Arjen De Jonge

240 races

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 2Luuk Achterberg201: HB 1xA-finale [3]07:23,014e
ARGArgo 2Luuk Achterberg201: HB 1xvoorwedstrijd 2[3]07:42,461e
ARGArgo (SB)Luuk Achterberg003: HE 1xtime-trial 06:54,4927e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 4Jordi Wevers105: HErv 4+B-finale [3]07:28,733e
ARGArgo 5Koen Immerzeel105: HErv 4+halve-finale 3[6]07:52,405e
ARGArgo 4Jordi Wevers105: HErv 4+halve-finale 2[3]07:30,823e
ARGArgo 5Koen Immerzeel105: HErv 4+voorwedstrijd 7[2]07:35,013e
ARGArgo 4Jordi Wevers105: HErv 4+voorwedstrijd 3[4]07:39,021e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoJoan Capella Pujol113: LG 4-A-finale [6]06:34,444e
ARGArgoLuuk Achterberg104: G 4-A-finale [3]06:30,982e
ARGArgoLuuk Achterberg103: E 8+voorwedstrijd 1[2]06:09,064e
ARGArgoJorrit Lind107: B 1xvoorwedstrijd 1[4]07:30,992e
ARGArgoJoan Capella Pujol113: LG 4-voorwedstrijd 1[4]06:38,313e
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-A-finale [2]06:38,906e
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:01,625e
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-voorwedstrijd 1[2]06:38,542e
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xvoorwedstrijd 4[6]07:41,814e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoJorrit Lind104: BM 1xvoorwedstrijd 1[4]07:19,813e
ARGArgoJorrit Lind023: BM 1xA-finale [5]07:23,094e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xA-finale [3]07:30,604e
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-C-finale [1]03:09,262e
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-C-finale [4]03:06,843e
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xvoorwedstrijd 1[2]07:31,151e
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-time-trial 03:09,517e
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-time-trial 03:05,707e
ARGArgoJorrit Lind108: B 1xA-finale [2]07:43,573e
ARGArgoJorrit Lind108: B 1xvoorwedstrijd 4[1]07:29,451e
ARGArgoJoan Capella Pujol115: LG 4-voorwedstrijd 3[4]06:35,592e
ARGArgoLuuk Achterberg105: G 4-voorwedstrijd 2[2]06:35,293e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus-combiThomas de Bekker103: E 8+A-finale [1]06:04,896e
ARGArgoJorrit Lind107: B 1xA-finale [1]07:24,042e
ARGArgoJoan Capella Pujol113: LG 4-A-finale [1]06:29,244e
SAUSaurus-combiThomas de Bekker103: E 8+voorwedstrijd 2[2]05:35,843e
ARGArgoJorrit Lind107: B 1xvoorwedstrijd 3[6]06:55,172e
ARGArgoJoan Capella Pujol113: LG 4-voorwedstrijd 1[3]06:27,822e
ARGArgoLuuk Achterberg104: G 4-voorwedstrijd 3[4]06:32,265e
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-B-finale [5]06:17,182e
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xB-finale [3]07:16,061e
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-voorwedstrijd 2[1]06:44,985e
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-voorwedstrijd 2[2]06:37,994e
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xvoorwedstrijd 1[6]07:37,513e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoJorrit Lind108: B 1xA-finale [6]08:02,603e
ARGArgoJorrit Lind108: B 1xvoorwedstrijd 4[3]07:19,711e
ARGArgoJoan Capella Pujol115: LG 4-voorwedstrijd 2[3]06:26,484e
ARGArgoLuuk Achterberg105: G 4-voorwedstrijd 2[2]06:27,176e
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-B-finale [4]06:33,333e
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-B-finale [7]06:20,762e
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xA-finale [3]07:31,966e
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-voorwedstrijd 4[5]06:25,154e
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-voorwedstrijd 2[8]06:27,313e
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xvoorwedstrijd 1[5]07:20,912e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoJoan Capella Pujol113: LG 4-A-finale [8]07:23,844e
ARGArgoLuuk Achterberg104: G 4-A-finale [6]07:17,165e
ARGArgoJorrit Lind107: B 1xvoorwedstrijd 3[4]08:16,785e
ARGArgoJoan Capella Pujol113: LG 4-voorwedstrijd 3[4]07:24,362e
ARGArgoLuuk Achterberg104: G 4-voorwedstrijd 2[6]07:16,502e
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-B-finale [5]07:29,342e
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-A-finale [2]07:30,764e
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xA-finale [4]09:12,204e
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:34,523e
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-voorwedstrijd 1[2]07:22,022e
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xvoorwedstrijd 4[6]08:28,171e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoJorrit Lind242: B 1xA-finale [5]07:21,482e
ARGArgoJorrit Lind242: B 1xvoorwedstrijd 1[2]07:32,031e
ARGArgoJoan Capella Pujol252: LG 4-voorwedstrijd 2[3]06:40,165e
ARGArgo 1Luuk Achterberg251: G 4-voorwedstrijd 1[5]06:32,453e
ARGArgoLuuk Achterberg104: Dev 4-B-finale [3]06:32,262e
ARGArgoJoan Capella Pujol111: LDev 4-B-finale [2]06:45,434e
ARGArgoLuuk Achterberg104: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]06:33,024e
ARGArgoJoan Capella Pujol111: LDev 4-voorwedstrijd 1[3]06:44,134e
ARGArgo (SB)Jorrit Lind003: E 1xkwart-finale 3[6]07:41,705e
ARGArgo (SB)Jorrit Lind003: E 1xtime-trial 07:07,8019e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoNard Onderwater122: LN 4-voorwedstrijd 1[2]06:32,523e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoBas Lerink120: LN 2-voorwedstrijd 3[4]07:25,394e
ARGArgoNard Onderwater119: LN 1xvoorwedstrijd 3[4]08:05,176e
ARGArgo 1Bas Lerink014: LN 4+A-finale [1]06:58,395e
ARGArgo 1Bas Lerink014: LN 4+voorwedstrijd 2[2]06:55,643e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoBas Lerink120: LN 2-voorwedstrijd 2[3]07:37,103e
ARGArgoBas Lerink119: LN 4-voorwedstrijd 2[3]06:48,374e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo/SaurusJorn Ketelaars123: LB 4+A-finale [4]07:04,853e
ARGArgo 2Bas Lerink014: LN 4+A-finale [5]07:00,221e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoBas Lerink120: LN 2-voorwedstrijd 2[5]07:49,134e
ARGArgo 2Bas Lerink014: LN 4+A-finale [3]06:59,463e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoBas Lerink120: LN 2-voorwedstrijd 1[6]
ARGArgo 1Bas Lerink014: LN 4+A-finale [3]

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoBas Lerink032: LN 2-A-finale [6]08:36,936e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoPieter Teeuw120: LN 2-A-finale [3]07:06,312e
ARGArgoGijs Koetsenruijter119: LN 4-A-finale [4]06:25,151e
ARGArgoPieter Teeuw120: LN 2-voorwedstrijd 2[4]07:10,221e
ARGArgoPieter Teeuw051: LN 2+A-finale [2]07:56,623e
ARGArgo 2Gijs Koetsenruijter014: LN 4+A-finale [3]06:35,371e
ARGArgo 2Gijs Koetsenruijter014: LN 4+voorwedstrijd 1[3]06:39,421e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoGijs Koetsenruijter048: LMDev 4-A-finale [4]06:57,485e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoGijs Koetsenruijter015: LDev 4-C-finale [2]03:22,051e
ARGArgoPieter Teeuw012: LO 2-A-finale [3]08:06,624e
ARGArgoGijs Koetsenruijter015: LDev 4-kwart-finale 4[2]03:10,162e
ARGArgoPieter Teeuw012: LO 2-voorwedstrijd 2[4]07:22,161e
ARGArgoGijs Koetsenruijter015: LDev 4-time-trial 03:11,477e
ARGArgoGijs Koetsenruijter119: LN 4-A-finale [3]06:55,422e
ARGArgoPieter Teeuw120: LN 2-A-finale [1]07:40,573e
ARGArgoPieter Teeuw120: LN 2-voorwedstrijd 1[3]07:34,132e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoPieter Teeuw120: LN 2-A-finale [1]07:19,123e
ARGArgoGijs Koetsenruijter119: LN 4-A-finale [6]06:24,922e
ARGArgoPieter Teeuw120: LN 2-voorwedstrijd 1[5]07:21,883e
ARGArgoGijs Koetsenruijter015: LDev 4-A-finale [1]06:25,816e
ARGArgoGijs Koetsenruijter015: LDev 4-voorwedstrijd 1[3]06:29,953e
ARGArgoPieter Teeuw012: LO 2-voorwedstrijd 2[4]07:37,396e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoGijs Koetsenruijter119: LN 4-A-finale [2]06:33,322e
ARGArgoGijs Koetsenruijter015: LDev 4-B-finale [5]07:36,283e
ARGArgoGijs Koetsenruijter015: LDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:51,104e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoPieter Teeuw120: LN 2-A-finale [7]07:27,442e
ARGArgo/VidarGijs Koetsenruijter119: LN 4-voorwedstrijd 2[7]06:52,615e
ARGArgo/VidarGijs Koetsenruijter015: LDev 4-B-finale [5]06:55,334e
ARGArgo/VidarGijs Koetsenruijter015: LDev 4-voorwedstrijd 1[2]06:42,494e
ARGArgoPieter Teeuw004: O 2-voorwedstrijd 1[5]07:32,584e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoGijs Koetsenruijter032: LDev 4-A-finale [3]06:53,106e
ARGArgoPieter Teeuw203: O 2-voorwedstrijd 3[5]07:28,593e
ARGArgoGijs Koetsenruijter032: LDev 4-herkansing [2]06:52,251e
ARGArgoPieter Teeuw103: N 2-A-finale [7]07:40,444e
ARGArgoPieter Teeuw103: N 2-voorwedstrijd 2[7]08:14,103e
ARGArgoGijs Koetsenruijter032: LDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:42,644e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 2Saskia Tersteeg141: LDN 2xA-finale [3]08:05,395e
ARGArgo 1Baukje Nauta141: LDN 2xvoorwedstrijd 1[3]08:37,834e
ARGArgo 2Saskia Tersteeg141: LDN 2xvoorwedstrijd 1[4]08:19,902e
ARGArgo/TritonBaukje Nauta061: LDEj 4*A-finale [7]07:54,765e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoBaukje Nauta134: LWFm 4*A-finale [4]07:44,715e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 1Baukje Nauta142: LDEj 2xB-finale [5]08:25,574e
ARGArgo 2Saskia Tersteeg142: LDEj 2xB-finale [2]08:14,892e
ARGArgo 2Saskia Tersteeg142: LDEj 2xvoorwedstrijd 2[5]08:21,205e
ARGArgo 1Baukje Nauta142: LDEj 2xvoorwedstrijd 1[2]08:29,935e
ARGArgo/GyasBaukje Nauta024: LDEj 4*A-finale [2]07:40,604e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 2Baukje Nauta156: LDEj 2xB-finale [7]09:41,046e
ARGArgo 1Saskia Tersteeg156: LDEj 2xB-finale [2]09:08,182e
ARGArgo 1Saskia Tersteeg156: LDEj 2xvoorwedstrijd 2[2]08:41,816e
ARGArgo 2Baukje Nauta156: LDEj 2xvoorwedstrijd 1[4]08:58,136e
ARGArgoBaukje Nauta085: LDEj 4*A-finale [7]07:58,305e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoBaukje Nauta024: LDEj 4*A-finale [2]08:07,306e
ARGArgoSaskia Tersteeg142: LDEj 2xB-finale [5]08:24,224e
ARGArgoSaskia Tersteeg142: LDEj 2xvoorwedstrijd 2[2]08:14,524e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoBaukje Nauta024: LDEj 4*C-finale [2]03:57,691e
ARGArgoBaukje Nauta024: LDEj 4*time-trial 04:00,605e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoSaskia Tersteeg123: LDEj 2xvoorwedstrijd 2[4]09:05,274e
ARGArgo/GyasTina Jager020: LDEj 4*A-finale [6]09:53,435e
ARGArgo/GyasTina Jager020: LDEj 4*voorwedstrijd 1[4]08:40,993e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoMasja Horrevorts060: LDEj 4*A-finale [5]08:10,396e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoMarco Baur112: B 4+voorwedstrijd 2[6]07:21,954e
ARGArgoMarco Baur005: N 4+voorwedstrijd 2[5]07:21,084e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoMarco Baur112: B 4+voorwedstrijd 1[5]08:27,504e
ARGArgoMarco Baur005: N 4+voorwedstrijd 3[3]08:47,983e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoMarco Baur111: B 4+B-finale [5]07:37,912e
ARGArgoMarco Baur111: B 4+voorwedstrijd 2[6]07:44,394e
ARGArgoMarco Baur004: SB 4+A-finale [6]07:47,483e
ARGArgoMarco Baur009: N 4+voorwedstrijd 1[5]07:46,846e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoMarco Baur112: B 4+B-finale [5]
ARGArgoMarco Baur112: B 4+voorwedstrijd 2[6]08:31,264e
ARGArgoMarco Baur005: N 4+voorwedstrijd 2[3]07:46,574e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoJelmer Boersma112: B 4+A-finale [4]07:53,394e
ARGArgoJelmer Boersma112: B 4+voorwedstrijd 1[1]07:15,962e
ARGArgo 2Jelmer Boersma005: N 4+voorwedstrijd 1[3]07:12,154e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoJelmer Boersma004: N 4+voorwedstrijd 2[3]07:30,884e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoJelmer Boersma050: B 4+voorwedstrijd 2[3]07:39,394e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/Argo/VadaGert Jan van der Velde004: H 4e divisie 8+time-trial 29:01,317e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo/VadaMerle Niehe129: DSA 8+A-finale [3]06:52,931e
ARGArgo/VadaMerle Niehe131: DO 4-A-finale [3]07:11,701e
ARGArgoAnnika De Jong131: DO 4-voorwedstrijd 1[4]07:21,153e
ARGArgo/VadaMerle Niehe131: DO 4-voorwedstrijd 1[3]07:16,091e
ARGArgo 1Annika De Jong017: DO 2-B-finale [4]08:00,631e
ARGArgo/VadaMerle Niehe020: DDev 4-A-finale [2]07:11,331e
ARGArgo 1Annika De Jong017: DO 2-voorwedstrijd 2[1]08:11,792e
ARGArgo/VadaMerle Niehe020: DDev 4-voorwedstrijd 1[4]07:19,701e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoAnnika De Jong121: DO 4-A-finale [3]07:20,185e
ARGArgo/VadaMerle Niehe125: DN 4-A-finale [4]06:59,461e
ARGArgoAnnika De Jong121: DO 4-voorwedstrijd 2[6]07:15,302e
ARGArgo/VadaMerle Niehe125: DN 4-voorwedstrijd 2[5]07:10,031e
ARGArgo/VadaMerle Niehe038: DDev 4-A-finale [6]07:00,301e
ARGArgoAnnika De Jong018: DSA 4-A-finale [5]07:17,883e
ARGArgo/VadaMerle Niehe038: DDev 4-voorwedstrijd 3[6]07:08,831e

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 februari 2012 t/m 26 februari 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo/VadaAnnika De Jong057: DO 4+time-trial 20:18,782e
ARGArgoRosalie Torensma004: DN 4+time-trial 21:14,761e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 1Elise Bressers132: DO 4+voorwedstrijd 1[3]07:56,654e
ARGArgoElise Bressers019: DN 4+A-finale [5]07:30,081e
ARGArgoElise Bressers019: DN 4+voorwedstrijd 1[6]07:41,161e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoElise Bressers133: DN 4-voorwedstrijd 1[6]08:23,104e
ARGArgoElise Bressers019: DN 4+A-finale [4]09:46,185e
ARGArgoElise Bressers019: DN 4+voorwedstrijd 1[2]09:24,561e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 1Elise Bressers133: DN 4-voorwedstrijd 1[6]08:25,545e
ARGArgoElise Bressers026: DSB 4-A-finale [7]08:40,636e
ARGArgoElise Bressers029: DN 4+A-finale [7]08:58,105e
ARGArgoElise Bressers029: DN 4+voorwedstrijd 2[2]08:17,633e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 2Elise Bressers133: DN 4-voorwedstrijd 1[7]07:35,295e
ARGArgoElise Bressers019: DN 4+A-finale [7]07:48,243e
ARGArgoElise Bressers019: DN 4+voorwedstrijd 1[2]07:53,093e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 mei 2011 t/m 08 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoMaud Van Soest137: DB 4+A-finale 07:27,771e
ARGArgoMaud Van Soest137: DB 4+voorwedstrijd 207:41,011e
ARGArgoMaud Van Soest019: DN 4+A-finale 07:35,473e
ARGArgoMaud Van Soest019: DN 4+voorwedstrijd 307:32,582e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoMaud Van Soest132: DB 4+A-finale [3]08:03,332e
ARGArgoMaud Van Soest132: DB 4+voorwedstrijd 2[3]07:57,232e
ARGArgo 2Maud Van Soest024: DN 4+A-finale [4]08:17,964e
ARGArgo 2Maud Van Soest024: DN 4+voorwedstrijd 1[6]08:05,971e

128e Varsity

10 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoMaud Van Soest004: Dames Achtvoorwedstrijd 3[2]07:25,464e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoPaula Boosman010: D 4e divisie 8+time-trial 29:43,6310e