06:41,673e
NERNereus 2Robert Vicic003: E 1xkwart-finale 4[6]07:21,005e
NERNereus (SB)Haye Dijkstra003: E 1xkwart-finale 1[5]07:38,665e
WILWillem III/Laga/Nereus (SB)Rik Rienks001: E 2-kwart-finale 4[4]06:56,544e
NERNereus 3 (p7)Nelson Ritsema001: E 2-kwart-finale 3[5]06:56,332e
NERNereus 2 (p6)Bo Wullings001: E 2-kwart-finale 1[3]06:59,962e
NERNereus (SB)Maciek Mika005: LE 2-time-trial 06:54,004e
NERNereus 3 (p7)Nelson Ritsema001: E 2-time-trial 06:29,1011e
WILWillem III/Laga/Nereus (SB)Rik Rienks001: E 2-time-trial 06:20,844e
NERNereus 2 (p6)Bo Wullings001: E 2-time-trial 06:15,221e
NERNereus 2Robert Vicic003: E 1xtime-trial 07:08,1820e
NERNereus (SB)Haye Dijkstra003: E 1xtime-trial 06:59,6516e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMick Makker001: Oude VierA-finale [3]09:48,741e
NERNereus 2Pieter van den Brink013: LE 4-A-finale [5]07:04,975e
NERNereus 3Daan van der Linden022: G 2-A-finale [6]07:47,206e
NERNereus 2Pieter van den Brink013: LE 4-voorwedstrijd 2[2]06:49,722e
NERNereusMick Makker001: Oude Viervoorwedstrijd 1[5]06:38,371e
NERNereus 3Daan van der Linden022: G 2-voorwedstrijd 2[4]07:40,473e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Oscar Dijkstra032: SA 8+A-finale [2]06:12,633e
NERNereus 2Koen van den Herik032: SA 8+A-finale [3]06:07,841e
NERNereus 2Thomas de Vos014: N 1xA-finale [1]08:25,206e
NERNereus 1Tim van Wingaarden014: N 1xvoorwedstrijd 3[3]08:31,953e
NERNereus 2Thomas de Vos014: N 1xvoorwedstrijd 2[3]08:16,622e
NERNereus 3Oscar Dijkstra030: SA 4-A-finale [5]06:52,915e
NERNereus 2Koen van den Herik030: SA 4-A-finale [2]06:45,414e
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt020: SA 2-A-finale [2]07:44,755e
NERNereus 1Hans Schut020: SA 2-A-finale [3]07:31,012e
NERNereus 3Tarik Bayoumi020: SA 2-A-finale [4]07:26,051e
NERNereus 1Bob van den Hoogen030: SA 4-voorwedstrijd 2[2]07:04,033e
NERNereus 3Oscar Dijkstra030: SA 4-voorwedstrijd 2[3]06:53,472e
NERNereus 2Koen van den Herik030: SA 4-voorwedstrijd 1[5]06:45,342e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusDimitri van Wylick161: SA 2+A-finale [3]07:37,401e
NERNereusBob van den Hoogen107: N 4-A-finale [2]06:21,952e
NERNereus 1Thomas Mulder106: O 4+A-finale [3]06:28,491e
NERNereusBob van den Hoogen107: N 4-voorwedstrijd 1[2]06:31,982e
NERNereus 1Thomas Mulder106: O 4+voorwedstrijd 2[2]06:36,791e
NERNereusBrinio Claerbout060: B 1xA-finale [1]07:39,296e
NERNereusThomas Mulder007: Dev 4-A-finale [5]06:16,923e
NERNereusBrinio Claerbout060: B 1xvoorwedstrijd 4[4]07:29,022e
NERNereusThomas Mulder007: Dev 4-voorwedstrijd 2[5]06:25,572e
NERNereusBob van den Hoogen006: N 4+voorwedstrijd 3[5]06:58,074e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+A-finale [5]05:34,191e
NERNereusBrinio Claerbout110: N 1xB-finale [3]07:32,095e
NERNereus 2Bob van den Hoogen107: N 4-A-finale [2]06:33,115e
NERNereus 1Thomas Mulder107: N 4-A-finale [3]06:18,921e
NERNereusBrinio Claerbout110: N 1xvoorwedstrijd 2[4]07:38,062e
NERNereus 2Bob van den Hoogen107: N 4-voorwedstrijd 1[5]06:33,052e
NERNereus 1Thomas Mulder107: N 4-voorwedstrijd 1[3]06:28,031e
NERNereus 2Brinio Claerbout040: B 1xA-finale [2]07:34,504e
NERNereus 1Thomas Mulder007: Dev 4-A-finale [2]06:19,055e
NERNereusRik Rienks002: SA 4- A-finale [6]06:02,356e
NERNereus 2Brinio Claerbout040: B 1xvoorwedstrijd 1[5]07:26,573e
NERNereus 1Thomas Mulder007: Dev 4-voorwedstrijd 1[2]06:19,383e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusThomas Mulder109: N 2xvoorwedstrijd 2[4]

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusFreek Robbers131: M 8+A-finale [4]05:41,682e
NERNereusRik Rienks114: M 4-A-finale [2]06:24,623e
NERNereusFreek Robbers131: M 8+voorwedstrijd 2[3]06:05,502e
NERNereusRik Rienks114: M 4-voorwedstrijd 2[2]06:28,111e
NERNereusFreek Robbers046: M 8+A-finale [2]05:45,001e
NERNereusRik Rienks032: M 4-A-finale [5]06:27,604e
NERNereus 1Thomas Mulder029: M 4+A-finale [2]06:54,983e
NERNereusFreek Robbers046: M 8+voorwedstrijd 1[1]05:44,911e
NERNereusRik Rienks032: M 4-voorwedstrijd 1[3]06:07,192e
NERNereus 2Bob van den Hoogen029: M 4+voorwedstrijd 2[1]06:50,974e
NERNereus 1Thomas Mulder029: M 4+voorwedstrijd 2[2]06:42,852e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Freek Robbers104: SA 8+A-finale [4]05:33,902e
NERNereus 1Thomas Mulder107: N 4-A-finale [4]06:29,404e
NERNereus 2Freek Robbers104: SA 8+voorwedstrijd 1[4]05:50,132e
NERNereus 2Bob van den Hoogen107: N 4-voorwedstrijd 2[4]06:44,063e
NERNereus 1Thomas Mulder107: N 4-voorwedstrijd 2[5]06:39,331e
NERNereusRik Rienks002: SA 4-A-finale [4]06:12,353e
NERNereus 2Bob van den Hoogen007: Dev 4-B-finale [1]06:40,243e
NERNereusRik Rienks002: SA 4-voorwedstrijd 2[2]06:05,702e
NERNereusBrinio Claerbout050: B 1xvoorwedstrijd 1[4]07:37,973e
NERNereus 1Thomas Mulder007: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]06:34,943e
NERNereus 2Bob van den Hoogen007: Dev 4-voorwedstrijd 1[1]06:44,673e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusBrinio Claerbout110: N 1xvoorwedstrijd 2[6]08:02,084e
NERNereusBrinio Claerbout070: B 1xB-finale [3]07:40,532e
NERNereus 1Bob van den Hoogen006: N 4+B-finale [3]06:57,671e
NERNereus 1Bob van den Hoogen006: N 4+voorwedstrijd 2[3]06:56,983e
NERNereusBrinio Claerbout070: B 1xvoorwedstrijd 3[4]07:57,543e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 4Rik Rienks205: SA 2-C-finale [4]
NERNereus 2Bob van den Hoogen106: O 4+A-finale [4]
NERNereus 1Thomas Mulder106: O 4+A-finale [3]
NERNereus 2Jeroen Oortwijn201: SA 1xD-finale [2]
NERNereusBrinio Claerbout110: N 1xvoorwedstrijd 1[3]
NERNereus 1Freek Robbers205: SA 2-A-finale [6]07:18,505e
NERNereus 2Mick Makker205: SA 2-A-finale [8]07:18,194e
NERNereus 5Nelson Ritsema205: SA 2-A-finale [4]07:13,713e
NERNereus 3Bo Wullings205: SA 2-A-finale [5]07:12,312e
NERNereus 2Mick Makker205: SA 2-halve-finale 2[3]08:33,173e
NERNereus 3Bo Wullings205: SA 2-halve-finale 2[4]08:32,952e
NERNereus 1Freek Robbers205: SA 2-halve-finale 1[5]08:17,462e
NERNereus 5Nelson Ritsema205: SA 2-halve-finale 1[4]08:12,051e
NERNereusBrinio Claerbout060: B 1xA-finale [3]
NERNereus 1Thomas Mulder006: N 4+A-finale [3]08:12,771e
NERNereusBrinio Claerbout060: B 1xvoorwedstrijd 3[5]10:03,682e
NERNereus 2Mick Makker205: SA 2-kwart-finale 4[4]08:12,932e
NERNereus 1Freek Robbers205: SA 2-kwart-finale 4[5]08:10,081e
NERNereus 3Bo Wullings205: SA 2-kwart-finale 3[5]08:14,931e
NERNereus 4Rik Rienks205: SA 2-kwart-finale 2[4]07:56,944e
NERNereus 5Nelson Ritsema205: SA 2-kwart-finale 1[3]08:00,041e
NERNereus 2Jeroen Oortwijn201: SA 1xkwart-finale 3[7]09:26,506e
NERNereus 2Bob van den Hoogen006: N 4+voorwedstrijd 2[6]07:56,845e
NERNereus 1Thomas Mulder006: N 4+voorwedstrijd 2[4]07:29,971e
NERNereus 5Nelson Ritsema205: SA 2-time-trial 07:15,909e
NERNereus 4Rik Rienks205: SA 2-time-trial 07:13,958e
NERNereus 2Mick Makker205: SA 2-time-trial 07:10,535e
NERNereus 1Freek Robbers205: SA 2-time-trial 07:09,614e
NERNereus 3Bo Wullings205: SA 2-time-trial 07:07,092e
NERNereus 2Jeroen Oortwijn201: SA 1xtime-trial 07:58,2719e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusNelson Ritsema001: Oude VierA-finale [3]10:43,991e
NERNereus 2Koen van der Veen020: O 4+A-finale [6]07:46,046e
NERNereus 1Thomas Mulder020: O 4+A-finale [3]07:31,242e
NERNereusNelson Ritsema001: Oude Viervoorwedstrijd 1[1]06:27,211e
NERNereus 2Koen van der Veen020: O 4+voorwedstrijd 1[3]07:01,553e
NERNereus 1Thomas Mulder020: O 4+voorwedstrijd 1[5]06:53,701e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusPiet Lammers105: O 4-A-finale [2]06:22,842e
NERNereusPiet Lammers007: Dev 4-A-finale [5]06:18,654e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusPiet Lammers007: Dev 4-kwart-finale 3[3]03:05,332e
NERNereusPiet Lammers007: Dev 4-time-trial 03:06,505e
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+A-finale [3]05:51,271e
NERNereusPiet Lammers105: O 4-A-finale [4]06:43,883e
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+voorwedstrijd 2[3]06:01,251e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+ (NK)A-finale [2]05:42,412e
NERNereusNelson Ritsema106: O 4+A-finale [3]06:24,791e
NERNereusChristiaan Vaupell105: O 4-A-finale [2]06:26,134e
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+ (NK)voorwedstrijd 2[4]05:42,772e
NERNereusNelson Ritsema106: O 4+voorwedstrijd 2[6]06:44,991e
NERNereus 2Christiaan Vaupell007: Dev 4-A-finale [2]06:54,406e
NERNereus 1Nelson Ritsema007: Dev 4-A-finale [3]06:07,111e
NERNereus 2Christiaan Vaupell007: Dev 4-voorwedstrijd 1[6]06:22,512e
NERNereus 1Nelson Ritsema007: Dev 4-voorwedstrijd 1[2]06:17,321e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusChristiaan Vaupell007: Dev 4-B-finale [6]07:26,073e
NERNereusChristiaan Vaupell007: Dev 4-voorwedstrijd 1[3]07:44,124e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusPiet Lammers107: N 4-voorwedstrijd 1[4]06:53,594e
NERNereusHaye Dijkstra007: Dev 4-A-finale [3]06:38,464e
NERNereus 2Piet Lammers006: N 4+A-finale [5]07:00,741e
NERNereusHaye Dijkstra007: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]06:30,211e
NERNereus 2Piet Lammers006: N 4+voorwedstrijd 1[4]07:10,291e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 3Bo Wullings021: SA 2-B-finale [3]06:56,112e
NERNereus 2Haye Dijkstra031: Dev 4-A-finale [2]06:30,214e
NERNereusVictor Blank203: O 2-voorwedstrijd 3[7]07:39,405e
NERNereus 3Bo Wullings021: SA 2-halve-finale 1[3]07:04,206e
NERNereus 2Haye Dijkstra031: Dev 4-halve-finale 2[5]06:25,113e
NERNereus 1Piet Lammers031: Dev 4-herkansing 1[6]07:10,824e
NERNereus 1Mick Makker021: SA 2-herkansing 2[6]07:32,325e
NERNereus 2Michiel Oyen021: SA 2-herkansing 1[3]07:34,764e
NERNereus 3Bo Wullings021: SA 2-herkansing 1[5]07:27,571e
NERNereusVictor Blank103: N 2-voorwedstrijd 1[7]08:13,354e
NERNereus 1Piet Lammers031: Dev 4-voorwedstrijd 4[3]07:48,354e
NERNereus 2Haye Dijkstra031: Dev 4-voorwedstrijd 3[7]07:01,471e
NERNereus 4Freek Robbers021: SA 2-voorwedstrijd 4[3]07:40,025e
NERNereus 2Michiel Oyen021: SA 2-voorwedstrijd 4[7]07:33,324e
NERNereus 1Mick Makker021: SA 2-voorwedstrijd 3[3]07:26,004e
NERNereus 3Bo Wullings021: SA 2-voorwedstrijd 3[6]07:19,083e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusFreek Robbers001: Oude VierA-finale [5]10:11,015e
NERNereusBo Wullings010: SA 2+A-finale [3]07:04,081e
NERNereus 1Jeroen Oortwijn030: N 2-A-finale [3]09:18,396e
NERNereus 2Michiel Oyen030: N 2-A-finale [4]07:09,801e
NERNereus 1Nelson Ritsema020: O 4+A-finale [4]06:56,671e
NERNereusFreek Robbers001: Oude Viervoorwedstrijd 2[3]06:44,961e
NERNereus 2Piet Lammers020: O 4+voorwedstrijd 2[5]07:14,073e
NERNereus 1Nelson Ritsema020: O 4+voorwedstrijd 1[3]07:04,831e
NERNereus 1Jeroen Oortwijn030: N 2-voorwedstrijd 3[3]07:25,671e
NERNereus 2Michiel Oyen030: N 2-voorwedstrijd 1[5]07:22,861e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+A-finale [5]06:02,043e
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]05:58,051e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusPhilip d' Ailly135: MFm 8+A-finale [3]05:59,681e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+A-finale [4]06:44,832e
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+voorwedstrijd 2[3]07:28,181e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Philip d' Ailly103: SA 8+A-finale [4]06:25,795e
NERNereus 2Philip d' Ailly103: SA 8+voorwedstrijd 2[3]06:15,421e
NERNereusPhilip d' Ailly011: Ej 8+A-finale [4]06:38,601e
NERNereusPhilip d' Ailly011: Ej 8+voorwedstrijd 3[7]06:44,471e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+A-finale [5]06:03,371e
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+voorwedstrijd 3[5]06:05,611e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 mei 2011 t/m 08 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusPhilip d' Ailly113: B 8+A-finale 06:04,531e
NERNereusPhilip d' Ailly113: B 8+voorwedstrijd 305:58,531e
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+A-finale 05:51,462e
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+voorwedstrijd 305:55,041e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusPhilip d' Ailly111: B 8+A-finale [4]06:21,052e
NERNereusPhilip d' Ailly111: B 8+voorwedstrijd 1[6]06:05,421e
NERNereusPhilip d' Ailly008: Ej 8+A-finale [5]06:25,591e
NERNereusPhilip d' Ailly008: Ej 8+voorwedstrijd 2[4]06:21,981e

128e Varsity

10 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusPhilip d' Ailly002: Jonge AchtA-finale [5]06:25,654e
NERNereusPhilip d' Ailly002: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[2]06:28,522e