Tycho Muda

58 races

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/Skøll/Proteus/AmstelTycho Muda104: SA 8+A-finale [2]05:44,213e
AMSAmstel 1Tycho Muda101: SA 2-A-finale [1]06:26,451e
AMSAmstel 1Tycho Muda101: SA 2-voorwedstrijd 1[3]
AMSAmstel/Proteus/GyasTycho Muda002: SA 4- A-finale [2]05:56,161e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/Amstel/ProteusTycho Muda032: M 4-A-finale [3]06:13,121e
GYAGyas/Amstel/ProteusTycho Muda032: M 4-voorwedstrijd 2[1]06:06,691e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMSAmstel/Gyas/ProteusSjoerd de Groot002: SA 4-A-finale [2]06:05,391e
AMSAmstel/Gyas/ProteusSjoerd de Groot002: SA 4-voorwedstrijd 2[3]06:02,221e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB/AmstelVincent Muda111: M 2xA-finale [2]06:17,512e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMSAmstel 1Tycho Muda001: SA 1x (NK)B-finale [5]07:17,523e
AMSAmstel 1Tycho Muda001: SA 1x (NK)halve-finale 2[3]07:28,894e
AMSAmstel 1Tycho Muda001: SA 1x (NK)herkansing 2[5]08:07,481e
AMSAmstel 1Tycho Muda001: SA 1x (NK)voorwedstrijd 3[4]07:34,742e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMSAmstel 2Tycho Muda202: LSA 1xhalve-finale 2[4]07:16,741e
AMSAmstel 2Tycho Muda202: LSA 1xvoorwedstrijd 2[3]08:00,001e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTycho Muda003: SA 4-A-finale [5]06:36,161e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/Skøll/Willem IIITycho Muda002: SA 4-A-finale [4]06:07,261e

Heineken Roeivierkamp 2011

12 maart 2011 t/m 13 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combiTycho Muda001: H1eDiv8+D-ronde 14:11,61e
KNRKNRB-combiTycho Muda001: H1eDiv8+C-ronde 02:10,64e
KNRKNRB-combiTycho Muda001: H1eDiv8+B-ronde 00:41,07e
KNRKNRB-combiTycho Muda001: H1eDiv8+A-ronde 06:52,03e

Koninklijke - Holland Beker

26 juni 2010 t/m 27 juni 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combi 2Tycho Muda109: SA 4-A-finale [1]06:13,252e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 juni 2010 t/m 06 juni 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWil/Skø/ProTycho Muda003: SA 4-A-finale 06:00,241e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 april 2010 t/m 25 april 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROPro/Skø/WilRoeland Lievens102: SA 4-A-finale [4]06:05,481e
PROPro/Skø/WilRoeland Lievens102: SA 4-voorwedstrijd 1[5]06:32,961e
SKOSkøllTycho Muda001: SA 2-A-finale [2]06:55,322e
SKOSkøllTycho Muda001: SA 2-voorwedstrijd 3[4]07:00,952e

127e Varsity

11 april 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTycho Muda001: OUDE VIERA-finale [3]10:30,452e
SKOSkøllTycho Muda001: OUDE VIERvoorwedstrijd 1[3]07:00,641e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 maart 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTycho Muda001: H 1e divisie 8+time-trial 23:59,662e

Heineken Roeivierkamp 2010

13 maart 2010 t/m 14 maart 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus-combi 1Vincent Muda001: H1eDiv 8+D-ronde 15:21,94e
PROProteus-combi 1Vincent Muda001: H1eDiv 8+C-ronde 02:07,43e
PROProteus-combi 1Vincent Muda001: H1eDiv 8+B-ronde 00:39,85e
PROProteus-combi 1Vincent Muda001: H1eDiv 8+A-ronde 07:31,83e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 juni 2009 t/m 07 juni 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTycho Muda101: SA 2-A-finale [5]07:21,291e
PROPro/Skø/SkaArnoud Greidanus002: SA 4-A-finale [3]06:50,192e

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 mei 2009 t/m 24 mei 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos-combi 1Tycho Muda103: SA 8+A-finale 05:48,901e
SKOSkøllTycho Muda101: SA 2-A-finale 06:42,111e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 april 2009 t/m 26 april 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/SkøllTycho Muda102: SA 4-A-finale [4]06:13,893e
GYAGyas/SkøllTycho Muda102: SA 4-voorwedstrijd 1[6]06:22,301e
SKOSkøllTycho Muda001: SA 2-A-finale [5]06:50,072e
SKOSkøllTycho Muda001: SA 2-voorwedstrijd 3[3]06:50,691e

126e Varsity

12 april 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTycho Muda001: OUDE VIERA-finale 10:06,086e
SKOSkøllTycho Muda001: OUDE VIERvoorwedstrijd 306:31,202e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 maart 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/VidarTycho Muda001: H 1e divisie 8+time-trial 24:24,673e

Heineken Roeivierkamp 2009

14 maart 2009 t/m 15 maart 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkø/Vid/SkaVincent Muda001: H1eDiv 8+D-ronde 15:09,82e
SKOSkø/Vid/SkaVincent Muda001: H1eDiv 8+C-ronde 02:07,26e
SKOSkø/Vid/SkaVincent Muda001: H1eDiv 8+B-ronde 00:39,46e
SKOSkø/Vid/SkaVincent Muda001: H1eDiv 8+A-ronde 07:16,25e

32e Boekel en de Neree Regatta / NK kleine nummers

19 april 2008 t/m 20 april 2008
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVid/Skø/SkaBerend Poots103: SA 8+A-finale [4]06:46,903e

Heineken Roeivierkamp 2008

08 maart 2008 t/m 09 maart 2008
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTycho Muda001: H1eDiv 8+D-ronde 15:09,66e
SKOSkøllTycho Muda001: H1eDiv 8+C-ronde 02:20,75e
SKOSkøllTycho Muda001: H1eDiv 8+B-ronde 00:43,37e
SKOSkøllTycho Muda001: H1eDiv 8+A-ronde 07:15,45e

RSVU Okeanos / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

07 juli 2007 t/m 08 juli 2007
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/Gyas/KNRBTycho Muda002: Open NSK SA4-A-finale [6]06:02,291e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Grote Nummers

09 juni 2007 t/m 10 juni 2007
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRBTycho Muda011: LSA 4-A-finale 06:04,961e
KNRKNRBTycho Muda011: LSA 4-voorwedstrijd 106:10,381e