Jolijn Remmelink

443 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Triton/Willem IIIMette Beugelsdijk137: LDE 4xA-finale [4]06:38,251e
NERNereusBess van den Brink141: LDB 4*A-finale [2]07:46,075e
NERNereusYumiko Van Diest125: DE 1xA-finale [8]08:28,157e
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*A-finale [1]07:46,548e
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[2]07:49,214e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusBess van den Brink141: LDB 4*A-finale [4]07:39,493e
WILWillem III/Nereus/TritonMette Beugelsdijk127: DE 4xA-finale [4]06:34,594e
WILWillem III/Nereus/TritonMette Beugelsdijk127: DE 4xvoorwedstrijd 1[6]06:40,322e
WILWillem III/Nereus/TritonMette Beugelsdijk065: DE 4xA-finale [6]06:48,864e
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*A-finale [1]07:43,225e
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[7]07:52,464e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Laga/Triton/Willem IIIMette Beugelsdijk127: DE 4xA-finale [4]06:45,213e
NERNereusBess van den Brink141: LDB 4*A-finale [5]07:48,344e
NERNereusBess van den Brink141: LDB 4*time-trial 06:57,575e
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*A-finale [1]07:36,544e
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[1]07:36,523e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusJudith Engberts228: LDB 4*A-finale [6]08:13,794e
NERNereusJudith Engberts228: LDB 4*voorwedstrijd 3[2]08:09,482e
NERNereusJudith Engberts117: LDEj 4*A-finale [6]08:25,532e
NERNereusJudith Engberts117: LDEj 4*voorwedstrijd 3[1]08:03,512e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusJudith Engberts006: LDB 4*voorwedstrijd 1[5]08:28,894e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusStefan van den Toorn101: HE 1xA-finale [8]08:19,465e
NERNereusBabette den Houting139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[3]08:49,485e
PROProteusStefan van den Toorn003: HG 1xA-finale [1]07:59,492e
NERNereusYumiko Van Diest032: LDG 4xA-finale [6]07:38,263e
NERNereusBabette den Houting035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[6]07:45,395e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/Vidar/Proteus/WILJorke Kooijenga130: M 4xA-finale [4]06:20,883e
TRITriton/Nereus/VidarMartine Veldhuis129: W 4xA-finale [3]07:30,134e
PROProteusStefan van den Toorn120: M 1xB-finale [5]08:24,844e
PROProteusStefan van den Toorn114: M 2xA-finale [3]07:57,604e
NERNereus/GyasFloor van Lieshout109: BW 2xA-finale [3]08:22,353e
PROProteusStefan van den Toorn120: M 1xhalve-finale A/B 2[4]08:54,274e
ASOAsopos/Vidar/Proteus/WILJorke Kooijenga130: M 4xtime-trial 06:09,252e
TRITriton/Nereus/VidarMartine Veldhuis129: W 4xtime-trial 06:52,124e
NERNereus/GyasFloor van Lieshout109: BW 2xtime-trial 07:44,793e
NERNereus (P5)Eva van Hilten051: LWDev 2xB-finale [4]09:13,333e
NERNereus/GyasIris Hochstenbach020: LW 2xA-finale [5]08:15,784e
NERNereusMartine Veldhuis020: LW 2xA-finale [3]08:04,622e
ASOAsopos/Vidar/Proteus/WILJorke Kooijenga008: LM 4xA-finale [1]06:34,291e
PROProteusStefan van den Toorn120: M 1xvoorwedstrijd 1[2]08:01,052e
PROProteusSteven Coevert033: BM 1xvoorwedstrijd 2[5]09:01,885e
NERNereus (P5)Eva van Hilten051: LWDev 2xvoorwedstrijd 2[4]08:30,534e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMartine Veldhuis137: LDE 4xA-finale [6]06:31,481e
NERNereusBabette den Houting141: LDB 4*A-finale [2]07:23,801e
NERNereusEva van Hilten139: LDGb 2xA-finale [3]07:28,053e
NERNereus 1Floor van Lieshout153: LDE 1xA-finale [4]07:59,835e
NERNereus 3Marike Veldhuis153: LDE 1xA-finale [2]07:49,482e
NERNereus 2Martine Veldhuis153: LDE 1xA-finale [3]07:45,551e
NERNereusBabette den Houting141: LDB 4*voorwedstrijd 2[4]07:35,272e
NERNereusEva van Hilten139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[1]07:29,231e
NERNereus 1Floor van Lieshout153: LDE 1xvoorwedstrijd 2[3]07:55,341e
NERNereus 3Marike Veldhuis153: LDE 1xvoorwedstrijd 1[4]07:54,962e
NERNereus 2Martine Veldhuis153: LDE 1xvoorwedstrijd 1[6]07:52,221e
NERNereusEva van Hilten034: LDDev 2xA-finale [3]07:25,913e
NERNereusBabette den Houting035: LDEj 4*B-finale [6]07:38,964e
NERNereus/TritonFemke van de Vliet030: LDE 2xA-finale [4]07:12,063e
NERNereusMartine Veldhuis030: LDE 2xA-finale [6]07:07,371e
NERNereusEva van Hilten034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:28,831e
NERNereusBabette den Houting035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[4]07:40,744e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusBabette den Houting035: LDEj 4*C-finale [4]03:46,214e
NERNereusBabette den Houting035: LDEj 4*herkansing [2]03:41,501e
NERNereusEva van Hilten034: LDDev 2xC-finale [3]03:45,694e
NERNereusBabette den Houting035: LDEj 4*time-trial 03:42,289e
NERNereusEva van Hilten034: LDDev 2xtime-trial 03:43,935e
NERNereusBabette den Houting141: LDB 4*A-finale [4]07:47,414e
NERNereusEva van Hilten139: LDGb 2xA-finale [1]07:38,422e
NERNereusBabette den Houting141: LDB 4*voorwedstrijd 1[4]07:41,642e
NERNereusEva van Hilten139: LDGb 2xvoorwedstrijd 3[3]07:49,802e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusBabette den Houting141: LDB 4*B-finale [4]08:07,842e
NERNereus/TritonFloor van Lieshout138: LDG 2xA-finale [3]07:31,591e
NERNereusBabette den Houting141: LDB 4*voorwedstrijd 2[6]08:01,956e
NERNereusEva van Hilten139: LDGb 2xA-finale [8]07:51,191e
NERNereusIlse Feenstra031: LDG 1xA-finale [2]08:41,066e
NERNereusEva van Hilten034: LDDev 2xA-finale [4]07:50,493e
NERNereusBabette den Houting035: LDEj 4*A-finale [7]07:53,158e
NERNereusIlse Feenstra031: LDG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:33,772e
NERNereusEva van Hilten034: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[1]07:51,861e
NERNereusBabette den Houting035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[4]07:51,593e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusBabette den Houting141: LDB 4*A-finale [3]08:11,665e
SKASkadi/NereusRianne van der Horst Jansen139: LDGb 2xA-finale [6]08:16,546e
NERNereusEva van Hilten139: LDGb 2xA-finale [3]08:03,942e
NERNereusBabette den Houting141: LDB 4*voorwedstrijd 3[5]08:05,201e
NERNereusEva van Hilten139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[1]07:53,782e
SKASkadi/NereusRianne van der Horst Jansen139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[2]08:14,232e
NERNereusMinke Blankert031: LDG 1xB-finale [2]10:22,776e
NERNereusEva van Hilten034: LDDev 2xA-finale [5]08:38,723e
NERNereusBabette den Houting035: LDEj 4*B-finale [1]08:20,743e
NERNereusMinke Blankert031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[6]09:36,957e
NERNereusEva van Hilten034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[2]08:10,892e
NERNereusBabette den Houting035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[3]08:05,604e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusEva van Hilten230: LDGb 2xA-finale [1]07:38,944e
PROProteus 2Bart Lukkes007: LHE 1xB-finale [1]07:11,241e
NERNereus 1Ilse Paulis013: LDE 1xA-finale [3]07:51,223e
NERNereus 6 (SB) (p4)Martine Veldhuis013: LDE 1xA-finale [2]07:45,922e
NERNereus 5 (SB) (p8)Marike Veldhuis013: LDE 1xB-finale [3]08:06,782e
NERNereus 4 (SB)Ilse Feenstra013: LDE 1xC-finale [3]08:13,903e
NERNereus 2 (SB) (p7)Floor van Lieshout013: LDE 1xC-finale [2]08:04,191e
NERNereusEva van Hilten230: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[3]08:02,622e
NERNereusBabette den Houting228: LDB 4*voorwedstrijd 2[3]08:03,944e
NERNereusEva van Hilten116: LDDev 2xB-finale [1]08:09,131e
PROProteus 2Bart Lukkes007: LHE 1xhalve-finale 1[4]07:51,424e
NERNereusBabette den Houting117: LDEj 4*B-finale [2]08:17,993e
NERNereus 6 (SB) (p4)Martine Veldhuis013: LDE 1xhalve-finale 2[3]08:36,471e
NERNereus 5 (SB) (p8)Marike Veldhuis013: LDE 1xhalve-finale 1[2]08:53,965e
NERNereus 1Ilse Paulis013: LDE 1xhalve-finale 1[3]08:40,532e
NERNereusEva van Hilten116: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]08:41,873e
PROProteus 2Bart Lukkes007: LHE 1xkwart-finale 4[4]08:03,531e
NERNereusBabette den Houting117: LDEj 4*voorwedstrijd 3[6]08:19,854e
NERNereus 2Minke Blankert013: LDE 1xkwart-finale 4[1]10:06,566e
NERNereus 5 (SB) (p8)Marike Veldhuis013: LDE 1xkwart-finale 4[3]09:14,652e
NERNereus 2 (SB) (p7)Floor van Lieshout013: LDE 1xkwart-finale 3[5]09:09,584e
NERNereus 1Ilse Paulis013: LDE 1xkwart-finale 3[2]08:55,931e
NERNereus 4 (SB)Ilse Feenstra013: LDE 1xkwart-finale 2[2]09:13,394e
NERNereus 6 (SB) (p4)Martine Veldhuis013: LDE 1xkwart-finale 2[4]09:01,091e
PROProteus 2Bart Lukkes007: LHE 1xtime-trial 06:44,664e
NERNereus 2Minke Blankert013: LDE 1xtime-trial 08:05,0721e
NERNereus 1Ilse Paulis013: LDE 1xtime-trial 07:47,0319e
NERNereus 4 (SB)Ilse Feenstra013: LDE 1xtime-trial 07:40,7815e
NERNereus 2 (SB) (p7)Floor van Lieshout013: LDE 1xtime-trial 07:29,666e
NERNereus 5 (SB) (p8)Marike Veldhuis013: LDE 1xtime-trial 07:28,725e
NERNereus 6 (SB) (p4)Martine Veldhuis013: LDE 1xtime-trial 07:18,542e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Gyas/TritonMartine Veldhuis120: DE 4xA-finale [5]06:41,212e
NERNereus/Gyas/TritonMartine Veldhuis120: DE 4xvoorwedstrijd 2[3]06:40,462e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Gyas/TritonMartine Veldhuis126: LW 4xA-finale [2]06:34,512e
NERNereus/Gyas/TritonMartine Veldhuis126: LW 4xvoorwedstrijd 2[1]06:40,132e
NERNereus/Gyas/TritonMartine Veldhuis039: LW 4xA-finale [1]06:41,903e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Gyas/TritonMartine Veldhuis120: DE 4xA-finale [5]06:30,632e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMaike Knipscheer027: LDEj 4*voorwedstrijd 3[5]07:50,385e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/NereusMartine Veldhuis129: LDG 2xA-finale [3]08:09,871e
NERNereusMaike Knipscheer131: LDB 4*B-finale [8]08:43,604e
TRITriton/NereusAnna Verkuil124: DG 2xA-finale [5]08:17,613e
NERNereusMaike Knipscheer131: LDB 4*voorwedstrijd 2[8]08:28,566e
GYAGyas/NereusMartine Veldhuis129: LDG 2xvoorwedstrijd 3[8]08:09,211e
TRITriton/NereusAnna Verkuil124: DG 2xvoorwedstrijd 2[4]08:08,502e
NERNereusMaike Knipscheer027: LDEj 4*voorwedstrijd 3[5]08:55,595e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2 (SB)Marike Veldhuis013: LDE 1xA-finale [1]08:15,935e
NERNereus 1 (p4) (SB)Martine Veldhuis013: LDE 1xA-finale [3]08:04,253e
NERNereus 1Kirsten Wielaard011: DE 1xB-finale [2]07:56,613e
NERNereusVeronique van de Lücht220: DG 2xvoorwedstrijd 2[4]08:38,325e
NERNereusMaike Knipscheer227: LDB 4*voorwedstrijd 3[3]07:59,185e
NERNereus 2 (SB)Marike Veldhuis013: LDE 1xhalve-finale 1[4]08:18,313e
NERNereus 1 (p4) (SB)Martine Veldhuis013: LDE 1xhalve-finale 1[5]08:11,122e
NERNereus 1Kirsten Wielaard011: DE 1xhalve-finale 2[4]08:02,976e
NERNereus 2Veronique van de Lücht119: DDev 2xvoorwedstrijd 3[3]08:36,645e
NERNereusMaike Knipscheer125: LDEj 4*voorwedstrijd 3[6]08:03,195e
NERNereus 1Kirsten Wielaard011: DE 1xkwart-finale 1[3]07:58,112e
NERNereus 2 (SB)Marike Veldhuis013: LDE 1xtime-trial 07:41,185e
NERNereus 1 (p4) (SB)Martine Veldhuis013: LDE 1xtime-trial 07:35,434e
NERNereus 1Kirsten Wielaard011: DE 1xtime-trial 07:33,328e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMaike Knipscheer006: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 3[2]08:12,634e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusJudith de Wilde137: LDSA 2xA-finale [6]07:24,432e
VIDVidar/NereusAnne-Marie Schonk131: DN 2-A-finale [4]07:36,841e
NERNereusMartine Veldhuis138: LDSA 4xA-finale [1]06:48,021e
NERNereusLise van Genuchten140: LDN 2xvoorwedstrijd 1[2]07:37,134e
VIDVidar/NereusAnne-Marie Schonk131: DN 2-voorwedstrijd 2[3]07:46,011e
NERNereusJudith de Wilde019: DSA 2xA-finale [3]07:21,282e
NERNereus/VidarAnne-Marie Schonk019: DSA 2xA-finale [4]07:10,341e
NERNereus 2Lise van Genuchten021: DN 2xA-finale [3]07:40,472e
NERNereus 1Marike Veldhuis025: LDSA 1xA-finale [6]08:10,055e
NERNereus 2Martine Veldhuis025: LDSA 1xA-finale [1]08:03,383e
VIDVidarAmber Kraak025: LDSA 1xA-finale [3]08:02,922e
NERNereus 3Anne-Marie Schonk025: LDSA 1xA-finale [4]07:56,111e
NERNereus 2Lise van Genuchten021: DN 2xvoorwedstrijd 3[6]07:39,701e
NERNereus 1Marike Veldhuis025: LDSA 1xvoorwedstrijd 2[3]08:12,313e
NERNereus 3Anne-Marie Schonk025: LDSA 1xvoorwedstrijd 2[2]07:48,351e
NERNereus 2Martine Veldhuis025: LDSA 1xvoorwedstrijd 1[6]08:09,243e
VIDVidarAmber Kraak025: LDSA 1xvoorwedstrijd 1[2]07:57,941e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Margot Rakers132: DN 2xA-finale [4]07:34,072e
NERNereus 2Margot Rakers132: DN 2xvoorwedstrijd 2[6]07:42,791e
NERNereusMargot Rakers174: LDN 1xA-finale [3]08:30,443e
NERNereusMargot Rakers026: LDN 2xA-finale [6]07:33,421e
NERNereusMargot Rakers174: LDN 1xvoorwedstrijd 2[2]08:30,342e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMarike Veldhuis126: W 4xA-finale [1]07:12,754e
NERNereus/Laga/Willem III/VidarAnne-Marie Schonk126: W 4xA-finale [4]07:08,643e
NERNereus/VidarAnne-Marie Schonk109: W 2xA-finale [6]07:34,076e
NERNereusLeanne Kunz108: LW 2xA-finale [5]08:10,194e
NERNereusLeanne Kunz108: LW 2xvoorwedstrijd 1[2]07:56,113e
NERNereus/VidarAnne-Marie Schonk109: W 2xvoorwedstrijd 2[5]07:34,733e
NERNereus/NjordHeleen Middelkoop039: LW 4xA-finale [1]07:49,843e
NERNereusMarike Veldhuis039: LW 4xA-finale [2]07:22,171e
NERNereus/VidarAnne-Marie Schonk011: BLW 2xA-finale [3]07:38,821e
NERNereus 1Martine Veldhuis011: BLW 2xvoorwedstrijd 2[2]07:40,133e
NERNereus/VidarAnne-Marie Schonk011: BLW 2xvoorwedstrijd 2[1]07:13,441e
NERNereus 2Margot Rakers011: BLW 2xvoorwedstrijd 1[2]07:47,874e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Margot Rakers140: LDN 2xA-finale [6]07:45,373e
NERNereus 1Martine Veldhuis140: LDN 2xA-finale [5]07:34,381e
NERNereusLeanne Kunz160: LDO 1xA-finale [2]08:26,576e
NERNereusMartine Veldhuis138: LDSA 4xA-finale [4]07:02,861e
NERNereus 1Martine Veldhuis140: LDN 2xvoorwedstrijd 2[3]07:38,271e
NERNereus 2Margot Rakers140: LDN 2xvoorwedstrijd 1[6]07:43,951e
NERNereusLeanne Kunz160: LDO 1xvoorwedstrijd 2[5]08:25,522e
NERNereusMargot Rakers027: LDDev 2xB-finale [2]07:48,811e
NERNereusLeanne Kunz025: LDSA 1xA-finale [1]08:17,505e
NERNereusJudith de Wilde053: LDB 1xA-finale [4]08:42,384e
NERNereusLeanne Kunz025: LDSA 1xvoorwedstrijd 2[4]08:18,662e
NERNereusJudith de Wilde053: LDB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:34,761e
NERNereusMargot Rakers027: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[3]07:49,653e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMartine Veldhuis140: LDN 2xA-finale [5]08:22,572e
NERNereusMartine Veldhuis140: LDN 2xvoorwedstrijd 1[2]08:26,051e
NERNereusMargot Rakers027: LDDev 2xA-finale [2]07:51,265e
NERNereusMargot Rakers027: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:47,582e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusJudith de Wilde139: LDN 1xvoorwedstrijd 1[4]
NERNereus 1Anne-Marie Schonk204: LDSA 1xA-finale [4]09:20,242e
NERNereus 4Leanne Kunz204: LDSA 1xB-finale [8]10:12,895e
NERNereus 3Marike Veldhuis204: LDSA 1xB-finale [4]09:57,743e
NERNereus 2Martine Veldhuis204: LDSA 1xB-finale [6]09:55,542e
NERNereus 2Martine Veldhuis204: LDSA 1xhalve-finale 2[7]11:22,585e
NERNereus 1Anne-Marie Schonk204: LDSA 1xhalve-finale 2[5]10:26,981e
NERNereus 4Leanne Kunz204: LDSA 1xhalve-finale 1[7]10:30,156e
NERNereus 3Marike Veldhuis204: LDSA 1xhalve-finale 1[2]09:59,214e
NERNereusJudith de Wilde063: LDB 1xA-finale [5]
NERNereus 4Leanne Kunz204: LDSA 1xherkansing [3]10:15,102e
NERNereus 4Leanne Kunz204: LDSA 1xtime-trial 09:25,1913e
NERNereus 2Martine Veldhuis204: LDSA 1xtime-trial 09:18,1010e
NERNereus 3Marike Veldhuis204: LDSA 1xtime-trial 09:14,869e
NERNereus 1Anne-Marie Schonk204: LDSA 1xtime-trial 08:42,172e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus-combiKarien Robbers128: DSA 8+A-finale [3]06:22,611e
NERNereus 1Charlotte de Groot134: DN 1xA-finale [3]08:07,904e
NERNereus-combiKarien Robbers128: DSA 8+voorwedstrijd 2[4]06:33,731e
NERNereus 1Charlotte de Groot134: DN 1xvoorwedstrijd 3[4]08:46,311e
NERNereusAnne Fischer020: DO 2-A-finale [3]07:31,411e
NERNereusAnne Fischer020: DO 2-voorwedstrijd 2[2]07:34,871e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus-combiKarien Robbers129: W 8+A-finale [4]06:21,812e
NERNereusAnne-Marie Schonk115: LW 1xA-finale [4]07:56,092e
NERNereusCharlotte de Groot103: BW 1xA-finale [5]08:12,784e
NERNereus-combiKarien Robbers129: W 8+voorwedstrijd 1[1]06:23,711e
NERNereusAnne-Marie Schonk115: LW 1xvoorwedstrijd 2[5]07:55,111e
NERNereusCharlotte de Groot103: BW 1xvoorwedstrijd 1[3]08:19,322e
NERNereusAnne-Marie Schonk018: LW 1xA-finale [3]08:24,862e
NERNereusAnne-Marie Schonk018: LW 1xvoorwedstrijd 3[3]08:35,851e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus-combiKarien Robbers129: DSA 8+ (NK)A-finale [2]06:19,922e
NERNereus 3Charlotte de Groot135: DN 1xA-finale [3]08:13,975e
NERNereus-combiKarien Robbers129: DSA 8+ (NK)voorwedstrijd 2[6]06:18,402e
NERNereus 3Charlotte de Groot135: DN 1xvoorwedstrijd 3[2]08:19,951e
NERNereus 2Charlotte de Groot019: DSA 2xA-finale [3]07:50,326e
NERNereus/NjordAnne-Marie Schonk019: DSA 2xA-finale [5]07:11,303e
NERNereus/Proteus/NjordMarlies van der Lugt018: DSA 4- (NK)A-finale [5]06:43,374e
NERNereus/OkeanosKarien Robbers018: DSA 4- (NK)A-finale [3]06:36,372e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Anne-Marie Schonk125: DSA 1xA-finale [5]08:09,703e
NERNereus 1Anne-Marie Schonk125: DSA 1xvoorwedstrijd 2[3]08:08,151e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Okeanos (SB)Charlotte de Groot025: DSA 2-A-finale [2]07:51,836e
NERNereus 1 (SB) (p6)Anne-Marie Schonk007: LDSA 1xA-finale [7]08:13,694e
NERNereus 1 (SB) (p6)Anne-Marie Schonk007: LDSA 1xhalve-finale 2[7]08:41,383e
NERNereus/Okeanos (SB)Charlotte de Groot025: DSA 2-herkansing 2[5]08:40,422e
NERNereus 1 (SB)Anne Fischer005: DSA 1xherkansing 1[7]08:54,555e
NERNereus/Okeanos (SB)Charlotte de Groot025: DSA 2-voorwedstrijd 2[3]07:53,392e
NERNereus 1 (SB)Anne Fischer005: DSA 1xvoorwedstrijd 1[7]09:09,815e
NERNereus 1 (SB) (p6)Anne-Marie Schonk007: LDSA 1xvoorwedstrijd 1[5]08:38,562e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Ilse Paulis126: DSA 1xA-finale [3]07:38,461e
NERNereus 1Ilse Paulis126: DSA 1xvoorwedstrijd 1[5]07:51,192e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusIlse Paulis016: BLW 1xA-finale [4]07:43,911e
NERNereusIlse Paulis016: BLW 1xvoorwedstrijd 1[5]07:47,401e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusAnne-Marie Schonk015: DSA 1xA-finale [5]08:11,903e
NERNereusCharlotte de Groot088: DB 1xA-finale [2]08:20,371e
NERNereusCharlotte de Groot088: DB 1xvoorwedstrijd 1[2]08:34,011e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusCharlotte de Groot136: DB 1xA-finale [4]08:43,766e
NERNereus 2Ilse Paulis140: LDO 1xA-finale [5]08:31,641e
NERNereus 2Ilse Paulis128: DSA 2xA-finale [5]07:49,281e
NERNereusCharlotte de Groot136: DB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:26,711e
NERNereus 2Ilse Paulis140: LDO 1xvoorwedstrijd 2[5]08:24,511e
NERNereus 2Ilse Paulis128: DSA 2xvoorwedstrijd 2[4]07:23,061e
NERNereus 2Anne-Marie Schonk018: DN 1xA-finale [3]08:05,091e
NERNereus 1Ilse Paulis022: LDSA 1xA-finale [5]08:05,451e
NERNereus 3Charlotte de Groot018: DN 1xvoorwedstrijd 2[5]09:06,213e
NERNereus 2Anne-Marie Schonk018: DN 1xvoorwedstrijd 1[5]08:51,912e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Charlotte de Groot135: DN 1xA-finale [2]08:26,626e
NERNereus 3Anne-Marie Schonk141: LDN 1xA-finale [5]08:16,071e
NERNereus/Willem IIICharlotte de Groot127: DSA 2xA-finale [5]07:42,914e
NERNereus 1Charlotte de Groot135: DN 1xvoorwedstrijd 1[7]08:32,092e
NERNereus 3Anne-Marie Schonk141: LDN 1xvoorwedstrijd 2[5]08:19,511e
NERNereus 1Charlotte de Groot062: DB 1xA-finale [4]08:14,512e
NERNereusAnne-Marie Schonk022: LDSA 1xA-finale [4]08:09,503e
NERNereus 1Charlotte de Groot062: DB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:24,181e
NERNereusAnne-Marie Schonk022: LDSA 1xvoorwedstrijd 1[6]08:19,461e

Damen Raceroei Regatta

03 mei 2014 t/m 04 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Ilse Paulis128: DSA 2xA-finale [3]07:24,273e
NERNereus 1Charlotte de Groot015: DSA 1xA-finale [3]09:24,564e
NERNereus 2Anne-Marie Schonk015: DSA 1xA-finale [5]09:10,402e
NERNereus 2Anne-Marie Schonk015: DSA 1xvoorwedstrijd 2[6]09:14,341e
NERNereus 1Charlotte de Groot015: DSA 1xvoorwedstrijd 1[5]09:17,702e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Ilse Paulis204: LDSA 1xA-finale [4]08:09,654e
NERNereus 3Anne-Marie Schonk204: LDSA 1xB-finale [5]08:29,062e
NERNereus 2Charlotte de Groot117: DB 1xvoorwedstrijd 1[5]09:12,801e
NERNereusCharlotte de Groot016: DN 1xA-finale [2]12:18,655e
NERNereus 3Anne-Marie Schonk204: LDSA 1xherkansing 1[5]10:15,654e
NERNereusCharlotte de Groot016: DN 1xvoorwedstrijd 1[6]09:08,432e
NERNereus 3Anne-Marie Schonk204: LDSA 1xvoorwedstrijd 2[5]08:58,694e
NERNereus 2Ilse Paulis204: LDSA 1xvoorwedstrijd 1[5]08:37,221e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusRenee Haver140: LDO 1xA-finale [3]09:02,312e
NERNereusRenee Haver022: LDSA 1xA-finale [3]09:09,314e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusRenee Haver138: LDO 1xA-finale [4]09:01,021e
NERNereusRenee Haver038: LDN 1xA-finale [4]09:05,231e
NERNereusRenee Haver038: LDN 1xvoorwedstrijd 1[5]09:40,601e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusRenee Haver023: LDN 1xA-finale [3]08:29,231e
NERNereusRenee Haver023: LDN 1xvoorwedstrijd 2[2]08:36,661e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusEmma de Louw008: D 2e divisie 8+time-trial 29:54,45e

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 februari 2013 t/m 24 februari 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanos/NereusMaret Uittenbogaard010: DN 2-time-trial 17:02,45e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Ella van der Haar136: DB 1xA-finale [6]08:32,974e
NERNereus 1Renee Haver131: DO 4-A-finale [6]07:32,115e
NERNereus 1Ella van der Haar136: DB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:43,311e
NERNereus 1Renee Haver017: DO 2-A-finale [7]07:51,954e
NERNereus 2Anna Hermsen017: DO 2-A-finale [6]07:34,791e
NERNereus 1Renee Haver017: DO 2-voorwedstrijd 3[3]07:46,682e
NERNereus 2Anna Hermsen017: DO 2-voorwedstrijd 1[6]07:43,971e
NERNereus 2Charlotte de Groot018: DN 1xvoorwedstrijd 3[7]08:38,504e
NERNereus 1Ella van der Haar018: DN 1xvoorwedstrijd 1[7]08:22,613e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/OkeanosLaurien Verkleij129: DSA 8+A-finale [3]07:57,003e
NERNereusRenee Haver131: DO 4-A-finale [4]08:28,236e
NERNereus 2Renee Haver017: DO 2-voorwedstrijd 1[3]10:56,434e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMartje de Jong045: WDev 4-A-finale [6]07:18,836e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Emma van Balen131: DO 4-A-finale [6]07:39,064e
NERNereus 2Emma van Balen131: DO 4-voorwedstrijd 1[4]07:50,313e
NERNereusMartje de Jong020: DDev 4-A-finale [5]07:41,905e
NERNereus 1Emma van Balen017: DO 2-voorwedstrijd 1[7]08:03,994e
NERNereusMartje de Jong020: DDev 4-voorwedstrijd 2[2]07:11,841e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusEmma van Balen134: DN 2-A-finale [7]08:03,921e
NERNereusMartje de Jong133: DN 4-A-finale [5]07:22,131e
NERNereusMartje de Jong133: DN 4-voorwedstrijd 1[4]07:34,981e
NERNereusMartje de Jong020: DDev 4-A-finale [5]07:08,745e
NERNereus 1Emma van Balen017: DO 2-voorwedstrijd 3[5]08:07,433e
NERNereusMartje de Jong020: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:08,031e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMartje de Jong133: DN 4-A-finale [2]07:11,742e
NERNereusRenee Haver134: DN 2-A-finale [4]08:10,082e
NERNereusMartje de Jong133: DN 4-voorwedstrijd 2[1]07:22,271e
NERNereusRenee Haver017: DO 2-B-finale [2]08:17,234e
NERNereusMartje de Jong020: DDev 4-B-finale [3]07:14,841e
NERNereusRenee Haver017: DO 2-voorwedstrijd 1[2]08:16,072e
NERNereusMartje de Jong020: DDev 4-voorwedstrijd 1[1]07:27,312e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Renee Haver124: DN 2-A-finale [4]08:09,213e
NERNereusCharlotte de Groot125: DN 4-A-finale [6]07:19,642e
NERNereusCharlotte de Groot125: DN 4-voorwedstrijd 1[4]07:21,482e
NERNereus 1Renee Haver124: DN 2-voorwedstrijd 1[4]08:03,071e
NERNereusCharlotte de Groot038: DDev 4-B-finale [5]07:11,582e
NERNereusCharlotte de Groot038: DDev 4-voorwedstrijd 3[4]07:17,923e
NERNereus 1Renee Haver021: DO 2-voorwedstrijd 1[7]08:06,014e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusRenee Haver012: D2eDiv8+D-ronde 17:52,86e
NERNereusRenee Haver012: D2eDiv8+C-ronde 02:30,98e
NERNereusRenee Haver012: D2eDiv8+B-ronde 00:46,28e
NERNereusRenee Haver012: D2eDiv8+A-ronde 08:30,37e